5/10
Bodellger márc. 25. 20:37:06 5/10
(28228/28368)
Ez a Kinga Imi sztori az egyik legeroltetettebb, leggyengebb, legnyomibb szal a komplett Baratok koztben, persze nyilvan szoros a verseny. Ez az egesz Imi karakter abszolut erdektelen, reg kifujt. Ezek a nougyek is nagyon szarok. Se Monikahoz, se Kingahoz koze nincs a gyereknek, de azert csak sikerult ilyen baromsagokat osszeirniuk a keszitoknek.
grizlee13 márc. 25. 20:29:08
(28227/28368)
Eriknek nincs megtakarított pénze? Bakker egy festő vállalkozónak azért kellene lennie :D
9/10
Sziszkó84 márc. 25. 17:47:51 9/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28226/28368)
Ildikó is megéri a pénzét.
a.dani0227@gmail.com márc. 25. 06:27:39 Előzmény Sziszkó84
(28225/28368)

Igen, nem fog többet szerepelni. Elköltözik a házból = Sosem létezett. Ildikó még lesz párszor, mikor megtudja ,hogy Vili bá sok pénzt örökölt rögtön megjelenik és kicsalja tle azzal ,hogy beteg a gyerek és a kezelésére kell, amiről kiderül ,hogy kamu.


9/10
Sziszkó84 márc. 23. 13:40:19 9/10
(28224/28368)
Talán utoljára láttuk. 😊
9/10
Sziszkó84 márc. 22. 17:33:50 9/10 Előzmény Kuttyánszki
(28223/28368)
Tényleg olyan ilyesztő nézése van. Hová tették az eszüket amikor őt válogatták be. Nóra esetében Cillit Bang jó választás volt, mert legalább jóképű.
9/10
Sziszkó84 márc. 22. 17:26:53 9/10
(28222/28368)
Unszimpi a csaj + rémesen játszik.
9/10
Sziszkó84 márc. 22. 17:25:31 9/10 Előzmény toria93
(28221/28368)
Igen, jobb mint Zsubálna.
10/10
toria93 márc. 22. 11:12:15 10/10 Előzmény Sziszkó84
(28220/28368)

Julit azóta csipázom, mióta a későbbi részben megadta Timikének, ami már nagyon járt neki🤣 mondjuk amúgy is jó színésznő


10/10
toria93 márc. 22. 11:10:46 10/10
(28219/28368)

Úgy tudom, nemsokára utoléri Lacit a karma, de nagyon csúnyán


10/10
toria93 márc. 22. 11:09:57 10/10
(28218/28368)

igen, a későbbi szereplő sokkal jobban tudja eljátszani az idegesítő, oéklapát díjas Vandát🤣


9/10
Sziszkó84 márc. 22. 10:43:01 9/10 Előzmény toria93
(28217/28368)
Jó volt Julit ilyen fiatalon látni, aranyos. Ez a Kinga - Imi románc tényleg nem kellett volna. Manyus meg Tilda jajgatásától falra lehet mászni.
10/10
toria93 márc. 21. 21:37:48 10/10
(28216/28368)
Tudom már mi zavar Tildában .. Annyira görcsösen kapkod ide, kapkod oda,
jajj, most főznöm kell,
jajj most mi lesz velünk, nincs egy napja munkád
Jajj,itt van anyám,
Jajj a vacsora, hozzatok több kaját a boltból
Fuu meg ahogy rátelepszik Dörmimaci Ricsire, attól kihullik a hajam, már túlmegy a testvéri, sőt, néha az anyai szereteten is
10/10
toria93 márc. 21. 21:24:45 10/10
(28215/28368)
Kicsit sok a "Kertészkedés"🤣 Viszont kevés velük kapcsolatban az igazán izgalmas történés.
Andi nagyon unalmas... Kellene már valami fellendülés a szerepének, mert elalszom rajta
Imi meg Kinga? Ez még kinek jutott eszébe? Nagyon nem illenek össze, akkor inkább már Erik értelmesebb lett volna
Julinak nagyon jól áll a szerep, nagyon szimpatikus, várom a további fejleményeket
Zsufi rém idegesítő... Jó csaj, meg minden, de ez a stílus bejön egy épeszű pasinak? Pláne Zsoltnak, akinek eddig úgymond komolyabb barátnői voltak.
3/10
Kuttyánszki márc. 21. 21:12:50 3/10
(28214/28368)
Na, kezdődik a Júlia -heherészés... puskaropogáshangú cipőkopogással vágtázás...
grizlee13 márc. 21. 20:46:44
(28213/28368)
Na már csak Mónika hiányzik (ja meg az a Bálint aki sose szerepelt) és az egész Kertész família itt van egyszerre: Vili, Magdi, Géza, Ildikó, Botond, Tilda, Ricsi.
a.dani0227@gmail.com márc. 21. 17:20:48
(28212/28368)
Összefoglaló:


