Téma: Cennet

mihenike 2019 febr. 22. - 15:30:43 Előzmény malvinkicska
(258/478)
szia! Szelim végre levágatta a haját :) ez a legjobb ebben a részben :)
malvinkicska 2019 febr. 21. - 18:07:28
(257/478)
Szia a mai részben megőrült Melissa szerintem ez nem kicsit nagyon el van túlozva ez az őrjöngés , ha szülő anyja lenne Arzu akkor is sok lenne amit ez a nő követ Selim miatt, éppen azt csinálja amit az anyja szokott, nekem. az újságok is megírták a botrányt Sema ki van akadva tudod a rongy rázás a család lejáratása, de nagyon jól van így.
Melissa be volt zárva de tudod kijátszotta a házvezető nőt és elszökött Cennetéknek betörte az ablakot és fojtogatta C-t, Suna meg a lány csak óbégattak ahogy szoktak , szerintem ebben a sorozatban ilyen jeleneteknek nem lenne helye. Megérkezett Kaya az tett rendet köztük. ahogy folytatódik a sztori azt látom ennek a Kayának kettős személyisége van, mert egyik percen normális a másik percben szinte bekattan, mint aki nem normális. Azt akarja együtt legyen Arzuval ,mert azt mondja annyira szereti, az meg pont az ellenkező típus mert ő nem . Azt szűrtem le itt sok pszichés zavaros embert mutatnak be, mert épp eszű emberek nem így viselkednek, várom a véleményed. Azt gondoltam abba hagyom , de nem mert kíváncsi vagyok a karakterek fognak e változni, mint jelenben Selim , mert most mint szerelmes férfi úgy viselkedik.
mihenike 2019 febr. 21. - 15:37:32 Előzmény malvinkicska
(256/478)
Szia! megnéztem! ez tényleg nagyon jó volt!!!!
malvinkicska 2019 febr. 20. - 19:43:42 Előzmény mihenike
(255/478)
Valóban ez most jó rész volt olvastam egy beszélgetést a Cennetet alakító színész nővel , és ő azt mondja valóban nagyon naiv a sorozatban megbocsát mindenkinek, de ugye ezt írták neki.
mihenike 2019 febr. 20. - 19:37:44 Előzmény malvinkicska
(254/478)
Szia! na ebben a részben több történt, mint máskor egy hétig :)
malvinkicska 2019 febr. 20. - 18:04:14 Előzmény mihenike
(253/478)
Szia a mai rész igen most történtek dolgok, azzal kezdődött Orhan haza vitte Cennetett, éa a gáz csap nyitva volt, de nem lett nagy baj csak szellőztetés, és ráadásul Kaya velük reggelizett azt mondta Muknak biztos alva járó, és kinyitotta a gázcsapot. Aztán kezdődött az eljegyzés , és abban kévézóban amelyikben C dolgozik, az szegény mikor meglátta Orhant elejtette a tálcát, és jól oda mondogatott neki, mert itt szemét ember van bőven tudod. Aztán várták Arzut, de az Kayaval volt , nem érkezett meg és elkezdődött a ceremónia, Selim anyja köszöntötte a vendégeket, és mondta egy kis filmmel szeretne kedveskedni, a vendégeknek, mikor gyerek volt S és oda ért a felvétel ahogy bevallja becsapta Selimet , mert elhitte neki lefeküdtek de nem, Selim azt mondta rohadj meg. Ez akkora pofára esés volt, és szégyen, de megérdemelte a kígyó Melissa. Kaya mondta Arzunak vetkőzzön, de még sem vitte ágyba azt mondta nem tudja megtenni, vele , mert nagyon szereti Arzut.Nekem eza Kaya egy érdekes figura de nagy színész az biztos , olyan könnyedén adja elő a dolgokat és természetesen hitelesen jön le, annyira nevettem, mikor Arzut stresszelte , ezután hogyan tovább majd holnap meglátjuk, mit csinál a bukott menyasszony Melissa.
mihenike 2019 febr. 20. - 15:15:34 Előzmény malvinkicska
(252/478)
Szia!!!! vissza Cennetékhez!!!!
Mahír meg Suna 5 perc alatt megkedvelték Kayát... egyiknek sem tünik fel, hogy milyen faragatlan alak :) de Mahír elment vele még vadászni is :)
Cennet miért màrtīrkodik még mindig?! van egy gazdag apja!!!! miért állt be megint pincérkedni?! az a mániákus Orhán ott is megjelent!
Ez a Melissa botrányosan viselkedik! nem veszi észre magát?! az állítólagos völegényével egy szórakozóhelyen vannak, de az rá sem néz :) haha!!!!
ezt a hirtelen felbukkant barátot Nilgüln mami küldte rá Melissára?!?
Kaya apu rányitotta az öreg Mukkira a gàzt!
(ez az öregasszony játszik a Piszkos pénzben is... de nagyon unszimpatikus).
mihenike 2019 febr. 19. - 21:49:01 Előzmény malvinkicska
(251/478)
köszi, na majd látom, hogy meddig bírom :)
malvinkicska 2019 febr. 19. - 19:52:59 Előzmény mihenike
(250/478)
Szia örülök neked tetszik, az a jó, akkor jó szórakozást.
mihenike 2019 febr. 19. - 19:41:43 Előzmény malvinkicska
(249/478)
szia! na végre akkora Melissa kisasszony le fog bukni :)

OFF
Tudom többször írtad, hogy nem szeretted a Piszkos pénzt..., na én a 28. résznél járok, de már annyira idegesített, hogy nem történik semmi, hogy rákerestem és láttam, hogy Sibel és Denizer gyilkosa nem más, mint Ömer bátyja és még kettös életet is él, hogy másik családja is van :D és együtt dolgozik a gyilkoló gép pszichopata Tayyarral :D leesett ám az állam! Azt hittem, hogy az idegbeteg növér a gyilkos!!!!!
