Téma: Bûvölet

szevia 2009 okt. 01. - 22:10:28 Előzmény hercule
(802/922)
>sajnálom, hogy nem tudtak egy méltó befejezést csinálni

?? mármint mihez méltót??

Egyébként szerintem az egész 10. évad legjobb jelenete volt ebben az utolsó részben, mégpedig az, ahogy a klinika üres kihalt épületében nyílik a liftajtó, és ott áll a liftben, kísérteties éles fényben Gomez!
Innen már nincs visszaút: a gonosz Gomez gyõzelme nem/csak/ a Life, hanem a Bûvölet sorozat végét jelenti.

Vagy lehet, hogy ez hiú remény?
szevia 2009 okt. 01. - 22:03:00 Előzmény Paszeráné Erzsébet
(801/922)
>Amennyiben lesz folytatás
Ne ijsztgess; vagy mondjuk, ne fesd a falra az ördögöt:)
Paszeráné Erzsébet 2009 szept. 30. - 18:10:14
(800/922)
A korábbi évek sorozatai szinvonalasabbak voltak.Amennyiben lesz folytatás,tartalmasabbat szeretnénk.
Katinka42 2009 szept. 30. - 14:37:06
(799/922)
Úgy tûnik vége a sorozatnak, de olyan sután és sok kérdõjellel fejezõdött be, ami azt feltételezi, hogy valamikor folytatni fogják. Ha nem teszik, akkor készült egy igen hosszú sorozat, aminek a vége, miszerint a Life, mint az élet klinikája halálra ítéltetett és a gonosz Gomez és Davi gyõzedelmeskedett, igen rossz üzenetet hordoz.
Valóban furcsa volt, hogy Elza miért Annát kérte fel tanúnak, hiszen végig a sorozat alatt, nem volt tudomásunk arról, hogy a két nõ között bármilyen bensõséges baráti kapcsolat lett volna. Szóval szokás szerint a végét jól összecsapták. Na mindegy, azért jó laza idõtöltés volt végignézni.
hercule 2009 szept. 30. - 09:37:23
(798/922)
Ennyi? EZ lett a sorozat vége?
Aki korábban itt írta, hogy Alberto Annát veszi el, az honnan vette ezt az infót? Mert számomra ez nem derült ki a sorozatból. Vagy van vhol vmi titkos epizód még? Mindenesetre elég összecsapott lett a vége, sajnálom, hogy nem tudtak egy méltó befejezést csinálni - bár amilyen az utolsó két évad volt...
Senki nem nyerte el méltó büntetését azokért a dolgokért, amiket tettek (Gomez, Lorena, Roberta), az sem derült ki, Elsa miért pont Annát kérte fel tanúnak? 10-es skálán egy gyenge 3-as az évad- és sorozatzárás...
10/10
La Senorita 2009 szept. 22. - 16:21:12 10/10
(797/922)
nemtom ki volt az az agyas,aki átrakta a büvöletet délelõttre...mostmár kezd nagyon elegem lenni az m1-bõl!!! még nemigen adott le egy évadot sem normálisan a csatorna,mert vagy átrakták másik csatornára,vagy más idõpontba tették!!! miért???? édesanyám nagyon szereti a sorozatot,s mikor hazaért a munkából mindig megnézte.Mostmár "hála" az m1-nek nem tudja megnézni,mivel délelõtt megy,és akkor a legtöbb ember dolgozik...
Tud nekem vki segiteni abban,honnan tudnánk visszanézni esetleg letölteni a sorozatot? a youtube-on fent van néhány rész,viszont olaszul...:S
Niki5 2009 szept. 21. - 11:02:42
(796/922)
Nagyon szépen köszönöm :)
1/10
DarkGirl 2009 szept. 21. - 10:28:44 1/10
(795/922)
Még mindig megy ez a borzalom???? Uramisten!
szevia 2009 szept. 18. - 20:25:39 Előzmény Skultetyko
(794/922)
Nekem szimpi Rosella, egy telivér nõ, és jó a szinész is aki játssza. Ez a rengeteg sírás-rívás szenvedés persze elég taszító és bosszantó, én átpörgetem ezeket a részeket. Albertó bosszant legjobban, miután kidobja R.-t utána meg mindenáron el akarja kisérni, aztán megint kidobja. Meg amikor a parkban a gyerek boldogan odarohannak hozzá, akkor ez a szeretõ apa, aki csak gyermekei javát keresi lekregeti õt. Dehát ezeket a hajmeresztõ osztobaságokat már megszokhattuk. És szimpi Daniella is, bár elég zagyván alakítják a karakterét, mint egy hibásan összerakott puzzle.
Katinka42 2009 szept. 18. - 15:25:47 Előzmény Skultetyko
(793/922)
Igazad van, ebben a sorozatban bárki, bármit elkövethet. Ez a Roberta-Rosella személycsere, ha jól belegondolunk, a való életben ilyen banális módon, hogy a jeggyûrû által történik egy személycsere egyszerûen nem jöhet létre.
