boom49 2015 máj. 14. - 00:20:34
(363/623)
Nem tudja vki ezt a pókembert hol tudnám magyar szinkronnal megnézni?
http://www.imdb.com/title/tt0076975/?ref_=fn_tt_tt_20
http://www.youtube.com/watch?v=ZEG17yTgJrg
borkasztik 2015 máj. 14. - 00:01:50 Előzmény HunGarvey
(362/623)
Érdekes, a képregényeket soha nem néztem. Szóval az X-men és az Avengers illettve a szuperhõsei egy képregény világban játszódik?
10/10
mro26 2015 máj. 13. - 22:53:03 10/10
(361/623)
Azért mert semmi extrát nem tett hozzá. Az elsõ résznél jelentõs volt, felfedték Thanos-t (és a moziban mindenki úgy felhördült mintha tudták volna ki az pedig nem :D ) és kiderült ki az aki Lokinak adta a hatalmat illetve, hogy ki lesz majd a 3. Avengers ellensége.
Itt kb. annyi volt, hogy felvette a kesztyût (kövek nélkül) és hogy majd jön...amit eddig is tudott mindenki.
Jól írta, hogy felesleges de legalább volt (kb. mint A tél katonája Bucky-s bónusz jelenete annyi jelentõsége van)
boom49 2015 máj. 13. - 22:33:13
(360/623)
Semmi.
A stáblista KÖZEPÉN van egy villantás megint Thanosszal, most megvan neki az Infinity Gauntlet.
!% 2015 máj. 13. - 18:50:14
(359/623)
Mi volt a stáblista után?
vjúská 2015 máj. 13. - 15:01:19
(358/623)
No, ez egy elég zsúfolt 142 perc lett. A szinkron és fordítás sokszor elég rémes, a történet meg kissé farkába harapó kígyó. Plusz kezd kicsit elegem lenne a második részekbõl aminek fõ célja a harmadik vagy X-edik rész bevezetése. Miért neme lehet csak önmagában értelmezni valamit? Áh, költõi kérdés volt.


https://laurafilmblog.wordpress.com/2015/05/13/bosszuallok-ultron-kora/
8/10
_Freddy_ 2015 máj. 13. - 10:35:13 8/10
(357/623)
Kövezzetek meg de nekem csalódás volt kicsit a film, többet vártam egy Avengers 2-tõl...egy sima további filmeket megalapozó film lett (Civil War,Black Panther). Ultron-t bírtam, mondjuk azt nem értettem, hogy miért beszélt néha nagyon komolyan, néha meg mint egy dedós, és arra nem kéne fogni mert nemrég született csak meg, ha már komolyan tudott beszélni, a komolytalanságot is el lehetett volna hagyni, meg lehetett volna darkosabb, viszont mondott igaz dolgokat. Na meg a végén elég könnyen legyõzték, inkább a várost/világot fenyegetõ katasztrófa volt a veszélyes, de Ultron mikor csak simán kiállt nem mutattot semmit, csak félig elolvadt, pedig vibrániumból volt a teste. :D Azért Ultronról végszó: a jobb gonoszok között van azért.
A film többször unalomba fullad és már válik ezzel kínossá is , de aztán mindig betolnak egy harcjelenetet amikbõl azért akadtak egész jók is. Vízió karaktere tetszett még nagyon, meg az, hogy karakterekrõl derültek ki dolgok. De akkor is azt tudom mondani, egy sima összekötõ/megalapozó film lett, ami kicsit az Ultron kora sztorijának minõségére megy.

SPOILER!!!

A Skarlát boszi okozta látomások, a film végi új Avengers csapat és még sorolhatnám, mind csak szál elindítások voltak a Civil War-ra és a többi filmre: Thor 3, Black Panther

SPOILER VÉGE!!!

Szóval többet vártam, de majd ha jön Thanos nem lesznek ilyen problémák. :D
Ja és a stáblistás jelenet is felesleges volt, de legalább volt.

