1/10
Gabor84 2007 ápr. 06. - 18:05:49 1/10 Előzmény ToxicDa
(631/28771)
Na azért az Erik egy kicsit több mint 22.
Egyébként meg akárhogy is vesszük az Emma még kiskorú... :) :) :)
Dius 2007 ápr. 06. - 12:18:50
(630/28771)
Sziasztok,

sajna 8-9 közt megy a Lost, ezért ezt em tudom nézni.
Van valami változás múlt héthez képest???
Zsuzsáék, Laci, stb..?

Köszi: Dius
ToxicDa 2007 ápr. 06. - 11:57:06
(629/28771)
Azért az már nem pedofilizmus, ha egy 16 éves lány összejön egy kb. 22 éves sráccal, még akkor sem, ha nem éppen ideális.

Amikor a Zsuzsa nem mondta meg a férjének, hogy megcsalja, addig én se voltam oda érte. Amikor meg az András eltiltotta a Bandikától a Zsuzsát, akkor meg az Andrásra voltam mérges, aztán amikor a Zsuzsa szidta az Emmát meg az Andrást, akkor meg megint a Zsuzsára pikkeltem. Az viszont egyértelmû, hogy a Bandikának a Zsuzsánál a helye és nagyot csalódnék Andrásban, ha Bandika akarata ellenére el akarná venni a Zsuzsától.

Na mostmár tényleg megszûnök.
1/10
Gabor84 2007 ápr. 05. - 08:23:46 1/10
(628/28771)
Na a tegnapi részt "sikerült" megnéznem.
Hát az Erik Emma dolog tényleg vmi oltári vicc. :D
Jut eszembe, Imi is az éretebb csajokra bukik, Mónika, Kinga kíváncsi vagyok mikor jönnek össze a sorozatban is Andreával, mert már ugye más csaj nem igen akad akivel nem lett volna kapcsolata....
Marvin02 2007 ápr. 04. - 21:59:06
(627/28771)
Erik és Emma. Pedofilizmus a Barátok köztben. :D Mondjuk megértem, Tónival még se jöhet össze, a külvilággal meg ugye neincsenek kapcsolatban, így házon belül kell pasit keresni, Eriknek meg nõt. :D
ricsisüti 2007 ápr. 02. - 13:18:56
(626/28771)
hé de ne felejcsétek el hogy ez csak egy film és nem a valóság
wiki-piper 2007 ápr. 01. - 14:53:11
(625/28771)
Utálom zsuzsát, de Mikit szeretem! Ennek ellenére Miki többször lépett már félre!
wiki-piper 2007 ápr. 01. - 14:51:19
(624/28771)
Végre repül az a r*hadék Zsuzsa! Magdi néni hozzá képest egy kedves öreg, sose pletyizõ idõsasszony! Csak a sz*rt tudja kavarni. A János...na az meg egy haddnemondjamkimicsoda!!! Én mondjuk úm. ismerem Dósa Matyit, ezért nekem õ a kedvencem XD!
Jha! és <a target="_blank" href="http://www.baratok210.gportal.hu" title="www.baratok210.gportal.hu">www.baratok210.gportal.hu</a>
XD
sutolaszlone 2007 márc. 31. - 14:22:10
(623/28771)
Én nem szerettem a Zsuzsát soha, de akkor, mikor a Mikiéknél kitõrt a balhé, annyira ocsmányul viselkedett a Mikivel , hogy ez már undoritó volt. Sajnáltam a Mikit, mert õt csipem, de most a zsuzsika meg kapja a magáét. Az elõzményekhez képest a Miki nagyon kulturáltan fogadta az eseményt.Mégis csak egy úriember, bármilyen nagy gengszter is!
sutolaszlone 2007 márc. 30. - 21:33:07
(622/28771)
Hát, elég durva volt ez a rész,de legalább ma nem aludtunk el rajta(mert már ez is elõfordult).Ilyen távozás még úgysem volt a BK-ben.Azért, ha nem is mindig szeretjük, de tudnak a forgatókönyvirók újabb fordulatokat is ki találni. Bár nem lepõdtünk meg, mert már vártuk, mikor tör ki a családi botrány.........
rory19 2007 márc. 30. - 20:59:30
(621/28771)
Nah ennél gázabbul nem is oldhatták olna meg Zsuzsa távozását :(((
Aki tényleg az elejétöl nézi a barátok köztöt és felidéz magában olyan jeleneteket, mint pl. hogy andrás már az árvaházban is "szerette" Zsuzsát, szerintem érti mire gondolok. És ráadásul olyanokat mondott a zsuzsa ebbe a részban, hogy nem volt boldog a házassága.. hát nem tudom.. az egész annyira irreális
én nagyon csalódott vagyok!!!
1/10
Gabor84 2007 márc. 30. - 17:33:28 1/10
(620/28771)
Nem kell ezt kritikus szemmel nézni ahhoz hogy buktákat fedezzünk fel benne. :D
sutolaszlone 2007 márc. 30. - 16:42:51
(619/28771)
Nagyon érdekes, amit irtál, szülinap, karácsonystb.Tényleg, igen ritka, de most volt a Tóni szülinapja,Én szeretem a sorozatot, de nagyon birom, hogy aki kritikusabban nézi, mi mindent észrevesz.pl. bevásárlókosár.ûdv,sütike
Marvin02 2007 márc. 30. - 14:03:14
(618/28771)
Igen, de ez a rajongókat sajnos nem érdekli. Kíváncsi vagyok, ha 1x meg fog csappani a sorozat nézettsége, furmányosabb, gondolkodáskodásra késztetõ sztorikkal állnak elõ, vagy azt mondják: , és lehúzzák a rolót? Sztem az utóbbi. :)
micimaci1 2007 márc. 30. - 10:54:30
(617/28771)
Igazad van ,azzal kapcsolatban hogy nem életszerû. pl mindig cipõbe vannak a lakásba, abba fõznek, tévéznek, vasalnak.Meg azt nem bírom hogyha mondjuk a Tóni vagy az Emma elmegy a Noémihez akkor nem a szobájába vannak,hanem a nappaliba.Mi mindig bemegyünk egymás szobájába, nem küldünk el senkit azért otthonról hogy cseverészni tudjunk. Meg nincsen soha karácsony, szülinap, soha nem mennek nyaralni(pedig van pénzük).Most meg simán a Laci "elõkap" fölös 20millát! Ennyire jól megy a futárkodás?
Marvin02 2007 márc. 29. - 23:29:45
(616/28771)
Igen, régen tényleg jó volt a BK, a mostani részeknél olyan érzésem van, mint ha ugyanazt látnám, mint pár éve, csak más szereplõkkel. Az 5- 6. szezon kifejezetten a kedvencem, mert ebben volt a katonaság, a Fodor-ügy, Tilda modellkedése, Marci és Andrea, Tilda-Pali esküvõje. Innentõl fulladt ki szerintem, Zsolt visszatérése se volt az igazi, pedig nagyon vártam már. A karácsonyi speciálig még megnézem (amikor az intézetben mutatják õket), sztem az egy tökéletes lezárás lett volna, ha ügyesebben megoldják.

