10/10
KurtWagner 2011 okt. 15. - 21:29:16 10/10 Előzmény Képkockaördög
(190/1150)
Nem biztos, hogy lenne gyanús. Addig, amíg nem jön ki a film bármi lehet. A vasember2-nél is, még egy hónappal a bemutató elõtt is szerepelt a listán Bethany Cabe, meg Iron Maiden neve, aztán semmi sem lett belõle. A Bosszúállóknál is pár hónapja még szerepelt Sharon carter neve, aztán meg eltûnt és most újból látom, ráadásul õ az a csaj, aki a Captain America végén bemegy a kórterembe (és ott még csak névtelen SHIELD ügynökként szerepel a stáblistán), akire valaki rá is kérdezett, hogy hogy lehet Peggy (pedig nem õ volt), mert az elvileg már meghalt és annyira hasonlitott rá, hát úgy néz ki, íme a magyarázat, hísz a képregény szerint a húga, gondolom, itt a lánya lesz, ha addig megint nem változtatják meg a stáblistát és az egész kamu. Ki van ez találva a forgalamzó részérõl, nagyon jól. Ráadásul nagyon sok névtelen SHIELD ügynök fog szerepelni a filmben, ami azért érdekes, mert annyi nevesített közül választhatnának (Sitwell, Network Nina, stb), hogy nem lepõdnék meg, hogy valamelyik hirtelen a premier tájékán, nevet kapna és jelentõsebb szerepet, még nem biztos, hogy Avengers tagként, csak érdekességként. Meg még cameo szerepet is el tudok képzelni, mint Solyomszemet a Thorban.
Gondolkoztam, hogy ki lehetne az, ha igaz a hír. A lista nem lesz teljes, bár megpróbálom:
Rozsomák (Farkas) és Bestia kizárva. Õk az X-menéi és azok ebben a projektben nem játszanak, szóval hiába Marvel, jogi akadályai lennének. Ebbõl kiindulva Skarlát Boszorkányt és Higanyszállat is kilõném, mégis csak Magneto gyerekei és bár nem tudom, hogy csapatra, vagy karakterekre van-e szerzõdés, szerintem rajongói oldalról zavaró lenne és nem is tudnék olyan helyzetet elképzelni, hogy feltûnjenek, hacsak a nevûk nem, mint az X2-ben az ismert mutánsok nevei a komputerben. Az F4 (a Lény, a láthatatlan és Mr. Fantastic,ha rövid ideig is, de volt tag), Pókember és Fenegyerek is kilõve. Õk is más project, bár a Pókenberbõ reboot készül, és bár eddig nincs szó róla, de ki tudja, lehet, hogy már a Rebbot egy ilyen vonalon megy (mindenesetre meglepõdnék és ezen nem csodálkoznék ha titkolnák), a Fenegyereknél is rebesgetnek valami rebootot, az F4 meg Chris Evans miatt érdekes lenne, viszont arra, meg nagyon ráférne egy rebbot, arról meg nem rebesgetnek semmit. Sub-marinert és Stingrayt is kizárnám: az elõbbi bár ismertebb Avengers tag, mostanában inkább X-men, mivel õ is mutáns és azon kivül, hogy a kozmikus kocka az oceánba zuhant. más módját acameojának nem tudnám elképzelni és Stingrayét sem, bár Dr. Newell dolgozott a SHIELD-nek is és megtalálhatja õ is a kockát, de kevés az esély. El tudom viszont képzelni valamelyik Hangyát, akár Pym-ot, akár Langet: tudósok, dolgoztak a SHIELD-nek, van realítása annak, hogy ha még egyelõre nem is tagként, de SHIEL-tudósként ott dolgozanak. Ilyen szempontból el tudom képzelni még Captain Marvelt, Ms. Marvelt, Mockingbird-öt, az elsõ Spider-womant (de még a másodikat is) és Quasart is. Mindannyian voltak katonák, és közülük páran SHIELD-ügynökök is. Solyomszem miatt, Seregély a legvalószinûbb. El tudom képzelni She-Hulkot is, mivel õ Banner unokahúga, és Hulk révén cameo szerepíg el tudom képzelni (itt még nem kapta meg Hulk vérét). Cameo szerep erejéig el tudom képzelni Visiot, Jocastát és az eredeti Human Torchot, bármilyen SHIELD-fejlesztésû, vagy a SHIELD-tulajdonában lévõ robotként. Fáklya (aki mellesleg felbukkant a Captain Americában is) pédul érdekes lehet Captain America vonatkozásában. Mivel gondolom lesz folytaása a filmnek el tudom képzelni Wonder-mant, Black knightot és Swordsmant, hísz a rossz oldalon kezdték, mint bünözök és úgy áltak át a jó oldalra, de õket is csak jelentéktelen szerepben, egy késõbbi folytatást (amiben mondjuk a mesterbünözök az ellenfelek) elõrevetítve. Még el tudom képzelni Fekete Párducot az országa technólógiája miatt, de õt is csak cameo szerepben. Lehet még War-machine és Sif, de õket minek titkolni, már szerepeltek. Úgynacsak cameo szerepben Thunderstrikot (második Thor) és US. Agentet (második Capatain America), de õk is csak ilyen felbukkanás képen, egy folytatás lehetõségét elõrevetítve. Kizárnám Darázst (jelentõs, de Pam nélkül jellentéktelen), Herculest, Gilgamest, Erost, Sersi-t (nincs értelmük a szerepeltetésúknek), Triatlont, Living Lightingot, Silver Clawot, Rage-t, Firebird-öt, D-mant (õk nem igazán jelentõs karakterek), Deathcry-t (õ idegen és nem jelentõs), a Galaxis õreit (õk nem igazán tagok és a jõvõbõl jöttek). Szóval egyelõre ennyi.
Képkockaördög 2011 okt. 14. - 19:51:53 Előzmény _Freddy_
(189/1150)
Nekem is, úgyhogy nagyon remélem, hogy mégis több szerep jut neki :) Mondjuk a Thor óta Loki-t is nagyon megszerettem, és igazából egyikükre sem mondanám azt, hogy nem bírom, csak hát Tony Stark az Tony Stark ugye :)
10/10
Sonic8 2011 okt. 14. - 17:34:20 10/10
(188/1150)
muszáj volt nekem is berakni. :DDD
8/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 14. - 05:36:23 8/10 Előzmény Sonic8
(187/1150)
már kétszer be lett linkelve a trailer...ez a harmadik
8/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 14. - 05:33:06 8/10 Előzmény Képkockaördög
(186/1150)
köszi, így már értem :D pedig Vasember a kedvencem
offtopic
Képkockaördög 2011 okt. 13. - 21:40:13 Előzmény Sonic8
(185/1150)
Hányszor lesz ez még? XD Jó, igaz, youtube-verzió még nem volt, de hát na :P :D
10/10
Sonic8 2011 okt. 13. - 19:05:52 10/10
(184/1150)
Képkockaördög 2011 okt. 13. - 16:44:42
(183/1150)
Nem tudom, érdekel-e ez bárkit is, de az elõzõ kép, amit találtam kiváncsivá tett, úgyhogy összegyûjtöttem a fõbb szereplõket magasságuk szerint, avagy nem feltétlenül igaz, a "kicsi vagyok, színpadra állok" szabály :) Elég színes társaság :)


