8/10
offtopic
_Freddy_ 2014 márc. 21. - 12:07:34 8/10
(1050/1150)
Legyen igazad, én azt mondom. :D Egyébként tényleg nincs sok ilyen témájú film, mondjuk már kíváncsi vagyok, hogy melyik AC-t akarják vászonra vinni.
8/10
offtopic
_Freddy_ 2014 márc. 21. - 08:36:26 8/10
(1049/1150)
Akkor itt van a Need for Speed is, annyiban hasonlított az egész a játékra, hogy tettek bele néhány jó kocsit, meg egy-két versenyt, plusz a jellegzetes rendõrös üldözést. Ezzel még úgy nincs baj, ha ezt nem csinálták meg volna elötte 6-szor a Halálos iramban filmek amiknek még van történetük is, és játszanak bennük valamire való színészek. Plusz az NFS-ben rendkívül kínosak és primitívek voltak a párbeszédek is. Bevételileg is bukta lett, mert alig kapart össze a film pár millió dollárt a nyitóhétvégén.
8/10
offtopic
_Freddy_ 2014 márc. 21. - 08:15:06 8/10
(1048/1150)
AC-bõl mondjuk én csak a hajós változatot tudom elképzelni jó adaptációnak, megtoldva egy kincskereséssel, és a jövõben játszódó jelenetek kizárásával. Aki játszott vele tudja mirõl beszélek.
Splinter Cell-rõl még annyit, hogy az sem fog sokban különbözni egy sima "kommandós", behatolós filmtõl. Csak a fickóra rárakják a jellegzetes éjjellátóját és nesze ott a Splinter Cell-ed, de ugyan olyan unalmas tucatfilm lesz mint az összes ilyen témájú film, ez is csak játékban jó.
8/10
offtopic
_Freddy_ 2014 márc. 21. - 08:05:55 8/10
(1047/1150)
Itt mindig a pénz körül forgott minden, mennek a versengések a játékok megfilmesítési jogaiért, hogy melyik stúdió tudjon belõlük pénzt csinálni. Én mindig a Prince of persiát hozom fel példának, nekem az játékban tetszett, a trilógia mind a 3 részét kijátszottam, erre kaptunk egy Sands of time-ot filmben, aminek alig volt köze a játékhoz, ha már játék adaptáció akkor szóljon arról amirõl kell szólnia. A tõr-t is kb 2-szer használták benne, alig volt benne tartalom, csak a sok felesleges duma. De mégis termelt, mert sokan beültek és nem tudták persze, hogy csalódni fognak. Assassin's Creed-bõl pl lehetne király hajós filmet csinálni a 4. rész Black Flag alapján mint ahogy elöttem is írták, vagy egy római ugrabugrálást. Egyszerûen annyi tartalom van a játékokban, hogy azokból nem lehet jó filmadaptációt csinálni. Beszéltek meg a PS3 exkluzív Last of US-rõl, az is egy újabb bõr lehúzása lesz a zombis drámai filmeknek, WOW-ról meg ne is beszéljünk. Annak is van min. 100 millió játékosa és/vagy/meg rajongója. Beülnek és már arra verik, hogy egyáltalán a WOW világában játszódik, aztán úgyis csak egy bohóckodás lesz az egész, tesznek bele néhány elfet meg nem tudom mit aztán jónapot, kapnak vmi másik fajjal való szembetûzést harcot és vége a filmnek. De csak ömlik a pénzt a stúdióknak mert nyálazva rohannak be majd a mozikba, mert jajj az WOW meg Assassin's Creed, és kapnak egy filmet amit végig bohóckodnak, és alig lesz köze a játékhoz. Itt csak a cím megszerzése a cél meg az újabb millió dollárok kipréselése az emberekbõl. De ne így legyen, csak a PoP után én átlátom a helyzetet. A játék maradjon játék, azokat azért szeretjük.
8/10
Charlie Sheen 2014 márc. 20. - 19:49:48 8/10
(1046/1150)
Hát azért, ahogy Tuning is mondta egy AC-hoz eléggé nagy reményeket fûznek az emberek, pláne, hogy milyen jó story-val rendelkezik a játék, valamint minden adott, tökéletes színész, helyszínek, stáb stb. Ezek után ha elcseszik csak gratulálni tudok. Imént jött pl a hír ,hogy 2015-ben jön a Splinter Cell film is. Mondom, egykét éven belül már ezek fognak olyan erõsen futni ,mint a képregényfilmek, már csak az a kérdés, hogy ezek is jövedelmezõek, és kellõen olyan jók lesznek-e, mint a MARVEL/DC-ék...
8/10
Charlie Sheen 2014 márc. 20. - 17:02:40 8/10
(1045/1150)
OFF