10/7,5
HunGarvey 2015 máj. 13. - 10:14:09 Előzmény borkasztik
(356/623)
Akkor lehet hogy most csalodni fogsz mert pl Rozsomák(magyar filmekben farkas, aki melékesen F4 tag is volt), Vihar vagy Bestia is tagja volt az Avenger csapatnak. Mint ahogy a teljes F4, Pókember de említhetném az új sorozatot kapó Fenegyereket(daredevil) is
10/10
HorvathOrsi97 2015 máj. 12. - 18:16:38 10/10
(355/623)
Elképesztõen jó volt! Imádom! ☺ ❤
10/10
Ze74 2015 máj. 12. - 16:10:33 10/10
(354/623)
Ez állat! 10/10
(Igaz ez egy elfogult vélemény,de akkor is közel van a 10-hez)
1/10
kistejes23 2015 máj. 12. - 01:44:44 1/10
(353/623)
SZÖRNYEN BUTÁNAK NÉZI A KÖZÖNSÉGÉT A FILM. Tudom ez a látványról szól de akkor is. A beszólások tényleg jók! 1/10
cardas 2015 máj. 11. - 19:21:15 Előzmény borkasztik
(352/623)
A mutáns szó félrefordítás volt - az eredetiben valóban Magnetó gyerekei, de itt jogi okok miatt más fajba tartoznak, csak a magyar szinkronba mutánsnak fordították az inhuman-t.
frenchbullie 2015 máj. 11. - 17:57:58
(351/623)
Üdv! Megnéztük, 3D-ben, így a látvány garantált volt, és felettébb szórakoztató. A történet a szokásos, "szuperhõsös cucc", ami persze a címbõl is sejthetõ. Kb. két óra felhõtlen kikapcsolódás a képregény adaptációk kedvelõinek. Spoiler Paul Bettany-nek pedig bizonyára öröm, hogy végre valahára testet (is) kapott, nem csak hangként szerepel.
De, a Dogville-ben azért jobban kedvelem. Mármint nem õt, mert nem kicsit utálatos a figura, akit alakít, (hajrá, Nicole Kidman!), hanem azt, ahogy játszik.
10/10
Destroid 2015 máj. 11. - 16:57:07 10/10
(350/623)
Nem szeretem az ilyen szuperhõsös, amerikai filmecskéket, de Ultron karaktere nagyon megragadott és elgondolkodtatott. Végül is ez volt az ok, az az helyesebben szólva Õ, akiért szombaton elmentünk a moziba megnézni, máskülönben otthon maradtam volna Lolozni vagy unalmas magazint gépelgetni.

Persze, szokásos lapos forgatókönyv azért maradt, olyan szempontból, hogy nyilván, nem a (mindenki szerint) negatívnak tartott szereplõ veszít, pedig sok ízben még igazat is adtunk Ultronnak, ami az elképzeléseit illeti. Valóban, nincs igazából semmi veszély, ami az emberiséget fenyegeti, pusztán önmaguk és az, hogy képtelenek változni.

A legszimpatikusabb karakternek tartom, és igazából ilyen szempontból a legértelmesebbnek is. Elég demotiváló volt a vége, de én az utolsó pillanatig Neki drukkoltam. - ( Csak a személyiséget nézve, remekül kijöttünk volna vele, én és a barátnõm is, ilyen "szélsõségesen" gondolkodó leánykák formájában, borzasztó volt nézni, hogy eldobta az ikrek a lehetõséget, én biztos éltem volna vele ).
8/10
Kolókapitány 2015 máj. 11. - 12:50:49 8/10
(349/623)
Az elsõ rész nálam 6/10 ez 7,5/10. Örültem, hogy végre komolyabb hangsúlyt kapott a dráma, és voltak -a kategóriához képest- nagyon jól megírt, elgondolkoztató párbeszédek. A humor is szerintem oké volt. Néhány akciójelenet kilógott , de a 90% tetszett. Egyedül azzal volt bajom, hogy túl sok volt ezekbõl a filmben. Bár persze ez egy akciófilm, de én alsó hangon egy 25-30 percet kivágtam volna és abból mondjuk még egy tízet arra szántam volna, hogy mondjuk

SPOILER Visiont jobban megismerjük. Én nem vágom a képregényeket, csak a filmeket követem, de õ egy érdekes karakternek tûnt. Az Ultronnal való párbeszéde a végén nagyon erõs volt. További nagyon erõs szál, szerintem Barton és Pietro viszonya, abban a humor és a dráma is ki lett maxolva. Örülök, hogy végre szélesedett az univerzum ezzel a mutánsos dologgal. SPOILER vége

Ultron szerintem az eddigi legjobb fõgonosz. Nem az ereje, hanem a karakter összetettsége miatt.


