10/10
sugar3 2010 dec. 07. - 10:00:12 10/10
(51/111)
Lehet, hogy ez egy vacak film, de nekünk nagyon tetszett! (talán azért röhögött egyfolytában mindenki a moziban, mert nem csak nekünk jött be). Katherine Heigl újra jól alakította a szerepét.Akció-vígjáték kategóriában kiváló! 9/10
4/10
Rahar 2010 dec. 04. - 20:06:17 4/10
(50/111)
Számomra közepes film, egy jól kezdõdõ történet ami a cselekmény elõrehaladtával
teljesen ellaposodik, filmben hála Istennek legalább egy csavar van, mely sajnos az én esetemben nem okozott meglepetést, sajnos számítottam rá. A harci jelenetek nagyon gagyik a filmben, mindenféle realizmust nélkülöznek. Van néhány poén és vicces jelenet a filmben, de számomra valóban csak néhány. Egyszer megnéztem, de ennyi többször nem fogom, 10 pontból 4 pontra értékeltem, ez legfeljebb egy közepes film.
4/10
wonderbra 2010 dec. 03. - 22:13:53 4/10
(49/111)
Ez nekem sem jött be, nem tudtam végignézni. Ashton mint bérgyilkos??!! Hagyjuk már.
3/10
fordjee 2010 dec. 02. - 12:35:21 3/10
(48/111)
Rém gyenge film. Nem szól semmirõl gyakorlatilag, olyan volt, mintha már láttam volna régen.
Egy jópofa dolog volt benne, Tom Selleck, akinek van egy arcjátéka, (el tudnám képzelni más jellegû filmben is) azokon jót lehet röhögni. De ha egy filmen csak az a vicces, ahogy Mr. Magnum vágja a fejeket, már rég rossz.
Moziban nem ajánlom senkinek, pénzkidobás, várjátok meg, míg leadja valamelyik csatorna.
offtopic
Narancstorta 2010 dec. 02. - 03:23:41
(47/111)
Hát sokan írják itt, hogy egyszer nézõs kategória. Be kell valalnom sztem ez a film feléig nézõs kategória, de azt is csak merõ jóindulatból. Sokat ront az iszonytató szinkron is a filmen, de ez a "szinésznõ", ha nevezhetem annak ez után a film után, oly mértékben ripacs, hogy hozzá képest Aston géniusz szerepjátszás terén. Reméltem, hogy egy szokásos kis limonádé lesz, amiket szívesen nézek egyszer-egyszer, de ahogy a Valentin-napot és az Exférj újratöltvét meg a Hová lettek Morganék?-et is csak félig bírtam, hát ezt is.