Egy kicsit nem figyel oda az emberfia a BKra pár hétig és már egyből kapkodnia kell a fejét, mint Mária Antoinette-nek a guillotine alól. Drogok, megtalált elvett lány, kritikus tömeget elérő Kertész klán, Zsófi és a páncél, egyszóval volt itt minden, mint a Kalevalában a kacsatojásos rész után.

Májkl von Corleone de la Jolle Cardenal elviszi a nemrégiben felnőtté vált fiát az első apa-fiú sörözésre. (Bizony nagy alkalom ez, emlékszem nekem is volt ilyesmi, igaz én csak egy fél sört kaptam, meg 16 éves voltam, viszont cserébe egészen sötétedésig betonozni kellett.) Májkl von CDLJC és Antónió között nagy a barátság, (tényleg amikor utoljára láttam még bőszen utálta a kölyök. Gondolom mutti akkor tényleg pénzt akart a végén) annyira hogy Tóni meg is mutatja alvilági jártasságát, az egyébként ilyen dolgokban HalászJuditgyereklemezesen naív apjának.
Hogyan ismerjülk fel a drogdílert a parkszéli Muskátli presszóban? A drogdíler pufidzsekiben üldögél, amíg meg nem érkeznek a drogos végfelhasználók. A drogos végfelhasználó és a drogdíler gyanúsan suttog, majd az asztal felett tenyérrel takarva valamit kicserélnek, nehogy feltűnő legyen, mint Dávid Ibolya kalapja. Ezekután a drogdíler a Muskátli presszó mellékhelyiségébe távozik, a drogfelhasználó kisvártatva követi. Az üzlet lebonyolódása után a drogdíler visszaül az asztalhoz, ahol a következő drogost várja, a mostani végfelhasználó pedig valszeg kilebeg a mellékhelyablakon.

A rövid előadás hallattán Májkl von CDLJC néz, mint a Károlyi Mihály szobor az elgurult 2 forintos után, és elhűl hogy hova jutott ez a szép új világ, amikor egy tisztességes emberrabló kénytelen kábítószerüzérekkel egy fedél alatt sörözni. Jelenteni kellene a rendőrnek, de Tónió leállítja a drogozás nem kötelező, és mindenkinek meg kell élnie valamiből. Májkl szemén ugyan látszik, hogy legszívesebben az igazságszérumot öntené a következő sörbe, hogy nevelt fia kipakoljon hogy honnan ilyen jól tájékozott drogbiznisz ügyekben, de mégsem teszi, nehogy megbántodjón az az érzékeny lelkű srác. Otthon azért puffog, mint SchobertNorbi amikor beszól a zsűri az asszonynak, de Pandát nem nagyon izgatja fel a dolog. Egyébként a beszélgetés végét nem értettem, mint Rambo a vietnámi fogolytáborban, most akkor ezek ketten szakításban vannak, de továbbra is hárman együtt laknak? Mindegy igazából nem vagyok kiváncsi rá:)