Engem a legutóbbi néhány részben az idegesített a legjobban, hogy Roberta folyamatosan sír és egyszer sem vett elõ, egy zsebkendõt, állandóan csak szipogott, mint egy óvodás kisgyerek. Legszívesseben megkínáltam volna eggyel, mert már a képernyõm is majdnem könnyezet és csöpögött.
Roberta tényleg eléggé "mûnõ", és Daniela kimondottan unszimpi. Nekem a szinkronja sem tetszik, szörnyen idegesítõ, bár ezt a megjásztszós tipust lehet, hogy egy ilyen hang adja vissza igazán jól.
1/10
Skultetyko 2009 szept. 17. - 14:34:53 1/10 Előzmény szevia
(792/922)
Bár sokat viccelõdtünk az utóbbi idõben, hogy mennyire elromlott ez az "igényes és humánus" sorozat, a vége felé már inkább felháborító, mint humoros.
Jelenleg szinte minden szereplõ bûnözõ, akik megússzák a gyilkosságot, a nemi erõszakot, az emberrablást, az okirat hamisítást, a normális emberek pedig egyszerûen eltûnnek vagy elmenekülnek. Kíváncsi vagyok, mi a film üzenete a rengeteg irrealitással, amit erõltetetten belevittek: hogy senki nem jelenti fel a Gomez családot, akiket a rendõrség több államban köröz, és mégis nyíltan mutatkoznak; Alberto megússza a felesége folyamatos mérgezését, Jacopo Davi és anyja a gyilkosságot és a végrendelet meghamisítását, amiben egyébként Daniella is bûnrészes, Roberta a csalást, és hogy szakvizsga nélkül operált, emberek életét veszélyeztetve.
Egyébként nem tudom, kinek tetszett Roberta - borzalmas mûnõ, olyan mint egy viaszbaba -, vagy Daniella a lefelé görbülõ, dacos, konok szájával, akit csak a bosszú és a szex mozgat -, számomra akkor lenne happy end, ha mindannyian börtönben lennének a szerelmeikkel együtt.
Az is érdekes egyébként, hogy Giovanna nem kíván visszatérni Brazíliából, miközben van két lánya és egy örökbe fogadott kiskorú fia Olaszországban...
Bözsemama 2009 szept. 14. - 08:56:33
(791/922)
Az elõzetesben nagyon sejtelmes a vége. Még FOLYTATNI akarják???!!!!!!!!!! És amilyen lökött vagyok azt is nézni fogom.
szevia 2009 szept. 09. - 15:45:13
(790/922)
Hát Rosella "hibázott", ahogy az már ezerszer elhangzott, ezzel a személycserével, de mi ez a vétek ahhoz a hatalmas hibájához képest, hogy ebbe a bunkó Albertóba szerelmes!
szevia 2009 szept. 04. - 11:13:07
(789/922)
Ez az Elzás rész helyes volt tegnap:-) végre egy kis üde humor:-) Úgy látszik a forgatókönyv író/k/ is fellélegeznek, hogy már itt a sorozat vége:-)
Niki5 2009 szept. 03. - 13:51:22
(788/922)
Sziasztok :)
Csak azt szeretném megkérdezni nem tudja valaki hány részes ez a széria? A 10-ik ha jól tudom...nagymamám nagy rajongója s valójában õt érdekli :D
Akosh 2009 szept. 02. - 17:26:40
(787/922)
Valóban érdekesebb volt a sorozat, sõt az elsõ 5-6 évad igazán izgalmasan alakultak.
hercule 2009 szept. 02. - 12:38:04
(786/922)
Massimonak - bár állítása szerint nincs nyugta, míg meg nem találja a lányát - most jutott eszébe, hogy Afrikában van egy kis Nardi valahol? Már jóideje hazaért... látszik, hogy a hajánál fogva rángatnak elõ dolgokat az írók, hogy még toldozzák-foltozzák kicsit a sztorit. Elõször amúgy azt hittem, Rossellának van gyereke Massimotól - na, ez lett volna izgalmas csavar! :-)
Akosh 2009 aug. 31. - 17:23:24
(785/922)
Már csak pár epizód és vége lesz, ezért olyan sok minden nem fog történni. S Anna kapcsán a történések sokféleképpen alakulhatnak. Így még izgibb szerintem a film.
szevia 2009 aug. 31. - 11:01:21 Előzmény Akosh
(784/922)
De igen: utaltál rá, hogy Anna még a képbe jön. Eze után már nem túl nehéz kitalálni, - és sajna hogy egyáltalán találgatni kezd emiatt az ember- hogy miként.
No mindegy; ezen már nem múlik a Bûvölet sikere vagy bukása:-(:-)
Akosh 2009 aug. 30. - 10:32:59
(783/922)
Nem árultam el semmit!! Ha konkrétumot írtam volna, akkor spoiler lenne, de így nem.