pagi333 2007 jan. 08. - 14:15:39 Előzmény mnikol
(215/2635)
Persze, hogy jártam már ott, sõt mási 1000 oladol is :)))))
Sõt, miután írtad, egybõl utána is néztem... Tök jók lehetnek azok a részek!!! De ami késik, nem múlik, így 100, hogy megtalálom a módját, hogy megnézhessem. :)))
Van msn címem: pagi333@hotmail.com
Ha van kedved, írhatsz nyugodtan!!
Addig is Pux
mnikol 2007 jan. 06. - 19:06:58
(214/2635)
Nem tudom melyik évadba volt. :(
Jártál már a <a target="_blank" href="http://www.charmed.hu" title="www.charmed.hu">www.charmed.hu</a> -n? Ott le van írva minden és egy csomó kép is van!

Azért volt úgy neki "túl könnyû", mert át tudta venni a démonok erejét. Megnézem, lehet h van róla videóm, ha megtalálom berakom!
Most egyenlõre képet rakok be.

Van msn-ed?
pagi333 2007 jan. 06. - 10:27:50
(213/2635)
Hmm, nem hajlandó betenni a képet... na majd legközelebb.........
pagi333 2007 jan. 06. - 10:26:17
(212/2635)
puszika
pagi333 2007 jan. 06. - 10:20:44
(211/2635)
Én azokat a részeket még nem láttam, mikor érzõ volt Phoebe, de így, hogy most mondod, nagyon kíváncsi lettem rá. Az melyik évadban volt?
Olyan érdekes az, hogy már nekem is vagy százszor megfordult a fejemben az, hogy miért nem olyankor támadtak a démonok, mikor aludtak, vagy mondjuk fürödtek. Akkor pedig milyen egyszerû lett volna legyõzni õket, nem? A legtöbb démon mennyire leakarta gyõzni a világ legjobb és legerõsebb boszorkányait, de ez különösképp senkinek nem jutott eszébe. :))) Hmmm, furi... na mindegy. Az a rész nekem is nagyon tetszett,, mikor a múzeumba ügyeskedett, meg tök jól áll neki a fekete haj...
Ja meg érdekes, úgy túl könnyû volt neki, amikor érzõ volt, és csak a látomás erejét adták vissza??????? Fura, például Piper fagyaszatni meg robbantani is tudott. Neki nem túl könnyû???? Pipernek nagyon nagy ereje volt.:)
Hát ja... 2 rész,és jön Paige.... KÁR!!!.... Prue-t sokkal jobban szerettem.
Úristen!!!..Anyuék meg a barátom már a falra másznak, mikor azt meghallják, hogy bûbájos boszorkák.... Azt mondják, hogy ez már nem normális, hogy mennyire bele vagyok zúgva... :))) HIHI, na jó, az túlzás,hogy ez nem normális, de tény és való, hogy nagyon szeretem!!! Ebbe semmi rossz... Csak a barátom egyszerûen nem bírja az ilyen hihetetlen, boszorkányos filmeket.

mnikol: úgy veszem észre, hogy mi nagyon egy véleményen vagyunk. Küldök neked egy képet, és puszikállak!!!

Üdv minden charmed fan-nak!!!!!
Meroving 2007 jan. 06. - 09:44:15
(210/2635)
HÁHÁHÁ!!

már csak két rész és jön Paige!Király!
mnikol 2007 jan. 05. - 16:04:34
(209/2635)
Áhh, most vettem észre a hibáim az elõzõ szövegben. Hogy írhattam le azt, hogy ilyenek J-vel!!!???
Ezt most külön észrevettem, a többiért is bocsi!
mnikol 2007 jan. 05. - 14:41:47
(208/2635)
Igen, tényleg bátor volt!
Ha én kerülnék hasonló helyzetbe, mint õk, nem mernék semmit se csinálni!

De az elég furi volt, hogy a démonok sose támadtak úgy, mikor mindhárman aludtak... Kivárták, amíg felébrednek, vagy amíg elmennek a vendégeik, vagy befejezik a fürdést, mag ijenek, és akkor jöttek. Kivéve amelyik álmukban támadott!

Abban a részben mikor a serleget kellett megszerezniük, tök jó volt, ahogy Phoebe a múzeumban ügyeskedett! Nem!?
ShinyLicious 2007 jan. 04. - 20:04:59
(207/2635)
Azt hogy elköltözött othhonról arra értem h nincs olyan ereje amit felhasználhat a védelme érdekében és mégis vállalta a kockázatot...bár én mindig olyan szomorú voltam mikor otthagyta õket és aattól féltem h ez miatta elszakadnak egymástól!Én úgy bele tudom magam élni ezekbe a dolgokba... :D Amúgy egész napra teljesen lehangolt amikor a 7. évadnak vége lett és személyazonosságot kellett váltaniuk...akkor beijedtem h a köv. évadban talán nem Rose McGowan,Alyssa Milano és Holly Marie Combs fogják játszani???aztán persze utána olvastam és mikor rájöttem tévedek jobb kedvre derültem :)
ShinyLicious 2007 jan. 04. - 20:01:13
(206/2635)
De nagyon izé...én mindig is sajnáltam az "erõhiány" miatt mert neki még pluszba meg kellett tanulnia vmilyen harcmûvészetet ami valljuk be hatalmas erõkkel rendelkezõ démonok ellen nem sok...én nagyon szeretem Phoebe-t mert õ tényleg egy bátor csajszi mert egy csomószor el is költözött otthonról meg minden!Ja és én a egtöbbet azon nevettem amikor Phoebe kicsit "túlfûtött"-et játszott! :PAmi valljuk be elég gyakran fordult elõ! :D
mnikol 2007 jan. 04. - 19:51:06
(205/2635)
Hát igen... Akkor én is csalódtam, de megpróbálok nem emlékezni erre.

