NewZoo 2016 szept. 06. - 07:53:55
(26408/28368)
Jaaajmá megint teherbe vágták ezt a nyúzott, buta, es ellensznves Julit?! :-/
Szaporodik a kretén vérvolnal? Megint nem attól terhes, akivel él, ahogy ennél a lepukkant ribinél lennei szokott? Megin szúl egy hülyét - mint szokott? Látnunk kell a sz..rul játszó kölkeit a sorozatban? Miért gondolják, hogy a kisbaba, uj gyerek stb. érdekli a nézõt? Idegesítõ kamaszfesztivál van így is, meg idióta-fesztivál, Novákék, ezzel a túl nagy kislánnyal, ostoba Alizzal, meg az egyre butább öregekkel, a rettenet arcú Emiliával, a lényegtelenné vált Ágival, jöjjön má össze pl. Krisztiánnal, hogy ne jöjjön "ide".a golyófejû csokinõje...
Vagy a képernyõrõl lassan lefolyó Hanna, agresszívkismalac és nevelésügyi biztos, meg a fújtató melegágyas Tóbi (mintha lenne olyan barom, aki így hívja a gyerekét), vagy a zavart kismamából anyafarkassá váló Zsófi meg a látens buher Ádi... kretének panoptikuma.. az alkotók nem biztos, hogy normális földlakók, azt kell.hinnem...
2/10
nikato 2016 szept. 02. - 08:50:35 2/10
(26407/28368)
OFF.: Pár hónapja nem nézem a Barátok közt-öt és abszolút nem hiányzik... nagyon elbaltázott lett a sorozat. OFF. vége
fáncsi28 2016 szept. 01. - 07:59:20
(26406/28368)
Ezt én se értem, miért jó Hannának, hogy ott tárolja ezeket a semmirekellõket. Fõleg, hogy egy szatyor pénzért megvette a villát, ahol kényelmesen ellehetne.
Natasa mire akar diákhitelt felvenni, amikor épp most hagyja ott az egyetemet?
Azt már tudjuk Peti pusszancsos vállalkozása óta, hogy itt egy perc alatt lehet vállalkozást indítani. Nem emlékszem, hogy egy szó is esett volna annak idején, hogy engedélyek, meg köjál stb. Gondolom, most is ez lesz, hogy felvisznek pár széket a teraszra, aztán kész a tuti buli.
Változatlan kíváncsi lennék, a házban élõk nagy része mibõl él? Alig pár emberrõl tudjuk, hogy van normális munkája. De pl. Kristóf tûzoltóként hogy teheti meg, hogy állandóan Tóbiás és Bence körül sündörög? Sosincs beosztva?
Az pedig milyen életszerû volt, hogy Stella beállított egy akkora hátizsákkal, amiben az iskolai cuccai se férnek el, pedig elvileg odaköltözött életvitelszerûen Giziékhez. Novák több motyót vitt az edzésre, mint amennyit a kislány hozott.
Zsófi meg az újabb gyerekszöktetési ötletével... Normális???
Mondom én, hogy Cuki kutya az egyetlen épeszû és szerethetõ figura. :-)
1/10
zsazsa777 2016 aug. 30. - 23:08:44 1/10
(26405/28368)
Azt hiszem, hogy Hanna odaadta Zsófinak???
abisztriczky 2016 aug. 30. - 20:55:00
(26404/28368)
Az a villa már Hannáé, nem?
fáncsi28 2016 aug. 30. - 09:26:37
(26403/28368)
Nagyon köszönöm!!! :-)))
fáncsi28 2016 aug. 29. - 16:54:24
(26402/28368)
Drága jó Kommentelõ Társak segítsetek! Lemaradtam a pénteki részrõl, és a gépem nem akarja lejátszani az rtlmostról az utolsó 5 percet. Kérdezném, hogy Laci pofán vágta Miklóst a hazugsága miatt?
