Téma: Bloodshot

8/10
jmisi31 márc. 30. 20:51:54 8/10 Előzmény bohus72
(9/9)
Nem kell ehhez moziba menni... elég elmenned egy "lepusztultabb" kerületbe vagy nézni az embereket az utcán sétálva... mindenkinek ott a története, ha kellő odafigyeléssel tekintesz rájuk. Persze értem a monológod és valahol igazad is van, de sokan nem azért járnak moziba, hogy ugyanazt lássák, mint a mindennapok során(dráma, tragédia ésatöbbi)... inkább ki akarják kapcsolni az agyukat egy adott időre... saját szerény véleményem, hogy a mozi főleg a Marvelnek köszönhetően elindult egy lejtőn lefelé, mert minden filmkészítő a látvánnyal akarja eladni a filmjeit.
BG_70 márc. 30. 17:10:27
(8/9)
Így a mai akciófilm-felhozatalt tekintve nem is annyira rossz, egyszer meg lehet nézni, na persze nem moziban, mert egy fillért nem ér :).
5/10.
3/10
Owl márc. 29. 01:00:58 3/10
(7/9)
Ha úgy nézem, ahogy kell, 12 éveseknek 10 csillag, bambulda kedvelőknek 8 az unalmas részek miatt, CGI-től hányóknak 6, újdonságot keresőknek 4, szuperhős (igen, egy kaptafa) moziktól csömört kapott és a megtekintés közben horkoló egyedeknek 2 csillag. És a végén maradnak az örök elégedetlenek, akik unják, hogy egy épület, egy utca is csak a szerverparkot terheli a nézőt leszámítva (1*). Egyébként Budapest az új Románia? Sztívenszegál után szabadon...
bohus72 márc. 28. 13:48:11
(6/9)
Szeretnék egy statisztikát látni, hogy hányan vagyunk még a földön, akik szeretnének olyan filmet is nézni, legalább néha, ami nem képregény adaptáció, és senkinek nincsenek szuperképességei benne. Gyártanak még ilyen filmeket? Hol keressem, művészmoziban?
5/10
Nico71 márc. 26. 02:16:11 5/10
(5/9)
Nem vártam sokat, ahhoz éppen jó volt, hogy lekösse kicsit az agyamat a jelenlegi valóságtól.
Egyszer nézhető film, többször nem lesz rá igényem.
Eiza González ;-) Nyami-nyami! :-)
8/10
jmisi31 márc. 14. 02:04:35 8/10
(4/9)
Többet kaptam, mint vártam... de Dieselnek sajnos már csak kétfajta arca van, így az ő színészi játéka ront némileg az összképen. De mivel sok képregény-filmhez képest jobb és nem is akar több lenni, mint ami 8/10-re értékelem.
vki69 márc. 13. 19:23:12
(3/9)
ha van tapasztalatod scifikben akkor, csak attól függ hogy milyen attitűdöd van amikor nézed. Lehet szuper lehet uncsi. Tipikus popcorn film. Vin Dieselnek még 1-2 éve van még talán. Ezért értem hogy Rock-kal balhézik-együtt nincs kamera jelenetük már jó régen. de Rockban még nagyon sok van hozzá képest.
shoc márc. 13. 10:35:50
(2/9)
kifejezetten tetszett, az első fele, ahogyan felépül a sztori. mindig sikerült meglepnie a filmnek (sokkal naivabb alkotásra számitottam). A vége eléggé standard dieseles cucc. de összességében tetszett.
10/10
Slayer_HUN márc. 12. 22:21:44 10/10
(1/9)
Nem csak egy sima hentelős film. Nagyon jól felépített, jó történettel rendelkező film, remek színészi alakítással és ütős poénokkal. 10/10