Ottofan1 2015 júl. 12. - 10:00:44
(164/484)
Erre nincsenek szavak ez...ez...Egyszerûen zseniális!!!!!
A vadnyugati részekre lettem a legjobban kíváncsi, egyszerûen annyira más mint a többi képregény film...
Charlie Sheen 2015 júl. 12. - 01:22:29
(163/484)
most olvasom, hogy szinte 100%, hogy holnap vagy hétfõn föltöltik a Suicide Squad trailer-ét is Warner-ék...
MAD MAX trailer is anno a comic-con-os megjelenése után fél nappal került föltöltésre!
Charlie Sheen 2015 júl. 12. - 01:17:18
(162/484)
közben kiszivárgott a Suicide Squad trailere is :D
http://www.cosmicbooknews.com/content/suicide-squad-comic-con-trailer-leaks-online

DC úgy látszik tényleg tudja mit csinál, na de Joker a végén. Hát hihetetlen. :O
mro26 2015 júl. 11. - 23:33:19
(161/484)
Részemrõl a kapitány 2 elõzetesei alapján sem hozott lázba anno. Ezért úgy ültem be, hogy legrosszabb esetben is egy kellemes filmet látok (mint az elsõ résznél), de mekkora pozitív csalódás ért :D

Az Acélember elõzetesei nem gyõztek meg, de mivel vártam már egy jó Superman adaptációra (régi filmekhez viszonyítva) ezért nagyon vártam de nem a trailerek miatt :) Ja és nekem nagyon tetszett a Man of Steel.
Tény, hogy a Marvel jobban csinálja (eddig) az univerzum építést. :)
mro26 2015 júl. 11. - 23:30:31
(160/484)
Pont az a jó, hogy eltér a Marvelesek filmjeitõl :) Kíváncsian várom. Én elégedett voltam az Acélemberrel (sosem voltam nagy Superman fan, de mint képregény rajongó vártam) és úgy néz ki végre egy igazán képregényes Batmant is kapunk :) na meg kryptonitot :D :D
Charlie Sheen 2015 júl. 11. - 21:29:35
(159/484)
én is most itt nézegettem párszor :D hát hallod, azért ez teljes mértékben eltér a MARVEL filmektõl hál Istennek.
Erõsen bízom benne hogy valami fantasztikus story-t raktak ezek össze, mert látvány szinten ez hihetetlen :D
mro26 2015 júl. 11. - 21:27:34
(158/484)
Pár percre nézegetem már :D belassítva is, kielemezgetve is

Kezd meggyõzni, hogy a Marveles Civil War filmnek méltó ellenfele lesz jövõre.
Charlie Sheen 2015 júl. 11. - 21:20:17 Előzmény mro26
(157/484)
Itt az új trailer

https://www.youtube.com/watch?v=0WWzgGyAH6Y

mit lehet mondani, elképesztõ egy film lesz...
mro26 2015 jún. 17. - 16:48:42
(156/484)
Apró SPOILER

Nem lesz küzdelem Batman és Superman között

,, A cím nem azt sejteti, hogy csupán verbális összetûzésre kerül majd sor a két hõs között, Henry Cavill mégis úgy nyilatkozott, hogy Superman igyekszik elkerülni a frontális ütközetet.

Superman nem szeretne harcba keveredni bárkivel is, egy emberrel fõleg nem, hiszen tudja, hogy valódi sérülést nem szenvedne el, sõt meg sem érezné.
Az igaz, hogy Batman halandó, szuper erõ nélküli, de a tudását és tapasztalatait nem kéne félvállról vennie senkinek. Sokak szerint Batman-nek esélye sem lenne egy ütközetben Superman ellen, ám egy meg nem erõsített elõzõ havi jelentés szerint, Batman fegyverei Kryptonittal vannak bevonva. Ebben az esetben máris megváltoznának a százalékok a fogadóirodáknál. A Batman: A sötét lovag visszatér animációs filmben kapóra jött a Kryptonit, de a filmekben eddig szó sem esett arról, hogy lenne a Földön.

