Aikidoka 2006 nov. 22. - 22:19:45
(15/155)
ja, és az a medence mien mély volt már?!
Aikidoka 2006 nov. 22. - 22:16:36
(14/155)
Üdv! Szerintem a szemüveg és a ruha azért olyan, amilyen, mert Russel barátunk egy olyan karaktert személyesít meg, aki csak a munkájának él, azon kívül senki és semmi sem érdekli. Szóval az ien emberhez ez a szemüveg simán illik. Egyébként a film nem tetszett, a végén még el is szunditottam egy picit :)))
silangel 2006 nov. 22. - 21:05:41
(13/155)
aki olyan csodás kertben nõtt fel, mint én, az tudja.. és emberek. a szemüveg a lényeg. ne cikizzük ki.
Seemann 2006 nov. 19. - 20:37:18
(12/155)
Nos, a magyar cím giccsesebb már nem is lehetne... jellemzõ módon, azonban mindent elárul a filmrõl. Egyszerûen giccses. Megvallom, otthon kezdtem el nézni (tudom tudom kalóz vagyok, nagyobb mint Hooc kapitány), de már az elsõ 10 perc betett. Annyira mûvi, megcsinált, annyira látszik hogy a jelmeztervezõ kliséket követ. Kezdve a bróker ruhájával, aztán a borosta, ami ugye Provance-ban kötelezõ, az az idétlen szockós kötött pulcsi, Albert Finney fején a kalap, a székek, a sakk az asztalon... egyszóval minden,,, túl megtervezett, túl amerikai sablonízû, a zenék... minden. A Francia csókban is feltûnt ez, de ott nem zavaró... de itt, önlesztve kapjuk. Persze az átlagnak tetszeni fog, a bormánia tombol, bort inni trendi, hozzáteszem ez cseppet sem baj,,, de már megint egy "elixir" amit a plebejus elé vetettek, momentán a bor, a szõlõtermelés stb., amit trendi újságokban lehet mutogatni, nem beszélve a hozzá nem értõ ripacs senkikrõl, akik férfimagazinok címoldalán comboskodhatnak a borospincéjükkel, közben fingjuk nincs róla mi a bor, csak szeretnek kötött pulcsiban étcsokoládét majszolni sztkszemövegben, mint a Russel Crowe. Nahát ez a baj ezzel a filmmel, hogy olyan túl trendi, cukorízû massza.
getout77 2006 nov. 19. - 12:55:26
(11/155)
Nézegetem a filmbéli képeket és valószínû, hogy kihagyott az agyam pár pillanatra filmnézés közben, de nem emlékszem a csonakos jelenetre... Volt ilyen egyáltalán?
getout77 2006 nov. 18. - 21:38:30
(10/155)
Nekem nagyon tetszett ez a film! Féltettem Russell Crowe-t, attól tartottam nem tud majd beleilleszkedni ebbe a romantikus vígjátékba, de naggggyon jól csinálta. Az a szemüveg felesleges volt, vagy inkább egy divatosat használt volna (nem értem minek kellett olyan ómodit hordania ebben a mai világban, fõleg, bróker lévén lett volna pénze rá :) ) Ja az is érthetelen volt, hogy miért járt olyan szakadt ruhákban Provance-ban? Hisz nem volt egy szerencsétlen útonálló.... :)
Timke 2006 nov. 17. - 19:19:01
(9/155)
Nekem meg éppen a zene tetszett benne - a Lolita anno nagy siker volt, s szerintem klappolt. A szemüveg az lehetett valami egyedi dolog is, hiszen õ aztán olyan menõ, h bármit felvehet. Lightos nõcis film. Persze ízlések és pofonok..
Chensia 2006 nov. 17. - 16:38:32
(8/155)
Sziasztok!

Háát...nem azért,h elvegyem annak a kedvét,aki szándékozik megnézni a filmet,nos:nekem nem igazán tetszett.Ez persze nem jelent semmit,akikkel voltam,azoknak pl bejött.Nem tudom,miért,valahogy nem klappolt valami nekem ezzel a filmmel.Russellt imádom pl Az egy csodálatos elmében,itt nem nagyon tudott mit kezdeni magával.És ezek a zenék!:((Moi,je m'appelle Lolita stb...)És szerintetek ilyen egy menõ londoni bróker?SZTK-szemüvegkeret stb?:(
Timke 2006 nov. 16. - 20:26:42
(7/155)
Szió! Én láttam ma este, szerintem nagyon jó volt. Alapból nem rajongok túlzottan Russel Croweért, de itt egészen tûrhetõen alakít. Szépek a képek, aranyos-egyszerû történet, fõleg az életérzés miatt érdemes megnézni. A férfiaknak pedig a fõszereplõ hölgyemény miatt, aki kivillantja popsiját.:) A film nézése közben én is megkívántam a bort.:)
prov002 2006 nov. 15. - 12:45:07
(6/155)
Láttad? Milyen volt??
prov002 2006 nov. 15. - 12:42:47 Előzmény ReBii
(5/155)
Bocsi, de a képnek mi köze a filmhez?
prov002 2006 nov. 15. - 12:42:05
(4/155)
Én szeretném már holnap megnézni, igaz nem nyereményjeggyel sajnos.
Egyébként javítani kellene a címen, mert a helyes:
Bor, mámor, Provence
zsozse 2006 nov. 11. - 14:37:26
(3/155)
hih, én nyertem rájegyet, és hétfõn már meg is látom bibibibibibibibibibibibibi:p
Kukac lány 2006 nov. 05. - 01:00:22
(2/155)
kiváncsian várom ezt a filmet.:) drága Russell.:)
ReBii 2006 okt. 29. - 07:24:17
(1/155)
Szeretem Russel Crowt és ez a film a trailerét tekintve jónak néz ki :) majd ha megnéztem részletezem :)