10/10
kazsagx 2013 máj. 01. - 10:58:21 10/10 Előzmény suxel
(844/1024)
Hat,Gael kicsit leallithatna magat,sok(k) a viselkedese!
Damian meg nem kisgyerek,hogy Gael megtiltson neki dolgokat. Olyan Gael,mint ha az oviban lennenek es Damian homokvarat rombolna le folyamatosan. :)
En a KisGabinon röhögök...mi nyalas lett mar,olyan hizelgö...:D
Paloma beszolasa sem volt rossz Gael fele.azert,hogy segit Elieknek es tudja,hogy ök garantaltan boldogok lesznek! Gael köpni,nyelni nem tudott... hehe!
8/10
suxel 2013 máj. 01. - 00:04:46 8/10
(843/1024)
Na Begót elvitték a rendõrök, Carmina szerzett neki egy-két kellemetlen percet ezzel. :D :D
Végre Damian felnõtt, tetszett a viselkedése végre! Valami olyasmit mondott, hogy nem számít, hogy ki volt Elisanak az elsõ, hanem ki lesz az utolsó, aztán jól elkapta, megcsókolta. Majd na fogadjunk, hogy a mi esküvõnk lesz a következõ La Ermitában. Amúgy nem bánom, hogy még Elisa egy kicsit húzza, aki így hirtelen lemondott róla megérdemli, de Dam meg teper, mint állat, hogy meg legyen. Jó volt, mikor mondja Dam, hogy már szabad ember, nincs akadálya a házasságuknak. Eli meg, hát szerintem nem szabad, ott van Alfi. Szó mi szó, rosszabb vetélytárs, mint egy feleség. :D :D
Tehát Damian "kijózanodott", viszont Gaelnek a viselkedése nagyon csúnya, szerintem csúnyább, mint valaha. Amikor elvitte Elisat is, súgdosott a fülébe, Paloma annyira nem érdekelte, és van képe Dam szemébe mondani, hogy nem adja fel a harcot Elisáért. De a vége is jó volt, amikor Dam szembesítette, hogy testvér én vagyok a szabad, és nem te. :D :D
10/10
kazsagx 2013 ápr. 30. - 20:34:54 10/10
(842/1024)
Detto! Jo az elkepzelesed,vagy anno Carminaval is kemenyebb lehetett volna. Ok voltak szocsatak,de ütösebbre is sikeredhetett volna. :)
Na az amulettek remelem hasznalnak mar,szegeny Palomat sajnalom kicsit azert!
Damian olyan aranyos,mint egy kisfiu! :)
8/10
suxel 2013 ápr. 30. - 17:22:04 8/10
(841/1024)
Azért valami cselédbunyót szívesen vettem volna, mondjuk Tona meg Lolita megtépik egymást a piacon. Szívesen néztem volna ilyen jelenetet. :)
10/10
kazsagx 2013 ápr. 30. - 17:19:55 10/10
(840/1024)
Hat nincs mit,mi meg az infoidat,irasaidat! :)
Don Lucios velemenyeddel egyetertek,amu azt illeti,szerintem Doloresböl is lehetett volna meg ütösebb karaktert csinalni.
Elsö Gabinos akcio is kicsit benara sikeredett,gondolom ez is alakul majd,csak azt hittem jobban megerölteti magat igy az elejen. :)
8/10
suxel 2013 ápr. 30. - 10:10:22 8/10
(839/1024)
Köszi mindkettõtöknek (iriszke1, kazsagx) a választ a kocsis kérdésemre. :)
Don Lucionak nem voltak annyira földet rengetõ pillanatai szerintem, tipikus mellékkarakter, akit nem tudtak elég érdekessé tenni.
Gael a végére ki fog kupálódni rendbe szedik majd apránként kinézetre. Amikor megszabadították a szakállától, akkor kellett volna a haját is kialakítani, de gondolom az kellett az õrült jeleneteihez. :)
Már csak 17 rész van hátra, Elisaék kapcsolatát már nem a szenvedés fogja jellemezni, hanem az üzletelés inkább. Na azt hiszem a mai rész lesz az, amikor Damiannak megjön az esze.