pagi333: az is igazságtalan volt, hogy egy idõre 3 ereje volt (érzõ, látomások, lebegés vagy mi...) aztán elvették õket egy idõre, utána meg csak a látomásost kapta vissza. Állítólag szért, mert azzal h érzõ volt, át tudta venni mások erejét, és úgy túl könnyû volt neki. A lebegés meg drága volt. De ez olyan izé, nem!?
ShinyLicious 2007 jan. 04. - 18:19:46 Előzmény mnikol
(204/2635)
Nekem Paige jelleme és az ereje is jobban tetszik...persze én nagyon szomorú voltam mikor Prue meghalt de a régi részeket már úgy nézem h nem bírom õt...de rájöttem miért..azért mert hallottam h miért írták ki a sorozatból...és azt hiszem akkor csalódtam benne mivel a sorozatban tetszett hogy olyan gondoskodó és kiderül hogy az életben egy hisztis tyúk(ilyen jelzõkkel olvastam)....talán ez ábrándított ki..
pagi333 2007 jan. 03. - 19:33:34
(203/2635)
Hát ja, ezen már én is elég sokat elgondolkodtam, hogy ez tényleg olyan igazságtalan, hogy Phoebe-nek úgy igazából semmilyen aktív ereje nem volt, a látomást meg a lebegést pedig nem õ írányította. A többiek (Piper, Prue, Paige) sokkal könnyebben megtudták magukat védeni az erejükkel, amit bármilyen veszélyben használhattak. Piperrel kapcsolatban meg az nagyon jó volt, hogy Leoval végig együtt voltak, az õk kapcsolatuk olyan romantikus.... Ja meg arra vagyok még majd borzalmasan kíváncsi, hogy milyen lesz a "rossz" Phoebe, mert azokat a részeket még nem láttam. Az a baj, hogy én akkor kezdtem el nézni, mikor az ismétlést kezdték el, így még azt nem láttam, csak sokat olvastam róla, meg gyüjtöttem sok mindent. Meg arra is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor, hogyan és miért ölte meg Cool-t. Annyira egy jó sorozat......IMÁDOM!!!! :))))
Hmmm, most csak ennyit írtam..... :))))) PUSZIKA
mnikol 2007 jan. 03. - 18:24:55 Előzmény pagi333
(202/2635)
Nekem Piper ereje és hozzáállása tetszett egy darabig, de utána (kb. a 8. évadtól) már nem.

Phoebe viszont VÉGIG tetszett, a jelleme, a humora és minden, csak az ereje volt elég kicsi (igazságtalannak érzem!) a többiekéhez képest...
Emesee 2007 jan. 01. - 12:06:45
(201/2635)
remélem ez sikerül
Emesee 2007 jan. 01. - 12:00:13
(200/2635)
Adok én is egy képet...
pagi333 2007 jan. 01. - 11:04:31
(199/2635)
Ó, köcike szépen! Én is küldök neked.... :)))
Amúgy neked ki a kedvenc szereplõd??

Már csak egy rész van Prue haláláig :(( Kár!!
mnikol 2006 dec. 31. - 14:07:41
(198/2635)
A képeket pedig neked küldöm!!! :)))))))))
mnikol 2006 dec. 31. - 14:06:37
(197/2635)
Igen, meg volt egy idõszak, amikor Paige és Phoebe minden nap más pasit hozott haza... Elég durva volt szüleimmel együtt nézni!

De én is nagyon szeretem, még most is el szoktam járkálni a <a target="_blank" href="http://www.charmed.hu" title="www.charmed.hu">www.charmed.hu</a> oldalra, pedig már sztem mindent láttam ott.
pagi333 2006 dec. 30. - 10:06:11 Előzmény mnikol
(196/2635)
Valóban más lett. Az elején még minden egyes részben volt valami izgalmas, és valami új, a végén meg már egy egész évad egy témáról szólt. Pl.a 8. évad csak arról szól, hogy megmentsék Leót, mert egy nagy arõvel fognak szemben állni. A 7.évad meg az Avatarokról szólt.
De attól függetlenül nagyon imádom, ez a kedvenc sorozatom. Fõleg Phoebe-t nagyon imádom, nagyon szép csaj!!!
[Charmed függõ lettem. :))))))) ]