Téma: Bûbáj

Tika 2007 dec. 03. - 10:31:43
(4/224)
Nagyon aranyos film!!! Patrick baromijó pasi! :)
sipka 2007 okt. 05. - 19:21:58
(3/224)
Az elözõ rész tartalmából: megállapítottam, hogy hasonlít a "Csillagpor" nevezetû fantasy alkotásra, illetve a befejezõ szöveg egy nagy rejtéllyel zárult, miszerint: Melyik ismert színésznõ láttható a plakáton?.... Na jó, nem csigázzom tovább az idegeket :) Tehát a színésznõ nem más, mint... ja el is felejtettem mondani, hogy nálunk (feltételezhetõen) december 6.-án adják le a filmszínházakban. Na hol is tartottam?! Ja persze... Szóval a színésznõ nem más, mint.... Tényleg, nektek nem hiányzik a két katicabogár enyelgése a kocsi utasterében? Már olyan régen láttam... :DD Szóval nem más mint.... (dobpergés)....: SUSAN SARANDON!!!! A plakáton annyira szét retusálták az arcát, hogy rá se lehet ismerni!!!! :) Na mindegy. Azt hiszem Happy End-del végzõdött ez az epizód. :DD
sipka 2007 okt. 05. - 18:24:11
(2/224)
Én is megnéztem az elözetesét.. Jó filmnek ígérkezik :) Talán a "Csillagpor"hoz tudnám valamelyest hasonlítani (már mint a humoros részére gondolva). (Mondjuk ez elég vicces, hogy én most filmeket hasonlítok össze, mivel egyiket sem láttam még.. :) Na mindegy. De még mielött befejezném a hozzászólásomat, szeretnék egy plakátot felrakni, amelyen a negatív szereplõ látható. Kíváncsi lennék, hogy hányan ismerik fel ezt a színésznõt?! Én amikor megláttam , azt hittem egy valamilyen ismeretlen, mogorva képû "actor woman"-t választottak erre a szerepre.. De tévedtem :( A nõ aki a képen szerepel nem más, mint....... (Reklám után megtudhatjátok :)(To be continued)
ave 2007 szept. 20. - 15:33:33
(1/224)
Végre én is indíthatok egy új topicot:)

Csak a bemutatóját láttam, de már azon is látszik, hogy ez a film nem csak vicces, de aranyos is!:)
Tutira megnézem, (ha találok a környezetemben valakit, aki eljön velem egy mesére...)