Diva15 2010 febr. 08. - 17:53:12
(1315/2635)
Kriszta: csak egy szám címét találtam meg, de nem biztos, hogy az: B*Witched - Blame it on the weatherman.
Hát, azért ha Pipernek Colet szánták volna, tuti szakadtam volna rajta :D
10/10
Naphinel 2010 febr. 08. - 16:43:56 10/10
(1314/2635)
Ja, amúgy Phoebe egyszer Pheobe-t írt alá. Ez azét volt, mert Alyssa diszes. Diszgráfiás, sõt, azt hiszem még diszlexiás is. Szegény. :(
10/10
zs9302 2010 febr. 08. - 16:32:02 10/10
(1313/2635)
Na ma még betétdal is volt a P3-ban. Nagybüdzsé.
10/10
Naphinel 2010 febr. 08. - 15:42:47 10/10
(1312/2635)
Piper és Cole? Azt hiszem nagyon gyorsan átment volna a sorozat kalandosból kabarésba. :)
Hosszú távon a készítõk sem bírták volna azt az ellentétbõl fakadó verbális gyilkolást, amit õk ketten mûvelnek egymással. Meg Piperhez amúgy sem illik Cole, épp azért, mert Piper aggódós, Cole pedig egyáltalán nem.
Pipernek a nyugodt-nyugtató Leo az ideális, hisz õ többnyire le tudja higgasztani õt.
10/10
niky24 2010 febr. 08. - 10:33:40 10/10
(1311/2635)
Ezeket a részeket nem szeretem Cole miatt.Amúgy nekem is Piper a kedvencemÉs szerintem onnét jobb a sorozat,hogy Phoebe már újságíró.Akkor már túl vagyunk Cole-on.Bár kíváncsi lennék mit szólt volna Pheobe,ha megtudja,hogy Cole feladta volna érte a Forrásságát,és Pheobe ezekután megölte!?
10/10
kriszta1986 2010 febr. 08. - 00:09:40 10/10
(1310/2635)
Sziasztok Bûbájosok!Én már elejétol fogva szoktam nézni a boszikat,most vagyok 23(lassan 24)éves és még mindig érdekel.nem tudom, hogy mi ez, de már-már szinte beteg vagyok, ha nem láthatom a napi részeket valami oknal fogva.mondjuk most ráérek,mert nem dolgozok(jelenleg).Ahányszor elkezdték ismételni,mindig megnéztem(pedig már néhányszor megismételték a sorozatot).
Nekem a kedvencem az utolsó rész,annyira megható a vége,meg persze szomorú is.Hiszen ha az ember visszagondol,hogy mennyi mindenen mentek keresztul Bûbájosok.
Nemtudná valaki légyszi megírni, hogy mi annak a számnak a címe,ami a "Tenger hívó szava 2" c. részben volt hallható,amikor a Phoebe aláírta a vállási papírt?Nagyon köszönöm,ha valaki megírja.
Diva15 2010 febr. 07. - 21:18:13
(1309/2635)
Bocsánat, már megint nem tudok írni, látszik, hogy este van: *már
Diva15 2010 febr. 07. - 21:04:25
(1308/2635)
Leo és Billie?! Ezt mr kizárnám, Billie alapvetõen is egy r****c, Leohoz nem illik, bár azért a 7. évadban az a "szadista Avatár életmódja" kiborított.
De bakker, Cole és Piper.. errõl álmodnom kell :D
KataCullen 2010 febr. 07. - 20:51:18
(1307/2635)
Tök furinak hangzik, de azt a párosítást is szívesen megnézném. Ki tudja? Bár Piper aggodalmaskodó természetéhez aligha illett volna a mindig nyugodt Cole, meg sztem Piper a vicceit sem díjazta volna, de hát az ellentétek vonzák egymást. nekem mindenesetre tetszett volna. (Nekem bármi megfelelt volna, ha Cole életben marad :D)
Egyébként neked mi a véleményed Leo-ról és Billie-rõl? Kíváncsi vagyok, hogy abban is egyetértünk-e!?
