Téma: Bûvölet

hercule 2008 ápr. 16. - 07:27:43
(462/922)
Szinkronhangok? Hm..."érdekesek". Albertoétól a falra tudnék mászni. De ami még jobban zavar, az néha maga a szöveg. A kedvencem: "GomezHOZ" - ez csak engem zavar?
ilyennemlesz 2008 ápr. 15. - 20:26:37
(461/922)
Na,kérlek minõsítsétek a szinkronhangokat!Légyszilégyszi!Õszinte véleményeket!:D:D:D
10/10
Zia 2008 ápr. 15. - 18:31:33 10/10
(460/922)
Ja és még elõre ki sem kell fizetnie, hanem majd mikor leszállítják.
Violát kezdem sajnálni, biztos megszivatja ez a Gomez most is.
Szegény Albertó meg kezd becsavarodni, a féltékenység borzasztó fájdalmas.
10/10
Zia 2008 ápr. 15. - 18:28:50 10/10
(459/922)
Vicces, hogy eddig majdnem kinyírták Amirt, mert nem fizetett, a barátai kisegítették, most meg lazán vesz egy motort.
PDS 2008 ápr. 12. - 00:34:38
(458/922)
Ezzel én is mind egyetértek. Hasonló meglátásaimról már én is irtam. Nem tudom hogy lehet szeretni ezt a mostani évadot. Komolyan mondom, a körülöttem történõ valós eseményekbõl izgalmasabb sztorit lehetne irni. Persze az izgalmas események önmagukban nem jelentenek sokat, vannak bizonyos sablonok és klisék, amelyeket betartva lehet egy jó történetbõl jó sorozatot kihozni. Ezeket a "szabályokat" sikeresen alkalmazták nyolc évadon keresztül, most viszont mintha egy teljesen amatõr stáb dolgozna.

Elhiszem, hogy Maria Venturi ötlete alapján készült az utóbbi évad is, de biztos nem akarta sem Giovannaékat kiirni, és Tilly kis lakását sem õ találta ki (utóbbi szerintem megint az új, és felületes diszletek miatt van, amiknél sokszor a bútoráruházak berendezett sarkai is hitelesebb szobák érzetét keltik). Szóval az új évad örvend ha köszönõviszonyban van Venturi "ötletével".
10/10
Zia 2008 ápr. 11. - 18:48:42 10/10
(457/922)
Igen,Tillybõl egy gyagyás nõcit csináltak, nem tudom miért kellett ez. Violát meg kezdtem megszokni. Aldo meg nagyon cuki, õt szeretem. Albertót meg kezdem sajnálni. A féltékenység nagyon tudja marni az embert, ha van oka, ha nincs. Persze emiatt undok és megbánt másokat,de szerintem neki sem könnyû. Butaság volt az öccse volt barátnõjét elvennie feleségül annak idején. Így állandóan bizonytalan szegény.
Egyébként Elenát még nem nagyon láttam mosolyogni,nemhogy nevetni. Olyan savanyú!!
10/10
teva56 2008 ápr. 11. - 09:01:34 10/10
(456/922)
Mindenben egyetértek veled.Nekem már az
elözõ évad vége sem nagyon tetszett,mert
elhuzták a történéseket,olyan befejezetlen
lett,több kérdés maradt bennem.
hercule 2008 ápr. 11. - 07:35:50
(455/922)
Szerintem egy szóval jellemezhetõ a mostani évad: gagyi! Az összes eddig évadot és részt láttam és mindig is azért tetszett a Bûvölet (többek között), mert igényes szálakkal szõtték a történetet, VOLT történet...most meg a Barátok közt színvonala alá csúszott 20 perces bohózatok az epizódok! A fejem fogom, mikor azt olvasom az elõzetesekben történésként, hogy "Tilly rádiót kap...Tilly beragad a liftbe...a mosoda nem szállít idõben..." Mi ez, ha nem gagyi? Már csak azért nézem, mert hû akarok maradni a filmhez, de ha most néznék bele elõször, eltûnõdnék, mitõl ért meg ez 9 évadot?
És amit tényleg nem értek: milyen kórház az, ahol az orvosok munkaidõben állandóan alkoholt isznak? Mostanában nem is látok mást a Life-ból, csak a büfét, az orvosok itt vertek tanyát. Sara pedig a piacra költözhetne, már nem is látok rajta orvosi köpenyt. Kiábrándító és hatalmas csalódás az egész, ezzel lerombolták az elsõ 8 évadot, legalábbis én így gondolom...
szevia 2008 ápr. 10. - 22:52:01
(454/922)
Borzasztó ahogy Tillyt kifordították magából! Egy kedves inetlligens bölcs tünemény volt, és most csináltak belõle egy ilyen idétlen vihogó meg pukkadozó butuska koros-tinilány féle szörnyedményt!
Mondjuk Sarahtól is elvették a karakterét; tudom sokan nem bírták õt az elõzõ sorozatban , én kedveltem, persze Guliaért drukkoltam ami Antóniót illeti, de Sarah helyes volt a kis komoly melegszívû, mélyérzésû lényével, és most õt is bohókásították.
Régóta furdalja az oldalam: szerintettek a sorozatok készítõi foglalkoznak a fórumokon megjelenõ véleményekkel, észrevételekkel?
TRita25 2008 ápr. 09. - 22:43:31
(453/922)
Sziasztok!
Nem tudják, h. nincs-e valahova feltöltve a 9. évad eddig leadott részei? Nem tudná valaki feltölteni a data.hu-ra a csütörtöki és a pénteki részeket, mert nem tudom megnézni, otthon nincs duna tv-nk, pedig nagyon érdekelne. :) Ha bárki válaszol, azt nagyon köszönöm. Minden jót!
Akosh 2008 ápr. 09. - 22:35:36
(452/922)
Marisela Köszönet neked a honlapodért. Elég gyakran bekukkantok az oldaladra és tetszik. Köszönet a 10 széria képeiért. Egy kérdés, ilyen sok fõszereplõ lesz, mint amit feltettél. A 3as megoldáa a Dallas fõcímére emlékeztet, igaz ott egy emberrõl volt 3 fotó. Egy ketten viszont már nem láthatók a 9 sorozat fõszereplõi közül. Ezek közül egyiken el is csodálkoztam.

