offtopic
wukovsky 2009 dec. 21. - 23:37:17
(572/1572)
Én akkor is maradok Diane-nél :D

A Trojában még nem tetszett annyira, de a nemzetaranyában már megkedveltem :$

Ha arra célzol, hogy agyon dícsérjük Tarantino-t, akkor azért pár apróhibácskára is felhívtuk a figyelmet :$

Ami viszont tény, hogy a mi izlésünknek Õ nagyon megfelel, és szemléletünk szerint a legtöbb kortárs alkotója közül kiemelkedik.

Az Õ mûfajában olyan Õ, mint mondjuk az akció filmekbek James Cameron.

Azt hinnéd, hogy akció filmet forgat, miközben valami egészen mást :D
offtopic
wukovsky 2009 dec. 21. - 23:35:01
(571/1572)
De mi tudjuk, és ez a lényeg, aki pedig nem tudja, az nem túl okos, így felesleges is lenne elmagyarázni.


Mindamellett szerintem egy G W Bush ugyanazt megtenné, mint ez a kettõ, ha éppen háború lenne, és a cél szentesítené az eszközt :$
Nemo Identitas Aquarius 2009 dec. 21. - 23:34:12
(570/1572)
A szopkodni ebben az esetben tehát szleng.

Akkor most ki nem, ért kit??

:):):)
offtopic
wukovsky 2009 dec. 21. - 23:33:36
(569/1572)
Semmi, ezért ment off-ban :)

A filmhez nincs, de a film kapcsán felmerülõ témához van.

Aki csak a film kapcsán akar olvasni, az bekapcsolja, hogy offtopic rejtése, és már nem is látja :)

Aki viszont a filmélményen generálódó kommunikációra is kiváncsi, az kikapcsolja, hogy offtopic rejtése :$

Egyébként olyan szinten van hozzá köze, hogy mindig a fejétõl bûzlik a hal, és ahol ilyen a vezetés erkölcse, ott van helye egy Aldo Rein hadnagynak is, a maga hazug becstelen erkölcseilvel :$
offtopic
wukovsky 2009 dec. 21. - 23:30:42
(568/1572)
Hetero vagyok, ha valakit kellene választani a film alkotó gárdájából, az Diane Krüger kisasszony lenne.


Igen, a szájba rágni az egy szleng, azt jelenti, hogy egy szétszórt, vagy csak oda nem figyelõ embernek a végletekig elmenõ alapossággal, és részletességel, minden apróságra a figyelmet elmagyarázol valamit, ami amúgy pofon egyszerû, és bárki megérteni, rájönne :))))
Nemo Identitas Aquarius 2009 dec. 21. - 23:30:08
(567/1572)
"Hitler egy általa károsnak vélt ember csoportot, vagy csoportokat írtott.

Sztálin a saját vérét, a saját fajtáját, a saját népét írtotta,"

Ez szent igaz !

De most kicsit félremagyarázzák a liberálisok
e szembetûnõ tényeket.
offtopic
wukovsky 2009 dec. 21. - 23:27:43
(566/1572)
Vodkát ivott, és vizes pohárból, hogy ne tudják, hogy vedel, ilyen rafkós votl a kis kurafi :D

Egyébként nekem nagy kedvencem.

talán a 70 szülinapján lefotózta egy fotós nõ, majd azt mondta, hogy remélem 10 év múlva is lefotozhatom.

A válasz, miért is ne, maga elég fiatal és csinos ahhoz, hogy még akkor is jól nézzen majd ki :D


Másszor kicsit ittasan meg be a elnökségi ülésre, és egy hölgy rendre utasította, hogy na de elnök úr, maga részeg!!!
Maga meg csunya, de én holnapra kijozanodok :P:D


Hát lehet ilyen figurát nem kedvelni :D
offtopic
wukovsky 2009 dec. 21. - 23:25:23
(565/1572)
Egy szenvedélye volt még, Eva Braun, nem semmi csajeee volt :D


Vannak hûséges emberek, akik csak egyre vágynak az életben, és nem mindenre. Úgy látszik Adolf a Nõk terén beérte eggyel, viszont ami a világ uralmi terveket illeti, ott egy kicsit megalomán volt, egész szovjet feketeföld kellett volna neki, az új német élettér :$


Való igaz, hogy a vegetáriánus, és nem ivó emberek tényleg nem normálisak
offtopic
wukovsky 2009 dec. 21. - 23:23:14
(564/1572)
Nos, aki Jézust követi, az nem kíván olyanokat, azt hiszem, hogy bár csak szitává lötték volna :$

Ha jól emlékszem Jézus azt mondta a kereszten, hogy bocsáss meg nekik Atyám, nem tudják mit cselekszenek.

De én személyesen nem voltam ott, csak olvastam egy könyvben :$
offtopic
wukovsky 2009 dec. 21. - 23:21:37
(563/1572)
Arról, hogy a németeknek volt :D

Amikor Heisenberg meghallotta, hogy ledobták a bombát, akkor a tudás társainak a "cellájukban" fél óra alatt végig vezette, hogy szerinte hogyan csinálhatták meg a bombát,és valóban úgy csinálták meg.

