Marvin02 2007 máj. 27. - 15:18:03
(721/28881)
Nem szoktam nézni, de a forgatókönyvírók helyében több élettel tölteném meg a sorozatot, mert unalmas, h mindenki teherbe esik, Miki évek óta Andi és Nóra között õrlõdik. A másik bajom, h sokszor nem lehet érteni mit beszélnek a szereplõk, mert vagy hadarnak, vagy motyognak, vagy leharpják a mondat végét, a tavalyi szezont nagyon elcseszték, és egyre lejjebb süllyed a szappanopera, kezd kifulladni.
Marvin02 2007 máj. 26. - 17:51:29
(720/28881)
Nem lenne jó, mert a nézõk elpártolnának a sorozattól a bonyolult cselekményvezetés miatt. :D és a fél szereplõgárdát lekéne cserélni, bár Tarantino lehet még belõlük is kitudni hozni vmit. :P
horvjan 2007 máj. 26. - 17:25:48
(719/28881)
Mit szólnátok, ha Tarantino rendezne 1-2 részt?
sutolaszlone 2007 máj. 26. - 15:55:58
(718/28881)
Ez a lehetõség nagyon tetszik.Nem szeretnéd ötleteiddel szinesiteni a forgatókönyvet?Egyébként az új csaj, Vanda sokkal jobb, mint a másik volt.Helyesebb is, és sokkal szimpatikusabb. Most arra vagyok kiváncsi hogy irják ki a Tónit.Kedves Marvin02, biztosan lenne rá jó ötleted!
1/10
Gabor84 2007 máj. 25. - 07:44:54 1/10
(717/28881)
A Reflektorban (vagy mi a nevében) volt szó róla, hogy a gyerek besokalt és elege lett az egészbõl, unja már az egészet úgy ahogy van, meg vmi idõhiányról pakolt hogy nem tudja önmagát megvalósítani - na ezen röhögtem is egy jót, ugyanis énekesnek szeretne állni. :D
Marvin02 2007 máj. 25. - 01:14:10
(716/28881)
Csak nem a verés miatt távozik Tóni?
A Barátok köztben az a gáz, hogy minden jót szereplõt kiírnak. Már ott elrontották, h Ákost megölték. Az pedig hihetetlen, hogy anézõk nem háborodtak fel a BK idei legnagyobb hülyeségén. Claudiának van egy gyereke. Ok. De ez mért nem jutott eszébe amikor a fia meghalt? Miért pont most? Amikor megjelent Zoltán az álmában azon filóztam, h Somorjai Tibort visszalehetne hozni úgy, hogy pl. Claudiának ikrei születtek volna, csak nem tudott róla, mert pl azt hazudták, h meghalt, és örökbeadták. Zoltán üzent volna álmában, h van még egy fia, Claudia elkezdett volna nyomozni, és jött volna a nagy összeborulás. :)
1/10
Gabor84 2007 máj. 24. - 17:04:15 1/10
(715/28881)
Ugyan már ez a BK és itt minden megtörténhet. :D
Egyébként biztos nem írják ki õket, legalábbis a Tóni elõtt biztos nem, mert azt már a retek klub kikürtölte volna 3 hónappal elõtte. :D
6/10
felh 2007 máj. 24. - 16:44:21 6/10
(714/28881)
Annak viszont örülök, hogy az 'új' Vanda kiosztotta Claudiát... Már nagyon elegem volt C. önzõ, manipulatív viselkedésébõl.... Remélem hamarosan az is kiderül, hogy hazudott amikor a lányáról kérdezték...
6/10
felh 2007 máj. 24. - 16:35:39 6/10
(713/28881)
A betörést és az ebbõl következõ (nem szándékos) gyújtogatást, emberélet veszélyeztetését is meg fogják úszni a bk. szereplõi??? Mert azt nem gondolnám, hogy egyszerre 3 pasit is kírnak a sorozatból..........