Chris Hemsworth (Thor)
szül.: 1983. augusztus 11., Melbourne, Victoria, Ausztrália
magassága: 191 cm

John Stellan Skarsgård (Professor Erik Selvig)
szül.: 1951. június 13., Gothenburg, Västra Götalands län, Svédország
magassága: 191 cm

Paul Bettany (Jarvis)
szül.: 1971. május 27., Harlesden, London, Anglia, Egyesült Királyság
magassága: 191 cm

Samuel Leroy Jackson (Nick Fury)
szül.: 1948. december 21., Washington, District of Columbia, USA
magassága: 189 cm

Thomas William Hiddleston (Loki)
szül.: 1981. február 9., Westminster, London, Anglia, Egyesült Királyság
magassága: 187 cm

Christopher Robert Evans (Steve Rogers/Captain America)
szül.: 1981. június 13. Boston, Massachusetts, USA
magasága: 184 cm

Robert Clark Gregg (Agent Phil Coulson)
szül.: 1962. április 2., Boston, Massachusetts, USA
magassága: 183 cm

Jeremy Lee Renner (Clint Barton/Hawkeye)
szül.: 1971. január 7., Modesto, California, USA
magassága: 178 cm

Mark Ruffalo (Bruce Banner)
szül.: 1967. november 22., Kenosha, Wisconsin, USA
magassága: 175 cm

Gwyneth Kate Paltrow (Pepper Potts)
szül.: 1972. szeptember 27., Los Angeles, California, USA
magassága: 175 cm

Robert John Downey Jr (Tony Stark/Iron Man)
szül.: 1965. április 4., New York City, New York, USA
magassága: 174 cm

Jacoba Fransisca Maria Smulders (Maria Hill)
szül.: 1982. április 3., Vancouver, British Columbia, Kanada
magassága: 173 cm

Scarlett Ingrid Johansson (Natasha Romanoff/Black Widow)
szül.: 1984. november 22., New York City, New York, USA
magassága: 163 cm
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 13. - 16:43:00
(182/1150)
Jónak jó, csak kár hogy elég szar minõségû :) rajzolt..
Képkockaördög 2011 okt. 13. - 16:18:47
(181/1150)
Szerinted ki lehetne a nyolcadik? :) A stáblistán csak lenne valami gyanús, nem? :) Mondjuk sok ötletem nincs, miután nem Wasp és Ant Man szerepelnek, mint Avengers-tagok, akárkit beletehetnek... Mondjuk kellemes meglepetés lenne õket látni :)

