offtopic
mro26 2015 júl. 17. - 18:47:56
(184/484)
Ez jó! :D
Vinnie731 2015 júl. 16. - 20:13:42
(183/484)
szerintem ha akarnák már év végén moziba dobhatnák, de a marketing miatt inkább még egy évig ülnek rajta. Nekem ez vette el a kedvem a bosszúállóktól is, annyira a csapból is a reklámja folyt, hogy mire bemutatták már nem is érdekelt.
Charlie Sheen 2015 júl. 16. - 18:36:42 Előzmény Vinnie731
(182/484)
nemrégiben olvastam pont errõl egy cikket HollywoodReporter-en vagy valahol, hogy kérdezték egy volt marketing igazgatótól, hogy ez hol éri meg a Warner-nek, hogy így elkezdi reklámozni a filmjeit, hogy az egyikig még több mint egy év van.
Erre azt mondta, hogy a Warner taktikája az lett, hogy úgy harangozzák be a Batman v. Superman-t mintha ez valami kurva nagy történés (event) lenne. Konkrétan beleégetik interneten/social media-n keresztül az emberek agyába, hogy ez a film jönni fog, meg fog jelenni, és errõl a premierig rohadtul fog tudni mindenki, és majd özönleni fog rá a világ.
És nézd meg az avatar-t, aminek hasonló felvezetése volt. A film elõtt 2 évvel kiraktak egy concept videót, a film elõtt 1 évvel elsõ trailert, és a végére már olyan szinten reklámozták a filmet, hogy az utolsó 1-2 hétben naponta jöttek a különbözõ TV spotok/viral marketinges anyagok. Mi lett az eredménye? 2,7 milliárd dollár bevétel.
Warner is valszeg hasonlóban bízik, ami nem csoda, hisz eladni a két legnagyobb és legismertebb szuperhõst EGY-KÖZÖS filmben, mondhatom nem lesz nehéz, pláne ilyen felépítéssel. A film meg minimum lesz 160 perc, szóval nem hinném, hogy mindent ellõnének belõle, és szépen fölvezetik vele a 2017-es Justice League-t, ami nem kell elmondani mekkora szenzáció lesz ehhez képest.

A következõ trailer szépen jön szeptember végén, aztán december eleje, és onnantól dögivel tolják majd a reklámot.
Ugyanilyen hamar a film elõtt jöttek a reklámok a Man of Steel elõtt is.
Vinnie731 2015 júl. 14. - 21:49:32
(181/484)
Több potenciát látok ebben a Jokerben, mint a Ledgeresben, nekem az nem jött be. Ez a Joker végre tényleg egy õrült elmebetegnek tünik. Viszont nem értem mi a francnak kell elõzetessel bombázni, több mint egy évvel a bemutató elõtt!? Utálom ha túlhájpolnak valamit.
mro26 2015 júl. 14. - 20:30:05
(180/484)
Na errõl van szó ;) szóval nem kell aggódni meg jajjogni a Suicide Squad filmért ;)
mro26 2015 júl. 14. - 18:35:12
(179/484)
Nyugodjatok meg! :D A SS-nek még csak az elsõ elõzetese volt ez. Ahhoz képest meg sokat mutattak. Elég csak a BvS-re gondolni, hogy az elsõ bemutatóból sem tudtunk meg az alapszituáción kívül semmit ;) Jönnek majd még itt a TV sportok is amiket kerülni kell mint a fertõt a Jurassic World-nél vagy az Age of Ultron-nál illetve még a Terminator új részénél is az volt a gáz, hogy az egész sztorit ellõtték szinte
Charlie Sheen 2015 júl. 14. - 14:48:54
(178/484)
ha kiszednénk a trailer-bõl joker-t és a zenét, akkor tényleg nem lenne annyira de annyira nagy szám. Internet is csak Joker miatt van fölrobbanva.
van esze a marketingeseknek, hogy beraknak egy ilyen hatásvadász zenét.
ettõl még mindig úgy gondolom, hogy ez is egy irdatlan nagy film lesz, csak megjegyzés :D
Ottofan1 2015 júl. 14. - 10:31:12
(177/484)
Hát igen a jövõ év kiemelkedõ lesz a kápregány-adaptációk terén.
Batman v Superman, X-men, Deadpool, SS, Civil War stb..
A BvS elõzetese 10 pontos, viszont a Suicide Squad elõzetesében hatalmasat csalódtam.
Egyszerûen olyan semmilyen. Nagyon vártam a filemt, de az elõzetes, hát... olyan erõltetett FÕLEG Harley.
A trailer olyan ,,cringeworthy" érzést adott.
Majd meglátjuk.
Charlie Sheen 2015 júl. 13. - 22:43:43
(176/484)
Man of Steel azon a ponton volt részben elcseszve, hogy újat akartak vele csinálni, és behozták Zod-ot, aki Superman mása, és a kettõjük küzdelmének az eredménye egy jó nagy pankráció lett és a film fele rombolással megy el, amit az emberek 12 éves korosztály fölött nem igen élveznek hosszútávon. :D
A film storyjával meg semmi gond nem volt.