X-aktákat még nem láttam, inkább a távol-keleti krimiket nézek. Ott találni olyanokat, amiben teljes szezonon átívelõ nyomozás van, egyetlen ügyön dolgoznak 20 részen keresztül, de a Gyilkos sorokat és Poirot-ot szeretem, elõbbit régen sokan néztem. Vagy Petrocelli, Remington Steele. Ezekkel az a baj, h x rés után kiismerhetõ lesz a stílusuk, és már nem hat úgy a csattanó a végén.
barkaszi1125 2007 márc. 29. - 21:01:26
(615/28771)
Az "X akták" bizony eleinte igazán izgalmas részek voltak, de az utóbbi idõben már az UFÓ-k is hitetlenkednének történeteken.A Poirot sorozat inkább azért köti le a nézõt, mert a saját ötletei révén oldja meg a bünügyeket ,és nem a modern technika oldja meg a krimit. Nézni természetesen egy délutáni sorozatnak igazán megfelelõ. Ajánlanám " A gyilkos sorok" címû sorozatott is igazán néha egész jó sztorik vannak benne.A régi Barátok közt részei bizony sokszor voltak fordulatokban gazdagok és sokszor olyan részek melyeket nem lehetett kihagyni.
Marvin02 2007 márc. 29. - 17:21:20 Előzmény micimaci1
(614/28771)
Poirot se rossz, de én inkább a természet felettivel kombinált, több részen át futó nyomozós sorozatokat szeretem. :)

De hogy ne legyen OFF: A Film+-os részeket még vmennyire követem, ott vannak, h. Imike Fodor után nyomoz, álmában látott egy tetkót a karján, ezért elment vele a gõzbe, h. kiderítse tényleg ott van-e. Imre elvileg intelligens srác, még is szinte Kertész Géza szintjén kezeli az egész ügyet, és a gõzben is jó hogy nyíltan rá nem kérdezett . Ami szánalom volt a mai részben (hajnali ismétlésben), Palika bepróbálkozott egy diszkóval a Rózsában, beugró 5ezer :D, a DJ adja a zenét, vannak 5-en :) Majd az össz-vissz 2 csaj fogja magát és elmegy, képébe vágja Palikának, h inkább elugranak egy moziba, ahol vannak emberek.
Na már most ezzel az a bajom, h ha a csajok annyi pénzt visznek magukkal este, amibõl fizetik a beugrót, és ha jó a buli akkor a piát is (mert tételezzük fel, h. senki nem hívja meg õket :), de egyértelmûen tele vannak, ha mozira is futja. Ha pedig tele vannak pénzzel, miért nem egy nívósabb dizsibe mennek? Ahol tényleg van élet?

De az is furcsa, h. Magyarországon minden 2. ember dohányzik, fõleg a fiatalok, itt a 20 szereplõbõl senki, egyre jobban terjed a vallás, a politika határozza meg az idõsebbek életét, de a sorozatban ennek semmi jele nincs. Az egész Kertész család megteheti, h. egy hónapig nem dolgozik, még is úgy élnek, mint az elõtt. :)

Ezekért tartom a BK-t mesefilmnek. De úgy tûnik a magyar népnek ez kell.
micimaci1 2007 márc. 29. - 14:00:44
(613/28771)
Mi a baj Poirottal? Én nagyon bírom, bár elég sokszor voltak már,na de úgy alappól a mindenfajta krimit imádok! És a barátokat is szeretem nézni.A krimisorozatokról( CSI, Gyilkos elmék, Dr csont, Rex) nem is beszélve!
1/10
Gabor84 2007 márc. 28. - 20:58:39 1/10
(612/28771)
"...aki havonta nézi, persze, hogy nem szereti, nem izgul értük minden este, ahogy a sok nézõ..."

Ó, izgulok én eleget, pont azért nem nézem naponta csak havonta, mert álmatlanok lennének az éjszakáim amiatt, hogy Zsuzsa néni vajon tönkreq****lta már -e a házasságát, stb, stb...