mro26 2015 ápr. 20. - 20:28:05
(124/484)
Bizony, úgyhogy remélem akik fikázzák a Man of Steel-t belátják hogy ilyen szempontból (meg persze a látvány szempontjából is) kellett a pusztítás-zúzás a filmbe.
mro26 2015 ápr. 20. - 20:26:34
(123/484)
Bizony, szerintem egyik címben említett szereplõt sem tüntethetik fel "gonosznak" mikor egy Justice League filmet akarnak felvezetni... nem lesz itt olyan hogy Superman diktátor, mert akkor hogy nézne ki hogy megbíznak benne a következõ NAGY filmben? :D
Luthor keveri majd a sz*rt, de mivel titokban tartják a dolgokat én arra is tippelek, hogy max a film fele fog arról szólni hogy BvsS és kiderül mi van a háttérben majd összefognak a nagyobb rossz ellen és ha szerencsénk van nem "csak" Luthor lesz ott hanem neki is lesz valami "szuperfegyvere"... én Metallónak örülnék legjobban :D
Charlie Sheen 2015 ápr. 20. - 20:11:58
(122/484)
na innen már spoiler :D

azt tudjuk, hogy elvileg úgy kezd a film, hogy batman menekül Metropolisban a többi civillel együtt hisz õ éppen a városban tartózkodott miközben Superman Zoddal teapartyzott, és itt borul el a bili Bruce-nál hogy fölötte repkednek, és saját szemével látja a történteket. szóval a film egybõl a man of steel után veszi fel a fonalat.
Charlie Sheen 2015 ápr. 20. - 20:09:38
(121/484)
áj rengeteg pletyka kering mirõl is fog szólni, de a Warner kegyetlenül próbálja titkolni az egészet. Lényegében kapunk egy komplexebb történetet, amiben kivesézik hogyan boldogul a világ azzal, hogy kvázi egy Isteni személy került a Földre, mik ennek a a következményei-> pszichopata milliárdosok mint Lex Luthor végre kiélhetik vágyaikat, és itt felmerül a kérdés, hogy vajon oké Batman és Superman péppé verik egymást, ez nem kérdés, nyilatkozott róla a stunt coordinator, hogy eszméletlen harcjelenetekre számíthatunk, de akkor mi lesz Luthorral, valahogy neki is képbe kéne jönnie, mint ellenség. Volt olyan pletyka hogy az elején még Superman Lex oldalán áll, és Lex Batman-t akarja elõször mindenképpen kiiktatni, a kormány is irányítgatja Batman-t, de hogy válik Lex végül Superman fõellenségévé? Aztán ott van az, hogy muszáj a filmnek egy békés kimenetel, hogy ezzel fölvezessék a Justice League-t, ezért is lesz cameo-ja Wonder Womannek, Cyborg-nak, Aquaman-nek és Flash-nek is.
mro26 2015 ápr. 20. - 20:09:04
(120/484)
A Man of Steel-rõl még annyit, hogy nem értettem miért szidják annyira, sosem voltam Superman b*zi, de jobb volt mint az eddig megjelent filmek. Azért szidták mert lerombolták szinte az egész várost? Hát könyörgöm, több Szupi erejével felérõ ufok verekedtek, mit vártak? Superman is kezdõ, elsõre senki sem lehet tökéletes szuperhõs :D Meg szerintem majd az elsõ részben lévõ pusztítás is nagy szerepet játszik ebben az új filmben, mert biztos hogy erre is építkezik a történet és így lehet hogy az Acélember is átértékelõdik a jónép szemében.
mro26 2015 ápr. 20. - 19:51:20
(119/484)
Igen, megvan már hogy akkor jött ki, az még annyira semmitmondóbb volt mint a BvS teaser, de a második az "csak" decemberben jött ki, nálam az csapta ki a biztosítékot hogy meg kéne nézni :D

Hogyne ismerném, elõbb olvastam képregényben mint kiadták az animációt ;)
De a rendezõ is mondta hogy abból merítenek alapot meg inspirációt, de nem a konkrét történetet mesélik el a filmben, aminek örülök mert abban Superman elég gázul lett megírva.
Amúgy szerintem ez az elsõ trailer is félrevezetõ, nem arról fog szólni igazából a film amit ebben mutatnak, ennél bonyolultabb lesz (remélem.
Charlie Sheen 2015 ápr. 20. - 19:35:22
(118/484)
Jó volt, jó volt a man of steel, végre kicsit reálisabb oldalról mutatta be supermant, milyen is lenne ha lejönne egy ilyen mondhatni Isten a földre, hát mi is lenne---->rombolás ezerrel :D Akárhogy is nézzük. Aztán nem csoda, hogy ez lesz a kiváltó oka ennek az egész Batman konfliktusnak.
Amúgy képzeld a man of steel teaser egészen 2012 júliusában jött ki, a TDKR premierje mellé! Majdnem egy évvel a premierje elõtt!

