robicsek2 2014 okt. 14. - 20:20:52
(4127/4427)
"TIPIKUS "C" KATEGÓRIÁS"
4/10
nikato 2014 okt. 14. - 16:29:08 4/10
(4126/4427)
Zsófi meg már csak azért beszél, mert muszáj neki. :D Nehogy az legyen, hogy potyára vették át a másik csatornától. :D
asdfg86 2014 okt. 14. - 13:49:51
(4125/4427)
Abszolút egyetértek. Ez a Gáspár Laci egy TIPIKUS "C" KATEGÓRIÁS.Akármennyire is benne van a médiában azért csak kijön belõle a "c" vér. Mindamellett, hogy iszonyatosan hadar és dadog, olyannyira, hogy egy szavát nem lehet érteni egy semmirekellõ, mindent másra hárító sz*r alak. Elsõ bátorságpróbáján is, mikor bele kellett feküdnie egy koporsó szerûségbe, nekitámadt Au-nak, pedig õ csak buzdítani ment vele. Egybõl nekiugrott, hogy akkor minek jöttél, mi az hogy nem csinálod meg, ilyen beszari vagy stb. Jó, hogy le nem köpte. Ahelyett, hogy megkérte volna szépen.Hiszen õt választották a nézõk és nem Au-t.Aztán a táborban is úgy adta elõ, hogy Au mekkora szemét. Vagy a tegnapi nap, mikor le kellett költöznie.Egybõl támad, csoda, hogy nem mondja azt, hogy ha hazamegyünk a családommal megkeresünk ne félj.Szerettem a dalait, de olyan hányingerem van mér a látványától, hogy többet sehol nem nézem meg.És ezzel szerintem egyre többen vannak így. Remélem õ lesz az elsõ kiesõ.