A filmipar, aliasz szórakoztató ipar, aliasz a Média soha a büdös életben nem fog kihalni, mert valamivel így is úgy is szórakoztatni kell az embereket, vagy már csak reklámozni minden hülyeséget... Évtizedek óta képesek a filmek 1 MILLIÁRD DOLLÁROS bevételi eredményeket produkálnim és az teljesen mindegy, hogy ki(k) a fókuszcsoportja ezeknek a filmeknek, ameddig ekkora számokat mutatnak a pénztáraknál. 20 évente változik a Theme-je, annak, amire az emberek szívesen járnak, voltak a romantikus filmek (Elfújta a Szél, átszámolva az is valami másfél milliárdot hozott), voltak a Westernek, Akciófilmek (háború hatására), Sci-fik, Fantasyk, "Amerikai álom" filmek, és most ezek a képregény filmek. Ki tudja. Talán majd a 2030-as években a video játékok fogják uralni a filmipart is, (Spielberg is ezt mondta), ha megnézed már jönnek szépen lassan darabjával a híresebb modellek: World of Warcraft, Assassin's Creed stb.
8/10
Charlie Sheen 2014 márc. 20. - 16:54:11 8/10
(1044/1150)
Ez az Olaszországi jelenetekhez tartozó bunker, vagy ez máshol lesz?
8/10
Charlie Sheen 2014 márc. 20. - 16:53:21 8/10 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(1043/1150)
Super 8-asra gondoltál? :)
Tebby21 2014 márc. 19. - 17:12:41
(1042/1150)
Állítólag ez az a jelenet lenne. :D
4/10
Meklód fia 2014 márc. 19. - 11:36:36 4/10
(1041/1150)
ja ja, pláne akkor ha még képessége sincs mint Scarlet-nek és mégis leüt mindenkit. Már van egy csomó koreai selejt szappanopera a nõknek, amivel leköthetik magukat, maradjanak azoknál! :D
Tebby21 2014 márc. 19. - 11:29:41
(1040/1150)
Hulkbuster vs Hulk. :D
Tebby21 2014 márc. 19. - 11:28:39
(1039/1150)
Higanyszál
4/10
Meklód fia 2014 márc. 19. - 10:11:12 4/10
(1038/1150)
ne aggódj, nem lesz rá nézõ.
Ez most kb. olyan dolog, hogy a nõi foci sem érdekel senkit az égvilágon, mert bénák. A verekedéshez is bénák, igaz filmben eltudják túlozni õket, mert ott nem szab határt a valóság, de akkor is... nõi bunyó érdekli a francot.
10/10
KurtWagner 2014 márc. 18. - 12:12:43 10/10
(1037/1150)
A szuperhõs nénis képregények és filmek, pont hogy nem a lányoknak szólnak... Arról nem is szólva, hohy lányoknak miért ne szólhatna film, fõleg ha rá tudják venni a barátjukat, hogy menjenek el megnézni, ami egybõl két fõ, és egy férfit egy ilyen filmre még mindig könnyebb rávenni, mint fordított esetben. Ráadásul ne nézzük le a lányokat, jóval több képregényrajongó lány van, mint ahogy azt el tudnád képzelni.
Amúgy én örülök a hírnek, Ms. Marvelt mindig is bírtam, de szerintem ahhoz elõször még kéne egy Captain Mar-vell is...
10/10
KurtWagner 2014 márc. 14. - 22:47:30 10/10
(1036/1150)
a moderálva az cinastar.hu
10/10
KurtWagner 2014 márc. 14. - 22:46:47 10/10
(1035/1150)
Kezdésként egy vicces dolog Mark Ruffalotól azaz Hulktól. Elnézést kért a johannesburgi "rendetlenségért". A dühét általában el tudja "fedni", de ha "felrobban", akkor az nagyot szól. Több hírért kattints tovább.

Ben Kingsley: "Szeretem eljátszani Trevort karakterét, aki sebezhetõ ember, de viszont nagy túlélõ és jól is tud alkalmazkodni. Csodálom Slattery képességeit, hogy a börtönben ki tudja alakítani a saját környezetét. Õ egy kaméleon."

Drew Pearce: "Van egy olyan érzésem, hogy Vasember most már csak a Bosszúállók-filmekben létezik. Nagyon meg lennék lepõdve, ha készülne egy Vasember 4 film."

Anthony Mackie/Falcon: "Ha benne leszek a Bosszúállók 2-ben, azt mindenki tudni fogja, mert meztelenül, egy Bosszúállók 2-es tetoválással a mellemen fogok végigfutni a Times Square-en!"

Vin Diesel hosszú ideig dolgozott azon, hogy "ezerféle" hangsúllyal és hanglejtéssel mondja fel ugyanazt az "I am Groot" mondatot, ami mindig más jelent majd.

Elizabeth Olsen azt mondta, hogy Skarlát Boszorkánynak telepatikus képessége is lesz és szerinte õ lesz az egyik legjobb karakter a Bosszúállók 2-ben.

Sebastian Stannek 9 filmes szerzõdése van a Marvellel.

Az Agent Carter sorozat pilot részének a forgatókönyve kész van, de még nem kaptak engedélyt, hogy leforgassák. Valahol 1946 közepén indulna a sorozat. Egy évad 13 részes lenne, nem 22 vagy 24. Howard Stark visszatérõ karakter lenne, Dominic Coopert érdekelné is a visszatérés, ahogy már egy párszor elmondta.