Nem tudom ismered-e a The Dark Knight Returns c. 2 részes rajzfilmet, mivel azon fog alapulni ez az egész film! Eléggé komolyabb témájú, mondhatni brutális :D

Itt egy elég spoileres jelenet, bár szerintem jó sokat fognak azért ezen az egész kimenetelen változtatni:
https://www.youtube.com/watch?v=NoegW-NFckk
mro26 2015 ápr. 20. - 19:16:48
(117/484)
Én nagyon örülnék neki ha kijönne bármi, mert alig bírom kivárni, nekem a Man Of Steel is nagyon bejött, sosem szerettem különösebben a Superman filmeket, szóval lehet ezért tetszett (mozgóképen eddig csak a Smallville feküdt nekem, de az "csak" egy sorozat és inkább elnyújtott elõzmény).
Ha jól emlékszem a Man Of Steel elsõ teaser-e valamikor '12 decemberében került nyilvánosságra kb. 7 hónappal a megjelenés elõtt és az sem mondott nagyon sokat szóval most is elõreláthatólag augusztus környékén lesz még valami, onnan meg sorban jönnek majd.
De gondolkodom hogy nem kéne megnézni õket, mert az új Terminator trailer is lelõtte a "poént" az egyik fordulatról :(
Charlie Sheen 2015 ápr. 20. - 18:51:49 Előzmény mro26
(116/484)
áh talán lesz akkora mázlink, hogy valamelyik kedves IMAX élvezõ amerikai cam-es verzióban, de legalább föltolja azt a special teaser-t, amit ma kapnak a tengerentúliak.
Amúgy nem hiszem, hogy karácsonyig kéne várni egy trailerig. Nézve a Warner eddigi marketing stratégiáit, amit a TDK trilógiánál, Man of Steel-nél csinált, akkor legközelebb jön megint egy zártkörû teaser a júliusi Comic-Conon, majd aztán augusztus közepén kapunk egy rendes nagyobb trailert, onnantól meg orba.szájba tolnak majd mindenféle videóval.
Man of Steel-bõl összesen 1 db teaser-t (megkaptunk a BvS-ét már) 4 db 2 és fél perces trailert, valamint 15 (!) db TV spotot adtak ki anno, kb ugyanez lesz itt is, ha nem komolyabban. :D
mapk 2015 ápr. 19. - 15:48:49
(115/484)
Végre világít Batman "szeme"!! Végre valaki, 70valahány év után, belenézett egy képregénybe!
:D
mro26 2015 ápr. 19. - 14:57:10
(114/484)
Igazad van tényleg ott van, nem hazudnak csak nem a teljesen úgy van ahogy ott írják.
Én nézem a rendezõ twitter oldalát ott ez a szöveg van kint (már megint liknelem)

Cell Phone v IMAX. IMAX Event BvS fans will still be first & only to see special IMAX BvS teaser #AFewExtraShotsPlusALittleSwag #NotPirated