drcarter Nekem is tetszik eddig a 9 sorozat, bár érezhetõen más koncepcióra építik a cselekmények szálait. Kicsit örülök, hogy váltottak, nem mindig ugyanazt kell nézni. A 10. sorozatról pedig nincs infom.
A spoilerben általad írtakon ledöbbentem, nem is gondoltam volna ez lesz.

A mai epizódban csúcs volt ahogy Tillyt rendre tette a szomszéd kis csaj.
10/10
Zia 2008 ápr. 09. - 13:17:04 10/10
(451/922)
Hát ez az Amir-dolog. Brrr, iszonyatosan szarul volt megcsinálva ahogy hordták be neki a pénzt. Meg az egész ez a 4000 euro körüli balhé. BORZALMAS!!!
Azt sem értem, hogy Tilly-nek sok pénze van, hisz eddig hatalmas villában lakott, amit most egy kis lakásra cserélt le. Hol a többi pénz? Miért ilyen pancser szerelõkkel kell dolgoztatnia, meg neki ott takarítgatnia,mikor bõven meg tudná fizetni, hogy rendes szakember végezze a munkákat és tudna takarítot is fizetni.



********Spoiler*********

Elena meghal??? Jézusom, akkor mire megy ez az egész évad??? Ez már tényleg vad!!! A fõszereplõ meghal, ez a vég...
Akosh 2008 ápr. 05. - 15:01:55
(450/922)
A tegnapi rész kissé gyatrára sikeredett, arról volt szó, hogy Tilly napos lakásba költözik, erre egy ablaktalan lyukat mutogattak lakás gyanánt.
Sarat sajnálom, mert bármit megtenne Amirnak, aki csak titkolózik elõtte.

PDS Luigi és Aldo között lesz valami komolyabb is?
PDS 2008 ápr. 04. - 20:06:37
(449/922)
A Spoiler feliratot filmek, sorozatok esetén használják, olyankor, mikor a film/sorozat esetén a tartalmat, poént, egyes részleteket elõre elmondanak, megbeszélnek, egyszóval említenek ilyent.
Próbálom a lehetõ legfeltûnõbben kiírni, mikor elõre elárulok ezt-azt. Tovább már mindenkinek a saját döntése, és önuralom kérdése, hogy elolvassa, vagy nem.
10/10
Zia 2008 ápr. 04. - 20:03:43 10/10
(448/922)
Szevia,
ne mérgelõdj,de ez valóban egy bevett szokás a fórumokon, így lehet elkerülni, hogy elolvass olyan valamit, amit elõre nem akarsz tudni. El kell fogdani és kész. Legközelebb már te is tudni fogod és nem olvasod el. Ennyi.
szevia 2008 ápr. 04. - 19:54:31
(447/922)
Továbbá akit érdekel, mi lesz, az nézze a sorozatot, vagy olvassa el visszamenõleg a tartalmakat , szerintem nem az a módja, hogy emiatt olvasson egy fórumot
szevia 2008 ápr. 04. - 19:53:06 Előzmény Akosh
(446/922)
spoiler feliratot írt jól láthatóan,

Én nem tudtam mi az a spoiler, /szó szerint most sem tudom/ tehát h. miért van ott, és nem biztos hogy én lennék az egyetlen
10/10
Zia 2008 ápr. 04. - 18:18:07 10/10
(445/922)
Kicsit váltottak Davide és Albertoval kapcsolatban.Még a végén kiderül, hogy Alberto szemét módon elvette Davidétól Elenát. Bár azért ahhoz Elena is kellett...
Ez az Amir szál nem tetszik...
Akosh 2008 ápr. 04. - 14:35:55
(444/922)
PDS minden egyes alkalommal spoiler feliratot írt jól láthatóan, akit nem érdekelt az nem is olvasta el. Vannak akik azért járnak ide, mert érdekel nagyvonalakban mi lesz. Ezt kérlek te is vedd figyelembe, köszi.
szevia 2008 ápr. 04. - 12:46:17 Előzmény PDS
(443/922)
Azért azt nagyon megköszönném, ha nem írkálnátok meg elõre, /pl. PDS/(hogy mi fog történni a még nem vetített részekben!