offtopic
Rádaу úr okt. 15. 18:32:00 Előzmény Kuttyánszkikutya
(29156/29176)
Jelentem kérem, ezek a részek nekem teljesen újak, nem tudok mit hozzájuk fűzni, csak a vetítések után. Valóban leült a sorozat, és inkább idegesít, mintsem szórakoztat. Főleg Vilmos és Juli nyavajgása elviselhetetlen. Azért azt meg kell hagyni, Zsoltot szépen diszkreditálta a hölgyike, úgy istenesen, mindenki előtt.
3/10
offtopic
Kuttyánszkikutya okt. 15. 17:30:01 3/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(29155/29176)
Így van, elejétől végig rendszeres tájékozatlanság minden téren, pl. a gyámügyi dolgokban is, egészségügyben,..
Másik: elnézve a Miki tenyérbemászó fejét ma sem értem., anno se értettem egy másik kibeszélőben, hogy ugyan hogy ragaszthatták rá a pénz& sárm azonosító jelzőt?! Biztosan van, aki emlékszik erre🤨🫨🙈Se pénz se sárm,..

Pl. a Schindler listájában L.N!..na, ott kezdődik☝️
a.dani0227@gmail.com okt. 14. 22:54:23 Előzmény Kuttyánszkikutya
(29154/29176)

Továbbra se értem miért f_ssák magukat szét Pattogitól. Rendőrök mellett jogászok lehetnének azok, akik kikérhetnék maguknak, hogy így lejárassa őket a sorozat. Lásd. ugyanaz az ügyvéd képviselő mindkét felet a váláson. Laci, aki azt hiszi, ha széttépi a papírokat akkor nem lesz válás. Pattogi meg, aki feltűnik a semmiből és közli, hogy elveszi Teát mert csak, meg ez Hozd el a bíróságra és onnan már én fogom hazavinni duma. Egyrészt miért kéne elvinni a tárgyalásra? Majd ha bíró beidézi, mert meg akarják hallgatni. De mire fellebezések meg elsőfok másodfok stb. végigmegy már lehet, hogy KamillaTea nagykorú lesz, vagy ha az nem is, de már 14 feletti, ahol már nagyban nyom az, hogy ő mit szeretne. Hozzátéve, hogy a gyakorlat szerint ha csak nem alkalmatlan az anya a gyereknevelésre mindig neki itélik válás esetén is a gyereket, max. akkor nem ha pl. rendszeresen veri, egy putriban él jövedelem nélkül stb. Nikinél egyik sem áll fent, nincs miért elvenni tőle. Pláne, ha Gza meg Márk tanúsítják, hogy dúvadként rontott be és ordítozott. Az sem vet rá jó fényt, hogy a visszaadott kutyát kidobta az utcára. Na meg 10en éven át le se xarta a gyerekét most meg hirtelen magához venné? Annyi esélye lenne a bíróságon mint 3 lábú sünnek a 6 sávos autópályán.


3/10
Kuttyánszkikutya okt. 14. 22:04:16 3/10
(29153/29176)
Úgy tűnik befulladt a fórum..Nincs is csodálkoznivaló rajta.
Mélyrepülés, sok érdektelen nyavalygással.

Ez a motyogva hadaró, susogó szentimreherceg gondolom most már elviszi a kis pereputtyot a Vajdaságba.. 👋
Azért Nikit sajnálom, Claun kívül az egyetlen hiteles színésznő.


a.dani0227@gmail.com okt. 11. 11:19:38
(29152/29176)

BK-ban Szlovákiában egyedül Stella háza létezik. Bamba meg Laca elmennek felkutatni Stellát, aki letagadja ,hogy Miki ottjárt volna majd otthon megtudják, hogy a hacker kiderítette, hogy Miki Szlovákiából telefonált. Konklúzió: Stella hazudott és Miki ottvan. Miből gondolták? Szlovákia nemcsak Stella házából és cipőboltjából áll.