1/10
Gabor84 2007 máj. 23. - 11:00:44 1/10
(712/28881)
Hát tegnap volt szerencsém belenézi, de amit a Kinga Géza páros bénázik az már fáj... :D
Emmából nem értem miért csináltak egy ribizlit, eddig legalább természetes volt a megjelenése... -(
Tónit szépen kezdik leépíteni, persze milyen véletlen hogy épp õ is ki akar szállni a sorozatból (a végén még lehet hogy a drogozás lesz a veszte)... :D
Marvin02 2007 máj. 18. - 21:45:27
(711/28881)
Nem szoktam nézni, mert mindig találok vmit amibe beleköthetek. Ma pl. azt figyeltem milyen világos van Kingáék lakásában, pedig csak egy pici ablak van.
sutolaszlone 2007 máj. 18. - 18:17:11
(710/28881)
Az Imi tényleg nagyon jó srác, és az õ javaslatára hagytak a boltban 30000 ft-ot, de sajna, el égett a tûzben. Nem akartak semmi rosszat, a tûz baleset volt.Errõl a szinkron dologról még nem hallottam, de tényleg nagyon érdekes!
Na, ami a legjobban tetszett tegnap, az az volt amikor az Orsi nyakon öntötte a Lacit.Nekem az Erik- Emma párossal semmi bajom nem volt, de ami most kiderült, el veszett a bizodalmam ebben a fickóban.
Leginkább a Tóni aggaszt, de remélem, a Daniék idõben lépnek....folyt.köv.....
Marvin02 2007 máj. 18. - 12:36:01
(709/28881)
Az ominózus tûzesetet nem láttam, és nem vágom Imre hogy mehetett bele ilyenbe. Palinak voltak zûrös ügyei régen (hûtõ meg székdobálás), de azt gondoltam Imre van olyan erõs jellem, h. legbeszélje a többieket a hülyeségrõl. Amíg néztem az volt, és mindig kiállt a saját igaza mellett. A másik meg Emma. Hova lett a nagy szerelem? Ricsi tán 1 hónapja ment el, ami ha figyelemb vesszük,h a soriban kb. 3 napi rész felel meg 1 napnak, akkor 10 napja "szakítottak". Bár azt is bírtam, amikor Imi 2 hétig szaladt az erdõben, majd 2 hétig egy pincébe voltak zárva, Miklós, ha a reális idõt nézzük a lövés után 3 nappal már a Mátyás király téren császkált. Emmából milyen jó nõ lett. Gondolom megpróbálják az életkorát Erikhez feltornázni. :) Egyébként az Eriket megformáló színésznek inkább a szinkronszakmában kellene próbálkoznia a beszédstílusa és az orgánuma miatt. Vagy õ szinkronizálva van? Mert nagyon nem illik bele a sorozatba. Azt bírom még, amikor pár mellékszereplõt más hangjával leszinkronizálnak. :) Legutóbb vmilyen ügyvédet Breier Zoltán.
sutolaszlone 2007 máj. 17. - 19:02:52
(708/28881)
Kedves fórumozók! Nincs egy ideje új hozzászólás kedvenc, vagy nem szeretett müsorunkhoz!Pedig nagyon szeretem az új véleményeket olvasni, ezért kérlek, irjatok! Most is alakulnak a dolgok, Tóni már rendesen drogos lett, Laciéknál rögtön kit9r a balhé, na, és a kiránduló fiúkhoz mit szóltok?Mint kiderült, Erik is sáros egy kissé.....vajon Zsolt mit akar a tanártól?Az ój kislány még mindig nem lett lecserélve...szóval, van mit megbeszélni, irjátok meg a véleményeteket!Sziasztok.
Mazsola1 2007 máj. 11. - 17:34:02 Előzmény Gabor84
(707/28881)
A Gábornak igaza van, kedves Flo, és nem tudom hogy sikerült azt a következtetést levonni amit levontál... na de mindegy...
