AvatáR Gil Maerth 2013 jan. 24. - 19:17:23
(910/1150)
U.I: thanos Kesztyû nélkül is az egyik legborzasztóbb, õrületes erejû valaki. Még sereg se kell neki, nem úgy mint Kangnak vagy Annihilusnak. (utóbbi ellen szintén lehetne egy össznépi szuperhõs-csapat :)
AvatáR Gil Maerth 2013 jan. 24. - 19:15:43
(909/1150)
:) a kép híven mutatja Thanos erejét és Mentalitását :)
errõl a shield sorozatról nem hallottam. :( Jó lesz?

A képregényben, mint említtetem volt, pont az volt a baj,hogy maguknak a köveknek a megszerzését NEM sikerült megakadályozni, így közel REMÉNYTELEN helyzetbe kerültek. (Megtorló és fenegyerek nem rossz ötlet- utobbi az Avengers v X-menben is az Avengers pártján volt) :)
ezért javasoltam, hogy a szuperhõsök inkába gyûjtést akadályozzák.

Amúgy a Disney átvehetné a DC Comicsot IS. egy jó kis Justice League vagy Justice Sopciety esetleg egy kis Legion of Superheroes jót tenne a Közmorálnak :) (meg nekem)

Avengers Assemble !!!! :D
8/10
offtopic
_Freddy_ 2013 jan. 24. - 07:30:51 8/10
(908/1150)
én azt olvastam valahol, hogy lehet Galactus lesz az ellenfelük...ha tényleg Thanos lesz az akkor nem tudom mi lesz...de az úgy érdekes lesz...Thanos-t meg a Guardians Of Galaxyval hozták szóba...
AvatáR Gil Maerth 2013 jan. 24. - 07:27:48
(907/1150)
nem tudom honna veszik, hogy Thanos lesz a kövi ellenfél. Bejelentették? :(
Egy Kang azért legyözhetõbb lenne. :)

Íme a Thanos elleni EREDETI kezdõ, a Végtelenség kesztyû történetben ( ahol kábé 0, 5 % esélyük volt a gyõzelemre)

Amezon, Vízió, Amerika kapitány, Adam Warlock, Pip a Troll, Fátum doki (!) , Thor, Ezüst Utazó. Kvazár (nem rossz a Kvantum karkötõkkel)

***
Dr. Strange (Sorceror Supreme) hív még pár emberkét :) Név szerint !

Vasember, Pókember, Rozsomák, Drax (akit szó szoros értelmében arra terveztek, hogy végezzen Thanossal ),
Tûz Ura (Galaktus volt hírnöke!), Nova, Namor, Köpeny, Küklopsz, Skarlát boszi, Hulk

***
de még olyan veszettül erõs entitások is beszálltak mint:

Káosz ura, Rend mestere, Vándor, Szeretet és Gyülölet, Kronosz, Galactus (!!!), a Celestialok..............

****
Ezen kívül ott volt még Ûrróka, Mefisztó, és Nebula (thanos lánya)

A képregénynek egy hibája volt, hogy az összes kõ megszerzése UTÁN (!!!) kezdték el szervezni a sereget.
Kvázi, amikor már Thanos uralta a teret és idõt is..........
Ott kihangsúlyozott volt Thanos és Halál úrnõ szerelme is.

***********
Szóval Joss Whedon HELYÉBEN én azért adnék esélyt bõven, hogy az összes követ NE lehessen megszerezni.
máskülönben veszett fejsze nyele a Dolog.
10/10
robinho1983 2013 jan. 21. - 18:45:47 10/10 Előzmény danifighter
(906/1150)
szinte tökéletes film, én is 10est adtam rá. egy dolog miatt kell aláhúzni azt a 10est. nem Edward Norton játssza Hulkot. sok Hulkot láttam már és eddig õ volt a legjobb. na nem baj, a 10 az 10. nincs tökéletes film :)
Mirax 2013 jan. 19. - 19:38:24 Előzmény csicsi82
(905/1150)
ez Thanos.
csicsi82 2013 jan. 16. - 23:11:10
(904/1150)
Spoiler

Szerintem 2:10:16-nál a kamera felé fordul az Johann Schmitt, az Amerika kapitányból. Véleményem szerint õ nem halt meg, hanem átkerült egy másik világba a kocka segítségével. Valami azt súgja, találkozunk még vele.

Spoiler vége
10/10
danifighter 2013 jan. 11. - 18:27:28 10/10
(903/1150)
Sosem gondoltam, hogy pont ennek a filmnek fogok adni 10/10-et, de mégis... Én (is) Marvel képregényeken nõttem fel, és a film teljesen elvarázsolt. A rendezés szuper, a színészek jók, és nekem a poénok is bejöttek.

Egyszer-egyszer feltört ugyan a "történjen már valami" érzés, de a csatajelenetek kárpótoltak.

Jó film, aki még nem látta és teheti, nézze meg!
AvatáR Gil Maerth 2012 dec. 26. - 22:03:30
(902/1150)
36 nyíl az... :( nem 365 (elírás)
AvatáR Gil Maerth 2012 dec. 26. - 22:02:36
(901/1150)
kiderítettem: sólyomszem bátyónak 365 tölténye / nyila van :)
S íme a teljes Nagy Avengers Tag-album:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Avengers_members