grizlee13 okt. 10. 13:41:14 Előzmény Kuttyánszkikutya
(29151/29176)
Igen mert ezen gondolkodtam már akkor is csak most ugrott be. Azért ez nem egy olyan dolog mintha megkérnek valakit hogy vásároljon be helyette.
3/10
Kuttyánszkikutya okt. 10. 13:12:54 3/10 Előzmény grizlee13
(29150/29176)
Mintha lett volna valami...🤔csak hát az "nem olyan fontos", hogy mutassák, nem olyan fontos mint pl.hogy rendszeresen egymás nyakán szorongva körülülnek egy parányi asztalt és z* abálnak, tele szájjal dumálva,..
grizlee13 okt. 10. 12:28:17
(29149/29176)
Amúgy amikor Miklós átvette Zsolttól a bisztrót az jogilag vagy munkajogilag elképzelhető történés volt? Ott volt valamilyen ideiglenes szerződés vagy bármi ilyesmi vagy csak simán beült a helyére és intézte helyette a dolgokat?
grizlee13 okt. 10. 09:34:41 Előzmény Kuttyánszkikutya
(29148/29176)
Igen erről már beszéltünk korábban is. Nem az hogy hímsoviniszta lennék vagy ilyesmi, de elképesztő hogy ebben a sorozatban a nőnek szinte majdnem mindent lehet csinálnia, az el van nézve míg a férfi a legkisebb baromság miatt is meg van hurcolva. A legjobban ez a Nórás történeteknél jön ki de voltak azért még másoknál is. Tényleg baromi rossz üzeneteket közvetített. És ezt ne felejtsük hogy ezt a sorozat anno még a csúcson több millióan nézték főműsoridőben.
a.dani0227@gmail.com okt. 10. 09:08:03 Előzmény Kuttyánszkikutya
(29147/29176)
Laci lakásásban Lacin kívül bárki ott lakhat, ha simán beállít váratlanul, hogy jöttem és mától itt lakok. KicsiSzabi is váratlanul jött, és még laci volt a bunkó, hogy nem örült felhőtlenül, miközben nemhogy őt, de még Pszichorsit se kérdezték meg csak utólag. De Laci meg ki van dovba a saját lakásából csövezzen Miki kanapéján. De hát nagy Lúzer, hogy hagyja, mindenki más a helyében már rég kivágta a volna a pereputtyot a lakásából
a.dani0227@gmail.com okt. 10. 09:05:49 Előzmény Kuttyánszkikutya
(29146/29176)

És igen, miért is kéne nekik befogadni Szabi exét, akivel már évek óta nem is találkozott?


3/10
Kuttyánszkikutya okt. 10. 08:51:41 3/10
(29145/29176)

Ezt a debella c.
csajt meg honnan szedték, szörnyen irritáló .
Egyébként is itt mindenki csak úgy beállit,hogy itt fog lakni.🤪.


3/10
Kuttyánszkikutya okt. 10. 08:45:36 3/10 Előzmény a.dani0227@gmail.com
(29144/29176)

A sorozat által közvetített üzenetek elképesztő tartalmán én is sokat gondolkodtam még anno, ..Mindez az amerikai
hatás , de nevezhetem szenny beáramlásnak is.Előtte a magyar sorozatok
, pl. a Szonszédok,stb. jóra igyekeztek " tanitani" Semmiképp nem a szemétség volt a központi téma.


3/10
Kuttyánszkikutya okt. 10. 08:34:01 3/10
(29143/29176)
Emlékeztek arra a gyerekjátékra; egy csibe, amit fel kellett húzni és csipegető mozdulatokkal mozgott...? Na, ez jut eszembe ha Lindát meglátom és megszólal.., A monoton, panaszos hangú csipogása ....😱😨
a.dani0227@gmail.com okt. 10. 08:32:15
(29142/29176)

Közben kiderült, hogy Miki Nikivel is kufircolt párszor és persze rögtön ki lett kiáltva szemétládának, mert csak. Pedig már az elején megmondta, hogy nem akar komoly kapcsolatot, csak arról lehet szó, és ezt Niki elfogadta akkor. Most miért Miki a szemétláda, azért, mert mikor Niki tartós kapcsolatot akart nemet mondott? Megbeszélték előre, hogy csak erről van szó, nem verte át, nem használta ki. Mondhatta volna akkor is Niki, hogy így nem, de nem mondta, mert neki is viszketett.


a.dani0227@gmail.com okt. 10. 08:29:13
(29141/29176)

