Téma: Casanova

10/10
Neyah 2009 jan. 04. - 16:23:07 10/10
(10/30)
Túl azon, hogy szerintem David helyes, és remek színész, szerintem remek Casanova volt. Nem hiszem, hogy Casanova sikereinek az lett volna a titka, hogy szép férfi volt. Az szerintem kevés. Nyilvánvalóan sármos volt, magabiztos, és kicsit talán szemtelen is. Nagyon lovagiasan viselkedett, a hölgyek pedig rendkívül hálásak voltak ezért. A tanulatlan és érzelmileg kiszolgáltatottot nõket könnyûszerrel csalta ágyba, aztán rájuk unt, nincs ebben semmi meglepõ. Már ha egyáltalán mindez igaz, és Casanova nem csak egy nagy füllentõgép volt, aki mindezt csak kitalálta, hogy legyen mit írnia a memoárjába:D Tulajdonképpen mindegy is, modern kifejezéssel élve igazi showman volt, és mindenképpen színes egyéniség. Szerintem a BBC kiváló filmet csinált.
Natesz 2008 máj. 03. - 13:13:17
(9/30)
Nekem nagyon tetszett a film. Igaz, volt benne némi erotika, de ha Casanováról készítünk és nézünk filmet, ez elengedhetetlen "követelmény". A sztori jó és a filmezene egyszerûen lenyûgözõ!David Tennant remek színész és nem utolsó sorban helyes pasi :)
10/10
Rolcas 2008 jan. 17. - 22:21:14 10/10 Előzmény bubu77
(8/30)
David szerintem is remek Casanova! Nem tudom ki hogy van vele de egy 183 cm-es pasit nem neveznék nyikhajnak de sebaj :) Ez nem feltétlenül érvényesül a filmben de tény: magas, sudár legény. Nem tudom mi baj lenne vele. Nem hûde jóképû viszont cuki. A karakter meg vicces és okos. Egy ilyen pasi fél perc alatt meghódít egy nõt :) A film sokkal jobb mint amerikai párja ami csodás happy enddel végzõdik, bár Casanova élete nem ért boldog véget amerika hiába talál ki boldog befejezést. Unom hogy amerika mindenbõl boldog véget csinál, pedig ez a film is bizonyítja hogy egy "tragédia" is lehet elbûvölõ és magávalragadó. Az angolok mint mindig most is bizonyítottak!! David pedig bizonyította hogy jó színész. Hát igen az igazi színészek a színházban teremnek nem az utcán ;)
10/10
bubu77 2008 jan. 05. - 16:23:01 10/10
(7/30)
David Tennant nem helyes pasi? :)) Hát, én ismerek nõket/rajongókat, akik ezzel vitatkoznának. Nem is tudom, szerintem szexi és édes, mellesleg az angoloknál is ezzel a filmmel futott be leginkább, mostanában meg az rtl klubbon megy a Ki vagy Doki, abban is õ az új Doktor. Nekem tetszett a Casanova, ez a fajta Casanova, és mivel én nõ vagyok, merem állítani, hogy az én nõi szememmel õ elfogadhatóbb Casanova mint Heath Ledger. Nem hiszem, hogy a világ legnagyobb szerelmese attól volt az, aki, mert olyan jól nézett ki. Egy ilyen pasasnak az agyával is kell hódítani, és szerintem David ezt nagyon jól megfogta a szerepben. Számomra felüdülés volt megnézni, végre, hogy a magyar tévén is ment :)
Zia 2008 jan. 04. - 20:55:56
(6/30)
Hát a fõszereplõ tényleg nem jó választás. Nem egy Casanova alkat és csinosnak még hatalmas jóindulattal sem nevezném,nõi szemmel. Egy nyikhaj, egyáltalán nem helyes pasi.
Így aztán nehéz azt mondani, hogy jó volt a film. Egész végig nem tudtam elvonatkoztatni attól, hogy Casanova egy ilyen pasi lenne... :D
thotyka 2008 jan. 03. - 15:41:19
(5/30)
Igen, biztosan õ az A tartózkodó érzelembõl. Nekem furcsa is ilyen "negatív" (hiszen csak szerelmes szegény...) szerepben. Szerintem a fõszereplõ nem a legjobb választás, de jó, dinamikus film.
murci 2008 jan. 03. - 15:22:19
(4/30)
ciki ennyit komentálni, de: szép film. pont.
Noncsa 2008 jan. 02. - 16:53:22
(3/30)
jéé mintha az egyik képen a fõszereplõ férfi lenne a Tartózkodó érzelembõl! Megéri House helyett ezt nézni? :) :P
btanarur 2007 aug. 26. - 21:26:05
(2/30)
Na, most ért véget az elsõ rész. Kiváló.
btanarur 2007 aug. 26. - 20:59:51
(1/30)
Nekem kifejezetten tetszik a film. Nagyon emberközeli és szórakoztató. A VIASAT History-n nem nagyon szokott ilyen lenni. Az elsõ rész kifejezetten romanantikus szerelmesfilm. Férfiszemmel is csinos a férfi fõszereplõ [már persze a fiatal :)]