realman 2014 szept. 17. - 09:49:49
(84/484)
http://cinestar.hu/cikk/ben-affleck-batman-duhkezelesi-problemairol-beszelt

Talán meg kapjuk, azt a Batman amit le írtam!

Az ölést meg nem feltétlen a "fõgonoszokra" kell érteni.
Ottofan1 2014 szept. 15. - 16:12:26
(83/484)
Most olvastam végig ezt a Batman-es veszekedést.
Csak annyit fûznék hozzá, senkit pártját nem fogom, hogy Batman a fõgonoszokat börtönbe rakja, de néha kinyírja õket, a katonáikat pedig aprítja mint annak a rendje.
A Nolan-féle Batman-hez, nekem nagyon tetszenek, de egyre jobban kezd felidegesíteni, hogy mindenki azt mondja, hogy ilyen meg olyan zseniális filmek. Igen, a zene, a rendezés, a színészek meg stb. tényleg zseniálisak, viszont a filmek teles-tele vannak logikai bukfencekkel és hibákkal. Na, és ez idegesít, hogy senki nem akarja észrevenni ,hogy mekkora baromságok vannak benne, de bezzeg a Tûzgyûrûnél mindenki sipítozik és lepontozza, hogy mekkora logikátlanság, mekkora baromság.
Nolan jó, sõt fantasztikusan tehetséges rendezõ, de a rajongói nagyon elfogultak vele szemeben, és ha kiad egy filmet akkor az hyper, szuper ,zseniális, és akinek nem tetszik az egy hülye.
Ismétlem, szerintem Nolan zseniális fazon. Nem egy filmje benne van a kedvenceim között, de ennek ellenére bevallom , hogy vannak benne hibák.
Na ez kicsit terjedelmesre sikerült.
:DDDDD
mapk 2014 szept. 13. - 21:29:20
(82/484)
De legalább téglaarca van...
7/10
cellasto 2014 szept. 13. - 20:44:50 7/10
(81/484)
ben affleck mint denevér? ajjajj :)
viszont diane lane és jeremy irons miatt lehet megnézem :)
7/10
offtopic
cellasto 2014 szept. 13. - 20:28:19 7/10
(80/484)
"Én itt le zárom gondolom vissza fogsz írni valami butaságot mert szokásod. De én be fejeztem te még gyerek vagy. "

mondja ezt a másik gyerek..bravó! :D
Charlie Sheen 2014 szept. 13. - 17:19:34
(79/484)
Ez a DC-Star Wars crossover viszont mindent túlszárnyal... :D
offtopic
dezsomarvel 2014 szept. 13. - 14:31:41
(78/484)
Most próbáltam le zárni ezt az egészet értelmesen mondtam hogy sajnálom és annyit hozzá fûztem, hogy te is gondolkozz el kicsit mert nincs igazad itt most mindenben itt már csak szinte farokméregetés megy és én már erre nem vagyok kíváncsi ha te nem tudod le zárni velem a vitát sajnálom és meg teszem ha neked nem megy az téged minõsít azt meg, hogy velük le zárod e az engem nem érdekel. És még egyszer bocs.
offtopic
dezsomarvel 2014 szept. 13. - 14:07:33
(77/484)
Én nem azt írtam hogy Nolanfanboy vagy! És ne vedd el a dumámat legyen már egy kis képedd magadról. Tényleg nem jössz rá, hogy itt most te vagy az akinek nem szabadna, hogy feljebb álljon? Magad ellen beszélsz.. lopod a szövegem..félre értesz mindent..és te pont ezekkel akarsz visszatámadni. Nem tûnik fel? Ember gondolkodj már el kicsit kérlek. De tudod mit? Ha nagyon meg bántottalak sajnálom! akkor vissza szívóm ha te úgy érzed hogy azt írtam "nolanfanboy" rendben? Csak kérlek engem már hagy ki belõle. Ez a veszekedés már túl ment egykét határon. De azért kicsit te is rá jöhetnél, hogy tényleg nem mindenbe volt itt igazad. mindegy zárjuk le.
offtopic
dezsomarvel 2014 szept. 13. - 13:59:21
(76/484)
Én különben sem írtam hogy Nolanfanboy vagy kisgyerek.
offtopic
dezsomarvel 2014 szept. 13. - 13:57:17
(75/484)
Igen ma regeltem! és? és akkor mi van? akkor egybõl közöm van hozzájuk? meg jegyzem itt már régóta csak azon megy a vita hogy te nem vagy képes be ismerni hogy magad ellen beszélsz de mégis neked áll feljebb.
offtopic
dezsomarvel 2014 szept. 13. - 13:48:31
(74/484)
Ha már azzal jössz hogy nekem bármi közöm van hozzájuk hülye gyerek. Hadd mondjam el hogy NINCS!
Annyi az IQ-d te szánalmas kisgyerek hogy egy vélemény miatt így belekötsz emberekbe csak mert Isteníted a Nolan féle denevért és bárki akár egy rossz véleményt ír róla egybõl támadsz. Már nem tudod mit írj mert te is tudod hogy igazuk van és nem azt írtad hogy ez az utolsó kommented neki? erre tessék megint magad ellen beszélsz pont mint nem rég azzal hogy batman nem öl. ilyen kis hülye vagy? Ostoba 15éves kis gyerek. Legalább ha valamit mondasz az úgyis legyen! Kétszer magad beszélsz és még most is pampogsz IQ betyár.
offtopic
dezsomarvel 2014 szept. 13. - 13:43:06
(73/484)
Én is úgy vélem hogy te kezdet te írtad oda olyan nagyképûen hogy batman sehol nm öl és azt a lenézõ smile fejet "-.-" mintha olyan bûn okos lennél. Közbe itt már szinte mindenki azóta a kommented óta ellened beszél ha nem tûnt volna fel.
nish0209 2014 szept. 13. - 13:19:09
(72/484)
pláne
8/10
offtopic
_Freddy_ 2014 szept. 13. - 12:44:47 8/10
(71/484)
SPOILER