A Kertész család eléri a kritikus tömeget, mint Oppenheimer a Los Alamosi laboratórium büféjében. Azt hiszem hirtelenjében egy gyakorlott genealógus is belezavarodna, hogy most ki hova tartozik és milyen fokon, úgyhogy én meg sem próbálom kibogozni. (Főleg hogy a családfakutató szót is úgy kellett lenéznem a netről) Van egyszer a láthatatlan ember fia Botond, akiről nem tudom hogy mit csinál és hogy került ide, remélem nem kell majd megjegyezni sokáig. Megérkezik Ricsi és Tilda anutája is Németországból. Nahát, terhes! Ezen mondjuk nem lepődtem meg túlságosan, mert az operettszínház közösen terhes művésznői, jóformán még a Párizs-Dakar közvetítésében is beálltak a Palik Héder házaspár közé egy interjú erejéig. Különösen jeleskedett ebben Janza Kata aki terhességét körbehordozta szinte minden lehetséges médiában, mint IV. Béla a véres kardot a fellendülő keleti turizmus előtt.
Színleg mindenki örül, Hamutildácska elküldi Ricsmondot, hogy hozzon kalácsot, tejet, kicsivel több felvágottat, pedig nagyon szegények, csizmára is alig tellik. Magdianyus rétest süt, Vilibácsi lelép a melóból és még Géza is ott van, hogy villogtathassa a szemét, ha Kinga neve szóba jön. Kinga neve azért jön szóba, mert ismét szégyen érte a Kertész Klánt, és ismét a terhességgel kapcsolatban. Tildanu Ildikó harmadik gyerekének nincsen apja! Illetve van, de csak úgy, mint Anakin Skywalker-nek, jött a levegőből vagy anyu félrenyelt. Nem mintha az elöző kettőnek lenne, de mindegy, én tulajdonképpen bírom, amikor Magdianyus bibliai szólamokkal ritmusozva mereszti a szemét, egy kicsit emlékeztet a prófétákra a Brian életéből. Egyelőre nem történik semmi, még csak a konfliktus felvezetésénél vagyunk, csupán Géjza szól be egyszer nővérének, hogy mit keres itt, az meg cserébe lebunkózza. Pedig vice-versa, mint az egyegyes fröccs.
Mindeközben Szofilia egészen kezd belejönni a kitartottságba, már a kezében a páncélszekrény kódja, ahonnan Biklopsz Zsola feltartása miatt, tulajdonképpen a teljes összeget vinné vásárlás céljára fordítani, ha Zsóti észbe nem kapna és be nem rontana. Bár ha jól veszem ki nem a pénz miatt aggódik, hanem valami szörnyűséges titkot rejteget ott. Mi lehet az? Bár ez lehet hogy kiderült, hogy mi volt az, de Szofi "úgyis megtudom" alakítása után a szemembe spricceltem a habszifonnal, ezért erről lemaradtam.
Na már rájöttem. Klaudia zárójelentése volt ott. Klódia egyébként éppen most találkozik az elvett lányával, de a valódi kilétét titokban tartja, és csak önzetlen mecénásként szerepel egyelőre, mint Télapó a Playboy fotózáson. A leánya leányát fogja a szárnyai alá venni a Galéria. Azért ügyes ez a Klódia egy megvesztegetési pénzből, két rokont sikerült megcsípnie. Mondjuk nehéz lesz beadni, hogy azért nem kereste 30 évig a saját lányát, mert eddig nem jutott az eszébe a prodjúszernek. A hamarosan következő balhé garantáltan kínos lesz, mint Dévényi Tibor a Forradalmi Ifjúsági Napokon:)


a.dani0227@gmail.com márc. 21. 13:29:10
(28211/28368)

Összefoglaló tegnapról:

