Téma: Bûvölet

8/10
borzi84 2008 nov. 04. - 19:51:02 8/10
(682/922)
Szia! Úgy emlékszem, Lara nem lett öngyilkos, hanem elhagyta a várost. :)
10/10
Zia 2008 okt. 30. - 20:57:19 10/10 Előzmény szevia
(681/922)
Valóban, a Lucát alakító színész nagyon gyenge, de sajnos az új Renátó is.
Davide meg valahogy olyan fura lett, vagy mindig is ilyen halvérû volt??? Nem bírom az ilyen jellemtelen pasikat.
szevia 2008 okt. 29. - 22:37:49 Előzmény Zia
(680/922)
Engem épp fordítva: Luca idegesít, miért erõszakoskodik, nyavalyog, sürgeti Leilát örökké..miért nem hagy nyugodtan idõt neki; nagyon önzõ pasi szerintem.. és a színész nagyon pocsék.. merev arcúságban vetekedik Elenával..
Ma milyen sok hepy volt, úgy látszik közeledünk a végkifejlethez.. és volt sok kedves humor,pl.Karolina helyes.
De Annát összetalálkoztatni a történtek után Albertóval egy nagy marhaság.
10/10
Zia 2008 okt. 28. - 19:58:32 10/10
(679/922)
Hogy ez a Leila mit kínlódik már!! Azt hiszi minden pasit várakoztathat. Nem tudom mit képzel már! Itt egy pasi aki bele van zúgva, állítólag õ is szereti, mit kell szenvedni? Áááááá!

Tilliék jól el szórakoznak! :-)
10/10
Zia 2008 okt. 24. - 19:33:24 10/10 Előzmény szevia
(678/922)
Én is utálom, ha lecserélnek egy szereplõt, még a magyar hang változása is idegesít, nem hogy ha a színészt cserélik ki. És szerintem is helyesebb volt az elõzõ.
Szerintem Karolina vak. Hogy nem lehet észrevenni, hogy mennyire odavan érte szegény Dante????? És már mióta!!!
szevia 2008 okt. 22. - 19:44:55 Előzmény Zia
(677/922)
igen, ez bennem is felmerült.. de aztán elvetettem; bár ki tudja..a hasa mindenesetre nem nõ, pedig már elég rég nyúzzák ezt a témát!

>Nem derült még ki,h ogy mégsem terhes esetleg? Ezt a fordukatot is szeretik..
szevia 2008 okt. 22. - 19:43:31
(676/922)
a
szevia 2008 okt. 22. - 19:42:52 Előzmény hercule
(675/922)
Tudom, hogy nem a történet szerint. Nem értetted a tréfát!: engem bosszant, mikor egy sorozatban egyszerûen lecserélik az egyik szereplõt! mert én bezzeg észrevettem!:-) különben is a régi Renátó helyesebb volt. Amúgy Dante is sokkal helyesebb!szegénykém, mikor veszi már észre õt Karolin!