Superman már a tavalyi Man of Steel-ben is ölt
nish0209 2014 szept. 13. - 12:39:08
(70/484)
hali :D
olvasom itt a hozzászólásokat meg miden, hogy min veszekedtek :D
nagy filmmániás vagyok, de a TDK trilógiát még nem láttam, csak olvasgattam róla, õszintén megmondva nem is nagyon érdekel... de ez a film teljesen más lesz ám, és ha ölni fog betmen vagy szupermen akkor mi van? kérdem én. El kell fogadni pont.
offtopic
dezsomarvel 2014 szept. 13. - 12:35:58
(69/484)
Téged kellene le tiltani jóember! Azt mondod hülyeséged beszélnek és meg magyarázták, nos ha hülyeséget állattanának is de õk legalább meg magyarázták de te mit csinálsz? Csak itt oltod õket és még magad ellen is beszélsz le írta miért nevezet nolanfanboynak erre újra meg kérdezed. Most komolyan mit vársz? Ha ennyi eszed van. téged kellene le tiltani mert csak fel háborodsz mindenen. Remélem egy admin végig nézi ezt a beszélgetést és el hallgattat téged.
offtopic
szavaz01 2014 szept. 13. - 12:22:44
(68/484)
Ez nem tollkordás te visszamaratod! Csak egy vélemény. És teljesen igaz az hogy a TDKsok nem képesek észre venni a hibát azokba a filmekbe! Különben is te kezdet a pampogást pedig realman csak le írt egy véleményt ne hogy már te legyél a szent. Téged is le lehetne tiltani ennyi erõvel mert szinte az összes Szuperhõs film témához oda írsz és ekkora butaságokat a legtöbbhez mint ehhez hogy batman nem öl..


Teljesen igaz "Okos enged Nolanfanboy szenved" Nem kívánok többet ehhez hozzá fûzni aki hülye az hülye is marad.
offtopic
realman 2014 szept. 13. - 12:18:35
(67/484)
Te nagyon buta vagy:D és látom meg sértettük a lelki világod:) mindegy majd kinövõdám ezeket:) a TDK-ban pedig tényleg baromi sok a hiba és hála a jó Istenek egyre többen jönnek rá! Majd idõvel talán te is bár amilyen Nolanfanboy vagy nem füzük ehhez sok reményt. Be valód hogy batman igenis ölt mégis neked áll feljebb ez csak a te mentalitási problémán erre vagy képes. Én itt le zárom gondolom vissza fogsz írni valami butaságot mert szokásod. De én be fejeztem te még gyerek vagy.



Okos enged Nolanfanboy szenved!
8/10
offtopic
_Freddy_ 2014 szept. 13. - 10:58:51 8/10
(66/484)
Az a helyes válasz, hogy csak akkor öl amikor nagyon muszáj. :D Mondjuk õ inkább csak bezárni szereti a gonoszokat, tényleg csak akkor öl amikor nincs más választás.
realman 2014 szept. 13. - 10:54:40 Előzmény szavaz01
(65/484)
Hagyd! Mindig lesznek ilyen lehetetlen emberek. Még arra sem jön rá a TDk fanboy azért van mert a TDK-ba volt ilyen, hogy batman nem öl és õ ezt mondja, de közbe mondja már az ellenkezõjét is :D Annyira szeretem az ilyen buta embereket:)