Téma: Cennet

mihenike 2019 febr. 12. - 15:51:27 Előzmény malvinkicska
(218/478)
Szia! nézem az 52-es részt!!! ezt már én is egyre nehezebben bírom :D
Az elején jól beszólt Selim Melissának :)
Orhán csöpögös beszéde nagyon idegesítö!!! aztán átváltozik dùhvaddá... „az a szemét lefeküdt az unokahùgommal“ Cennet elejti a csészét... jaaaaj:)
Arzu teljesen idegbeteg... Mahírral megint összemelegednek... Meg akarja védeni Arzut és Melissát... de legalább a férjének elmondhatná, hogy mi történt vele?!?
na jól van, semmi váratlan... csak a szokásos!!
mihenike 2019 febr. 12. - 08:43:28 Előzmény malvinkicska
(217/478)
szia :) majd megnézem és írok :) de tényleg unalmas :)
malvinkicska 2019 febr. 11. - 18:02:20
(216/478)
Szia elkezdődött a hét nem egy kecsegtető résszel, hallgattak benne annyit sok volt.
Selim emészti magát merte elvesztette Cennetet, mivel Orhan közölte vele lefeküdt Melissaval, megkereste S C-t, de az elzavarta, azt mondta örökre felejtse el.
Sema asszony megkereste a férje óráját ami rossz és elvitte a régiség boltba Kayahoz aki vállalta a javítását amit Mahirnak akar adni. Arzu hisztizett Mukkadesnek, szapulta Kayat, most mi igaz abból a sok rosszból nem tudni de szerintem magát félti, rájönnek az igazságra. Annyi érdekes történt Sema meghívta magukhoz vacsorára, Kayat és Cennetet, ez lesz holnap, Az unalomig nem karom magam ismételni de ritka sz r egy sorozat , mert húzzák a semmit.
mihenike 2019 febr. 10. - 20:44:36 Előzmény malvinkicska
(215/478)
Elolvastam :)

Örülök neki, hogy Kaya megszorongatja Arzut... Arzu igazán elmondhatná a férjének a sötét titkát, így megmenekülhetne Kaya elől ... hiszen most Mahír úgyis békülni akar .... Selim jól beleesett Melissa csapdájába... remélem még a házasság előtt kiderül, hogy csak hazudik a kis vipera


mihenike 2019 febr. 10. - 20:32:23 Előzmény malvinkicska
(214/478)
szia :D nem haragszom, ez csak egy sorozat :D ahogy írtam tetszett az elsö rész, de azóta semmit nem
haladt a story :D
malvinkicska 2019 febr. 10. - 18:11:36 Előzmény mihenike
(213/478)
Szia remélem nem haragszol, hogy ezt írtam olvastad a jövő heti előzetest a Cennet, a hold pont hun meg van, érdekes lesz.
mihenike 2019 febr. 10. - 16:33:27 Előzmény malvinkicska
(212/478)
Szia! köszi, utána olvasok. A Tubával nincs különösebb problémám... inkább magát a történetet nem tudtam még elhelyezni, hogy jó vagy sem... mert 12 rész alatt nem történt semmi benne... :D
malvinkicska 2019 febr. 10. - 10:40:11 Előzmény mihenike
(211/478)
Szia tudod én nem tartottam ezt sem nagy számnak mivel Tuba mindig beleszólt mindenbe, menj fel a portra tájékozódj nem kel az én meglátásomra adni, mert attól neked és másnak bejöhet, de én nagyon kerülöm amibe ez a nő van az Asit is Murat Yildirin miatt nézem, de ott sem jön be , nem tudom neki elhinni ahogy alakít.
mihenike 2019 febr. 09. - 20:41:57 Előzmény malvinkicska
(210/478)
Szia! Luz Mariára emlékszem :D 20 éves telenovella :D Cennet is inkâbb hasonlït egy telenovellához :D

