Téma: Bûvölet

chiara 2006 júl. 15. - 17:50:57
(142/922)
TALÁN MOST.
chiara 2006 júl. 15. - 17:47:27
(141/922)
HÁT ÍGY PRÓBÁLTAM ÉN IS, DE NEM SIKERÜLT. lEHET, HOGY TÚL NAGYOK A KÉPEK?
7/10
Giada 2006 júl. 15. - 17:44:58 7/10
(140/922)
na ennyi volt
ezt újra fölrakom mert ez egy nagyon jó kép
7/10
Giada 2006 júl. 15. - 17:40:43 7/10
(139/922)
még
7/10
Giada 2006 júl. 15. - 17:32:12 7/10
(138/922)
Rakok fel képet
7/10
Giada 2006 júl. 15. - 17:31:38 7/10
(137/922)
Úgy tudok képet feltölteni, hogy rányomok a tallózásra
ott megjelenik valamilyen dokumentum és kikeresem azt a !!!KÉPET!!! amit föl akarok rakni
anime 2006 júl. 15. - 17:26:45
(136/922)
Igen, a képen Antonio tényleg nem látszik valami boldognak. Sõt, mintha nem is akarna Saraval lenni. Egyébként azért is lehet happy end mert Miti papa biztos azt akarja, hogy a lánya sok pénzt kapjon. Akkor tehát jobb neki ha Carlota Miti benn marad a sorozatban mert akkor kap pénzt, és akkor inkább Antonio és Giulia menjen el. Nem?
chiara 2006 júl. 15. - 17:21:30
(135/922)
Giada mondd már meg, hogy tudsz képet feltenni!
Hát Megnyugtatlak, hogy Walter erõs jellem, s senki kedvéért nem változtatja meg a döntését.
Írtam már, nem vállalta a kilencest, végképp búcsút intett a Bûvöletnek. A forgatás után Amerikába ment a bátyjához, feltöltõdni, hogy le tudja tépni magáról Antonio Corradi szerepét.
De sajnos a filmben szerzõdés kötötte és azt kellet csinálnia, amit a producer kivánt. De õ szembeszállt vele és harcolt értünk is és Samueláért is.
Bármennyire savanyú képet vág Antonio a képen, sajnos ezután az együttlét után megkéri Sara kezét.
Mondjátok meg, így kiforgatták Antonio karakterét.
7/10
Giada 2006 júl. 15. - 17:14:23 7/10
(134/922)
Ludovicaval nincs baj de Miti kisasszony mindent elrontott!
Én is azt hidtem, hogy Giuliát a klinikára fogják behozni!
Nagyon nem illik, hogy pont õket választják szét.
Igaz Barbara is Thomassal jött össze de tõle is volt gyereke meg különbenis KÖNYÖRGÖK Roberto MEGHALT, de Giulia NEM halt meg SÕT Giulia gyerekének ANTONIO az apja NEM PAOLO.
Különben szerintem Paolo is hibás sõt jobban mint Sara mert végülis miatta szakítottak nem Segre miatt.
Mert Miti kisasszony csak késõbb jött a sorozatba.
Miti kisasszonynak meg Paolonak egy Mariella emlékét felelevenítõ klubbot kéne alakítani.
Mindkettõ OLYAN GIRNYÓ mit Mariella VOLT.
Azért teszem föl ezt a képet, hogy aki még mindig abban a hitben él, hogy Happy End lesz azt emlékeztessem arra, hogy minden attól függ, hogy Miti papa ott marad-e producernek + a 9. sorozattól + azon, hogy Walter mennyire erõs jellem.

U.i.: De azért legalább a valóságban együtt vannak nagyon-nagyon-nagyon összeillenek.