A BvS meg végre behozta megint Luthor-t, a kryptonit-ot, és ugye Batman-t. Így már van rendes ellenfele Supinak. A túlzsúfoltság meg nem lesz jelen, mert Snyder bízonyította a Watchmen-nél, hogy tud bánni több karakterrel egy filmben, ezért is nem kell agódni a JL filmekért. :)
Charlie Sheen 2015 júl. 13. - 22:24:43
(175/484)
én eddig is sejtettem, hogy a WB tudja mit csinál a hõseivel, de most már egyértelmû, hogy nem hülyék ezek. :D
Fenomenális filmeket fogunk mi kapni, és milyen jó ez! :D
mro26 2015 júl. 13. - 21:00:46
(174/484)
Mondom elõzetesbõl nem szabad leszûrni semmit, félkész CGI, jól megvágott jelenetek amik úgy tûnnek a bemutatóban mintha köze lenne egymáshoz, de mégsincs. A BvS elõzõ és mostani bemutatójából is lehet példát hozni, mikor az elõzõben mutatták Afflecket a jelmez elõtt azt mondta mindenki, hogy de sz*r hangja lesz így Batmannek, majd most meg kiderült hogy Jeremy Irons azaz Alfred mondta a szöveget :D

Kész filmig kár ezen agyalni, meg amúgy is tök mind1 melyik Robin halt meg, a lényeg, hogy Joker ölte meg és majd ez (is) köti majd össze a SS filmet ezzel.
offtopic
mro26 2015 júl. 13. - 20:57:16
(173/484)
Évrõl-évre durvább a felhozatal. Fõleg ha beleszámítjuk még a Daredevil 2. évadját is, ahol SPOILER Elektra, Megtorló is szerepet kapnak :)

Strange-et még nem forgatják szerintem, de ha igen, akkor nagyon jól titkolják. De még sok szereplõ/színész nincs tisztázva a film körül, szóval esélyes, hogy még nem.

OFF: De amúgy érdekes, hogy gondolkodnak a Penge MCU-ba való behozataláról. Snipes tárgyalt már az ügyben, az is lehet, hogy sorozatként támasztják fel és az is lehet nem Snipes lesz a Penge, de szerepelni akar :D
mro26 2015 júl. 13. - 18:21:12
(172/484)
Tetszik, hogy így álruhába bújik, de alatta ott a jelmez :D nagyon képregényes/rajzfilmes.
mro26 2015 júl. 13. - 18:20:36
(171/484)
De ezek egyenlõre találgatások, majd "élesben" úgyis kiderül a moziban ;) becsapósak szoktak lenni a trailerek. Addig nem szabad semmit 100%ban elhinni még nem láttad a két szemeddel ;)
SPOILER De amúgy számomra lényegtelen melyik Robin halt meg...úgyis a halálának kihatása lesz érdekes :P Szerintem ezt a filmet is legalább kétszer nézem a moziban.
mro26 2015 júl. 12. - 19:10:30
(170/484)
A lényeg, hogy végre kapjunk normális DC-s filmeket is :) Eddig nekem max a két Burton-féle Batman jött be, de az sem az igazi. Ezek most nagyon felcsigáztak :D
Charlie Sheen 2015 júl. 12. - 18:57:24
(169/484)
egykét oldalon azt írják, hogy amikor látjuk, hogy Joker kínoz valakit a SS trailer-ben, az nem más mint Robin. Szóval valószínûbb, hogy Robin halálának a történetét majd megkapjuk a SS-ben mint flashback. Azért is vettek föl jeleneteket Batman-nel (autós üldözés stb)

Batman solo film meg inkább egy szimpla Justice League utáni történet lesz, gondolom valami nagyobb ellenség ellen pl Riddler.
mro26 2015 júl. 12. - 18:52:51
(168/484)
Vagy Jason vagy Dick SPOILER: elvileg a kiszivárgott képeket Grayson sírja van, szóval lehet egybe szövik a két karaktert. Dick volt Robin, de Joker úgy/hasonlóan ölte meg mint a képregényben Jason-t. Bár a ruha meg nekem leginkább Damienére emlékeztet.
offtopic
mro26 2015 júl. 12. - 18:49:51
(167/484)
NEM, sajnos még nem láttam :O
mro26 2015 júl. 12. - 18:49:20
(166/484)
Srácok!!! :D Egyik elõzetes jobb mint a másik :D BvS meg SS elég érdekesnek tûnik, csak ne csalódjunk, Deadpool meg finoman fogalmazva is "korrekt". Alig várom a jó minõségû elõzeteseket :) de messze van még 2016 :(
Sz Peter 2015 júl. 12. - 13:54:20
(165/484)
Érdekes, hogy Flash benne lesz de a Zöld Íjász nem?
Az eredeti sztoriban szerepelt. Bár asszem már fél karral.