grizlee13 márc. 01. 21:42:19
(28121/28441)
Eriknek tényleg szörnyű lett az arca a pofon után, semmi nem látszódik :D legalább elmaszkírozták volna vagy valami...
Kuttyánszkikutya márc. 01. 21:23:10
(28120/28441)

Fenének marasztalják annyira ezt a merev tekintetű bal@@@ Jánost?!.🫣 Mondjuk
én tudom, de nem árulom el!.. 🤭🫢


grizlee13 márc. 01. 20:33:46 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28119/28441)
Laci Gézának: te annyira élsz veszélyes életet, mint egy pohár tej. :DD
a.dani0227@gmail.com márc. 01. 19:18:49
(28118/28441)

Imre: Én is nekimentem egyszer Barta kemény csávó
Erik: Miért elvette a kedvenc könyvedet? XD


a.dani0227@gmail.com márc. 01. 17:32:21
(28117/28441)
Összefoglaló anno mai részekről:


Mottó:
Azért arra nem lehet felépíteni egy kapcsolatot, hogy mindkettőtök neve zs-vel kezdődik.
Nádor Kinga, 2006.12.15.

Zsufi & Kanga még mindig az irodában tanácskoztak, vajon Zsolt egy cukifiú vagy egy bárdolatlan tuskó, gondolom mindazon nézők, akik az előző epizódbéli Zsófi kirohanást az alvilági múltú büfésről túlélték száraz szemekkel és/vagy fehérneművel, rém izgatottan várták, mire jut ez a két cosmoszökevény. Kanga érvelése végül hatott, főleg mikor kifejtette, hogy az ő cudálatos esküvőjét is hogy tönkretette ez a jégszívű, ám sajnálatosan jó seggű csapos, szóval Zsufi belátta, aki ilyesmire képes, az más szörnyűségekre is, pl. középen nyomja meg a fogkrémes tubust, kézzel eszi a pizzát, hát mit akar ő tőle. Na jó, egypár dugást, de az majd kerül máshonnan is. Szóval picit letörve csattogott haza a villába, ahol Klaumami éppen Orsolyával rendezte a kezelésnek álcázott teadélután költségeit, aztán elmesélte a nagynénjének is, hogysvót mintvót, jótékonyan hallgatva a kaszinóügyről, vagyis hogy gyakorlatilag most is kihasznált és eldobott egy pasit, újabb strigula behúzva.
Erik meg szatmári szilvába fojtotta a bánatát, egész addig, míg olyan erősre itta magát, hogy belekötött Zsoltiba, aki ki akarta dobni, de végül jobbnak látta, ha egyszerűen lecsapja a hőzöngő mázolómestert, persze rásegített, hogy már az édesanyja is szóba került, ami nagy hiba volt, hiszen a börtönbe' már feleennyiért is fejébe húzta bárkinek a küblit.
Kinga und Imi ápolta odafent a hányingerrel küzdő Eriket, akinek az állkapcsa pár centivel elmozdult, kedvenc bölcsészpalántánk vigasztalásképpen megnyugtatta, holnap lesz csak igazán fasza, mert fel is dagad az arca. Jó, ha van az embernek egy lakótársa, akire mindig számíthat.
Zsófi másnap reggel szerzett tudomást az eseményekről, futott is fel az emeletre, jaj mi történt, én nem ezt akartam (Hát mi a francot akartál, te idióta luvnya ? - kérdeztem bele félhangosan a péntek estébe, persze választ nem várva.) Erik valószínűleg múlt vasárnap hiányzott a templomból, mikor Gergely atya a megbocsátásról és a szeretetről beszélt, ezért kivágta a lakásból a kezét tördelő Zsófit, legnagyobb sajnálatomra előtte kinyitotta az ajtót.
No de Zsófi nem adta fel, majdnem tokostul rontott be a kávéház irodájába, ahol Zsóti éppen leltározta az üdítőket. Ekkor rutinosan fülembe nyomtam az ilyen esetekre magam mellé készített füldugót, mert ha Zsófi nekiáll rikácsolni, az bizony maradandó károsodást okozhat, szélsőséges estben kifolyik az agyam a fülemen, úgy meg elég hülyén néznék ki. Zsóti viszont elég jól bírta, akkor billent meg egy picit, mikor a lány arra szólította fel, hogy kérjen bocsánatot Eriktől, erre már felhúzta a szemöldökét, de végül közölte vele, a napirendi pontok végére értek, lehet hazamenni nyifogni tovább. Úgy is lett.