Vili bácsi kissé fáradt elefánt üzemmódban csapolta a sört, miután végig kellett néznie Kinga és Imi nyíltszíni nyálcserés jelenetét, ráncokkal a homlokán ugyan, de azért sok bódogságot kívánt az ifjú párnak. Aztán Gézut próbálta vigasztalni, aki éppen egy motoros újságot fixírozott erősen, leplezni próbálván a lelkében dúló vihart. Mondjuk Apus lelki masszírozására sem volt vevő, el is hajtotta a vérbe, de ez csak újabb bizonyítéka volt annak, hogy még mindig nem tudja kiverni. Mármint a fejéből a Kingát.
Amúgy itt egy picit elvesztettem az időérzékemet, mert ha jól értettem, akkor mindez reggel történt, még munkakezdés előtt, viszont akkor különös ízt adnak a történetnek a valamék vendégeknek kiszállított fél vodkák, nem mintha nem tudnám, hogy a reggeli töményfogyasztás Magyarországon igen népszerű tömegsport, de eddig a Rózsa nem ilyen helynek tűnt. Bár mióta a tulajdonos két nőt hajt egyszerre, biztos kell a bevétel, de erről majd később.
Apus persze kötelességének érezte, hogy elmesélje az egészet a feleségének, vagy lehet, csak félt, ha a fő pletkyaszerver, vagyis Manyus mástól tudja meg, fejébe borítja az ebédre készített lencsefőzeléket. Hiszen Manyusnak mindent tudnia kell, főleg Kingáról, hogy a jóistenbe tudna akkor rendesen udvart seperni, ha nem tudná kinek a makkját fényesíti az a perszóna. Mikor végre kiszedett mindent a félnótás férjiből, máris önérzetesebben markolta a seprű végét, s pont kapóra jött neki Orsi, aki ugyan tett egy tétova kísérletet azzal hogy neki sürgős esethez kell rohannia, gondolom a beteg élet-halál között lebegett, s elveszik, ha ő nem analizálja ki iziben.
De ha Manyus mondani akar valamit, akkor valami ütősebbel kell próbálkozni, hogy szabaduljon az ember lánya, pl. egy megpakolt női táska az arca közepébe suhintva megtette volna, de a doktornő inkább megadta magát a sorsának. A jóasszony meg felvilágolta a legújabb eseményekről, s figyelmeztette, tartsa rajta a szemét az Imin, nehogy ez a szőke pincérnőnek álcázott fekete özvegy őt is tönkretegye.
Orsi csak a száját tátotta, de rögvest felkereste állandó tettestársát, Eriket, akivel kitárgyalták a világrengető eseményeket (ne felejtsük, két egészséges, felnőtt ember egymásba szeretett). Örömködtek egy sort, aztán a pemzlik ura felcsattogott lecseszni a törikönyvvel kilátástalan küzdelmet folytató Imót, mi az, hogy neki nem szóltak az egészről, írásos jelentést kellett volna letenni reggelre, hogy mi vótt az éjcaka, vagy legalább kitenni egy videót a lepedőgyűrésről a youtube-ra. Imi csak a nemlétező bajszát pödörgette szerényen, aztán Erik bíztatására lerobogott egy cserép virággal a kávéházba, hiszen legalább 26-27 perce nem látta Kingát, megest csomót kötöttek a nyelvükre, de Barta szétcsapott közöttük, mivel nem emlékezett, hogy beleírta volna a pincérek munkaköri leírásába az óránkénti csókszünetet.

De nem véletlenül volt ilyen alacsony a büfétulajdonos empátiaszintje, reggel újra próbált Zsófival beszélni, mikor az a kapualjban az analóg postaládát ürítette, de a lány úgy csinált, mintha csak egy különösen undorító rovart vett volna észre, s elfordult. Ekkor jött a következő lépcsőfok, 10 szál piros rózsa, futárral kézbesítve, de az meg majdnem a fején kötött ki, mikor Zsufi berontott a kávéházba s hozzávágta. Szerintem több vendég már csak a show kedvéért jár oda, külön helyet kell előre foglalni, hogy az ember jó szögből láthassa, mikor kezdenek repkedni a krémesek, virágcsokrok, mikor mi akad kézbe.
Ja, közben Géza meg beállt a Berényi Kft-hez titkárnőnek, mert mióta Palkó beadta a lemondását, hegyekben állnak a rendezetlen akták, de hamar rá kellett jönnie, kár volt annak idején iskola helyett a szemüveges Gombacsik szakadt Riga mopedjét javítgatnia, mert már az elején belezavarodott a dossziék rendszerébe. Pláne, hogy még mindig Kingáékon rágódott, egész addig, míg Miki le nem állította, ne morogjon már, mint egy bolhás kutya. Egyébként tényleg kezd arra hasonlítani, még Eriket is elhajtotta, mikor az felajánlotta, átköltözik hozzá, hadd turbékoljon a galambpár a régi pecóban. Bár abban is van valami, ha Géza úgy gondolja, jobb egyedül lakni, meg a franc se akar mondjuk egy, a haverokkal áttekilázott szombat este után, mikor kitámolyogna porcelánbuszt vezetni, Erik csupasz fenekével szembesülni a mellékhelyiségben.