Reméltem, hogy Attila otthagyja ezt sunyi Julit, de az elõzetesbõl úgy látom, hogy nem. Hihetetlen egy némber. Gondolom, rájött, hogy Attila pénze nélkül semmire nem megy, így most nekiáll a gyerekekkel zsarolni. Attilának meg se fordul a fejében, hogy egyik gyerek se az övé? Julika miért nem a zenész apukánál kuncsorog? Attila meg miért nem a saját gyerekeivel törõdik? Nagyon drukkolok, hogy megtudja, mit mûvelt a kedves neje Miklóssal, sõt azon is drukkolok, hogy ha tényleg az lesz a nagy felfedezés, hogy terhes, akkor Miklósé legyen a gyerek. Na abból hogy tud majd jól kijönni? Egyébként valaki írta, hogy Attilával mostanában nem, de igen, egyszer összefeküdtek, aztán a nagyságos asszony öt perccel utána már megint adta a világ sértõdöttjét. Szóval mindketten esélyesek, Attila is, Miklós is. Már ha tényleg ez lesz a nagy ijedtség tárgya.
pneklara 2016 aug. 27. - 20:06:23
(26401/28368)
Vártam már, hogy Attila mikor veszi a kalapját, s hagyja ott ezt a smirgli asszonyt. Most megtette, de jó lenne, ha a forgatókönyv írók nem adnának még egy esélyt Juliskának. Most úgy pillog a családjára, mint egy tünemény.Már nem bírom idegekkel ezeket a pálfordulásokat, amiket a karakterekkel mûveltetnek.
kikérdi 2016 aug. 27. - 16:34:16
(26400/28368)
pont ezen vagy kiakadva? van itt más is! az, hogy a boltba, rózsába mindenki dolgozhat? hogy a kutya pisis lisztet eladják!
charles58 2016 aug. 27. - 06:43:42
(26399/28368)
Szép volt, Laciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
redbullman 2016 aug. 26. - 19:37:52
(26398/28368)
Csak arról világosítson fel vki, hogy Gizi és Laci mikor végezték el a tanfolyamot, hogy nevelõszülõk lehessenek? Sose érnek rá, az pedig nem 10 perc! Környezettanulmány újra, pszichológiai vizsgálat, aztán tanfolyam... Vicces. Juli majd nem tudja, hogy kitõl, de vszínû, hogy Miki lesz, mert mostanában nem volt Attilával lepedõakrobatika.
talpfaszamlalo 2016 aug. 22. - 15:00:17
(26397/28368)
Meg ugye az mikor Peti elmondja a zsaruknak ,akik épp éjt nappallá téve nyomoznak Robi halála ügyében ,hogy õ mit látott erre a rendõr elküldi azzal ,hogy ne szórakozzon már, nem érnek rá fontos dolguk van. Épp most mondja el mi történt, mert látta de a rendõr, aki épp ez ügyben nyomoz leszarja? Ilyen sincs valóságban vagy ha lenne egy ilyenért úgy vágnák ki a rendõrségtõl és menne fegyelmivel a katonai ügyészségé elé mint a huzat.
redbullman 2016 aug. 22. - 10:42:49
(26396/28368)
Olvastam a jövõ heti tartalmat, amiben Juli felfedezést tesz, tutira bekapta a legyet! Mert az még pont hiányzik.
Szegény Attila, neki egy gyereke sincs Julitól, de majd még Mikiét is nevelheti!
fáncsi28 2016 aug. 20. - 17:29:33
(26395/28368)
Ez is egy érdekes hét volt...
Ha én lennék a biztonsági õr fõnöke, már rég kirúgtam volna. Kimegy egy betörés gyanús helyszínre, ahol talál egy pongyolás macát, aki pilláit rebegtetve közli, hogy hát nem ismer meg, biztos úr, én vagyok én, ez meg itt a Zuram. És a biztonsági ember el nem kér egy igazolványt, semmit, a jelszót is csak úgy mellesleg a végén.