Jaj, ettől a két szerelmes pihegő szív egymásra talál, és nem bírja ki egymás mellett történettől már Tilda & Erik esetében is kihullott az összes szőr a testem minden részéről, de most újratöltötték Zsuval és Jánossal, a változatos arcú építésszel. Akárhányszor a pacák rápillant Zsuzsára, mintha megállna az idő, szája lefittyed, vizenyős tekintete párás lesz, a füle elkezd mozogni. Iszonyat.
Talán a szíve sajogását akarta csillapítani a nagy adag sütivel, amivel csámpázott haza a Rózsából, mikor mit ad Isten, éppen Andrissal találkozott, aki visszacsábította egy sörre. És ennek örömére aztán valami olyan rémisztő kiselőadást tartott a válás utáni pánikról, meg az élet dolgairól, hogy azt hittem éjszaka Zsuzsa helyett a közhelyszótárt szorongatta magához. Mondjuk így, hogy tudjuk, hamarosan otthagyják őtet, meglehetősen vicces volt hallgatni.
Persze Jani úgy csinált mintha nem tudná, miről van szó, hogy mért akarja lebeszélni a költözésről, s megígérte, átgondolja még a dolgot. De Andris nem hagyta ennyiben, meghívta vacsorára magukhoz. Otthon aztán vidáman újságolta a hírt, Zsuzsa meg nem tudott hová lenni ijedtében, mondjuk ezt most nem vágtam, hogy mért kell félni, most akkor örül ha marad a fószer a házban vagy jobb lenne ha elmenne mégis, jó lenne ha minden epizód előtt legalább a hivatalos álláspontot röviden kiírnák, aztán az eseményeknek nem kell ehhez igazodni, azt már megszoktuk. :)
No, a vacsora megvótt, még egy remekbe szabott történetet is elmeséltek a félnótás gondnokról, aki a saját seggét másolta le a fénymásolón, aztán ez egész iroda azon röhögött. Később ahogy a rendes családokban szokás, a gyerekeket elzavarták tanulni, Bandris még be is ment segíteni a törpeterminátornak a matekban, ami műszaki végzettséggel azért ingoványos terep, mert itt lehet éppen a legnagyobbat a pofára esni, ha apunak nem megy a szöveges feladat.
A két vanabí szerelmes meg ott maradt rémülten, picit féltem, hogy egymásra vetik magukat, de megegyeztek, hogy megpróbálnak felnőtt módjára viselkedni, én szurkolok nekik, mert ez mérföldkő lenne a sorozat történetében.

Miki meg tovább kavarta a fekáliát, hiszen hogyan békülhetne ki legegyszerűbben az ember fia a rokonával, mint hazudik neki és átveri, nemde ? Na ugye.
Szóval éppen Andival keringőztek hazafelé a vacsorázásból, mikor találkoztak Lackóval, s mint ahogy minden épeszű férfiember tenné, mikor csókolózik önfeledten a párjával, felzavarta Pandát a lakásba, hogy neki most fontos megbeszélni valója van a futárral. Pedig csak annyit akart mondani, hogy nekiállnak Andrissal megkeresni az intézeti papírokat. A rutinos BK néző hamar rájöhetett, hogy ez csak az infodrive elindításához szükséges, Laci->Orsolya->Klau volt a hír útja, minek eredményeképpen a szőke üzletasszony majdnem szívstoppot kapott a kávéház közepén, Berényi Tímea titka újra veszélyben van.


a.dani0227@gmail.com márc. 01. 16:18:40 Előzmény grizlee13
(28116/28441)

Igen ez pontosan így van,


grizlee13 márc. 01. 13:05:29
(28115/28441)
Miklós tényleg nincs a toppon az iratokkal kapcsolatban, máskor meg már kilométerekről kiszagolja ha valami bűzlik.
Andráséknál meg folyamatosan a műbalhét érzem, a semmiken vitatkoznak hogy aztán ezek miatt meglehessen írni a sztorit hogy Kollár lefeküdt Zsuzsával, semmi más miatt.
9/10
Sziszkó84 márc. 01. 08:51:33 9/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28114/28441)
Tényleg ilyen a világon nincs, hogy leszippantják a pénzt a számlájáról, sms-t meg nem küld a bank. 🤷
9/10
Sziszkó84 márc. 01. 08:48:54 9/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28113/28441)
Szuper az összefoglaló.👌💯💯💯 A vége fenomenális. 🤣🤣🤣
a.dani0227@gmail.com febr. 29. 22:28:32
(28112/28441)

Összefoglaló anno


Mikiék rátanáltak a betörésre, kikövetkeztették, hogy az egész bombariadó csak átverés volt, de egyelőre nem jöttek rá, hogy mi volt az igazi cél. Azért a nyomozónak kiutalom a Columbo rend Derrickkel ékesített középkeresztjét, amint az ajkait összeszorítva kinyögte: biztos ipari kémkedés!
Klau megkapta a Szent Titkos Dossziét Szabitól, és ünnepélyesen összetépett belőle egy rózsaszín papírt. Juj.