8/10
suxel 2013 ápr. 30. - 10:01:53 8/10
(838/1024)
Tudod azért a pofonért meg kell fizetni, Carminával senki sem szórakozhat, és ha La Ermitában valakirõl valami elterjed, akkor annak annyi.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 30. - 09:45:34 10/10
(837/1024)
Jol mondja Iriszke,nem ült mellette,de ha az apuci azt kerne,hogy segitsen neki a gyilkolasban,rabolintana elöbb utobb,nagy a szeretet a papa irant.
Egesz vegig mosolyogtam,hogy Daman is azt hitte,hogy itt a Gael-Eli esküvö,amikor a pappal dumcsizott a telefonon. Alfi feje tuti jo lesz,ha megtudja.
Azert az sem volt semmi,hogy eldugta a vegrendeletet,hogy felti mar a vagyont.
A vegzet hatalmaban is nagyot alakitott a kisGabino,es egyetertek lesznek meg nagyobb szerepei.
Don Lucio nekem A csabitas földjenben sokkal jobban tetszett amugy.
Gael haja jol latom csinositva van!? Jobban nezne ki az a pqsi,de olyan torzonborz a haja....
Szabad a palya Damian elött,rem.mar nem sokaig szenvednek egymas nelkül. :)
iriszke1 2013 ápr. 30. - 08:49:14
(836/1024)
Szerintem nem ült mellette, leparkolt a kocsival és ment az úton, és akkor jött a kis kölök. Ez komoly Begót nevezte meg Paolo gyilkosának. Eszement ötlet - vagy nem?
8/10
suxel 2013 ápr. 30. - 01:40:11 8/10
(835/1024)
Nagyon, de nagyon sokszor megnéztem ezt a jelenetet, s ez is lett mind a mai napig a kedvencem belõle. És még Flor nézése is Damianra, amikor Dam ráeszmélt, hogy nem Elisa a menyasszony, hanem Paloma. Amúgy Alfi meg boldogságban úszik még, hogy Elisa férjhez ment, csak nem tudja még, haha. Amúgy a holnapi rész az esküvõi partyról fog szólni, annál nem haladunk tovább. Már korábban szóltam nektek, mire Damian kijózanodik, kiver a fejébõl minden marhaságot, addigra Gael totál gyík lesz.
Én is a mostohában láttam elõször René Casadost, hát szerintem nagyot alakítottak Sabine Moussierrel a sorozatban, s nekem itt is tetszik a kettõsük, s csak itt nagyon ellentétes oldalon állnak egymással.
Hát nem tudom, honnan kellett volna Gaelnek jönnie annak a hirtelen érzésnek Paloma iránt. Na majd kiderül, hogy megjön vagy nem. Ramona elmondta Palomanak meg kell élnie a viszonzatlan szerelmet. Mondjuk szerintem már megélte eleget 144 részen keresztül. :D :D
Begona hogy lekevert már egyet Carminanak a piacon, na de Begó meg megszívja, mert a némber feljelentette névtelenül a rendõrségen Paolo meggyilkolásáért.
Elgondolkoztam rajta, hogy volt ugye egy olyan kategória a díjátadón, hogy legjobb felfedezett ffi és nõ. Hát innen jelölve volt Alberto Agnesi Enrique, amúgy egy Corona de Lagrimas (Könnyek királynõje) szereplõ volt, aki nyert, de szerintem a jelöltek listájára tehették volna a kisGabinot Adriano Zendejast, szerintem van tehetsége a kölyöknek, lesznek még neki is komolyabb szerepei tutira. Az ember azt hinné, hogy a sori vége felé jön meg az esze a karaktereknek, erre kisGabinonak és Gaelnek egyre jobban megy elfelé. Hogy bekérette már magát a feldolgozóba bejárni dolgozni. Most hirtelen nem emlékszem, de Gabino mellett ült a kocsiban, amikor el akarta gázolni apuci Guadalupet?