Ok, hogy tudjuk járnak iskolába,mert látjuk õket reggelente elmeni, de suliba soha... iskolai gondokról én még nem láttam õket beszélgeti.
Pedig egy ilyen korú fiatalnak, az élete 80 százaléka ott zajlik és ott éri a legtöbb pofon az élettõl, ami inkább lenne életszerû, mint sem az hogy milyen sütikét hozzon ma a kávézóbol. De nagy ritkán bevágnak ilyen részeket, egyébként meg soha semmi problémájuk az iskolával.. érdekes... ja most Toninak, van, az hogy drogozik.... huh... de klassz, kiváncsi vagyok mit hozznak ki ebbõl, egy ejnye bejnyén kivül.
A másik meg ez az undoritó tini sex, ami megy hónapok ota... legalábbis amikor bele nézzek. Ez is hol a fenébe példamutatás? Az hogy 15 évesek azon diskurálnak ki mikor bújjik ágyba a másikkal.
A szüleik tudják már? nem nagyon szoktam nézni...
Vagy, már mindenki természetesnek veszi hogy ezek kufircolnak?
Ha ilyen idõsen az én anyám ilyenekt tudott volna meg rólam, hát tutti összezuhant volna én meg égtem volna mint a bokor... de hát ugy tünik ma már ez a sikk.
Sajnos...
Szóval, ok, nézze a sorozatot aki akarja, vagy egy kis esti kikapcsolódásra vágyik, bár ez még annak se jó...- jaj, nem mondtam semmi :)) szóval nézzétek csak, de azért ilyet állitani hogy példamutató meg életszagú.... na azért azt ne...
1/10
Gabor84 2007 máj. 08. - 15:34:54 1/10 Előzmény Flo1
(706/28881)
Elõször is, az ég világon senki sem kérte tõled, hogy írjál fogalmazást, viszont azt igenis kértem, hogy értelmezd a leírt mondatomat, ugyanis nem a káromkodást hiányoltam a sorozatból, amire te utaltál.
A másik, hogy havonta egyszer-kétszer megnézek pár részt ill. ajánlókban látok belõle fél perceket, és látod kitûnõen tudom követni az eseményeket....
Végül, ez egy FÓRUM, ahol MINDENKI elmondhatja saját VÉLEMÉNYét kulturált formában.
Marvin02 2007 máj. 08. - 14:01:06 Előzmény csibe0813
(705/28881)
Izgalom? Hol ebben az izgalom? Mostanában, ami megy: terhesség, terhesség, terhesség.
Azt végképp nem értem Zsolt miért nem rúgja ki a Kingát? Állandóan nyafog, elkérdedzkedik, büdös neki a munka. Ez sem reális, a való életben már nem ott dolgozna.
Flo1 2007 máj. 08. - 07:31:50
(704/28881)
Elõször is: Egy ember nem azért fórumozik h fogalmazásokat írjon!!!!!!
Másodszor: Képzeld tudom mi az a Szomszédok!!!!! És ha meg nem tetszik a BK, minek nézed?????????
1/10
Gabor84 2007 máj. 07. - 21:57:33 1/10
(703/28881)
Na igen, speciális helyszíneket, félévente ha láthat a nézõ. Bartha Zsotot bányába, Berényi papát építkezésre, Imrécskét kirándulásra kísérheti el a nézõ.
1/10
Gabor84 2007 máj. 07. - 21:53:26 1/10
(702/28881)
Kedves Virág! Egyáltalán nem a káromkodást hiányolom, elég sajnálatos, hogy a szövegértésed egyenlõ a nullával! Másfelõl, vki azt írta, hogy a BK-a Szomszédok folytatása, nos ott sem állt meg az élet az adott helyszínen, bár gondolom te akkor még nem is éltél, így nem nagyon tudhatod hogy mirõl is beszélek.