sutolaszlone 2007 márc. 28. - 20:11:31
(611/28771)
Igazad van abban, hogy sokszor unalmas, de mindig akkor izgis, amikor nem látom, és úgy mesélik el. Egy jó krimi tényleg tõbbet ér, szivesen nézek én is krimit.
Persze, a leg jobb, ha a Barátok után vetitik......
Marvin02 2007 márc. 28. - 19:39:28
(610/28771)
Én se tv-ben nézem. ;) Mert ott is sajnos csak a régi Poirot-filmeket adják.
Marvin02 2007 márc. 28. - 00:32:04
(609/28771)
Én havonta nézem, és azért, mert vontatott, erõltetett és unalmas, nem lehet min izgulni, egy hónapban 1x megnézem, és képben vagyok. Inkább egy izgalmas krimi, mint a barátok kliséivel teli világa.
Marvin02 2007 márc. 28. - 00:28:22
(608/28771)
Szerinted. Szerintem meg nem.
sutolaszlone 2007 márc. 27. - 18:22:05
(607/28771)
Szerintem is jó fej a Laci, és az inge sem volt rossz! Lehet, hogy összekavarodik ezzel a Helgával? Kár lenne, ha nem tanulna a Miki esetébõl!Pedig õvolt aki nagyon le akarta beszélni a félrelépésrõl.Kár, hogy a Ricsi el ment , de ha tanul, akkor biztos nem is jön vissza, és a kicsi Emma vigasztalhatatlan lesz.Egy gondolat a másik levélhez.... aki havonta nézi, persze, hogy nem szereti, nem izgul értük minden este, ahogy a sok nézõ. Az én környezetemben, munkahelyemen majdnem mindenki nézi, hajrá
BARÁTOK, szia,csibe! sütike
lacispecial 2007 márc. 27. - 17:46:50
(606/28771)
Barátok közt...pffffff
10/10
csibe0813 2007 márc. 27. - 16:30:57 10/10
(605/28771)
szia, sztem a Laci is jófej, egyébként nem volt semmibaj az ingjével.:):)
10/10
csibe0813 2007 márc. 27. - 16:29:35 10/10
(604/28771)
szia, nekem van kedvem:):). Szóval Zsuzsa valóban távozott/távozik, ugyanis már pontosan február 16.-án asszem pénteken..? nem tudom melyik nap.. mind1. a lényeg, akkor forgatott utoljára, így kb 2 -3 hónap múlva tényleg elmegy.. de hogyan? és kivel? nyílván Kollárral..:):).
Ricsi sajnos elment, de õ azért, mert tovább tanul Közgáz egyetemen, úgymond gazdasági ágon folytatja. ÚJ srác, aki nagyon gáz, a Botond.. bár kételkednek benne sokan hogy 1általán tényleg az unokájuk Vilibá éknak..na mind1.. szóval valahogy "megkell" élni valamibõl.. ami tényleg gáz, hogy lop.. nem kéne. de ettõl izgibb.:):)éred? ha nem csak szólj!:)
Marvin02 2007 márc. 27. - 03:48:42
(603/28771)
Persze, rengeteg szereplõ jött ment, de a dolgok semmit nem változtak, Géza motorboltot szeretne, Mikinek a cég kell, és megint Andreával kavar, Tóninak újra szökhetnékje támadt...1 hónapban 1 részt nézek meg, és tökéletesen képben vagyok. Ez egy rossz, nagyon rossz "filmsorozat".
eszter1 2007 márc. 26. - 23:05:14
(602/28771)
én ugyan nem nézem rendszeresen, kb kéthetente látok egy fél részt, tehát azt azért vágom ki kicsoda. egyet nem értek: már vagy fél éve ( ha nem több) mondogatják, hogy elmegy a zsuzsa, aztán ma még láttam, szóval hogy van ez.
a fõbb vonulatokat egyébként kiválóan lehet követni ilyen ritkán nézve is, tudom ki kivel jár, meghogy elment a ricsi, meg hogy van ez az új csávó, aki állati gáz.
még ez az erik vonal teljesen homály nekem, ha valakinek van kedve, elmesélhetné. köszi
sutolaszlone 2007 márc. 26. - 21:30:19
(601/28771)
A kezdet óta nagyon sok minden történt, és változott. Sok új szereplö érkezett a sorozatba,és sokan el is mentek. Ezért, aki nem nézi viszonylag rendszeresen, nem tudja követni az eseményeket.Kedves csibe! Örülök, hogy nem kaptad le a fejem a Mikiért,de a Nórát is szeretem. Remélem, még ki fognak békülni! Ha tudsz valamit a folytatásról, kérlek írd meg!Mi a véleményed a Laciról?szia.sütike
Marvin02 2007 márc. 26. - 20:48:48
(600/28771)
"HÚZNI KELL DE NAGYON!! AKKOR IZGALMAS!"Pont ettõl unalmas. Elkezdõdik egy "cselekmény", és már tudom mi lesz a lecsengése, egyébként se jutnak sehova a szereplõk. Nem tudom, h. csinálják, de ugyanott tartanak, mint amikor elkezdték.