Vagyis ha Heisenberg akarja, akkor a náci birodalom kezében már majd egy éve ott lehetett volna a bomba.


Az pedig, hogy ki a nagyobb tömeg gyilkos, egyszerû számok bercikém.

Hitler állítólag 6 millió embert õlt, Sztálin a legóvatosabb becslések szerint is 20, reális becslések szerint 30-at, drasztikus becslések szerint akár 40 milliót.

Hitler egy általa károsnak vélt ember csoportot, vagy csoportokat írtott.

Sztálin a saját vérét, a saját fajtáját, a saját népét írtotta, szerinted ki a rosszabb, gonoszabb ember, Hitler, vagy az aki halálba küldte a saját fiát, mert szerinte gyenge volt, és szégyelte Õt ? :$


Kicsit szállj magadba, és gondolkozz el ezeken.

Igenis vannak apró különbségek
10/10
11messi87 2009 dec. 21. - 23:20:16 10/10
(562/1572)
Na ennek a hsz-ednek mi köze a filmhez, öreg?
offtopic
wukovsky 2009 dec. 21. - 23:17:46
(561/1572)
A vicces az volt, hogy Roosevelt olyan hatalomra tett szert negyedik és harmadik szemesztere idején, hogy maga az alelnöke sem tudott az atombombájukról, csak miután elnök lett, kapott akkora hozzáférési jogokat, hogy szembesült azzal, hogy dollár milliárdokat öltek bele úgy a projektbe, hogy nem is tudott róla.

Ekkor hozták azt a nagyon nagyon nagyon helyes törvényt, hogy egy elnök, hiába legyen is bármilyen jó, csak egyszer választható újra, mert a második szemeszter végére tudná azt a kapcsoalt hálozatot kiépíteni, amivel hasonló dolgokat véghez vihetne, ez pedig amerikában nem kívánatos.
offtopic
wukovsky 2009 dec. 21. - 23:15:30
(560/1572)
Az egyetemi éveim alatt nem szívtam semmit :D

Bezzeg elõtte :D

Amióta egyetemista vagyok, csak iszom, de azt derék becsületes módon :D
Nemo Identitas Aquarius 2009 dec. 21. - 22:18:57 Előzmény wukovsky
(559/1572)
Értékelem önt szélsõjobbos eszméi miatt.

De a filmrõl akkor is más a véleményem ,mint önnek.

A topik címe nem, " Szopkodjuk Tarantínót"

Hanem értékeljük ezen filmjét.

Szájbarágni?

Ez valami szleng?
Nemo Identitas Aquarius 2009 dec. 21. - 22:15:00
(558/1572)
Nincs értelme ?

Ön kardoskodott a szinkron ellen.

Értelmeztem.

Nem ezt kérte?
offtopic
linga 2009 dec. 21. - 21:21:43
(557/1572)
Ja, igaz. Arra már nem figyeltem, elsõre beazonosítottam a "vizespohárból vodka" alapján.
Amúgy ostobaság ilyen alapon válogatni, mert nem buszsofõrök voltak.
10/10
offtopic
Dantes 2009 dec. 21. - 21:15:36 10/10
(556/1572)
,,
az elsõ a végletekig korrupt, csalja a feleségét, és még a legközelebbi munkatársainak is folyamatosan hazudik!!!

a második vizes pohárból issza a vodkát, hírhedt szoknyabolond, és az egyetemi évei alatt rendszeresen ópiumot szívott!!!

a harmadik vegetáriánus, nem iszik, és abszolút monogám hûséges életvitelt folytat.


Te melyiket választanád vezetõdnek ? :$

Ez elsõ Roosevelt, a második Churchill és a harmadik Hitler."


Tanulj meg olvasni. Ha még a szakmunkásképzõs is elvégezted, akkor mennie kéne.
offtopic
linga 2009 dec. 21. - 21:14:23
(555/1572)
"Churchill nem is vodkát hanem whisky-t ivott. Esetleg még konyakot, bort meg pezsgõt."
Föl se tûnt, hogy a mondat Sztálinról szól?
10/10
offtopic
Dantes 2009 dec. 21. - 20:30:06 10/10
(554/1572)
Na meg ha már itt tartunk, én inkább tartok egy nem dohányzó nem ivó, vegetáriánustól, akinek nincs rossz szokása, akinek nincs szenvedélye. Mert az ilyen az nem normális ember, nem is él igazából, és valószínûleg nem is szeret semmit, és senkit.

Hitler is ilyen volt, legfeljebb a kutyáit szerette, talán.
10/10
offtopic
Dantes 2009 dec. 21. - 20:26:28 10/10
(553/1572)
Én. Nem szívtam semmi illegálisat. Mondjuk inni ittam rendesen, az egyetemi élet ebbõl áll.