grtipc 2007 jún. 09. - 12:09:37
(740/28880)
A vallás valóban nem "szánalmas kis hóbort", hanem szánalmas népbetegség. És igenis röhögni kell rajta és legyinteni az egészre!
6/10
felh 2007 jún. 09. - 11:10:07 6/10 Előzmény micimaci1
(739/28880)
Köszi az infót és bocsánat, ha félreérthetõ voltam. Az elvonót csak én találtam ki.
1/10
Gabor84 2007 jún. 08. - 17:11:25 1/10
(738/28880)
Persze, hiszen a sorozat készítõi csak két napot ismernek, a szombatot és vasárnapot. :D
Marvin02 2007 jún. 08. - 17:04:31
(737/28880)
A filmnek van eleje, közepe, vége. Ezt nem nevezném annak.
Csilla100 2007 jún. 08. - 15:40:02
(736/28880)
És a tinik délelõtt is néha ott vannak.nem suliba
Csilla100 2007 jún. 08. - 15:37:19
(735/28880)
ebben a filmben minden megtörténik ami rossz.(és jó)
Még reggelente is mindenki ki van sminkelve.
De akkor sem lehet elvárni hogy hogy amiket felsoroltam nem így csinálják.(bár lehetne egy kicsit jobb!)Mert ha nem így lenne akkor meg arról lenne a 'vita' hogy unalmas!!!!

Egyébként nem derült még ki a Gézának a gyámántbiznisze se,de arra legalább Zsolt rájött.
De az már furcsa hogy itt minden kiderül de az nem hogy a Zsolt gyújtotta fel a kávéhazat(Az Andiét)
tkfcs 2007 jún. 07. - 17:14:28
(734/28880)
Ha már a vallásnál tartunk, akkor elmondom hogy engem az idegesít, hogy az egészet úgy próbálják beállítani, mintha Magdi néni egyik szánalmas kis hóbortja lenne...amin egy jó nagyot kell csak röhögni és legyinteni az egészre....
fkeszthelyi 2007 jún. 06. - 10:14:25
(733/28880)
Regan hozzászólását használom fel arra az érdekes összehasonlításra, amely a következõ: Senki sem tagadhatja a Tíz parancsolat érvényességét ( ha valaki tagadja az magára vessen). A sorozat eseményei, szereplõi folyamatosan sz**nak, erre, a kõtáblába vésett, élethez adott használati utasításra, szabályokra, törvényekre. Egyik-másik filmbeli szereplõt a képernyõrõl lehetne egybõl a sittre vinni, Mózes idejében viszont, tán mindegyiket megköveznék.
Regan 2007 jún. 05. - 23:04:38
(732/28880)
Tilda modellkedésérõl jutott eszembe, hogy sokan leírtátok a sorozat hibáit, engem mégis piszokul zavar még valami. Hogy a készítõk rendszeresen elfelejtik az elõzõ részeket. Ennek pedig az a következménye, hogy a szereplõk idõnként saját magukat hazudtolják meg, vagy vesznek 180 fokos fordulatot.
Remek példa rá Tilduska, akinek valamiért még mindig nem felejtettem el azt a húzását, hogy lefeküdt egy pasival, akitõl undorodott, csak azért, hogy egy újság címlapjára kerülhessen. Mostanság pedig õ a háziasszonyok és feleségek gyöngye. Igaz, k*vából lesz a legjobb feleség... De akkor is meglep, hogy egy ilyen lépést milyen könnyen megbocsátanak és elfelejtenek, miközben valaki hónapokig szív, mint a torkos borz, mondjuk egy csók vagy egy soha nem ismétlõdõ megcsalás miatt. Lehet, más az erkölcsi értékrendem...
Ez az eset csak egy példa volt.
fkeszthelyi 2007 jún. 05. - 20:05:48
(731/28880)
Az én lakásomból ki van tiltva ez a sorozat, körül-belül a 2836. résztõl kezdõdõen. Talán az elsõ 50-60 részben még voltak olyan szellemi és etikai, valamint helyes viselkedésmintákat közlõ epizódok, amelyek, úgymond, elmentek még. A mostani zülléseket bemutató, életszerûtlen, kinyögött forgatókönyveken, szinte én szégyenlem el magam. Talán úgy készülnek, mint valamikor, az átkosban a Moszkvicsok, hogy itt még van egy kis hely, tegyük ide az akkumulátort. Arra jó a sorozat, hogy elbutítsa a nézõk tízezreit álmaik világába, és ne foglalkozzanak a vizitdíjjal.
Marvin02 2007 jún. 05. - 18:01:45 Előzmény micimaci1
(730/28880)
Semmit, remélem õsszel folytatják, most jött volna az utolsó kedvenc fejezetem: Tilda modellkedése. :(
Marvin02 2007 jún. 05. - 17:58:37
(729/28880)
Ebben igazad van, én is ismerek ilyen embereket, és pl. a Ricsi ezért volt szimpatikus az elején. Aztán hip-hop egy bunkó, mindenkinek visszapofázó kamasz lett, mégcsak végig se vezették a változás útján, csak egyik részrõl a másikra. Emma detto. Nála azt nem értem hová tûnt az állatok iránti szeretete, és állandóan vidám, pedig a szülei 1,5 éve haltak meg, ezt nem lehet ilyen könnyen feldolgozni, pláne egy tininek. Amin a 4 tini keresztül ment (intézet, válás, halál, csapnivaló anya lepasszolja a kölyköt nõvéréhez) komolyabban kéne az élethez hozzáállniuk. Tkp. ez tartja össze õket, érettebben kellene viselkedniük.