8/10
suxel 2013 ápr. 30. - 01:27:00 8/10
(834/1024)
Nem mondom biztosra, de tudtommal Livia Brito természetes szépség, nem volt semmilyen plasztikai cucca eddig.
Hát, hogy tetszene már Silvia Navarro hangja, amikor egy 34 éves színésznõt egy 50 éves szinkronizál, s akinek általában anyakaraktereket adnak? (Van 1-2 kivétel, de akkor is). Nem tudom, melyik elmebeteg volt az, aki kiválasztotta.
Lehet zavarosnak tûnhetett, mert sok minden történt benne, na meg volt benne 3 éves idõugrás, temetés, balesetek, házassági ajánlat, szinte minden.
Szelektálok én is a sorozatok között, s bármelyiket félbehagyom, ha nagyon gáznak érzem, kivéve ha csak pár rész van már belõle.
10/10
kazsagx 2013 ápr. 29. - 23:58:54 10/10
(833/1024)
Igen,nekem is nagyon tetszett a csibeszes összenezes! :)
A papot valoban jelölhettek volna,egy tehetseg az a pasi,nekem a Mostohaban is nagyon tetszett anno,ott figyeltem fel ra elöször.
Livia valoban nagyon szep,meg igy nöi szemmel is,mondjuk nekem itt az alakitasa is nagyon tetszett,ez a cserfes kimondom amit akarok karakter,tudtam vele azonosulni,lehet azert mert hasonlo szemelyisegem van! :)
En nekem nem szimpi Gael,azt vartam,hogy rajön,hogy "de hülye vagyok" es ugy esküdnek meg.
Ezt a hazasodjunk meg a baba miatt meg sose ertettem,azzal meg nem lesz minden megoldva.
Lupe nyakaban tenyleg mindig van valami,azt en is figyeltem,lehet a megszokas miatt.
Na közeledünk a vehehez,most mar tenyleg jöhetnenek a nagy izgalmak,leleplezesek,varom a csattanokat mar nagyon.
Ma tetszett a piacos jelenet,ahogyan megalazkodott Carmina... jol elvan hanyagolva a birtok is miota nincsenek ott Elisaek...
A KisGabinotol meg a bicska kinyillik a zsebembe,hogy hogy lehet ennyire gonosz,nem igaz,hogy nem jött meg ra a dolgokra.
iriszke1 2013 ápr. 29. - 23:42:07
(832/1024)
Sziasztok! Nagyon tetszett nekem is Damian megkönnyebbülése, még könnyeket is csalt a szemembe, bevallom böcsületesen. Örülök Lívia Britó sikerének, tényleg nagyon szép az a kis hölgy.
Láttátok a A szív parancsát? na ott nekem egyáltalán nem tetszik Silvia Navarro (egyébként nagyon imádom õt) magyar szinkronhangja. Lehet késõbb ha már megszokom jó lesz de most nagyon furcsa. Kicsit zavaros volt nekem a történet így elsõre. A fiammal kényszerültem nézni egy darabig kb. feléig, és megjegyzései voltak ám rendesen. Én mondtam valamire milyen nemnormális az író ilyen hülyeséget megírni, erre õ mit mondott: hülyék akik nézik. (és ezt nem az irántam való tisztelet hiánya miatt mondta)Persze õ nagy sorozatgyûlölõ, vagy utáló, vagy megvetõ de mindhárom igaz talán. Igaza van annyiban, sokszor már nekem is sok amiket képesek megírni.