Mindenesetre Henry Cavill azt állítja, hogy nem lesz akkora harc közte és Ben Affleck között, mint ahogy azt a rajongók elképzelik. Az elõzetesben viszont láttuk, hogy Batman páncéljában fenyegette meg Superman-t, aki erre alább is szállt, vélhetõen, hogy reagáljon erre, ám ezt már nem mutatta az elõzetes. Reméljük, hogy a második elõzetesbõl több minden derül ki a harcukkal kapcsolatban, ám eddig úgy néz ki, hogy nem lesz csihi-puhi. De ennek vajon ki örül jobban? Superman és/vagy Batman?"
Ottofan1 2015 jún. 13. - 17:02:12
(155/484)
A filmnek kijött az officiális szinposzisa: ,,Gotham City's own vigilante, Batman, travels to Metropolis to take on Superman, fearing what would happen if the latter is kept unchecked. As Batman and Superman confront one another, a new threat arrives to put mankind in greater danger than it has previously known.''
Szóval lesz még egy nagyon erõs fõgonosz is. Hmmm...
mro26 2015 jún. 12. - 10:59:00
(154/484)
Mondjuk a Freddy vs Jason nekem bejött, de ott döntetlen is lett a vége. Egyiket sem lehet végleg elpusztítani.
Kíváncsi leszek ebben hogy oldják meg a egyenlõ harcot mikor még kryptonit sem létezik ebben az univerzumban. Érdekes lesz.
offtopic
Vinnie731 2015 jún. 12. - 10:23:41
(153/484)
fordítva akartam írni, az Aliennek nem lenne esélye a Predator ellen reálisan. De a Freddy Vs. Jason-t is ide sorolhatnám. Jasont el lehet ásni a föld alá, mint a 6. részben és akkor elrohad, de Freddy mindig ott terem az álomban akármit tesznek ellene, úgyhogy õ az akit nem lehet legyõzni.
mro26 2015 jún. 12. - 09:55:19
(152/484)
Muszáj nekik a denevért esélyesként bemutatni a sok Batman-fanboy miatt, meg ugye a DC comics legnépszerûbb karaktere.

Amúgy az AVP elsõ részében szerintem épp hogy az Alien volt az erõsebb mikor egy dabar gyík megölt egyszerre két Predatort.
Az azért elég gáz volt, ugyanilyen gáz lenne ha Batman nyerne a Superman ellen.

De ki tudja mit hoznak ki a filmbõl, kevesebb mint egy év múlva kiderül.
Vinnie731 2015 jún. 12. - 09:18:26
(151/484)
Superman egy legyintéssel a túlvilágra küldené Batmant, akkor mi értelme ennek?? Igaz úgyis úgy oldják meg hogy döntetlenre hozzák és ne sírjanak a rajongók. Az Alien is simán leverné a Predátort ha reálisan nézzük, mégis x-re hozták az egymás elleni harcukat.
goldenbow 2015 máj. 29. - 18:19:56 Előzmény LCsajszi
(149/484)
ahogy lemegy a batmanvssuperman film, akkor kezdik forgatni az igazsag ligajat. nem veletlenul keszult el a zold lampas sem.szoval nehany ev es lesz.
KurtWagner 2015 máj. 18. - 01:49:27
(148/484)
Akkor elárulom neked, hogy mûködik vagy hogy mûködni ez a vs. Valamelyikük (valószínû, hogy Superman) bekattan vagy nagyon de nagyon meg akarja váltani a világot, ezért szembekerül a másikkal, párszor legyakják egymást, aztán rájönnek, hogy valaki áll a mögött, hogy püfölik egymást, ezért aztán jól összefognak és legyakják azt a valakit. Amióta világ a világ az ilyen versus dolgok a hõsök között mindig így zajlik, kell egy kis erõfitogtatás, hogy ki is gyõzne. Szóval megnyugtatlak, hogy meg fogod kapni, amit vársz, kivéve Pókembert mert õ nem DC-s karakkter. Elõfordulhat majd egyszer, hisz a képregényeknél a két kiadó a DC és a Marvel nagyon jól össze tud néha dolgozni, de minimális rá az esély.
LCsajszi 2015 máj. 18. - 01:05:44
(147/484)
Én most egy picit csalódott vagyok. Minden vágyam, hogy valaki csináljon már végre egy olyan filmet, ahol együtt szerepelne Batman, Superman, Pókember, Villám, stb. Valami szörnyû dolog fenyegetné a világot, ami miatt az összes híres szuperhõsnek össze kell fognia, hogy legyõzze a félelmetes gonoszokat. E helyett párbajt készítettek, ami engem abszolút nem hoz lázba, hogy másfél órán keresztül 2 hõs egymás elleni küzdelmét nézzem. Reménykedtem, mikor megláttam a két nevet, Batmant és Supermant, hogy végre együtt fognak dolgozni, aztán rájöttem, hogy ja, van köztük egy "vs", akkor már sejtettem, hogy ez nem az lesz, amire én vártam. :( :( :(
Úgy látszik még mindig várnom kell arra, hogy elérkezzen az én idõm is, valamelyik rendezõ meghallgassa az imáimat és végre elkészítene egy szuper filmet a hõsökrõl, ahol együtt küzdenek valami nagyon-nagyon gonosz ellen :D.
Én biztos nem nézem meg ezt a sok ember számára várt filmet, mivel nekem a témája nem tetszik, de attól még mindenkinek elõre kellemes szórakozást kívánok hozzá, akit érdekel ez a mozifilm!
Ottofan1 2015 máj. 07. - 15:09:53
(146/484)
Deadshot maszkja...WTF?
Amúgy észrevettétek, h fehér ujjai vannak?
mro26 2015 máj. 04. - 18:07:50
(145/484)
Jaja :) Remélem a karaktert is jól hozza :D akcentussal meg mindennel