micimaci1 2007 jún. 05. - 13:31:51
(728/28880)
Hát most az Iminek is van új csaja.Talán megint valakik ideköltöznek(ahol persze a kiskamasz szókimondó), vagy valakirõl kiderül, hogy van gyereke,(pl András, Claudia esetében is-bár ez már lerágott csont-).Pl a Nóráról is "kiderült", lehet gyereke-pedig anno azokban a részekbe, amikor lelépett Párizsba, arról szólt a dolog, hogy tiniként mivel terhes lett(pont a Mikitõl)- az orvos lekötötte "véletlenül"(árva is félroma is, ne szüljön az árvaházba). Ezt hívják "csodának". Egyébként az is furi ebbe a sorozatba, hogy mindenki nagyszájú, õszinte, szókimondó.Ilyen nincsen, nagyon sok hazug, és félõs, visszahúzódó ember van , aki nem mondja ki a véleményét-mégha tudja hogy a másiknak nincs igaza.Nekem is a barinõm ilyen-kis bátortalan csöndes, még ha rosszat lát se szól, inkább lenyeli.
micimaci1 2007 jún. 04. - 20:16:07
(727/28880)
Hát a Noémit játszó lányzó. Film+ ról semmit nem tudsz?
Marvin02 2007 jún. 04. - 16:46:35
(726/28880)
Ki az a Noncsi?
micimaci1 2007 jún. 04. - 12:04:38
(725/28880)
Nem, mert állítólag "a drog végez vele". Egy pletykalapba olvastam. + a Noncsika is kilép a sorozatból. Mindig mindenki külföldre megy, vagy vidékre költözik.A sok fiatal meg meghal:Ákos, Lóri, most meg ez! ilyen a valóságban nincs(hála égnek), mármint hogy egy lakóközösségbe ennyi a fiatalkori halálozás. Nem bírom már, erõltetett az egész! Fõleg ez a Vanda-Júlia-Claudia páros! Meghalt a fia 5 éve, és egy nap arra ébred, hoppá van még egy lányom is.! Valaki tudja a FILM+ miért hagyta abba a vetítést? Azok még jórészek voltak.
6/10
felh 2007 jún. 04. - 08:08:58 6/10
(724/28880)
Hogyan írják ki Tónit? Rém egyszerû: bevonultatják egy drogelvonóba.
saco 2007 jún. 03. - 13:14:46 Előzmény horvjan
(723/28880)
:D:D:D
Ezen jót röhögtem.
Ha minden nézõ olyan szellemi szinten van, mint mondjuk Gina79,
szerintem nem értenék:D Tudod amúgy a magyar rendezõknek biztosan jobb a jellemábrázolásuk, mint Quentinnek:D
HÁHÁ:D Azt szívesen megnézném, hogyha vmelyik szereplõt brutál kinyírnák:D Legalább valami TÖRTÉNNÉK a sorozatban:D
saco 2007 jún. 03. - 13:05:11 Előzmény Gina79
(722/28880)
Kedves GINA79!
Valóban nem vagyok Barátok közt rajongó [enyhén szólva ], de látod még így is többet tudok mondjuk a párhuzamoson futó német sorozatról, mint te. Szerintem inkább te ne írj ilyen hülyeségeket!
1. Idézek tõled: " a sorozat teljes mértékben egyezzik az itthoni élet minõséggel/amennyire egy szappan operában ezt egyeztetni lehet/ szerintem te élsz valahol nagyon máshol, vagy annyira fiatal vagy még, hogy fogalmad sincs ezekrõl!"
Valóban fiatal vagyok, de szerintem inkább te élsz más országban! Ha a sorozat valóban olyan, mint a mostani Magyarország, akkor az elég szomorú. Kulturálatlan, munkanélküli, tehetségtelen színészekbõl épülne fel a társadalmunk?
2.Másik kedvenc idézetem építõjellegû hozzászólásodból: " Még is, hogy beszéljenek? Abban igazad van, hogy a mai tinik többsége /tisztelet a kivételnek/ már csak káromkodni tudnak, de azt még sem várhatod el, hogy itt is így tegyenek, ha nem tudnád tilos!" Képzeld el, nem éppen a káromkodásra gondoltam! Nem azt várom el egy sorozat dialógusaitól, hogy folyamatosan bazdmegezzenk benne, hanem, hogy szellemesek, humorosak legyenek! Mondjuk az egészséges "mûvészi" káromkodásnak is meg van a helye. [ Lásd: Bruce a Ponyvaregényben ] Gondolj csak bele. Hogy írhattál ilyen nevetésgeset?
3. És a kedvenc sorom az, mikor a Barátok köztöt egy szinten emlegeted a Szomszédokkal. Azért az más szint, kicsit tehetségesebb színészek szerepeltek benne.
Szerintem neked is jót tenne, ha esténként olvasnál, és nem a "BarikKöztöt" néznéd!
Marvin02 2007 máj. 27. - 15:18:03
(721/28880)
Nem szoktam nézni, de a forgatókönyvírók helyében több élettel tölteném meg a sorozatot, mert unalmas, h mindenki teherbe esik, Miki évek óta Andi és Nóra között õrlõdik. A másik bajom, h sokszor nem lehet érteni mit beszélnek a szereplõk, mert vagy hadarnak, vagy motyognak, vagy leharpják a mondat végét, a tavalyi szezont nagyon elcseszték, és egyre lejjebb süllyed a szappanopera, kezd kifulladni.