KataCullen 2010 febr. 07. - 20:51:03
(1306/2635)
Tök furinak hangzik, de azt a párosítást is szívesen megnézném. Ki tudja? Bár Piper aggodalmaskodó természetéhez aligha illett volna a mindig nyugodt Cole, meg sztem Piper a vicceit sem díjazta volna, de hát az ellentétek vonzák egymást. nekem mindenesetre tetszett volna. (Nekem bármi megfelelt volna, ha Cole életben marad :D)
Egyébként neked mi a véleményed Leo-ról és Billie-rõl? Kíváncsi vagyok, hogy abban is egyetértünk-e!?
Diva15 2010 febr. 07. - 20:40:59
(1305/2635)
Halljátok, mi lett volna, ha Cole Piperrel jön össze? :D
10/10
Naphinel 2010 febr. 07. - 20:27:53 10/10
(1304/2635)
Egyértelmûen Piper a legjobb karakter, vele tudok leginkább azonosulni, én is olyan aggodalmaskodó vagyok, mint õ. :) Másrészrõl viszont Paige-et is csípem, mert õ meg egyke volt sokáig, és pontosan tudom, milyen az. :)

Amúgy végig Piper a legnormálisabb, a példás családanya, próbál a mágia mellett is emberi életet élni.

Leot az elején nagyon szerettem, de a hetedik évadban borzalom. Fú, amit ott levág, õ a nagy pacifista, száznyolcvan fokos fordulatot vesz a természete. Meg ez az Avatár-dolog... tök fölös szála volt a történetnek, ráadásul mi értelme a "Nagy világmegváltás"-nak, ha szinte rögtön utána vissza is csinálják??? :)

Cole meg Piper kapcsolatát annyira bírom, ízekre szedik egymást, akkorákat tudok rajtuk nevetni. Bár Cole alapból szimpi, olyan beszólásai vannak, amin meg lehet halni. :) Kár, hogy ennyire az elején hozták be, mert annyira összeillettek Phoebe-vel. Coop sehol nincs hozzá képest.
Akivel még így kijött Phoebe, az Drake volt. Õ is - bár démon - nagyon szerethetõ karakter, Cole után még õ lett volna, akivel el tudtam volna képzelni Phoebe-t, de neki meg ugye C betõs pasi a nagy Õ. :)
KataCullen 2010 febr. 07. - 20:21:53 Előzmény Diva15
(1303/2635)
A legteljesebb mértékig egyetértek veled...abban hogy Piper(és Paige) a legjobb boszorkák, hogy Phoebe megérdemelte a sorsát, Cole-lal kapcsolatban, Prueval kapcsolatban is egyetértünk...:):D
Diva15 2010 febr. 07. - 19:56:50
(1302/2635)
Bocsánat, *Phoebe KÖRÜL..*
Diva15 2010 febr. 07. - 19:56:07
(1301/2635)
Én ezért szeretem a 8. évadot, mert ott nem forog minden Phoebe kerül, minden szereplõvel foglalkoznak :) És Phoebe nem tudott alkalmatlankodni :D Sokan a Christy-Billie szál miatt utálják (biztos azért, mert az imádott Phoebe le volt tojva) :D de ez lett a legjobb évad. És õszinte leszek, Phoebe megérdemelte Coopot, és ezt a kidolgozatlan életet, mert hagyta elmenni Cole-t. Ennyit róla.
KataCullen 2010 febr. 07. - 19:41:53
(1300/2635)
Nekem is Piper a kedvenc karakterem, mert õ a legtöbbször igenis elfogadta Cole-t. Paige csak akkor nem volt szimpatikus, mikor Cole-t próbálta leleplezni, de a késõbbiekben megkedveltem. Személy szerint örülök, hogy Prue meghalt, mert mellette nehéz volt érvényesülnie a többieknek, de ha belegondolok prue-t még mindig jobban bírom mint Phoebe-t.