Au: egy kis takony.Õ mondja Madárra, hogy ki ez??Hogy neki dumálni mer.Hát Au kicsoda?Egy nagy 0. Egy szánalmas kis tv mûsorban feltûnt kis pondró.Tegnap IS megmutatta a lexikális tudását. Gondolom ezért nem is tudja, hogy mi a különbség Madár és közte. Örülhetne inkább, hogy élõben láthatja :)Szánalmas. Csak kiabálni tud , de dolgozni nem.
whitedoor41 2014 okt. 14. - 10:31:33 Előzmény fo.ma
(4124/4427)
Nem követem állandó figyelemmel a mûsort, hétvégenként van csak idõm rá, de ennyi elég is belõle. Még így is meg tudom állapítani azt, hogy Gáspár Laci emberileg egy nagy nulla, gerinctelen, betoji, semmirekellõ alak, aki mások kritizálásával és lejáratásával próbálja magát nagyobbnak látszatni.
Azt az adást láttam, amiben Krasznai felajánlotta a segítségét a mosogatásban, takarításban és G.L. elutasította mondván a csaj valamit elejtett??? és nem alkalmas a feladatra, hozzátette most örüljön, mert õ az egyedüli akinek nem kell csinálnia semmit.
A vasárnapi bátorságpróbán víz felett kellett egyensúlyoznia az egyik olimpikonnal (?) és ott is bepánikolt, pedig a feladat nudli volt, ha vízbe esik is mi történik vele? Életében egyszer tiszta lesz? Hiába gyõzködte a társa õ csak ugyanazt a monoton szöveget hadarta "Haggyá má, nem akarok vízben fulladozni!"
Nem tudom, hogy mûködik itt a kiszavazás, de remélem Õ lesz az elsõ, akinek menni kell, de elõtte még a nézõk jól megszívatják és minden lehetséges bátorságpróbára õt és/vagy a suttyó Auréliót küldik.
10/10
idõjós1010 2014 okt. 14. - 08:56:21 10/10
(4123/4427)
Most nézem a vasárnapi részt vissza netrõl. Három részre van osztva az egész, reklámtól-reklámig. Ebbõl eddig megnéztem az elsõ részt ami össze-vissza 14 perces csak. Masszív 90%-ában Balázsék szövegeltek, és mellette annyit láthattunk a táborlakókból, hogy felolvasnak egy levelet, megbeszélnek egy döntést, és ezt közlik két társukkal, akik közül az egyik lereagálja ezt pár mondatban. Tényleg csak azért nézem, hogy reggeli közben menjen valami. Az élõ adást sosem tudnám végignézni reklámostól, papagájostúl, balázsostúl.
fo.ma 2014 okt. 14. - 08:54:30
(4122/4427)
Engem nem érdekelne, h hol forgatják, ha szórakoztató lenne, de ez a széria baromi UNALMAS!!!! És Zsófika kioktató, szájbarágó stílusától is falra mászom. Ahogy Gáspár Laci jellemtelenségétõl is! Tegnap a 'leghaszontalanabb táborlakó'-szavazáson ... volt pofája Tünde nevét kiejteni a száján ez a semmirekellõ here!
10/10
idõjós1010 2014 okt. 14. - 08:34:46 10/10
(4121/4427)
Engem nagyon ritkán tudnak megnevettetni õk ketten. Ferinek tényleg fölösleges volt kiutaznia, Jani pedig kelléke Balázsnak. Többet látni belõlük, mint a táborlakókból. Nagyon unalmas a mûsor.
-csengõzoli-- 2014 okt. 13. - 19:15:46
(4120/4427)
Képzeld el milyen botrány lenne belõle,ha mondjuk valamelyik ismert embert tényleg megmarna egy kígyó és belehalna, lebénulna.
Vagy akárcsak kórházba kéne szállítani egy mérgezõ béka stb. miatt ...
Nyugodt lehetsz, tuti,hogy konkrétan szó szerint kiporszívózták a tábort és környékét.
Biztos vagyok abban is,hogy mesterségesen távol tartanak minden állatot.
Múltkor Balázs mondta Bea asszonynak,hogy "nagyon esik,ugye?"
Közben a csapat fele tök szárazban állt, sõt Balázs úgy jött ki a táborból,hogy egy csepp esõ nem sok, annyi sem esett rá.
Ebbõl következik,hogy nyilván óriási felületen fedett a szállásuk.
Sõt, egy átlag ember ilyen helyeken már attól lebetegszik,hogy a helyi ételeket eszi, itt pedig olyat még nem hallottunk a lakóktól,hogy egész nap a wc-n ültek volna egy-egy kaja miatt.
Tehát az ételük is európai alapanyagokból áll.
Ez a része kamu a mûsornak, a dzsungel csak díszlet.
A feladatok nagy része szintén egyszerû, a játékosok csak azért fújják fel, hogy saját fontosságukat, bátorságukat hangsúlyozzák.
Ki ne tudna bemenni egy tóba kacsákat összeszedni,vagy biztosító kötélen lógva csillagokat szedni egy óriási terráriumból?
Show biznisz :) ,kamu az egész.
1/10
loma06 2014 okt. 13. - 18:53:28 1/10
(4119/4427)
Nekem eleve a növények és a talaj színe természetellenes.. Meg az, hogy a tájat csak úgy mutatják. hogy a tábor nem látszik és fordítva.
asdfg86 2014 okt. 13. - 18:03:14
(4118/4427)
Ez nekem is feltûnt, hogy sehol még 1 giliszta sincs. Nagyon gyanús
4/10
nikato 2014 okt. 13. - 17:31:44 4/10
(4117/4427)
Így van!! Utálok mindig ezzel jönni, de az elõzõ két csapat legalább szórakoztató volt. :) Ezek hót unalmasak.
Balázsékon lehet nevetni azért kicsit.. Off.: De a reggeli rádió mûsorukat is kivitték, gondolom promonak is jó volt, meg gondolom jó reklám egyik a másiknak, de abban is Balázs beszél végig.. Jani meg a Feri nem is értem minek ülnek ott mellette... Feri pl. az itthoni stúdióból is jelentkezhetett volna. Off. vége.
nanorobot 2014 okt. 13. - 16:15:05
(4116/4427)
Én is írtam már, hogy nem mentek ezek sehová! A táj és a növények is olyanok, hogy az akár itthon is lehetne!
olahmiki1959 2014 okt. 13. - 14:29:05
(4115/4427)
Egyre több ellenérzéssel, és gyanakvással figyelem ezt a mûsort.

Hol vannak ezek az emberek???