10/10
csibe0813 2007 márc. 26. - 18:37:39 10/10
(599/28771)
Szia, szerintem senki nem haragudott meg, azért mert egy rajongó táborhoz sem tartozol..legalábbis én nem vagyok haragtartó..:):), 2. pedig, BELEÉLED MAGAD TE IS ÉN IS ÉS SOKAN MÁSOK A SOROZATBA, DE NAGYON!!:D:D , múltkor pl, én "õrjöngtem" magamban, hogy mért békül ki Miki Andival?? vagyis fordítva..hiszen NEM illenek össze.. sztem.. de IGAZ, NEM BRAZILSZAPPANOP. AHOL rádöbben a Don Juan, h õ a gyerekkori szerelmét szereti és utána fut.. nem ilyen egyszerû az élet.....HÚZNI KELL DE NAGYON!! AKKOR IZGALMAS! MAJD VISSZATÉR NÓRI KB NOV., DECEMBERBEN, ugyanis olvastam, hogy ismét váratlanul fog visszatérni, mint anno. Egyébként nekem is a kedvencem Miklós, de csak 2.nak!! UGYANIS ÉN ELSÕNEK NÓRIT IMÁDOM!! AZTÁN MIKLÓS, ÉS A TÖBBI!!:D:D , DE MONDOM: NAGYON SOK FORGATÁST KÍVÁNOK BARÁTOK KÖZTNEK, ILLETVE A RAJONGÓKNAK!!:D:D
sutolaszlone 2007 márc. 26. - 17:02:06
(598/28771)
Igaz, hogy egy undok perszóna a Magdi anyus, de minden sorozatban vannak negetív, és pozitív szereplõk.Néha viszont csupa szív ember.Mégis, sokan szeretik a sorozatot, pl. akik a bk. klub tagjai,nagy a szereplõk rajongó tábora.Én nem tartozom egy rajongói táborhoz sem, csak nézem a sorozatot, ha érdekes,tetszik, ha nem, mérgelödöm rajta.Most lehet, hogy magamra haragítom kedves fórumos társaimat,de nekem a MIKLÓS a kedvencem, aki egy nagy gengszter, de legalább van benne spiritusz, és szerintem az egyik legjobb karakter az övé.
6/10
egon_von_compact 2007 márc. 25. - 19:40:36 6/10 Előzmény kabala
(597/28771)
Majd az anyja temetésén.Remélem hamarosan...
Dály,Magdi anyus,dály!
kabala 2007 márc. 23. - 19:34:32
(596/28771)
Gyönyörû a Géza kiszedett szemöldöke! Kíváncsi vagyok, mikor vesz fel magassarkút.
