Téma: Célpont

10/10
mihala_mm 2009 jan. 17. - 19:28:10 10/10 Előzmény zoco
(10/50)
Kedves Zocó! Liberális vagy, vagy szadeszes? Gondolkozz ezen, mielõtt a gyerekeid rabszolgák nem lesznek..
Robi 2009 jan. 16. - 18:45:21
(9/50)
De jó:)Vannak itt még balos emberek,pedig mostanában nem találkozok ilyennel,legalábbis személyesen.Na nem mintha hiányozna csak jó látni hogy van még ilyen is. Van itt nem balos liberális,meg minden:)
Szerintem jó ez a mûsor,bár valóban sérti sok ember érdekét.Pl:fémkereskedõk,tisztességes bûnözõk,olyanok akik az életben nem dolgoztak,uzsorások,politikusok.....
Na mindegy,remélem még mindig dübörög felétek a gazdaság.Itt nálunk nem annyira,na de nem fogunk ilyen apróságon összeveszni ugye?Amúgy is kezdek hinni a reinkarnációban,és talán a következõ életembe jó lesz nekem is,és mindenkinek akinek most nem annyira jó.
zoco 2009 jan. 02. - 21:21:50
(8/50)
A mûsorról:
Egyszer én is láttam magamat a HírTV mûsorán, méghozzá a mellkasomtól fölfelé, alulról fényképezve - csakhogy elõttem nem ment el senki kamerával. Hogy lehet ez?
A másik jellemzõ módszer: felhívnak valakit (értsd: lejáratandó nem jobboldali politikust) valaki másnak hazudva magukat, aztán a választ hallhatják a nézõk, persze: vágva. Ha pedig a nem szimpi valaki nem mond semmi kompromitálót (pl. mert átlát a szitán), és lecsapja a kagylót, akkor hosszan hallgathatjuk a szaggatott jelzést, aminek jelentése: micsoda piszok egy alak!
zoco 2009 jan. 02. - 21:15:06 Előzmény Demeter Domokosné
(7/50)
Pedagógus vagyok. Egyébként nem baloldali, hanem liberális. Mindenesetre az állításod nem tudom megerõsíteni: akivel lehet politikáról beszélni, én fele-fele arányt tapasztalok (liberális, szélsõbalos, szélsõjobbos ritka). Ugyanakkor vannak városunkban iskolák, ahol feltétlen alkalmazkodást várnak el, ezek mindegyike jobboldali.
Akikkel én beszélgetni szoktam, igen mérsékeltek és elvhûek, pl. nagyon szeretek beszélgetni igazi konzervatívokkal (mert ehhez komoly mûveltség, világismeret, identitástudat szükségeltetik).
1/10
kgyuri0 2008 dec. 20. - 10:53:42 1/10
(6/50)
A MagyarGárda betiltása elõtt egy nappal cigányok behatoltak egy gárdista otthonába és brutalizálták, a családja elõtt, azaz megverték. Érdekesség: állítólag köztörvényes okból(rablás), csak akció közben jöttek rá, kivel van dolguk, ettõl nem lettek kíméletesebbek. Különös véletlen fejlemény, amit néhány egyén, akik a MagyarGárda mellett szeretnének kiáállni, különösen hálásan fogadhatnának, hiszen pompás lehetõség a gárda melletti hangulatkeltésre. S a HírTV-ben, úgy látszik vannak erre vállalkozók. Lelkük rajta, bár nem értek egyet, de nem érthetek egyet mindenkivel. De nem is ez a lényeg, hanem a színvonal!
Egy ilyenfajta propaganda mûsor (is) akkor lesz igazán hatásos, ha legalább látszólag kisérlet történik némi objektivításra. Na, ezzel aztán e mûsor készítõit se lehet megvádolni, miként a HírTV megannyi munkatársát s mûsorát sem. Iszonyúan kilóg a lóláb! Pedig, ha ez a hír igaz lenne, világraszóló botrány lenne. Megdöbbent, hogy a tévések még meg sem próbálták pl. a rendõrséget megszólaltatni az ügyben, minden ameddig eljutottak a kereskedelmi televiziók eröltetett és gyermekded csipkedése. Nem hiszem, hogy a rendõrség nem nyilatkozott volna a HírTV-nek, de ha nem, az is önmagáért beszélt volna. Sajna-bajna, az egész riport azt a látszatot kelti, hogy gyermeteg koholmány.
Az ezt megelõzõ mûsorban JókaiAnna volt a vendég, az a benyomásom, õ a gyûlölködés és álszentség igazi fölkent papnõje. amit CsermelyPéterrel közösen produkálnak, az a baloldalnak ezrével tízezrével képes szavazatot hozni.
Nekem csak jó, én szóltam.
meszag 2008 jún. 09. - 08:19:43 Előzmény petej
(5/50)
Semmi bajom azzal, ha a pedagógus is valamely eszméhez ragazkodik, csak ne az iskolában tegye.
Silvellie 2008 ápr. 25. - 21:28:00 Előzmény adamoczky
(4/50)
Vagyis, hogyis van ez? A pedagógus sem nem jobbos, semnem balos legyen, hanem micsoda legyen?Vagyishogy ne legyen véleménye?Okos!!!!!!!!!És Te nem is férfi, nem is nõ vagy hanem semleges?No bravo: Silvellie
petej 2007 dec. 28. - 19:40:36 Előzmény adamoczky
(3/50)
Részben igaz, de nem realisták, hanem konformisták. A pedagógusnak minden rendszert, kormányt "ki kell szolgálnia". "Azt" a rendszert túl sokáig kellett szolgálni, így egyre jobban hasonultak hozzá.
adamoczky 2007 okt. 22. - 16:24:34
(2/50)
Azt kell mondanom, hogy az alapállítás is hamis. Azaz nem igaz. Azaz hazugság. Szerintem sajnos!
Másrészt az lenne a legjobb ha a pedagógusainkról nem lehetne megállapítani, hogy balosak vagy jobbosak, netán egyik oldalra sem lehet besorolni õket hanem realisták és objektívek.
Demeter Domokosné 2006 okt. 27. - 17:11:47
(1/50)
Számomra igen érdekes, hogy a pedagógusok többsége elkötelezett baloldali. Bármennyi sérelem, megaláztatás éri õket, kitartóan a jelenlegi kormány hívei. Miért? Meddig?