Természetesen tudom, hogy Dél-Afrikában, a Krüger nemzeti Parkban, - az RTL biztosan nem merné megcsinálni azt a világbotrányt, hogy a Hûvösvölgyben, a fõúttól 200 méterrel beljebb rendeztek volna be egy túlélõtábort, - de ilyen steril, mindenféle csúszómászótól, rovaroktól, százlábúaktól, békáktól, kígyóktól, legyektõl, szúnyogoktól, lepkéktõl MENTES erdõt én még nem láttam.
Komolyan mondom!
Ha megfigyelitek, soha senki még el nem hessegetett magáról egy szúnyogot, egy apró bogarat, reggelenként egyik játékos ágyán sem másznak bogarak, nincsenek levegõben repkedõ pillangók,
ESTE, AMIKOR SÖTÉT VAN, ÉS LÁMPÁKAT GYÚJTANAK, SEHOL NINCS EGYETLEN EGY FÉNY KÖRÜL REPKEDÕ SZÚNYOG, BOGÁR, ROVAR, DE MÉG CSAK EGY MUSLINCA SEM!
Ha Magyarországon bárhol, este kiülünk egy teraszra, hogy gyönyörködjünk a nyári éjszaka csillagfényeiben és beszívjuk a virágok bódító illatát, a teraszon világító bármilyen lámpa körül - mert ezek ösztönösen a fényre mennek, - azonnal rovarok, és lepkék százai kezdenek el repkedni.

Afrikában pedig semmi??? Afrikában?...

Az afrikai dzsungelben meg lehet csinálni, hogy mindannyian a szabadban alszanak, és még egy szúnyogháló sincs föléjük kifeszítve?
Láttatok ti már olyat, hogy amikor reggel felébrednek, senki nem kezdi el lesöpörni magáról, a ruhájáról, az ágyáról az oda bemászó rovarokat, - eszükbe sem jut, mert TUDJÁK, HOGY NINCS OLYAN!!!
Az ágyak mellé állított, este levetett cipõkbe szó nélkül belebújnak, nem rázzák ki elõtte õket, - holott mindenki tudja, hogy a meleg, nedves kipárolgású helyekre elõszeretettel másznak be a rovarok, a hernyók.
(Egyszer kirándulni voltam, reggel a sátor mellé kitett bakancsomban volt egy nagy, szõrös - egyébként ártatlan - hernyó, a frász jött rám!...:)

Nincsenek csivitelõ madarak a környéken.
Nincsenek majmok a fákon, nincsenek békák, gyíkok, AZ ÉTELMARADÉKOKAT NYUGODTAN KINT LEHET HAGYNI A SZABADBAN, mert senki nem nyúl hozzájuk, nem repülnek rájuk a kisebb-nagyobb madarak, nem lepik el õket a bogarak, nem történik semmi.

A kincsvadászat alkalmával Zsófi és Zé minden fenntartás nélkül, nyugodtan bement a mocsárba, hogy megnézze a mûanyag kacsákat, eszükbe sem jutott, hogy - oké, krokodilok itt nincsenek - kígyók, siklók, piócák azért lehetnek a vízben. Tudták, hogy semmilyen veszély nem fenyegeti õket.
Honnan tudták, tudhatták ezt olyan biztosan?

A kígyóktól láthatólag egyáltalán nem félnek, az ijesztésükre odatett, kiszáradt kígyóbõröket kiröhögik, mókáznak velük, engem a frász törne ki, hogy ilyenek lehetnek a környéken, attól kezdve nem tudnék nyugodtan aludni a földre helyezett ágyakon, mindig attól rettegnék, hogy éjszaka nesztelenül felkúszik rám egy ilyen dög.:D

Mi van itt?

Egy teljesen kilúgozott, steril, szinte kihalt erdõben vannak a játékosok, minden veszélytõl 1000 százalékig megvédve õket?
Ha igen - nem tudom, milyen berendezésekkel, erõs szúnyogriasztókkal sikerült ezt elérni, - de ha ilyenek a körülmények, mi a fenének kell egyáltalán odamenni?
Azért, hogy a bátorságpróbán mindenféle undorító dolgot megetessenek velük?
Azt már tudjuk, hogy a medencékben, vagy ládákban rájuk eresztett kígyók teljesen veszélytelenek, - nem csodálkoznék, ha mindegyiknek ki lenne szedve a méregfoga, és mesterségesen le is lennének lassítva, egy hirtelen, villámgyorsan odakapó, ösztönös mozdulatot nem láttam még ezektõl a kígyóktól, még akkor sem, ha valaki befeküdt közéjük! - oroszlán, vagy leopárd a környéken nincs, elefántokat is csak kukkerral lehet látni, jó messzirõl, más, nagytestû állat sincs sehol, sem ragadozó, sem növényevõ.