10/10
csibe0813 2007 márc. 22. - 17:00:20 10/10 Előzmény sutolaszlone
(595/28771)
Sziasztok!!:):) A Barátok közt sorozat szerintem NAGYON JÓ!!:):) Egyrészt azért, mert a többi sorozattal szemben, (sorolhatnám, akár a neveket,de nem akarom, mert túl hosszú......)azt a világot mutatja be, amiben élünk, akár van JÓ oldala illetve Rossz. Mindkettõt elkell fogadni. Nincs mese. Van benne dráma, érzelem:rengeteg, ami jó hatással van az emberekre.:):), akkor intrika, szerelem, minden ami kell a való élethez. Akármilyenek is itt az üzletemberek, vállakozók, pl, Miklós, vagy Claudia, valahogy lekell gyõzni az ellenségeket, akadályokat, KEMÉNYEN, hisz SOHA NEM TUDNÁNK ELÕRÉBB TÕRNI. Viszont a brazilszappanoperák túl életlenszerûek (teszem fel én nem szeretem az olyat..), sokszor ugyanazok a rejtélyek kerülnek elõ.. xy-nak ez és ez az apja, anyja, akirõl kiderül, hogy a ház takarítója.. ilyesmik. de MONDOM, SENKIT NEM AKAROK ITT BÁNTANI, AKI ESETLEG A MEXIKÓI SORIKAT SZERETI:). Teszem fel, aki nem nézné a sorozatot a BK-t, sok mindenrõl lemarad. Ez a sorozat a Mindennapokból merít. Itt nincsenek Juan Gomezek, vagy akárkik, õket kapjuk ömlesztve. Mindennapi, frappáns témákból áll.:D:D. Talán nincs is olyan rajongó, aki ne ismert volna magára vagy szomszédjára valamelyik szereplõben. A Barátok közt hõsei hétköznapi figurák. A történet róluk szól, de rólunk is szólhatna. Épp ezért szeretjük!!:):) KÍVÁNOM, HOGY TARTSON ÖRÖKKÉ A SOROZAT!!:D:D
boszika08 2007 márc. 19. - 16:46:49
(594/28771)
Sziasztok! Tulajdonképpen nem szidhatnám a sorozatot, mert nagy ritkán, ha van idõm megnézem, de szerencsére nem ez tölti ki az estéimet, viszont ami nagy baj benne (legalábbis szerintem), hogy az amúgy is elbutuló társadalmat még inkább olyan irányba tereli, amerre inkább nem kellene. Persze ez azokat érinti, akik ebbõl merítenek ötleteket, pl. mai tinédzserek, akikamúgy is gyökeresen megváltoztak,az elmúlt akár 5 évhez képest is. Õket könnyû befolyásolni, maguktól is kitalálnak irtózatos dolgokat, hát még, ha azt látják, hogy szökjünk el otthonról, feküdjünk össze bárkivel, lopjunk, hazudjunk, törjünk fel autókat...és a végén? majd apuci és a pénze mindent elintéz. A sorozat jól rávilágít a mai "kor" ezen hibáira, csak az a baj, hogy ezek az emberek nem tanulnak belõle, hanem példaképnek tekintik a szereplõket....csak ennyi. Persze nézze Mindenki, mert nem rossz, csak nem ez legyen a mérce!
sutolaszlone 2007 márc. 19. - 16:00:30
(593/28771)
Köszönöm a hozzászólásodat, egyet is értek vele, hiszen a tartalmas szórakozás, vagy kikapcsolódás számomra sem a "RÓZSÁ"-ban éri el a csúcspontját. Egyébként a szappanoperákat is meg nézem, ha végképp nincs kedvem máshoz, bár tényleg,nem varázsol el. Nem a korom miatt, hanem a müfaj gyengesége az ami közömbössé tesz. A "Mami" pedig lehet, hogy csak álnév?Szivesen olvasom ezután is a véleményedet.
6/10
felh 2007 márc. 19. - 08:00:02 6/10 Előzmény sutolaszlone
(592/28771)
Rajkin jutott az eszembe: ' Váláámi váán, de nyéém az igáázi.."
Kedves Sütimama, ahogyan Te is írtad, a lényeg, hogy MINDEN ESTE le lehet ülni a tévé elé..... De ma már nem csak a föld, víz, levegõ lehet szennyezett, hanem létezik a virtuális szemét is , amelynek egyik fõ terjesztõje (a net, az írott sajtó stb. mellett) a televízió. Lehet, hogy rád - az életkorodból is adódóan - kevésbé hatnak a szappanoperák, thrillerek stb. kiagyalt történetei, de mindig van egy korosztály, amely éppen sugárzott mûsorokon nõ fel. Sokan nem tudják, hogy a tévének milyen befolyásoló ereje van. (Mások meg nagyon is, és kihasználák azt!)
Az ilyen véleményre gyakran dühödten reagálnak azzal, hogy 'Ha nem tetszik, ne nézd!' Ez talán még igaz is lenne, ha volna választék, de ma már nagyítóval kell keresni a színvonalas mûsorokat és ha a nézõ nem jelez vissza, akkor még több igénytelen mûsort zúditanak rá. Hiába hangoztatják a különbözõ csatornák, hogy az igényes szórakoztatás a céljuk, a nézettségért, a profitért folyó harcban ez a szempont sokszor a háttérbe szorul.
Még mielõtt a Barátok .... rajongói a fejemet vennék, elmondom, hogy ha nem találok a (saját véleményem szerint) tartalmasabb mûsort, akkor én is betérek a Rózsa kávéházba. :)
Ha nincs ló, jó(?) a szamár is...