huba1 2006 dec. 02. - 19:18:45
(113/1093)
A képen WYOMING-i tájkép látható!!!
huba1 2006 dec. 01. - 21:15:08
(112/1093)
Valóban nem szeretem a "fejtörõs" filmeket, a munkában épp eléggé leterhelem magam, én a látványos filmeket szertem, szórakozni szeretnék, nem pedig azon gondolkodni, hogy most ki, kinek a gyilkosa, és a szenátor melyik unokaöccse a korrupt, meg egyáltalán az "Én amerikai vagyok, megtudom csinálni" tipusú filmeket.........blablabla.
Lehet nem voltam egyértelmû, de talán azért érthetõ.

A képen Wyomingi tájkép látható!!!
katica01 2006 dec. 01. - 19:27:45
(111/1093)
Ezek szerint nem egy kategóriát szeretünk a filmekben. Nekem tetszett a Da Vinci kód. Úgy látszik, Te azokat a filmeket kedveled, ahol nem kell gondolkodni. Én inkább gondolkodni szeretek és bizony végig nézek egy filmet, hogy tudjak róla véleményt mondani.
huba1 2006 dec. 01. - 16:06:30
(110/1093)
Megpróbáltam!!!!
Nem hagytam ott egy filmet, pedig nem tetszett az eleje.
Végig sínylettem másfél órát, és közben arra gondoltam, hol kezdjem tépni a falról a tapétát.
A SILENT HILL nagyon szar.
huba1 2006 nov. 30. - 14:59:39
(109/1093)
Ha egy hetero pár kapcsolatáról csinálták volna ezt a filmet, akkor nagy valószinûséggel, csak dvd-n jött volna ki.
Éppen ez, ebben a filmben a legjobb, hogy egy nem átlagos, de mégis nagyon sokakat érintõ témáról szól, és ezért olyan érdekes, és nagyszerû.
A hatodik érzéket én sem hagynám, nem is hagytam ott az elsõ 5 percben, mivel szerintem klasszis film.
Én levonom a következtetéseket, már a film elején, és ha nem köt le, az elsõ néhány percben, akkor nálam az a film sztornózva van.
Ne vessetek meg a DaVinci kód, nálam ez a kategória volt...
huba1 2006 nov. 29. - 19:44:29
(108/1093)
Gondolom senki nem tartott fegyvert a fejedhez, és kényszerített, hogy nézd meg.
De mégis megnézted!!!!!!
És gondolom végig.
Akkor olyan rossz film nem lehetett.
Ha magamból indulok ki akkor egy film ha nem tetszik ott hagyom az elsõ 5 percen belül.
garbage 2006 nov. 29. - 10:27:29
(107/1093)
hát gratula bebizonyítottad h mekkora egy primitív ember vagy
katica01 2006 nov. 27. - 20:21:39
(106/1093)
Ennél gusztustalanabb filmet életemben nem láttam még. Eddig is utáltam a ratyikat, most még jobban.
huba1 2006 nov. 26. - 18:02:17
(105/1093)
:-) Ha minden igaz megkapom!!!!
Bár egy kicsit ellelkesítettek, hogy szar lett a magyar szinkron, de azt hiszem még azért megnézem.
Egy próbát megér.
garbage 2006 nov. 25. - 16:20:48
(104/1093)
hát én a Pesti estben olvastam h megvásárolható DVD-n de meg is tod rendelni itt:

<a target="_blank" href="http://www.divido.hu/index.phtmlop=product&amp;product_id=12608&amp;p=pd" title="http://www.divido.hu/index.phtmlop=product&amp;product_id=12608&amp;p=pd">www.divido.hu</a>
huba1 2006 nov. 25. - 15:16:30
(103/1093)
A film egyébként megvásárolható már üzletekben?
Reklámját még nem láttam.
x-tro 2006 nov. 24. - 16:25:10
(102/1093)
Egy meleg pasi nyilván nem feküdne le egy nõvel, hiszen meleg. Én arról beszéltem, arról az idõszakól, amikor még nem volt egyértelmû, hogy meleg lett az illetõ. Egy beszélgetésben is fel lehet hívni a figyelmet arra, ha valaki téved, vagy pontatlanul fogalmaz... mert enélkül a beszélgetés üres és parttalan csevej csupán, annak meg semmi értelme. Ilyenbõl meg amúgy is annyi van, hogy az már túl sok...
anitana 2006 nov. 22. - 14:26:26
(101/1093)
Jaja, ilyenrõl már én is hallottam, h 40-es pasinak már volt felesége, gyerekei, és aztán rájött h a pasikat szereti..
Na kezdem sajnálni h én szinkronosan láttam! :) A zene nekem is tetszett..
huba1 2006 nov. 21. - 19:03:10
(100/1093)
Egyébként a filmzene tényleg nagyon jó lett, Én megszereztem annyi verzióban, amennyiben tudtam, egyik-másik egész jó lett, de alapjában véve az eredeti az még is csak a legjobb.
Valóbasz szívhez szól.
huba1 2006 nov. 21. - 19:01:12
(99/1093)
Komolyan, ennyire szar lett a szinkron?
Nme szeretnék kiábrádulni, ezért ha meg is veszsem DVD-n, nem hiszem, hogy ezek után megnézem szinkronnal.
X-TRO RE-jére, csak annyit fûznék, hogy személyes tapasztalataimat írtam le, nem tudom, miért kell egybõl, nem normálisnak titulálni az itt szólókat.
Nekem vannak meleg barátaim, és Õk mondták, hogy semmi pénzért nem feküdnének le nõvel, Én ebbõl indulok, ki.
Na de nem vita forum ez, ide beszélgetni jönnek az emberek.
10/10
morzsa 2006 nov. 21. - 15:35:54 10/10
(98/1093)
nem szeretném sokat dícsérni meg ajnározni a filmet, mert abból úgysem sül ki semmi jó.
annyit gondolok csupán a filmrõl, hogy az általam eddig látottak közül az egyik legkiválóbb, gyönyörû érzelmekkel telített, a klisék és az érzelgõsség határmezsgyéjén remekül egyensúlyozó(de azon nem átzuhanó!) alkotás a Brokeback mountain.
olyan érzésem volt végig mintha egy hétköznapi pár(nõ+férfi) szerepkörét játszotta volna végig a két fõszereplõ, olyannyira elevenek voltak az érzelmeik. fantasztikus két színészt választottak ki, õszinte elismerésem és tiszteletem nekik ,hogy ilyen minõségben, élethûen és érzelemdúsan tudták eljátszani szerepüket. a feleségeket alakító színésznõk is rengeteget segítettek a filmnek, laglább annyira fontosak voltak, mint a fõszereplõk.
a szinkronizálásról annyit, hogy a feliratozott változat az igazi, mert a magyar hangokat(bárki is választotta) nagyon elrontották. abszolút nem hiteles. sokkalta jobban tetszett a feliratos, mint a szinkronizált.
és a legszebb(magán a filmen kívül): a filmzene. egész egyszerûen gyönyörû, egyszerû, néhol puritán a sima gitárdallam, de bámulatosan szép.nem lehet betelni vele.
és õszinte gratulációm(bár úgysem olvassa, de próbálkozni azért szabad, ugye?:))Ang Leenek, mert ilyen szép filmet rendezni cseppet sem kis dolog.
igen is nagy!
garbage 2006 nov. 21. - 15:03:47
(97/1093)
ahhoz meg külön garatuláció h valaki ezután a film után azon gondolkodott h "De ha buzi h lehet gyereke?!"
garbage 2006 nov. 21. - 14:51:25
(96/1093)
õõõhm... hát ma volt szerencsém megnézni a filmet magyar szinkronnal... KATASZTRÓFÁLIS!!!!!!!! miért nem lehetett azokat a hangokat berakni a filmbe mint az elõzetesbe???!!! komolyan olyan benne a két beszélõ emberke minha legalábbis felolvasáson lennének v nem is tom... szar montom az egész...:'(

MINDENKINEK SZIGORÚAN CSAKIS AZ EREDETI ANGOL NYELVEL ÉS MAGYAR FELIRATTAL AJÁNLOM!!!!

Hát mit ne mondjak gartulálok!!! mennyi hülye ember létezik... h ne tudna egy meleg gyereket csinálni? minden nem meddõ ember képes a gyereknemzésre... még egy meleg is képes lenne lefeküdni egy nõvel ha olyan nagyon él benne az apai vágy... Komolyan néha elcsodálkozom h h élhetnek ilyen emberek a 21.sz.-ban
x-tro 2006 nov. 21. - 13:32:17
(95/1093)
Mi az hogy echte meleg, meg hogy divatmeleg...? Ha egy fiú divatból szeretne egy fiút megkúrni, akkor az csak divatból nem tudja megtenni, hiszen nem áll fel neki, érted? Ha meg feláll, akkor már nem is divatból kívánja, hanem azért, mert így van bekódolva. Szóval, divatból ez nem megy...

A másik pedig, nagyon sok meleg nagyon sokáig nem tudja magáról pontosan, hogy mi az ami nem stimmel nála, és a próbálkozások néha sikert is szülhetnek más nemûekkel kapcsolatosan. Ismerek olyan meleg férfit, aki 41 éves korában döbbent rá hogy meleg, ám addig 15 éven át házasságban élt egy nõvel, akit szerelembõl vett el, született két egészséges gyermekük. A pasas a válás óta, hat éve egy másik psasassal él, boldogan. Azonkívül vannak olyanok, akik mindekét nemhez vonzódnak szexuálisan. Ez is természetes dolog néhány millió (vagy hány) év óta.
Sõt. Sok meleg pasas, mitán már tisztázódtak a szexuális orientáció tárgyában, már régóta boldog és harmonikus kapcsolatban él azonosnemû kedvesével, és teljesen normális dolog, hogy gyermeket szeretnének, ám ez az ismert okok miatt nem lehetséges. Ekkor jön az kis kézi rásegítéses módszer, hûtõ, majd béranya stb....
Felsoroltam néhány lehetõséget, hogyan lehet gyereke meleg férfinak.
huba1 2006 nov. 20. - 18:40:45
(94/1093)
Nos amit HELIOS írt, azért némi igazság, van benne.
Aki echte meleg, és nem a napjaink divatmelegeire gondolok, az nem hinném, hogy képes lenne egy nõvel ágyba bújni.
Aki egész életében arra vágyott gyerek kora óta, hogy egy fiúval lehessen, nem hiszem, hogy nõvel jól érezné magát, ha csak addig a szintig el nem jut, hogy -" NA KIPRÓBÁLOM"-.
De ezek a próbálkozások általában kudarcba is fulladnak.