Julikát lassan pofán kéne csapni. A tegnapelõtti hisztije megint kiverte a biztosítékot. És amikor tudja, hogy már nincs érve, megint jön a Nóra-üggyel. Ami több mint röhejes, ismerve az õ összekerülését Attilával, de pláne most, hogy már Miklóssal is kufircolt egy kicsikét. Jó, tudom, megbeszélték, hogy nem beszélnek róla, és így olyan, mintha nem is lett volna. Legalábbis Juli szerint. Aki remélem, Miklósnál is jól pofára esik, mert ott meg megjelent Ottó anyuka, aki már valószínûleg rájött, hogy ezzel a fószerral érdemes lesz jóban lenni, és akkor nem kell majd az ótvaros kis karkötõivel házalni. A drága mama, aki szétaggódja magát amiatt, hogy Ottóka sokat dolgozik, de azért szemrebbenés nélkül nyúlja le a Robi által Ottónak szánt pénzt.

És a legszebb: nem kellenek a búcsújáró helyek, ott van arra a Mátyás király tér. Ennyi csodás gyógyulás a világon nincs. Gizi egyik nap még együltõ helyében betolt négy üveg rövidet (hogy aztán hogy tudott a saját lábán hazamenni, arra kíváncsi vagyok), másnap meg már Nikol a kezébe adta a Rózsa kulcsait, hogy vezesd a boltot, és õ vezeti azóta is gond nélkül. Egy nap alatt jött ki a masszív alkoholizmusból, ami másoknak évek alatt se biztos, hogy sikerült. Aztán jött Petike a droggal. De láss csodát, ahogy összeköltözött a csajokkal, már õ is leszokott két perc alatt. Ha ez így megy tovább, Zacher doki munkanélküli lesz. :-) Végül Bözsi mama, aki lassan egy pohár vizet nem tud megfogni a remegõ kezével, egyszeriben felelõs boltvezetõ lett. Nyilván ettõl majd elmúlik a betegsége. Egyébként nem értettem a nagy ünnepséget, mert hisz dolgozott õ már a kisboltban, és akkor senki nem ünnepelte.
NewZoo 2016 aug. 20. - 15:22:30
(26394/28368)
:D :-)))
talpfaszamlalo 2016 aug. 19. - 10:58:41
(26393/28368)
Kalamáriában, ahol a BK játszódik minden másképp mûködik, a fizika és a büntetõjog is.

Igen itt minden rendõr hülye, pl. Mikit sem veszik elõ mikor pisztollyal lövöldöz egy bérgyilkosra egy romos házban ,ahová kijönnek a rendõrök.

Na meg mikor valaki sitten van akkor is ki-be járkál hozzá mindenki mikor épp kedve szottyan, rémlik korábbról ,hogy miki pl. naponta járt be szinte Zsolthoz és ott beszélték meg a rendõr elõtt, hogy miképp tudná kivinni akkor buktatták le a bérgyilkost. A valóságban azért nem így mûködik a dolog, havonta egyszer van 1 órás beszélõ és csak regisztrált kapcsolattartó mehet rá, eleve telefonálni is csak megadott kapcsolattartóknak lehet.

Na meg emlékszem olyanra, hogy pl. Vilit lecsukták ,merthogy járt az emelten mikor Magdi Anyus legurult a lépcsõn és akár õ is lehetett. Meg, hogy elõtte veszekedtek, mert kiderült, hogy felszarvazta.
pneklara 2016 aug. 19. - 07:16:50
(26392/28368)
Én meg azon nevetek, hogy Tóbiás "haza megy", csenget az ajtón, nem is egyszer, és az édesanya, Zsófi nagy nehezen kinyitja az ajtót, amin kívül és belül csak kilincs van. Udvariasak.Nem rontanak soha ajtóstól a házba.
szevacica 2016 aug. 18. - 14:55:50
(26391/28368)
Ááááh, ez is csak azt mutatja, mennyire "életszerû" a sorozat! Reménykedjünk, hogy a valóságban azért jobban bízhatunk a õrzõ-védõ apparátus embereiben.
Marika néni 2016 aug. 18. - 13:54:18
(26390/28368)
Lehet ennyire hülye egy biztonsági cég alkalmazottja! Én laikus igazoltattam volna õket, mindenesetre, ha ez ilyen egyszerû, jó ötletet adtak a betörõknek.
pneklara 2016 aug. 16. - 19:15:19
(26389/28368)
Felfogadtak egy fodrászt! A fotós fiút is megfésülték, megrövidült a haja! Nem az a gondozatlan, ápolatlan figura már.