Ez azért tetszik :) kár, hogy ilyen lassú!!!!!
OFF
malvinkicska 2019 febr. 19. - 18:03:51
(248/478)
A mai részben Kaya bekattant , mert meglőtte Mahirt is aztán Muknál kinyitotta a gázcsapot, valamiért nagyon haragszik. Selimnek jött egy új barát, elmentek szórakozni oda ahol Cennet dolgozik, erre ott termet Melissa is csókolgatni akarta de Selim nem hagyta ordított is vele , M berúgott, és elmentek a baráttal haza , ott meg a barát felvette videóra azt a történetet ahogy behúzta Selimet, hogy lefeküdt vele, azt láttam a fiú elküldte Selim Anyjának. Cengiz az nagyon megkattant, mert mondja neki a felesége, azért akarja M-t, hogy közelebb kerüljön Arzuhoz, és nem törődik azzal a fiúk nem lesz boldog. Kaya egy éjszakát kért Arzutól töltse vele és békét hagy a családnak, mert ellenkező esetben kinyírja őket.
malvinkicska 2019 febr. 19. - 16:26:31 Előzmény mihenike
(247/478)
Szerintem mikor mi is étkezünk a mi asztalunk is szép, most már nálunk is olyan modern ételek vannak, egyik szebb , mint a másik, pl a töltött húsuk, aszalt szilvával, meg aszalt barackkal, mikor felvágjuk nagyon guszta egy kis zölddel, pl petrezselyem levél paradicsom karika, saláta levél, most voltunk Görögkatolikus Farsangi bálba a menyem nagyon szép hideg tálat salátákat készített, volt aki kérdezte , hol csináltattuk, nem saját készítés. A színészeknek ebben van olvastam sokszor ruha és élelem reklám is azért roskadnak az asztalok. Nézek eg sorozatot Tiltott Alma a címe ott meg a ruhákat reklámozzák, mert van színésznő minden jelenetében másképp van öltözve, olyan modell alkat. Voltak akik sokallták a ruhát rákérdeztek és egy ezt volt a válasz, a ruha cég patronálja a sorozatot.
mihenike 2019 febr. 19. - 15:51:49 Előzmény malvinkicska
(246/478)
ezek az ételek nagyon jól néznek ki minden sorozatban :) Kaya is egyedül reggelizett, de mekkora villás reggelit csapott :) de az igaz, hogy akár milyen szegények is, akkor is tele van az asztal :D
mihenike 2019 febr. 19. - 15:18:43 Előzmény malvinkicska
(245/478)
Látom hogy a Fatmagül föszereplöje a nyomozó a Piszkos pénzböl!
mihenike 2019 febr. 19. - 15:15:24 Előzmény malvinkicska
(244/478)
szia! most nézem a hétföi részt... jaaaaj ennek a Kayának milyen szövege van :D
vajon ki küldözgeti Cennetnek a kirakóst?!? csak nem Cengiz?!
Arzu remélem meg fog bünhödni azért amit Cennettel tett!
Özlem meg Mahír borzasztóan idegesïtöek külön-külön is :)
Nilgünnek hogy vàg az esze! átlàt Melissán!
mihenike 2019 febr. 18. - 18:05:14 Előzmény malvinkicska
(243/478)
Köszi, rákeresek majd!
malvinkicska 2019 febr. 18. - 18:03:43 Előzmény mihenike
(242/478)
Szia annyira semmi ez a sorozat még véleményt sem érdemel semmi nem történik fenyegetik egymást óbégatnak, főleg Arzu és vége, amíg lebukik ez a kígyó Melissa nézem és most már valóban abba hagyom ez egy értelmetlen semmi, harmat gyenge.
malvinkicska 2019 febr. 18. - 14:10:16 Előzmény Magenta99
(241/478)
Tudod sok salátát esznek de majd jobban oda figyelek, meg lecsót is szeretik de azt azt hiszem olyan lehet , mint a mienk.
Magenta99 2019 febr. 18. - 10:23:14 Előzmény malvinkicska
(240/478)
Köszi a válaszodat.
A töltött szőlőlevelet ismerem, a köfte meg valami fasírtféle. Azokon a tálakon meg mindenféle színes, zöld, piros, sárga izék vannak, némelyik valamivel töltve, mások csak úgy.
Ha megfigyeled, egy evésnél legalább 8-10 féle kisebb-nagyobb tál van fent az asztalon.
Nekem az is fura, hogy a húslevest citrommal eszik - gondolom ők valamiféle ragulevest értenek húsleves alatt, mint nálunk a tárkonyos csirkeragu, abba el tudom képzelni a citromot. :)
Én szívesen végiglegelnék egy ilyen terített asztalt. :)))
malvinkicska 2019 febr. 18. - 08:55:53 Előzmény Magenta99
(239/478)
Amit legtöbbször emlegetnek aza töltött szőlőlevél, azt nagyon szeretik, meg azt hiszem Köfte, az a neve de sok recept volt már fent a Fb-on de nem írtam le egyet sem különösebben nem érdekel.