Retro index fórum

Érdekes volt ahogy Klaudia levezette hogy nem is Zsufi a hibás mert félredugott.
Bizonygatta hogy Zsoltnak volt pofája rabolni, az esküvőről meg elvitetni magát, ezzel mekkora szégyent hozott Zsufi fejére, és az emiatti trauma magyarázza hogy megdugatta magát kertész Geyzussal.
Miért is rabolt Barta? Mert vénasszony Klaudia meg ingyenélő rokona telhetetlen volt mikor kizsaroltak Bartától egy halom pénzt.
A nagy üzletasszony nem foglalkozott azzal honnan is lesz előteremtve. Ingyenélő meg felháborodott amikor Barta egy kicsit vissza akarta fogni a pazarlását.
Persze nem szép dolog rabolni.
Barta elmondhatta volna hogy nincs pénz tisztességes úton, csak ha rabol vagy ilyesmi.
Aztán Zsufira terhelni, dönts mi legyen.
Ha ragaszkodtok a zséhez akkor biza rabolni kell. Másképp nem megy.
Még kenyéren és vízen sem. Mert a Rózsa nem termel annyit amit követeltek.


Azért elképesztő üzeneteket továbbítanak a sorozatban...
Egy feleség nyugodtan fenyegetheti a férjet a gyerekkel. Örökös eltiltás, soha nem láthatás stb stb...
Ha ez fordítva történik azonnal a férj a szemét állat.
A feleség továbbá nyugodtan lophat, csalhat, titkolhat el bűntényeket a családtag-
jaival kapcsolatban nem számít.
A férj már egy fingásért is kerüljön börtönbe.

A házastársi hűséget is eredetien kezelik.
Férj a legkisebb gyanú miatt a halál f_szára szekálta a feleséget. Ő kétszer (véletle-
nül) megdugta felesége legjobb barátnőjét, és nem elég hogy dugást leminősíti( nem jelentett semmit) még azt várja hogy "sajnálom, bocsi" dadogásra a feleség ugorjon a nyakába.
A másik félredugót meg kedves rokona agymosásnak veti alá (bár ezzel nem sok dolga akadt) bebizonyítja neki hogy ha ráfeszül a barátnője pasijának a farkára az a világ legtermészetesebb dolga. Oklevelet neki.
Aztán ő is csak egy "bocsi"-ra képes. Ezzel el is van intézve.
Bezzeg ő súlyos millákat vetett ki bírságként.
Aztán nagynéni elviszi ingyenélő rokonát vásárolni Londonba.
Na, ez mindennek a teteje.
Nagy valagú nagynéni azzal érvel hogy anno ő is tűrt Zoltántól. Igen.
Mert nem akart az utcára kerülni, úgy gondolta hogy mégis csak jobb egy gazdag megcsalt feleségnek lenni.

Nagyon jó üzenetek.


a.dani0227@gmail.com okt. 10. 08:26:14 Előzmény grizlee13
(29140/29176)

Hát ez az, Bea veszély miatt csinálja, de még azután is nyomja a műsort tovább, hogy Bea már elhúzott, pedig akkor még simán elmehetne a nőgyógyászhoz ahol kiderülne, hogy nem az és akkor következmények nélkül megúszhatná mondván vaklárma volt.
Azt se értem PszichOrsinak miért kellett egyből Julcsához rohanni mikor Bea megérkezett és elpofáznia, hogy menyasszony volt és már el is jegyezte? Mi köze hozzá és miért fontos ez most? Ráadásul rögtön tovább is adta Vandálnak.


3/10
Kuttyánszkikutya okt. 10. 08:23:37 3/10 Előzmény grizlee13
(29139/29176)
Eleve ez a Vandál- Szabi vonal egy röhej!😏 Még ,hogy egy ilyen mutatós, sudár, szép csajnak az álmai netovábbja ez a kis röhejes paprikajancsi aki plusz még primitív bunkó is?!🙈
offtopic
Rádaу úr okt. 10. 08:08:02 Előzmény grizlee13
(29138/29176)
Pedig azt hittem, hogy kinőtte ezeket a dolgokat. Az anyjának bezzeg tudja mondani, hogy már nem vagyok kislány. De.
offtopic
Rádaу úr okt. 10. 08:06:07 Előzmény Kuttyánszkikutya
(29137/29176)
A másik idegesítő dolga pedig, hogy a gyerekeit azzal bünteti, hogy vigyázniuk kell a bőgőmasinára.