8/10
suxel 2013 ápr. 29. - 23:24:36 8/10
(831/1024)
Hát igen, nekem is fura volt, hogy helyette Don Luciot jelölték legjobb mellékszereplõnek, amikor szerintem Renét kellett volna, bár szerintem ugyan mindegy, mert Flavio Medinát az idén nem lehetett überelni, de majd te is meglátod, ha maradsz A szív parancsánál. A holnapi részben megmutatja mire képes, mint egy eszelõs majd, rendesen félelmetes az ember.
Livia Briton meglepõdtem, már csak azért is, mert tavaly is megnyerte ugyanezt a kategóriát a TDA-val (legjobb fiatal színésznõ), nem is számoltam vele. Hát ki tudja mit hoz a jövõ, mert júliustól már Mexikóban elsõ fõhõsnõi szerepében fog bemutatkozni. Szépen, látványosan ível a lány karrierje felfelé.
v_zsuzsi 2013 ápr. 29. - 23:14:40
(830/1024)
Fura, hogy René Casadost nem jelölték egyáltalán. Szerintem sokak kedvence volt.
Nem gondoltam, hogy Livia Brito ilyen népszerû és két díjat is fog nyerni.
8/10
suxel 2013 ápr. 29. - 22:51:04 8/10
(829/1024)
Azt hittem megszabadítják a fekete ruházatától a trópusi Yucatán-félszigeten, vagy legalább valami lengét fog hordani. A vége felé már láttunk színes cuccot is rajta (ugye, ugye a templomban), mondjuk a kendõt nem értem a nyakában, az minek oda,csak hogy még valami pluszban legyem. Amúgy René Casados a külsõ jeleneteinél jó, hogy nem égett szénné belülrõl.
v_zsuzsi 2013 ápr. 29. - 22:29:49
(828/1024)
Bírom Lupe atya civil öltözetét. :D
8/10
suxel 2013 ápr. 29. - 21:55:04 8/10 Előzmény kazsagx
(827/1024)
David és Livia két-két díjat is vittek a sorozatnak. Amúgy a legtöbb díjat ez a telenovella kapta a két nap folyamán, kilencet. Megválasztották ugye közönségkedvenc telenovellává, de nem kapta meg a legjobb díjat, s ezzel én teljes mértékben egyetértek, mert az én véleményem is ez. Nem a legjobb, mert volt tõle jobb, de ha nagy kedvencet kell megneveznem tavalyról, akkor csakis ezt mondanám. :)
8/10
suxel 2013 ápr. 29. - 21:50:20 8/10 Előzmény kazsagx
(826/1024)
Nekem ez az esküvõ jelenet a kedvencem az egész Abismoból, nem is tudom miért. De talán a nagy rácsodálás miatt, amikor Damian rohan, hogy le ne késsen az esküvõrõl, közbe majd belehal, amikor meglátja a menyasszonyt, hogy elorozták elõle és amikor felhúzza a fátylat Paloma, akkor a nagy megkönnyebbülés. Flor is örül neki, aztán bejön Elisa, összenéznek. És akkor na hoppá, ez nem is én (Eli) voltam kb, hanem Paloma a fátyolban, na jobban érzed magad (???), Damian meg nagy elégedettséggel nézi az egészet és üdvözli elõtte Elisat a szemkontaktussal. Paloma meg észbontóan szép szerintem, gyönyörû. És ilyen morcos arccal házasodni, mint Gael, hát nem sokan tudnak, haha. Viszont Palomát meg sajnálom, hogy ilyen ura lesz. Engem ez a jelenet alatta David Bonada - Dulcinea számával nagyon, de nagyon megfogott. :)
Amúgy ennél a jelenetnél éreztem azt, mintha nem Damian lenne itt, hanem az Acorraladaból Max. :)
10/10
kazsagx 2013 ápr. 29. - 20:55:49 10/10
(825/1024)
Egy piciket csalodtam,hogy igy hazasodtak össze Palomaek,remelem azert Gael eszhez fog terni!
Uhhh a KisGaninot felpofoznam.
Tetszett az "Eli-Dam. mosolygos pillantas ":D