Chris Hemsworth és Tom Hiddleston milyen magasak a többiekhez képest :D
Képkockaördög 2011 okt. 13. - 16:06:49
(180/1150)
Az elõzetes hírek szerint Downey-nak nem tudtak annyit fizetni, hogy ugyanannyit szerepeljen, mint a többiek, mert neki sokkal nagyobb már a gázsija, mint bármelyik másik szereplõnek (nem találom a cikkeket, de pár hónapja hír volt :( ). Chris Evans talán a legkisebb sztár mind közül, és ezért Amerika kapitány lesz a középpontban, mert õ kevesebb pénzért többet dolgozik. A Marvel nem nagyon szeret fizetni a színészeinek (ezért is van, hogy pl Mark Ruffalo Hulk, mert ugyan baromi jó színész, nem nagyon szerepelt még szuperprodukciókban, tehát olcsóbbnak számít), és az Iron Man 3 után ugyan lesz tárgyalás arról, hogy Stark bõrébe bújhat-e még Downey, valószínûleg már nem fog, mert ugye holnap életmûdíjat adnak át neki, ezen kívül itt a Sherlock Holmes 2. része, majd a The Avengers és az Iron Man 3. Az elsõ Vasember elõtt még megfizethetõ volt, de azóta, a Sherlock-ért kapott Golden Globe óta meg a Tropic Thunder-es Oscar-jelölése óta igencsak megnõtt az ára. Ráadásul színészkedni nem is nagyon szeretne már (meglepne, ha kibírná, hiszen annyira exhibicionista, hogy még ha rendez is, szerintem tuti szerepelni akar majd legalább a saját filmjében), úgyhogy most a Marvelnél is inkább Thor és Amerika kapitány lesznek elõtérben.
Persze hogy a legutóbbi ilyen hírek óta volt-e bármiféle változás, ezt nem tudhatom, de amennyire tudom, össz-vissz 8-9 olyan jelenete lesz Downey-nak, mikor tényleg õ van ott (a CGI Vasember-páncélról nyilatkozni nem tudok, abból nyilván lehet több is).
offtopic
Képkockaördög 2011 okt. 13. - 15:46:43
(179/1150)
Valóban: ahogy megvolt a premier, linkeltem az EREDETIT :P Meg a magyarból is a forgalmazó hivatalos verzióját az õ premierjük után. Mindegy, lényegtelen.
8/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 13. - 09:20:16 8/10 Előzmény johnny91
(178/1150)
biztosan nagyon jóra fog ez sikerülni :D

én ezt a három filmet várom a legjobban: Bosszúállók, Hobbit 1, Batman 3 - Felemelkedés
8/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 13. - 09:09:47 8/10 Előzmény Sonic8
(177/1150)
na ez is milyen jó kép :D

amugy korábban volt egy hír, hogy a csapatban nem 7-en, hanem 8-an vannak, és a 8.-at titkolják, szerintetek ez igaz?
8/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 13. - 09:08:28 8/10 Előzmény johnny91
(176/1150)
fuu ez aztán a jó kép :D köszi :)
remélem amugy a filmben mindenki ugyan annyit fog szerepelni, és nem egyik többet másik kevesebbet
8/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 13. - 09:05:06 8/10 Előzmény Képkockaördög
(175/1150)
bocsi, tied nem láttam, de sztem lényegtelen, õ az 1080p-s linkelte be,nem ugyanazt, de neked is köszi :)
offtopic
Képkockaördög 2011 okt. 12. - 14:24:25
(174/1150)
Most miért õ aratja le a babérokat, mikor én már fél öt elõtt írtam az eredeti trailert, aztán a magyart is? Erre õ is belinkelte a magyart, én meg el vagyok felejtve :'( Szip...
Képkockaördög 2011 okt. 12. - 14:23:10
(173/1150)
Nanááá!! De a többieket is szeretjük :) Thor nevetése :) Olyan aranyos :D Csak az a kár, hogy a Vasembernek lesz kb. 8 jelenete az egész filmben. Legalábbis eredetileg ezt mondták :(
Képkockaördög 2011 okt. 12. - 14:21:45 Előzmény johnny91
(172/1150)
Nincsmit :)
Na igen... Meglátjuk :) Remélem a Hobbit is nagyon jó lesz meg ez is :)
8/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 12. - 13:26:15 8/10 Előzmény CsomiTheKing
(171/1150)
köszi a linket, hát ez nagyon jóra sikerült :D