Ezzel az erõvel a Börzsönyben is meg lehetett volna csinálni ezt a mûsort, annyi izgalom talán ott is lenne.:D

Más.
Bogarak, lárvák, giliszták élve lenyelése.
Nagy téma!
A felelõtlenség netovábbja!!!

Mert senki sem tudhatja, hogy ezek a férgek MILYEN KÓROKOZÓKAT HORDOZNAK MAGUKBAN, és évek, évtizedek múlva milyen betegségeket okozhatnak annak, aki lenyelte õket!
Még akkor sem, ha steril körülmények között, direkt ilyen célokra tenyésztik õket, akkor is lehet bennük baktérium, vírus, vagy valami veszélyes dolog.
Ropogósra sütve - esetleg, az éhenhalás szélén, - végsõ esetben el tudnám képzelni, hogy megegyek egy ilyen rettenetet, - a hideg kiráz még a gondolatra is, - de nyersen, élve, amikor még mozog, nincs az a pénz!

Azok a celebjeink, akik ezt megteszik, az én szememben lenullázzák magukat.
Mert ez olyan gyomorforgató, és olyan mértékû elveszítése az emberi tartásnak, ami megbocsáthatatlan - legalábbis szerintem.:D

Ha az én párom ilyet csinálna, - és én ezt látnám a tv-ben, - utána nem engedném, hogy hozzám érjen, sõt, kitenném a bõröndjeit a lépcsõházba, amikor tudnám, hogy hazaérkezik, és zárt ajtó mögött, csak a kukucskálón keresztül beszélnék vele, és küldeném el melegebb éghajlatra...:)

Rögtön vissza is fordulhatna a hülyéje, hogy még elérje a Dél-Afrikába induló gépet!...:)))
robicsek2 2014 okt. 13. - 10:11:15 Előzmény mushi
(4114/4427)
Már a Z+ vagy milyen csatornán is a köcsögsügéröl volt híres. Jutyubon találsz fent videókat.
Nem véletlen hogy egy ilyen "remek" adón "szórakoztat", mint a Retek klub :)
papzo 2014 okt. 13. - 07:04:22
(4113/4427)
Mi nem nézzük, a promó is sok belõle.
Nem hittem, hogy vannak akik nézik, nyomon követik...
Jó szórakozást hozzá.
10/10
idõjós1010 2014 okt. 12. - 22:30:33 10/10
(4112/4427)
Rengeteg a duma Balázséktól, és kevés az esemény a táborban. Ezért fölösleges volt Délafrikába utazni.
10/10
idõjós1010 2014 okt. 12. - 19:53:37 10/10
(4111/4427)
Tegnapi adásban Zsófi közli Tündével, hogy próbáljon meg a szép magyar beszédre törekedni, ha vele beszél, mert bizony az õ fülét ez rettentõ mód bántja, sérti. Erre mit hallok pont Zsófitól a bátorságpróbájon (?) "de, az is lehet hogy õ mindent megesz" :-D
4/10
nikato 2014 okt. 12. - 14:05:57 4/10 Előzmény robicsek2
(4110/4427)
Szerintem se baj!
mushi 2014 okt. 11. - 20:54:56
(4109/4427)
ma az utolsó 5 percet csíptem el, megakadt a szemem meg a fülem sebestyén balázs idétlen vihorászásán. volt "szerencsém" élõben találkozni vele, mert kiszolgáltam, ilyen pökhendi, felfuvalkodott, beképzelt emberrel még nem találkoztam pályafutásom során. nem tud mást, csak primitív, ostoba mûsorokat csinálni, mert maga is végtelenül ostoba
robicsek2 2014 okt. 11. - 10:15:17
(4108/4427)
Már rég válaszoltak neki ,de nem baj.