>de nyilván nem a történet szerint
10/10
Zia 2008 okt. 20. - 21:39:47 10/10 Előzmény szevia
(674/922)
Hát igen, Alberto viselkedése nagyon furcsa. Csak úgy itthagyná a gyerekeit? Ohh, tényleg megható mennyire szereti õket. De legalább leszállt Elenáról meg Davidérõl.
Nemtom Daniellával mi van. Nem derült még ki,h ogy mégsem terhes esetleg? Ezt a fordukatot is szeretik...
10/10
Zia 2008 okt. 20. - 21:37:23 10/10 Előzmény hercule
(673/922)
Hát durva,hogy isznak össze-vissza munkaidõben. Nem értem ezt miért rakják bele, mert nem hiszem, hogy ott a valóságban ez folyna.
Nem láttam vagy 2 hete össz-vissz 1 részt. Holnap megnézem!
10/10
Zia 2008 okt. 20. - 21:32:56 10/10
(672/922)
Massimo???? De õ meghalt nem???
hercule 2008 okt. 18. - 08:01:58
(671/922)
A szerdai részekrõl lemaradtam, vki összefoglalná, h sikerült Leilának megszöknie/kiszabadulnia? Köszi!
Amúgy csak én találtam viccesnek a rendõrség jeleneteit? Mikor kimentek a tanyára, ahol Lorenzoék voltak, akkor jól látható - és igen gagyi - koreográfia szerint futkostak a rendõrök fel-alá, mintha vmi terepgyakorlaton lettek volna. Nem értek hozzá, de sztem egy helyszínelés nem észnélküli futkosásból áll, ráadásul ugyanazokon az útvonalakon...
Furcsa, h Renatot lecserélték, de nyílván nem a történet szerint, így Loredana ezért "nem vette észre", h kicserélték a fiát! :-)
És a kedvenc "bakim": újra folyt a pezsgõ a kórházban!!! Nagyon jó lehet orvosnak lenni Rómában, hisz minden hétre jut vmi ok, hogy munkaidõben a sebészek alkoholt fogyasszanak! Bár betegként nem szeretnék egyikük keze alá sem kerülni! :-) Gondolom az altatás itt abból áll, hogy egy kis cefreszagot lehelnek a betegre az orvosok! :-)
szevia 2008 okt. 17. - 10:04:08 Előzmény szevia
(670/922)
"Milyen anya az ilyen", aki nem veszi észre hogy kicserélték a fiát?!
Pedig még csak be sincs fáslizva tetõtõl talpig mint a Tilly kicserélt fia volt:-)
És Albertó! Most meg kéne hatódnunk ezen a hatalmas szerelmen?? Ha Elenát mérgezte, mit fog tenni Arkangeló drnõvel, ha az ne adj isten egyszer a messzi jövõben netalántán kiszeretne belõle.. No és miközben eddig gyilkolta Davidét, hogy elveszi a fiait, meg Elenát hogy nem törõdik a gyerekeivel, most egyszeriben ez a nagy lélek zitty-zutty megszûnik apa lenni s még csodáljam érte? mert hogy _õ bezzeg_ tud "szeretni"?
szevia 2008 okt. 11. - 10:25:32 Előzmény bobi64
(669/922)
No te valami korábbi részt nézel a régi szép idõkbõl! Nem tudom, hol tartasz, de az a sorozat valóban elég elvarratlanul zárult, és Antónióról meg Juliáról nem lehetett megtudni a továbbiakat.. sajnos jött helyükbe ez a márványszobor Elena és a két Curti fiú..
bobi64 2008 okt. 10. - 13:41:29
(668/922)
ez most az utolsó rész volt?mert nem látom a tartalomismertetõben hogy ezt folytatnák...elég hülyén van akkor befejezve.tudja valaki hogy mi lesz most Antónióval és Giuliával? köszi
10/10
Zia 2008 okt. 10. - 09:57:23 10/10
(667/922)
Ez a Sara-Daniella dolog nekem is feltûnt, nagyon durva volt...
Na de ez a Leila dolog is. Ahogy méterenként kidekorálta az erdõt, de senkinek nem tûnt fel az üldözõi közül... Õ meg lazán visszasántikált.
Nekem nagyon hiányzik ezekbõl az új részekbõl,hogy szinte sosincs páciens, nem hoznak senkit a mentõk. Szóval, hogy ilyeneket régebben mutattak, mindig volt ideiglenes szál és az tök jó volt, színesítette a sorozatot.
Hetente jó, ha 1-2 nap megnézem, de teljesen követhetõ a dolog. Szóval nekem még mindig zuhanóban a sorozat.
hercule 2008 okt. 10. - 08:55:07
(666/922)
Még mindig próbálkozom nem kritikusan nézni a Bûvöletet, de...Õszintén, néha kiborít az egész amatõrsége! Hogy a napszakokat, idõket úgy kezelik, mintha nem is létezne, az elég vicces! Bár két jelent elvileg két külön napon játszódik, a szereplõk mégis ugyanabban a ruhában vannak, ugyanúgy ülnek egymás mellett, mintha folyamatos jelenet lenne az egész! (Utoljára Sara-Daniela, majd elvileg Daniela hazament és Jacopo meglátogatta, majd MÁSNAP Daniela újra Saránál ült - ugyanúgy, ugyanabban a ruhában mindketten - és elmesélte, h Jacopo ELÕZÕ NAP meglátogatta! Talán ennyire kell spórolni?)
Elena: hát ez a nõ tuti, hogy nem százas! Nagy szerelemmel indultak, aztán a férje mérgezte, Elena menekült, mostmeg Davidere fúj és megint Albertoval kavar(na) - ennyire nincs ötlete az íróknak?
10/10
Zia 2008 szept. 29. - 10:41:57 10/10
(665/922)
Tyúúú, megnéztem a ma délelõtt részt a VIII-as szériából. Óriási a különbség, nagggggyyyyon jó volt!!!
Nagyságrendekkel jobb, mint az újak!!
szevia 2008 szept. 24. - 12:47:42 Előzmény Zia
(664/922)
Így igaz! nekem már az sem tetszett, hogy Umbertó is falazott neki, nem kellett volna, sõt Albertónak is jobbat tett volna ha visel/het/i a következményeket. Minden bûn elévül egyszer, de amit elfalaznak, az nem tud, mert nem kap levegõt. Albertónak egyetlen erénye van, hogy a színész, bár nekem nem szimpi, de azt el kell ismerni, hogy jó színész; ami éppen nem mondható el az egész stábról; talán még a Tilly-t játszó; Dante is jó, /most mint szinészeket mondom, bár Dante amúgy is helyes/ Luigi is.. Elena gyönyörû, de ezzel sajnos kifújt..

Bár most legutóbb Albertó is jól viselkedett; lehet hogy abbahagyja Elena üldözését?
10/10
Zia 2008 szept. 22. - 18:44:36 10/10
(663/922)
Hát igen, semmi nem fekete-fehér...
De azért Alberto az a mérgezési sztori után jó lenne, ha visszabújna a csigaházába és meghúzná magát. Valahogy mindenkin elfelejti, hogy mit mûvelt Elenával. Ilyet nem lehet megbocsátani, nehogy még most is õ ordibál egyfolytában, meg követelõzik. Nagyon mérges vagyok rá!!! Ha engem mérgezett volna én tuti nem tûrnék tõle tovább egy rossz szót sem. Csak akkor állnék vele szóba, ha tisztességesen beszélne velem. De, hogy így lehordja állandóan Elenát. Grrrrrr!! Szóba sem állnék vele!!!