asszem lehet válogatni a következõ rész rendezõjének.
AvatáR Gil Maerth 2012 dec. 25. - 13:03:15
(900/1150)
ja és azt se ártott volna levezetni, hogy a jól õrzött Stark torony tetejére hogy kerül oda a szerkezet :)
AvatáR Gil Maerth 2012 dec. 25. - 01:25:04
(899/1150)
még valami. Thanos rossz ötlet lenne. Az az örült Titán általában csak akkor kap ki, ha valahol Õ is akarja.
AvatáR Gil Maerth 2012 dec. 25. - 01:23:20
(898/1150)
amúgy az eredeti alapképregényben is pont Loki ellen áll össze az alapgárda. :)
nagyon nagy lélegzetvételû film - irgalmatlanul hosszú.
:D
De ha egyszer ez a gárda bedurvul, akkor kõ kövön nem marad :)))))))))

az erõsorrendet kábé így látom:
1. Hulk (nagyon brutális, ideális zúzóerõ, leképezése ezer százalékos)
2. Thor (bár azért Vasember megszorongatta... :)
3. Vasember
4. Sólyomszem (ez a csóka sose fogy ki a tölténybõl? :)))
5. Amerika kapitány ( sajnos a jó öreg kapi a pajzsa nélkül meg van lõve)
6. Fekete Özvegy (kihozza magából a maximumot, de ez itt nem az õ kávéháza - mármint a félistenekkel bunyózás)

nem akarok senkit se megsérteni, de az utolsó kettõt kihúznám a rostából.
Van szerintem jobb összeállítás is. Lehet válogatni a kábé 70 tagból...
xD

Lokiról többre számítottam. de Istennek és Stan Leenek hála van még annyi fõellenség mint égen a csillag :)
(Kang, Dr. Doom, etc.)


Az én csapatomba mondjuk jöhetne Herkules,Doc Samson, Juggernaut, Crystal, Vízió, Valkyrie (skandináv mitoszhõs, kardos menyecske), Kvazár (jó lövõerõ).........
és mondjuk egy Skarlát Boszi.

egyéb felállásokat várok, addig is keresem az éállam a háborús jelnet után (ami kissé Mátrixos, de attól még lehet jó)

jöhet a második rész, kedves Marvel !
U.I: a rendezõt tartsátok meg !

:D

10/8 - mert sci-fi csatajelenetben szerintem nehéz lesz lekörözni....
KLASSZIKUS !
3/10
Fátum99 2012 nov. 21. - 17:58:01 3/10
(897/1150)
Hát én csalódtam ebben a filmben. Egyáltalán nem volt rossz, de ahogyan reklámozták, hogy hû de jó, meg ez az évszázad filmje, ahhoz képest gyengére sikeredett. Én egy izgalmas akciófilmet vártam, de ehelyett teletûzdelték erõltetett poénokkal, amik teljesen szarrá cseszték az egészet.
A másik amin kiakadtam, az Loki.
A film errõl szólt: Loki prédikál, jön valaki, és pofán rúgja a 72-es téli bakancsával.
Megint fenyegetõdzik, jön Thor, és pofán bassza!
Ismételten prédikál(most már egy sereggel), jön Hulk, és úgy odabassza a földhöz, mint egy rongybabát.

Loki folyton csak próbálkozik, és szokásszerûen mindig csõdöt is mond. Ahogy bölcs Yoda mondta: Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld. Próbálkozni a WC-n kell!

10/6
10/10
cardas 2012 nov. 20. - 21:11:14 10/10 Előzmény inujásákágume21
(896/1150)
Nyilván megpróbálták az alap teamet összerakni - így csak az özvegy lóg ki a sorból, õ azért nem annyira nagy Avenger, mint a többiek. Superman, még csak az kéne! Lehúzná 4-esre a filmet :D DC univerzumból csak a Batman filmek voltak jó, a többi elég kelekótya. Meg amúgy is, ebben a filmeben egymást egészítették ki a karik, Superman meg egyedül is vállán vinné az egész ügyet, õ túl halhatatlan volna ehhez :)
inujásákágume21 2012 nov. 16. - 15:51:23
(895/1150)
tök mind1...benne lehetett volna attól még
10/10
KurtWagner 2012 nov. 16. - 12:09:47 10/10
(894/1150)
Superman az nem Marvel!!!
inujásákágume21 2012 nov. 15. - 23:37:00
(893/1150)
Én személy szerint vártam eléggé,jók ezek a Marvelos dolgok,mondjuk nem tudom még hány bõrt húznak le róluk,de nem ez a lényeg.Nem volt rossz alapjárat azt kell mondjam,bár nem moziban láttam,de mégis valami hiányzott,kicsit gyenge volt ahhoz képest mint amit vár az ember egy ilyen filmtõl,én valamiért a kis szuperhõsökben látom a hibát,mert én valahogy máshogy raktam volna össze...ebbõl a teambõl én max hulk-ot hagytam volna benne szívem szerint meg a vasembert meg amcsi kapitányt és ahhoz még pár arcot pl. superman stb..,de összességében nem volt rossz,de többet vártam,na meg lehettet volna benne egy úgy mond rendes "fõ gonosz"...nem egy lenyalt hajú botos kretén:) 6/10
remington827 2012 nov. 15. - 20:41:17 Előzmény hangyás
(892/1150)
Azt értem, hogy dühösnek kell lennie az átalakuláshoz, de azt hogyan dönti el, hogy megöli-e a kollégáit v. barátait, vagy segít nekik?

SPOILER

Amikor a hajón átváltozott, majdnem kinyírta Muff ügynököt, Thor alig bírt vele, és egy vadászgépet is elintézett. Mindenki félt attól, hogy átváltozik, mert tudták, milyen veszélyes akkor MINDENKIRE (ezzel maga Banner is számolt, meg Fury is, azért volt a cella a hajón). Hogyan tudta irányítani Hulkot?
hangyás 2012 nov. 12. - 11:23:09
(891/1150)
El is mondja! :D Az a titka, hogy folyton dühös, így csak picit kell felhúzza magát jobban ha zöldülni akar. :)