Magus 2006 jan. 29. - 23:39:06
(9/509)
Sziasztok!

Én is láttam már pár napja és nagyon kedves szép történet.
Egy olyan környeztbe repít minket amely már rég idegen társadolmunktól: a tisztelet és szeretet birodalmába.

A zene egyszerûen fantasztikus(nem véletlen a Golden Globe jelölés)

Szóval ajánlom minden jó érzésû embernek.

Üdv. Mágus
hallatlan 2006 jan. 28. - 15:39:04
(8/509)
Szerintem ahhoz képest, hogy 127 perces, jónak mondható (kis jóindulattal). Na de tényleg...
Legnagyobb fogyatékossága abban van, hogy ilyen rövid lett mozifilm révén. Persze, hogy nem lehet benne minden, hiszen a BBC-s változat majd' 6 órás. Annál jobbat úgysem fognak csinálni. Abban tényleg benne volt minden...
Egyéként Donald Sutherland pocsék volt benne, viszont Keira Knightley nekem tetszett benne. Õ vitte a filmet. Valójában a többi szereplõ nem volt túl jó választás. Matthew MacFadyennek viszont volt olyan pillantása, amitõl olvadtam. :)
Ha el tudtok vonatkoztatni a BBC-s változattól, akkor lehet, hogy tetszeni fog.
manócska 2006 jan. 28. - 12:33:22
(7/509)
Este megyünk megnézni...
Keira Knightley-t nem túlságosan szeretem, és "sajna" mi nagy CF fan-ok vagyunk. :-)úgyhogy kíváncsian várom, hogy milyen lesz. :-)
Ssspirit 2006 jan. 27. - 23:03:03
(6/509)
Most jottem haza a mozibol.Premier elõtti vetites volt.
Szerintem egyáltalán nem nyálas,sõt csodálkoztam is!
Ajánlom mindenkinek!
x-tro 2006 jan. 27. - 10:16:17
(5/509)
A filmet angol gyártásúnak, tehát nem hollywoodinak jelölik. Ettõl azonban még lehet akármilyen is...

Nyál.... egy akciófilmrajongónak példának okáért minden J.Austen-mû, -feldolgozás nyál, úgyhogy csak vigyázni.
Forlanita 2006 jan. 26. - 21:17:52
(4/509)
Jajj ne már! Tényleg ennyire rossz? Mindegy akkor is meg fogom nézni, már csak azért is.
Amúgy te hol, mikor láttad?
lalala 2006 jan. 24. - 12:23:48
(3/509)
Ne nézzétek meg, borzalmas. Én már láttam...

Angol klasszikusból csináltak egy hollywoodi nyálfilmet, abból is a legrosszabbat, legnevetségesebbet. Össze sem hasonlítható a BBC-s minisorozatos verzióval vagy az eredeti könyvvel. Elveszett mind a Jane Austen-i finom irónia, mind a Simon Langton-i elegancia, amelyeket semmilyen díj vagy jelölés nem pótol...
dorisz 2006 jan. 23. - 18:18:13
(2/509)
Nagy elvarasokkal varom, hogy vegre bemutassak ezt a filmet. A konyv mar magaban egy olyan tortenet, amelybol nagyszeru filmadaptaciot lehet kesziteni (lasd az 1995-ben keszult BBC minisorozatot)

Keira Knightley A Fiok cimu filmmel azt is bebizonyitotta a nagyerdemunek, hogy nem egy aranyos mosolygos huszoneves "csaj", hanem, hogy komolyan tudja venni a ravaro szineszi feladatokat.
A Golden Globe-dijra torteno jelolese ezt tenylegesen is bebizonyitja.

Hat kivancsi vagyok...
Forlanita 2006 jan. 20. - 13:13:14
(1/509)
Sztem nagyon jó fim lesz, már csak az alapstoryból kiindulva. Meg az elõzetes is nagyon bíztató volt számomra, szóval már alig várom a februárt!