Aki nem adta még fel, az most megtudhatja, hogyan készül a szüzessége elvesztésére két tinédzserkorú fiú meg lány.
Reggel Palika elviharzott az érettségiző öltönyében egy interjúra, s beígérte, csak ebéd után jön haza, Tilda meg kiadta alvállalkozásba a mosogatást Ricsinek, de mikor ezután rögtön belibegett Emma a lakásba, a rutinos néző gondolhatta, baszás lesz itt, nem mosogatás. Tilda munkaidőt szigorúan a Rózsában kezdte, itt is talált rá a nagymamája, akinek elromlott a mosógépe, és Jézus papucsára mondom, Vilibá vonalkódos gatyája igazán nem várhat másnapig, mikor a szerelő megjavítja a gépet, a kézzel mosást meg az EU csatlakozással biztos betiltották, vagy nem tudom. Szóval az öreglány megkérte Tildust, ugyan hadd vigye át hozzá a szennyest, csak közben ott meg Ricsi tevékenykedett, hogy minél emlékezetesebbé tegye a nagy alkalmat.
De kérem szépen nem csak ám banán ízű óvszerért rohant el az éjjel-nappaliba, (bár a házban uralkodó viszonyokból az következne, a Rózsában is lehetne kapni gumit, csak be kéne írni egy iktatókönyvbe, ki vette, s kivel akarja felhasználni) hanem kirabolt egy virágüzletet, s virágszirmokkal szórta fel a hálószobába vezető utat. Azt nem tudom, hogy a különleges hangulat megteremtésének része volt-e, mindenesetre Tóninak is elújságolta, végre Emma igent mondott neki, s most aztán olyat ad neki, hogy kettéáll a füle. Szép dolog a diszkréció.
Nem mondom Ricsi kissé rémült képet vágott, mikor Manyus becsörtetett a lavórnyi mosatlannal, de viszonylag hamar leszerelte, hogy majd ő elrendezi. Emmának meg kezébe nyomott egy stoppert, hogy egy percig várjon, csak azután jöhet be, a veríték vert ki, mert arra gondoltam, a következő kép az lesz, Ricsi meztelenül várja kedvesét a szobában, ágaskodó árbóccal, de aztán eszembe jutott, ez nem az a csatorna. Ehelyett zárójelbe téve a házirend tűzvédelemre vonatkozó utasításait, egy kisebb ajándékbolt illatgyertyakészletével szerelkezett fel, már csak azoktól forró volt a hangulat. Hogy aztán mi lesz ebből, majd ma kiderül.

Klaumami továbbra is be van sózva, hogy Júliára talála, különböző terveket eszel ki, hogyan kerülhetne közelebb hozzá. Nyilván az egyenes, őszinte út járhatatlan annak, aki valaha is a Berényi nevet viselte, de szerintem már a Mátyás téren való rövid tartózkodás is visszafordíthatatlan folyamatokat indít el az emberben. A lényeg, hogy kitanálta, az unokája szépen rajzol, ő meg majd beajánlja egy galériás barátjához, akinek az a perverziója, hogy kamaszlányokból próbál föstőt faragni. Lelke rajta.
El is galoppozott Pásztor úrhoz, aki az indiánoknál biztos a Tisztes Őszes Halánték nevet viselné, s előadta neki az ajánlatot, az meg megígérte feltétlenül továbbítja a lányának meg az unokájának. Klau kivirulva és elégedetten vonult vissza állandó untermanjéhez, Orsihoz, újságolta neki az eseményeket. Egy nagy baj van, mire kapcsolatba kerül a lányával, addigra le kell koptatni a régi és unalmassá vált Zsófit, aki folyton csak nyavalyog és hol ki-, hol meg beköltözik a villába. Azért az tényleg nem lesz egyszerű feladat, hogy összebékítse Zsótival, de az is igaz, megoldott már ennél bonyolultabb feladatokat is. Ha meg más nem marad, beletekeri egy festővászonba és elássa a kertben, nem tűnne fel senkinek.


a.dani0227@gmail.com márc. 21. 13:21:33 Előzmény Kuttyánszki
(28210/28368)

Dehogynem, bambán üveges szemmel a semmibe bámulás és a gőzmozdonyt megszégyenítő fújtatás.


3/10
Kuttyánszki márc. 21. 13:15:09 3/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(28209/28368)
Igen, főleg, hogy nulla kémia van köztük..a "kráterfejű" és sandaképú, zavaros szemű, ijesztő nézésű fazon minden, csak nem vonzó. Ha már ezt találták ki nekik, kereshettek volna mást a szerepre. Olyant, akiről elhihető, hogy megbolondul érte/miatta egy családanya. Egy képzett színésznőtől is többet várna az ember , a néző, hogy éreztetni tudja ezt a vihart. Zs-n a fintorgáson kívül mást nem látni.