Zsufi tovább nyomult Zsoltra, aki végül emelt hangon közölte vele, menjen má' a picsába, nem lesz közöttük semmi, legfeljebb a Rózsa pultja, ha az ifjú piktornő becsámpázik a bisztróba, így a borospohár projekt is le lett fújva. Ettől Zsófi olyan ideges lett, hogy immár 125. alkalommal (jubileum) nem aludt az ún. pasijánál, Eriknél. Kezdem félteni Imit, mert Erik előbb-utóbb ráveti magát, hogy spermakövet ne kapjon. Erik egyébként esti levezetésképpen még zárat is szerelt a Berényi Kft. irodájában. Ezt csak azért írtam, mert nem szeretném, ha éjjel felébredve nem tudnál elaludni az aggodalomtól, hogy vajon hogyan zárták be a feltört irodát. :))

Emma picit terhes, hogy izgassák a zsengekorú nézőket, de Zsuzsa már megszervezte a látogatást a nőgyógyásznál. Andris és Zsu már csak az előszobában találkoznak, mikor rövid látogatást tesznek otthon. A nagyjelenet Zsuzsáé volt, mert persze mikor összeveszett a férjivel, a Jánosnál kötött ki, volt kézsimogatás és a kikísérésnél csak összenyálazták egymás száját, de mind a ketten nagyon megijedtek.

Manyust szerencsére nem mutatták, remélem be tudta fejezni a filmnézést és megtudta végül, hogy ki a gyilkos :) Noémit viszont mutatták, s remek finissel elnyerte nálam a 2006-os év legbrutálisabb vizuális effektje díjat a terepszínű szoknyájával. Éjjel benzines kannával és gyufával és Noémivel fogok álmodni.


a.dani0227@gmail.com febr. 29. 22:26:30 Előzmény Gellai István
(28111/28441)

Azért az se volt semmi mikor azért ordibált vele Panda, mert nem sétált bele Clau csapdájába és nem adta fel harc nélkül a pozíciót amit már megszerzett.


a.dani0227@gmail.com febr. 29. 22:24:46
(28110/28441)

Ez a számla kiürítés észrevétlenül ez olyan BK-s ilyen nincs. Tranzakciókról a bank SMS-t küld sőt jóvá is kell hagyni. Na meg alapból már 2006-ban is volt külön netkártya, amit csak netes vásárlásra használtál, csak annyi pénzzel, amennyit rátettél. Ill. ha adatlopás miatt nullázták a számlát a bank kártalanítani fog. Tóni is tiszta hülye miért nem mondta, hogy azt a papírt már rég kidobta, összetépte és kidobta már hetekkel korábban a kukába.

Emma se semmi meg Noémi, Emma csalta meg Ricsmondot feküdt le mással és még ők vannak megsértődve, mert mással randizik Ricsi ill. mert nem akar a suliban mellé ülni.


Gellai István febr. 29. 22:11:08
(28109/28441)
Azért az Andinak van tűrőképessége. Amióta a Mikivel van azota szétmentek a Zsolttal, kicsalta tőle a kávéházat, átb*szta a lakásvásárlásnál, lett egy zabigyereke, most kinullázták a számláját és még vele ordibál, ő meg teper érte. Erről valahogy a Stockholm-szindróma és a bántalmazó kapcsolat tankönyvi példája jut eszembe.
10/10
toria93 febr. 29. 21:22:27 10/10
(28108/28441)
Dörmimacinak mekkora arca lett🤣 remélem koppan majd
Andrea kicsit élvezi a genyozást Norával szemben, nagyon nem fer..
Zsuzsa és Jani elkezdték, erre vártam, kíváncsi vagyok a folytatásra 😅 Pláne Bamba reakciójára majd, mikor ez kiderül😅
Rendesen jól érzem magam, hogy a mai részben mellőzve van a Zimi
10/10
toria93 febr. 29. 20:32:06 10/10 Előzmény Kuttyánszkikutya
(28107/28441)
Igen😅
Kuttyánszkikutya febr. 29. 10:29:22 Előzmény toria93
(28106/28441)
...meg a zimrét!.sőt, azt jobban!😈
a.dani0227@gmail.com febr. 28. 22:54:35 Előzmény toria93
(28105/28441)

Zimivel együtt. Mégis honnan kellett volna tudnia, hogy épp könyvesboltba akar dolgozni? Előző este mondta Eriknek mikor Pali már a kosármeccsen volt, és akkor ott ajánlotta be a havert.Amúgy meg miért baj az, ha jól megfizetik és csak naponta párszor le kell valamit másolnia? Nemhogy örülne, hogy nem kell a munkában megszakadnia, 2 emelettel feljebb van a munkahely és annyi kávét ihat munkaidőben a cég kontójára, hogy koffein mérgezés határán lehet. :) ÉS amilyen laza a munka fegyelem bármikor elmászkálhat ide-oda


a.dani0227@gmail.com febr. 28. 22:27:51 Előzmény Gellai István
(28104/28441)
Hát nem tudom én még akárhány lakásba jártam, még kicsi 1-2 szobás panelekben is min egy kisebb előszoba volt, ahol a cipődet levehetted, kabátot fogasra akaszthattad, nem pedig egyből a nappaliba vagy a konyhába estél be.
Gellai István febr. 28. 22:24:47 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28103/28441)
Pedig csomó ilyen lakás van. Nálam is kb a konyha-nappaliba lépsz be.
10/10
toria93 febr. 28. 20:38:39 10/10
(28102/28441)
Palit üsse már le valaki