Lehet, h öregszem és azért nem nézem már végig, mint régen az összes filmet, de az is lehet, hogy már oly mértékben elszaporodtak a sz*r filmek, hogy azért nem.
Motyka 2010 dec. 01. - 23:43:06
(46/111)
Hát gyerekek.... most láttam moziban. Még szerencse, h ma olcsóbb volt és a barátnõm nem jött el és ezért nem érzem annyira pénzkidobásnak :-)
A negatív kritikákkal egyetértek, és még azt is el tudom képzelni, h vki élvezte és tetszett neki, de akkor is.... HOLYWOODBAN NEM NÉZIK MEG A VÉGÉN H MIT CSINÁLTAK?! Persze lehet h akkor már késõ volt, és gondolom azért olcsónak nem nevezhetõ egy ilyen film (amúgy pont tegnap néztem a "What just happened"-t R. De Niro-val, úgyhogy végülis meg tudom érteni), úgyhogy hamár megcsinálták ki kellett adni.
Na mindegy, eccer nézhetõ ha nincs más dolgod, de sajnos ha nagyon unatkozol sem biztos, h a film segít a helyzeten. Mondjuk közben jól el lehet elmélkedni arról h pl szép dolog a megvalósult amerikai álom, csak óriási lehet az ökológiai lábnyoma, vagy h vajon milyen lesz A. Kutcher öregen (ha lesz egyáltalán?!, szóval miért ilyen fura srác és mikor lesz belõle felnõtt férfi) és h valójában milyen lehet K Heigl melle, de biztos okosabb annál minthogy ezt a szerepet komoly belsõ konfliktusok nélkül végig tudta volna játszani, stb.
Ja még az is eszembe jutott, h a Cote 'd Azure-i dolce vita vajon meddig lesz fenntartható európa mostani problémáival, de vajon a valóságban tényleg minden titkosügynök Nizzában/Monte Carloban, stb él és dolgozik?!
Na asszem inkább befejezem, nehogy elijjesszek bárkit is.
Várom a reakciókat, csövi! :-)
7/10
Bigpapa 2010 nov. 28. - 11:33:33 7/10
(45/111)
Újabban csak azt a filmet nézem meg moziban,ami annyira látványos,hogy nagy vásznat igényel.Ez a film is a letöltés áldozata lett.
Tegnap délutáni filmnek elment.Volt,amikor jól szórakoztam.Fõleg Tom Selleck tetszett,hiszen Magnum az isten :))))))))))))és qrva jól néz ki még mindig.Kár,hogy nem kap fõszerepeket újabban.Ha ilyen nejem lenne én lõném le :)Persze jól néz ki.
A sztori nem egy Oscar díjas alkotás,de szerintem meg sem próbáltak komolyak lenni.Kis limonádé,nekem olyan semmilyen.Nevettem is,szóval egy 7 pontot nyomok neki.
1/10
tubadomi 2010 nov. 27. - 02:14:58 1/10
(44/111)
Kedves Jensenfan. Te nem tudod mirõl beszélsz:O ez katasztrofálisan rossz film minden szempontból és tényleg csak a dekoltázs miatt nem kapcsoltam azonnal ki. Idétlen sztori rosszul elõadva.Poénok 0. Sajnálom hogy ilyen filmeket adnak moziba.
4/10
beo71 2010 nov. 26. - 21:00:29 4/10
(43/111)
A.Kutcher és K.Heigl mindketten cuki darabok ki-ki a maga nemében,de ez nem jött össze.Egy pillanatra sem érezni közöttük semmit,mint ha élõ Ken és Barbie lennének.Egy logikátlan és sajnos humortalan(elég gáz,hogy az egyetlen gegforrás az alkesz anyuka)filmben a francia paradicsom,a szép testek,közepes akciók látványa percekig köti le az embert,majd a fárasztóan hülye sztori miatt már tökéletesen érdektelen.4/10.
Ha valaki kifizette érte egy mozijegy árát,az gondolom még jobban lehúzná,de ha plusz még a barátnõjét is befizette:az már öncsonkítás.
offtopic
Narancstorta 2010 nov. 25. - 23:29:43
(42/111)
jézusom...
2/10
kohary 2010 nov. 23. - 13:11:49 2/10
(41/111)
Az egész filmben egy, pontosabban két jó dolog volt éspedig Katherine Heigl dekoltázsa :D, egyébként egy értelmetlen katyvasz az egész.Egy dolognak örülök, hogy nem moziban néztem meg. 2/10. :(
9/10
Jeanette88 2010 nov. 23. - 08:56:59 9/10
(40/111)
Hétvégén láttam,s szerintem egy könnyed s igenis nézhetõ film. Nem kell rajta sokat agyalni,nem is kell tõle sokat várni...de kikapcsolodáshoz tökéletes.
Aki még nem látta nézze meg nyugodtan.9/10
2/10
offtopic
Limetorta 2010 nov. 22. - 13:25:33 2/10
(39/111)
Nem a Szakítópróbát akartam, az megint csak gagyeszli vacakság, hanem a Szakíts, ha bírsz címût az, az ami még nagyon jó.
2/10
offtopic
Limetorta 2010 nov. 22. - 13:18:01 2/10
(38/111)
Tökéletesen egy kategória az Exférj újratöltve és a Hová tüntek Morgan-ék? címû szintén ultragagyi filmekkel. Nagy kár, hogy tudnak hasonló kategóriában jót és rosszat egyaránt gyártani...mert pl. Csúf igazság jó a Kéjjel-nappal jó és a Szakítópróba is nagyon jó.
2/10
offtopic
Limetorta 2010 nov. 22. - 13:12:00 2/10
(37/111)
Bárgyú, poéntalan.
Kérem emberek ezt a "poént" eddig hány filmben sütötték el?
Csaj: "Csak Dzsen vagyok" Pasi:"Akkor Csak Dzsen..." Jáááááááááááááááááj visítok. A felénél tovább nem bírom elviselni. Borzalom. És hogy az anyuka piálós, az miért vicces?
6/10
King Diamond 2010 nov. 21. - 23:00:41 6/10
(36/111)
Egyetértek, nem moziban megnézendõ darab. Tökéletesen lehet élvezni otthon is. Vagyis inkább csak lehetne, ha jobb lenne. Kutchert egyszerûen nem tudtam komolyan venni ebben a szerepben a sok hülye vígjátéka után. Katherine Heigl viszont bejövõs volt itt is, habár ez a második film, amit láttam tõle eddig (a csúf igazság a másik). Tom Selleckkel nem volt bajom, Catherine O'Hara pedig jól megöregedett. Ki hinné, hogy õ volt még annak idején a kis Culkin anyukája.
A történet elment, próbálták itt-ott viccesre alakítani, emiatt valóban inkább akció-vígjáték, mintsem akciófilm.
Egyszer meg lehet nézni.
6/10
7/10
Kendy 2010 nov. 21. - 19:45:43 7/10
(35/111)
Most néztem meg a filmet.

1 kellemes akció-vígjátéknak jó és így vasárnap este elmegy.
Egyszer meg lehet nézni.
Akciófilmnek azért nem nevezném mert annak nem megy el max akció-vígjáték.
Tény vannak benne pörgös jelenetek.
De ettõl még nem akciófilm.

Mig néztem néha a Kéjjel-nappal meg a Mr.és Mrs.Smith ugrott be de ez sokkal könnyedebb darab.

A story az nagyon sablonos sajna.
:(

Nekem Tom Selleck tetszett nagyon a filmben.
Hibátlan a manus!
:)
A 7-es csak Tom Selleck miatt van mert elfogult vagyok vele szemben.
:)
Remélem több filmben szerepel majd még.
6/10
Odin87 2010 nov. 21. - 17:59:15 6/10
(34/111)
egyszerûen sz*r
4/10
baz00kahu 2010 nov. 20. - 23:41:08 4/10
(33/111)
Kicsit több a bosszantóan, klisészerûen kiszámítható és unalmas rész, mint az eredeti ötlet. Nálam 4/10
Kácser fanoknak, és nõknek perszer kötelezõ.
5/10
grubesa 2010 nov. 20. - 23:05:04 5/10
(32/111)
Engem fele arányban idegesítettek, fele arányban szórakoztattak az egyes jelenetek.
5/10