Az Amerika Kapitány 2 írói, Christopher Markus és Stephen McFeely azt mondták, hogy a Marvelnél tervbe van véve R kategóriás (durvább, véresebb) projekt is. Ha már R kategória, az MPAA korhatár besoroló szervezet A Bosszúállókat Coulson halála, konkrétan a leszúrós jelenet miatt kétszer küldte vissza R-es (durvább, véresebb) besorolással, mielõtt végül megkapta a 12+osat.

A Galaxis Õrzõi forgatásán az az õr/színész, aki felvette Star Lord walkmanjét, egy freestyle táncot nyomott a Hooked on a feeling c. zenére és még nem tudni, hogy benne hagyják-e a film végsõ változatában.

Jaimie Alexander azt mondta, hogy szeretne felfedezni több olyan Sif-es történetet, ahol bemutatnák a Thorral, Lokival és a Warriors Three-vel való kapcsolatát. Sorozatban vagy mozifilmben? Neki gyakorlatilag mindegy. Ha az ideje engedné, akkor szívesen visszatérne az Agents of Shieldbe. Szerinte sok ember epikusnak tartaná azt, hogy "Lady Loki" legyen belõle. (Gondolom ez azt akarja jelenteni,hogy Loki megszállja az elméjét és irányítja is.)

Chris Evans tisztázta a dolgokat. Eredetileg 9 filmes szerzõdést akartak aláírattatni vele, de kompromisszumokat kötöttek és így lett belõle 6 film. A Thor 2-beli cameoja nem számít bele, tehát azzal "nem használt el" egy megjelenést. A kontraktus lejárta után szünetet akar tartani, de hajlandó lenne majd visszatérni pár film erejéig, akár rendezõként is. Scarlett Johansson és Chris Hemsworth után õ is méltatta Joss Whedon Bosszúállók 2-es forgatókönyvét.

Scarlett Johannson kaszkadõr képzésen vesz részt a terhessége miatt. Erre reagálva Kevin Feige, a Marvel atyaúristene egy interjúban azt mondta, hogy ez az áldott állapot nem befolyásolja az Age of Ultron forgatókönyvét. Elsõ reakcióként megörült Johansson kisasszony terhességének, a második pedig az, hogy csak a "sakktáblán" kell egy kicsit megváltoztatni a dolgokat. A következõ néhány hónapban bejelentik a filmcímeket, 2-2 film lesz 2016-ban és 2017-ben. Minél több filmet csinálnak, minél nagyobb a Marvel Filmes Univerzuma, annál több dolgot akarnak elmesélni és Wakanda hatalmas része ennek, ami nemsokára felbukkanhat. A Marvel Studios nem fogja az "Inhumans"-szal helyettesíteni a mutánsokat. Tehát a Bosszúállók 2-ben Maximoffék nem "embertelenek" lesznek, nem kapcsolódnak majd hozzájuk. Viszont konkrét Inhumans filmre van esély. Elvileg a Bosszúállók 2 dél-koreai forgatása március 20. és április 12. között fog megtörténni. Állítólag ott is forog majd a kamera, ahol PSY-Gangnam style-ját is felvették.



Adrian Pasdar Glenn Talbotot fogja alakítani az Agents of Shieldben. A képregényekben a karakternek köze volt Ross tábornokhoz, akit utoljára a Hihetetlen Hulkban láttunk. Talbot Hulk egyik ellensége, aki akárcsak Ross tábornok, úgy õ is szeretné rácsok mögé zárni a zöld góliátot.

http://cinestar.hu/cikk/marvel-hirek-roviden-26
4/10
Meklód fia 2014 márc. 11. - 07:57:46 4/10
(1034/1150)
jó, én be is fejeztem, úgyse tudnánk kiegyezni középúton, mert elfogult vagy vele szemben
4/10
Meklód fia 2014 márc. 10. - 14:42:33 4/10
(1033/1150)
ez csak a te véleményed, hogy Scarlett a szebb. Tudom mit jelent a molett szó, a kövérség elõtti fázis, Scarlett is ebben a szakaszban van.
Ezek a képek másfél évesek, meggyõzõdésem hogy dublõrt használt a bosszúállókban.
4/10
Meklód fia 2014 márc. 10. - 08:28:19 4/10
(1032/1150)
jó, akkor hagyjuk a kövér szót és nevezzük molettnek. Az biztos, hogy nem a bomba teste miatt szerzõdtették, alighanem valami rokoni kapcsolat segítségével kerülhetett be a bosszúállókba.
Engem Kristen lenyûgözött a szépségével és az Alkonyatban nyújtott teljesítményével, bizonyította, hogy megérdemelten lett õ a bulvármagazinok kedvenc témája.
AvatáR Gil Maerth 2014 márc. 09. - 11:23:12
(1031/1150)
kiváncsi vagyok mi lesz most hogy Fekete özvegy terhes.
Mint karakter mondjuk Maria Hill vagy sharon carter JÓ alternatíva lehet.
:)