U.i2.: Látjátok, hogy Walter milyen arcot vág rajta mint akinek elege van az egész Miti-Segre családból.
chiara 2006 júl. 15. - 17:12:59
(133/922)
Én is remélem, de szerintem ezt legfeljebb majd néhány mondatban közlik velünk.
Amiatt is hiszem, hogy Giuliát választja Antonio, mert Carlotta maradt a kilencesre. Vagy meghal szegény Antonio, vagy életben marad és elköltöznek Giuiával és a picivel.
anime 2006 júl. 15. - 17:08:08
(132/922)
Én is örülök, hogy össze házasodnak. Én csak annyit tudtam, hogy eljegyezték egymást, de ezek szerint már esküvõ is lesz. Megérdemlik a boldogságot. Azért még mindig remélem, hogy a 9. szériában Giulia gyõz.
chiara 2006 júl. 15. - 16:27:40
(131/922)
Bocsi lányok, hogy csak így idecsöppentem, nagy örömömben nem is kérdeztem meg, hogy jöhetek-e.
Nemcsak járnak , de Walter el is jegyezte Samuelát.
Egyelõre nem élnek együtt(Walter Milánóban, Samuela Rómában)mert Walternek van két kisfia, Elvis és Martin.
De már tervezik az esküvõt, az azúrkék tengeren, a kék ég alatt.
Én azért is haragszom Sarara, mert miatta válságba került Walter és Samu kapcsolata is.
A hetedik széria forgatása alatt szövõdött és bontakozott ki a szerelmük, s amikor már minden sínen volt, akkor kellett Samunak távozni. Nagyon nehezen élték meg ezt az új helyzetet. Addig (másfél évig) a nap 24 órájában együtt voltak, s egyszercsak hirtelen el kellett válniuk. Most már minden rendben van, egyre mélyebb a szerelmük és tervezik az esküvõt.
Ez vigasztal, ha a filmben nem is lett happy end.
anime 2006 júl. 15. - 14:55:09
(130/922)
Igazad van. Azt a Ludovicát sem kellett volna be hozni a sorozatba. Sarat pedig végkép nem. Szerintem azért nézd meg a végéd, azért jó tudni hogy legalább mégegyszer találkoznak a végén. Nem? Bár eléggé lehangoló volt, hogy lelõtték szegény Antoniót aki aztán komolyan nem érdemelte meg. Inkább Sarat kellett volna lelõni.
anime 2006 júl. 15. - 14:51:42
(129/922)
Sajnálom, nem tudom mi Giulia és Antonio gyerekének neve mert soha nem említették. Egyébként a vége tényleg érthetetlen volt, azt hittem hogy a sorozat végén Giulia még terhesen vissza jön és a klinikán szüli meg a gyerekét, aztán happy end. De sajnos semmi sem jól alakult. Nagyon idegesítõ volt látni ahogy Sara szenved amiért Antonio soha nem valja be hogy szereti. Sara elrontotta a sorozatot, nem kellett volna Rómába mennie. Giulia és Antonio aztán komolyan megérdemelné a happy endet!!!
Mara001 2006 júl. 15. - 14:21:03
(128/922)
köszi hogy irtál
egyébként az életben járnak!
3 hét múlva fogják adni a dunán az utolsó részt.
Szerintetek megnézzem?
Csak azért kérdem mert a Rex felügyelõ 1. sorozatának a végén sírtam mert a kedvenc szereplõm meghal.
És a Sara huga olyan szemét,csak úgy rámászik Antoniora.
Ja és hogyha a kezem közé kerül az a producer nem állok jót magamért!És csak a lánya belépett a sorozatba azért nem kellett volna Samuelát kiírtani a sorozatból!!!!!!!
chiara 2006 júl. 15. - 13:48:02
(127/922)
Amikor a végén Antonio haldoklik a folyosón és meglátja Giuliát, azt kérdezi tõle, hogy : Hát visszajöttél, szerelmem?
Giulia bíztosítja a szerelmérõl, s kéri hogy ne adja fel miatta és a fiuk miatt. Erre Antonio nagyon elérzékenyül, hogy az én fiam.
És azt mondja Antonio a haláltusája(?) közepette, hogy én is szeretlek nagyon, sokat gondoltam rád...nem adom fel.
Aztán jön Sara, mikor fölé hajol Antinio azt mondja, hogy visszajövök, de egy kicsit felnéz a távolban Giuliát keresve.
Mikor eltolják az utolsó szavai: Finito...vége.
Most ki érti ezt?
Nem tudom elhinni, hogy a legendás Antonio Corradinak kellet áldozatul esni ebben a törtetõ versengésben.
Szemét dolog volt Samuelát kiírni a sorozat közepén,(pedig az egész nyolcasra aláírta a szerzõdést), mert a producer úgy döntött, hogy Antoniónak új szerelem kell.
Mi, amikor tudomást szereztünk errõl, írtunk a levelet a producernek (az olaszok is ezt tették), hogy változtassák meg a befejezést. Miért pont ennek a szép és összeillõ párnak nem jár a happy end?
Nagyon nagy volt a nyomás, Kínától, Magyarországig, az olaszok , Szerbia Montenegro, de nem jártunk sikerrel.
Bárhogy is alakul, a Bûvölet elvesztette a varázsát.
Mara001 2006 júl. 15. - 13:08:23
(126/922)
Valaki tudja hogy hívják Giulia fiát?
Csak azért mert csináltam az ebneveldén két kutyát és a nevük Antonio és Giulia és most vemhes a kutyám és 4 nap múlva szül.
légyszi írjatok!!!!!!
anime 2006 júl. 15. - 12:54:31
(125/922)
Sajnos én sem hiszem, hogy jó vége lesz a bûvöletnek. Csak azért bizakodom, mert eddig mindig happy end volt, de ezt az egész Giulia Antonio kapcsolatot elszúrták. Nem kellett volna Paolonak beleszólnia, így elrontotta az egészet. Giulia is hibás volt mert hagyta, hogy kihasználják. Már az elején összekellett volna költöznie Antónioval és elmondani az igazat. Sajnos szerintem már nincs sok esélye. Aztán itt van Sara, és eddig mindenki azt mondta, hogy Antonio beleszeretett Saraba és megutálta Giuliát mert már nem bízik benne. Pedig olyan aranyosak voltak együtt.
Mielött láttam az utolsó részt, azt hittem, hogy Antonio megutálja Sarat amiért õ is hazudott neki, de nem is szídta le, hanem teljesen normálisan viselkedett vele. Persze amikor Giulia elmondta az igazat, akkor elküldte a francba.
chiara 2006 júl. 15. - 11:08:10
(124/922)
Annyit értettem, hogy Antonio azt kérdezi, hogy vagytok. S Giulia azt válaszolja, hogy szeretünk téged. Ekkor toppan be az ápolónõ.
Amásik ffórumon elég részletesen le van írva az utolsó jelenet szavakkal és képekkel illusztrálva.
Szeretném hinni, hogy Antonio Giuliát választja. Bár a producer ugyebár Sara papája.
Walter a szülinapi buliján elárulta, hogy oroszlánként küzdött, hogy méltó befejezése legyen a Bûvöletnek.
Képzeljétek el, hogyha csak ezt tudta elérni, hogy visszajöjjön Giulia, s fokozza a feszültséget, akkor eredetileg mit akart Miti papa,
Valószínû, hogy Antonio Sarat vegye el, Giulia meg maradjon egyedül a kis Antonióval.
Mara001 2006 júl. 15. - 09:51:26
(123/922)
köszi hogy válaszoltatok!
és ha lesz 9. sorozat akkor megint innen fogják fojtatni?
Remélem igen.