De ezt csak az USA-ban és ott sem mindenki láthajta, zárt körökben lesz elérhetõ csak, mint a tavaly nyári BvS elõzetes, amibõl a világ kb. semmit nem látott.
Ezért mondom, hogy ha már írogatsz fórumokba járj utána rendesen, ne csak 1 helyrõl vett rész infókat add le. ;)
mro26 2015 ápr. 19. - 14:49:23
(113/484)
Küldjél akkor egy linket ahol ez a cikkírás van, mert néztem az oldalon de ilyenrõl szó sincs sehol amit leírtál ide ;)
Amúgy meg nem is tudom melyik a pontosabb forrás, egy magyar oldalé, vagy a film rendezõjének twittere? Na vajon?
mro26 2015 ápr. 19. - 14:39:29
(112/484)
Én egyenesen a twitterõl hoztam az anyagot, olvasd csak el, vagy segítsek az angolba? ;)
A köznép egy jó darabig nem lát új elõzetest a filmbõl ha a szöveg nem elég akkor csak menjünk végig logikusan.
A film megjelenéséig majdnem 1 év van még. Ott volt a decemberi Star Wars elõzetes, 1 évvel a film megjelenése elõtt megmutattak egy nem sokat mondó trailert, most áprilisban kaptunk újabbat durván 8 hónappal a film megjelenése elõtt.
Szóval lesz majd több jelenetes elõzetes hónapok múlva a BvS-nek is.
Meg ugye zárt körben páran látnak majd más elõzetest, de abból mi kb. annyit látunk majd mint a tavaly nyári BvS elõzetesbõl.
Az is jó volt nem?
Szóval nyugodj meg inkább
Kicsit éretlen a viselkedésed, de vigasztaljon a tudat hogy egyszer majd felnõsz ;)
mro26 2015 ápr. 19. - 14:17:05
(111/484)
Nyugi, mit sértõdsz be, személyes bántásnak veszed? Elég gyerekes vagy, már a többi témáknál is feltûnt.
A twitteren csak ennyi volt: ,, Cell Phone v IMAX. IMAX Event BvS fans will still be first & only to see special IMAX BvS teaser"
Inkább járj utána rendesen a dolgoknak mielõtt pöffeszkedsz ;)
mro26 2015 ápr. 19. - 13:20:19
(110/484)
Azt értsd már meg hogy ez amirõl beszélünk az ami 20-án lett volna, csak mivel kiszivárgott ezért elõbb feltették
Elõször csak azt tették fel ami 20 mp-es volt és ebben írják hogy 20-án lesz a hosszabb, ami már elõbb felkerült ;)
Ez a 20mp-es teaser, ami után hétfõn jött volna a mostani, érthetõbben nem tudom már elmagyarázni :D
https://www.youtube.com/watch?v=w852aRuN380
mro26 2015 ápr. 19. - 11:55:36
(109/484)
Olyan lesz MAJD, de nem hétfõn, ez amirõl most beszélünk jött volna ki héftõn, elõtte csak az a 20 mp-es volt, de mivel kiszivárgott a hétfõn megjelenõ elõzetes szar minõségben ezért korábban feltették. Szerintem legközelebb ha lesz új elõzetes az karácsony környékén lesz ;)
mro26 2015 ápr. 18. - 23:18:57
(108/484)
Amúgy bocsi, most néztem megint amit linkeltél hogy az a hosszabb elõzetes, valamiért úgy emlékeztem hogy csak az a rövid teaser amiben a jelmezeket mutatták. Ez egy kis BAKI részemrõl :D
De hétfõn így nem adnak ki hosszabb elõzetes, mert ez lett volna az.
mro26 2015 ápr. 18. - 23:11:50
(107/484)
Nézd meg jobban amit linkeltem ;) 2 és fél perces elõzetesnél nem lesz hosszabb, ez az ami tegnap kiszivárgott sz*r minõségben, de ma kiadták hivatalosan is, ez nem az a pár másodperces teaser.
Ugyan ez volt õsszel a Bosszúállók 2-nél, nyilvánosságra került a rossz minõség, erre hivatalosan kidobták a netre, nehogy olyan fosként nézzék meg az emberek elsõnek :)

Amúgy számomra a bemutató alapján elég várós :D
Ez egy saját spekuláció de szerintem valami ilyesmi lesz a sztoriban:

BIZTONSÁG KEDVÉÉRT DOBOK EGY SPOILER FELIRATOT :

Valami olyasmi lesz hogy a Man of Steel-ben történt zúzás után Istenítik a kék ruhást-csuhást, de elkezdik megkérdõjelezni hogy mi joga van eldönteni kit ment meg stb. na meg hogy egy ûrlény kezébe ekkora hatalom, gondolom Luthor keveri majd a sz*rt, sztem elõkerül piros kryptonit amitõl Szupi meg is kergül, ez nem tetszik a nyugdíjas Batflack-nek és újra felölti a ruhát, feltuningolja magát hogy újra formába legyen és zúznak egyet, kiderül hogy Luthor a hunyó igazából, legyõzik (lehet még egy ellenfél feltünik Luti oldalán) közben a végén jönnek a tobbiek is (Aquaman,Cyborg,WonderWoman) és a kövi rész lesz a Justice League
Ottofan1 2015 ápr. 18. - 19:10:32
(106/484)
,,Tell me, do you bleed? You will"

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
mro26 2015 ápr. 18. - 18:55:51
(105/484)
Nem lõtték el, sõt... felcsigáztak :D Kiadták korábban a hosszabb elõzetest ha már kiszivárgott a rossz minõségû nehogy az alapján ítéljék meg az emberek: https://www.youtube.com/watch?v=CHlPQXyEe2Q