Novemberben kezdtem el nézni(mit tom én hányadszorra)a Tv2-ön a sorozatot. Most már hamarosan jön az 5. évad, amit utálok(többek közt Cole halála miatt). A legjobb lenne, ha a 4. évadnál tovább nem nézném, aztán majd késõbb folytatnám...De ha belegondolok akkor Phoebe készítene ki...
Még vmi: Tudom ezek alapján úgy tûnik mintha nem nagyon bírnám a sorit, de ez pont fordítva van, tök jó dolgok vannak benne és suli után igazán kikapcsol. De Cole halála miatt és a Prue- majd Phoebe-centrikusság miatt szeretek nyavalyogni, többet is mint kéne(és most épp ráérek, mert beteg vok)...
10/10
wiki-piper 2010 febr. 07. - 19:33:15 10/10
(1299/2635)
Amúgy szerintem az elsõ évadban azért volt jó Phoebe, mert pont azt a könnyedéset hozta magával, ami megtörte Prue komolyságát. Õ volt a vicces, pasizós, bulizós, legkisebb. Akkor még nekem is õ volt a best, de azóta inkább Piper párti lettem :)
10/10
wiki-piper 2010 febr. 07. - 19:30:41 10/10
(1298/2635)
Hát, nekem nem nagyon tetszik. Szerintem Alyssa-nak olyan az arca, hogy ahhoz a hosszabb haj illik, vagy az olyan cuki rövidebb, mint az elsõ évadban. De SZTEM a 6. évados nem lett jó. (egyébként a 6. évadban is körülötte forog a világ, mert ott elveszti az erejét, meg sajnáltatja magát, meg mittomén :D)
Diva15 2010 febr. 07. - 19:06:12
(1297/2635)
Egyetértek veletek, mindent leírtatok helyettem :)
Nekem elõször Phoebe volt a kedvencem, de újranézve az évadokat, õ lett Prue után a legutálatosabb karakter. Szóval ezek után lett Piper a favoritom, vele azonosulni is tudok :) Szóval a legjobb boszik: Piper & Paige!
KataCullen 2010 febr. 07. - 18:32:35 Előzmény Diva15
(1296/2635)
Szerintem is rokonlelkek vagyunk...Teljesen egyetértek veletek. Bár nekem az 1. évadban Phoebe volt a kedvencem, akkor imádtam. Aztán egyre jobban kezdtem utálni. Pl. A Nincs visszaút c. részben nem hisz Cole ártatlanságában, majd tényleg õ akadályozza meg, hogy Cole átadja az erejét, milyen szép is lett volna.Prue halála után is Phoebe körül forgott a világ, és addig szerettem is, amíg Cole élt :D De miután Cole meghalt, utána majd megõrültem!!!
Pedig Cole igenis jó volt(vagy legalább is megjavult) és õszintén szerette Phoebe-t, Phoebe-n kicsit kételkedem... De volt az a rész mikor Phoebe kicsi énje és öregkori énje is megjelenik. Az öregkori utálta Cole-t de a végén az életét adta érte :)
Egyébként Cole számtalanszor megölhette volna Phoebe-t, de nem tette, nem akarta megtenni...De például simán megölhette volna a nõvéreit és Phoebe talán sose jött volna rá, de azt se tette, pedig erre is lett volna bõven alkalma. Azokat a részeket is utáltam mikor Cole ember volt,mert Phoebe elvárta, hogy Cole napok alatt dolgozza fel a történteket, meg mit vacilált az "igen"-nel. Ha igazán szerette volna akkor a nyakába ugrik... Végül: Az biztos, hogy a végére Cole elég meredek dolgokat mûvelt, de õt is meg lehet érteni. Igenis emberi volt, még démonként is, hiszen nem porlatt el(vagy mi) és egy idõben még embert vagy boszorkát sem volt hajlandó ölni sem a Forrás v. a testvériség kedvéért sem. És hogy mennyit segített a bûbájosoknak... Ha annak idején nem Belthazort küldik el a boszorkáknak csúnya vége lett volna... sztem