Mindent egybevéve nagyon örülök , hogy a Marvel váltott és végre kezdünk átmenni egy komolyabb irányba. Remélem a következõ filmek is követik ezt a vonalat. Biztos , hogy ezekkel sok rajongót is fognak veszíteni (fiatalabb, inkább könnyedebb popcorn mozikat kedvelõ arcok) , de abból a rétegbõl , akiknek nagyobbak az elvárásaik történet, karakterfejlõdés, mondanivaló/elgondolkodtatás szintjén azok közül sokakat be is fog így húzni a stúdió. A Disney már így is tele van annyira , hogy a profit oltárán ne kelljen feláldoznia mindent.

7,5/10
9/10
corleone90 2015 máj. 11. - 08:38:46 9/10
(348/623)
kb.hozta az elsõ rész szintjét,vannak benne jó poénok de van egy pár erõltetett is.Az ikrek nem voltak jól felvezetve(nem volt komoly motivációjuk sem) +ultront is csak ugy pikpakk összedobta Stark.SPOILER-higanyszál halálát nem bántam a leggyengébb karakter volt a filmben és a színész is sz_rul játszotta.A végsõ csata kb. olyan volt mint az elsõben.
borkasztik 2015 máj. 11. - 08:18:37
(347/623)
Tegnap néztem meg elsõnek és azt kell hogy mondjam, nem volt rossz. Sõt tetszett. De nekem valami hiányzott belõle.
Ultron nagyon jó ellenfél volt, sokkal jobban bírtam mint Lokit. Lehet én vagyok az egyetlen, de én kifejezetten idegesítõ karakternek találom Lokit és nem is olyan nagy ellenfélnek. Ultron jobban illett hozzájuk. Direkt nem néztem meg az elõzetes reklámokat belõle, szóval nekem új volt Ultron létrehozása és annyira jól össze lett illesztve az elõzõ részekkel.

Sopiler
Annak ellenére hogy tetszett még is hiányzott belõle valami. Nekem furcsa volt ez a mutánsos dolog is. Én nem tudom nem szeretném ha az X-men-t is valahogy össze kombinálnák ezzel. A galaxis õrzõi viszont jöhet :D
Lényegében a végi robot sereg csatája nekem az elsõ rész végét idézte, szóval a repülõ város kivételével semmi újat nem mutatott. Sokakkal ellentétben én annyira nem ajnároztam az elsõ részét. Tetszett, szórakoztató filmnek tartottam de én nem élveztem el úgy mint ahogy egyesek a kommentekben írták anno. Ennél jobban tetszett hogy pörgõsebb volt ez a rész. Voltak benne zavaró ugrások amiket nem igazán fejtettek ki, de ez legyen a legkisebb probléma.
7/10
Atesz1987 2015 máj. 11. - 07:49:14 7/10
(346/623)
Sokkal gyengébb, mint az elõzõ Avangers film... Persze ha végig nézünk a mai blockbuster felhozatalon, még így is kiemelkedõ, de az elsõ Avangers filmhez nem ér fel.
7/10
Atesz1987 2015 máj. 11. - 07:46:07 7/10
(345/623)
Ultron frankó ellenfél lett volna, ha valóban erõs arzenált tud felmutatni, de a robot serege semmi kihívást nem jelentett a csapatnak. Loki sokkal keményebb ellenfél volt. De a Tél katonájában is sikerült megizzasztani a fõhõst, és itt most nem csak Buckyról van szó. De ott van a Vasember 3, amiben Tony kapott az arcába rendesen (még ha a szériához képest egy kicsit gyengécske is lett a film). Az új Thor filmben is volt izgalom, és dráma. A galaxis õrzõirõl nem is beszélve. Tulajdonképpen ha visszagondolok, bármelyik ellenfél erõsebb volt, mint Ultron az eddigi Marvel filmek közül. Ami annak fényében, hogy elvileg az Avengers filmek a sorozat ékkövei, kifejezetten rossz húzás a MArveltõl.
8/10
filmimádóó 2015 máj. 10. - 23:29:56 8/10
(344/623)
A poénok tényleg jól sikerültek. Még harmadjára megnézve is ugyanúgy röhögtem, mint elõször :D