Tudom, hogy a Tubát nem bírod, de láttad a Piszkos pénzt?! én csak online nézem a saját tempómban, de ez be fog indulni? vagy felejtsem el?! érdekelne, hogy mi volt a kapocs a nyomozo menyasszonya és Tuba apja között...de szerintem 100 rész mùlva sem fogom megtudni :D A véres kezü nagybácsi a legjobb....
malvinkicska 2019 febr. 09. - 16:13:18 Előzmény mihenike
(209/478)
Szia szerintem ez a sztori sokkal rosszabb nekem ,este az Izaurán nézem a Luz Mariat, abban sincs ennyi hiteltelenség mint ebben pedig az egy 20 éves sorozat régen megakartam nézni, és most sikerült
OFF az a gond nem adnak normális sorozatot , most Zsoki tv reklámozzák nem tudom melyik szolgáltatónál lesz, mert van annyi csatorna , de semmit nem ér szinte egyik sem, sok a reklám mindenütt.
Amint említettem sok t sorozatot láttam de ez a ritka gyér , annyira kevés a mondani valója, mert csak ezen rágódnak C anyja , most meg hozzá akarják boronálni SElimhez azt a kígyót, és ebből nem tudnak kitérni.
mihenike 2019 febr. 09. - 15:53:55 Előzmény malvinkicska
(208/478)
Szia!

ebben a részben volt Arzunak egy értelmes mondata, hogy miért is csinál mindenki ekkora ügyet Melissa és Selim együtt töltött éjszakájából?! söt, ö gyanakszik is rá, hogy Melissa hazudik!
Ezzel szemben Mahír és Sema játszák az erkölcs-csöszt és sajnálják szegény kis Melissát...fujjj... undorïtó ez a lány!!!!

Cennetnek továbbra is hazudik Mukkades, Suna és mostmár Kaya is...

Kaya tényleg ismerte a börtön elött Rizát?!

Szelim hazament és kibékült a szüleivel, ez kedves jelenet volt!

Orhan az idegeimre megy... elöadja a nagy macsót... közben meg pitiáner játékot folytat Melissával!!!!!
malvinkicska 2019 febr. 08. - 18:06:52 Előzmény mihenike
(207/478)
Az 51-es Arzu elment Mukkadeshez, és sok rossz dolgot mondott Kayat illetően az egy bitang stb, Kaya és Cennet együtt reggeliztek minden finomság volt, faggatta ki az anyja de az apja azt mondta mindennek eljön az ideje és megtudja. Melissa sajnáltatja magát, és Sema asszony felkeresi Seliméket , kifelejtettem voltak Cengiz és Selim az igazi szülők sírjánál, és onnan mentek haza.Selim mondta Sema néni nem emlékszem semmire, majd megbeszéljük M-l, mikor hazament annak is elment az esze és fel volt háborodva amiért nem ismerte el S, hogy lefeküdtek, erre Orhán őrült módon megint elment Cengizéknél, úgy verte az ajtót, mint egy elmebeteg, de ott ráakadt , mert Cengiz jól elverte. Orhán telefonált C-nek látni szeretné azzal lett vége egy csokor virággal felkereste , és indultak egy teázóba. Azt láttam amai részben erőnek erejével rá akarják erőltetni Selimre Melissat, de azt is látom Cengizék azért észnél vannak nem igen fogják engedni. Kayanak nagyon szép régiség kereskedése van és azt is megmutatta Cebnnetnek, az meglátta K szüleit képen és elvitte őket, mert mondta ezek a nagyszülei, és érthető ragaszkodik hozzájuk, ha már csak képen ismeri őket.
mihenike 2019 febr. 08. - 17:14:27 Előzmény malvinkicska
(206/478)
nos igen, ùgy tényleg kényelmes :D
malvinkicska 2019 febr. 08. - 16:41:21
(205/478)
Szia tudod nekem a számtógépembe a fiam tetettet egy 14 ezer forintos kártyát és átviszem a sorozatot az okos tv-re és az ágyamból is nézhetem mikor van kedvem hozzá igaz olvasni kell, de a műsorok még gyatrábbak, mint ezek a sorozatok.
mihenike 2019 febr. 08. - 15:52:19 Előzmény malvinkicska
(204/478)
Itt vagyok, gyorsan végig nézem :D

50. rész! „Ha Cavidan halott, akkor Kaya is halott! Cennet a mi lànyunk! Most ölj meg, mert legközelebb nem lesz ilyen könnyü dolgod“

Kaya tényleg szerelmes, csak egy megvadult ember!

Haha, és tényleg megölte volna, de nem volt töltény a fegyverben :D
Itt hadonásznak az utcán fegyverrel és senki nem veszi észre öket! De ennél már csak a vonatállomàson történt hadonászás volt jobb :D

Cennetnek igaza van, hogy csodálkozik, hogy Kaya ennyire könnyen vette ezt az Apa-Lánya kapcsolatot! Megenyhült iránta a szíve!

A „jégkirálynö“ Mukkaddes Mama nem tanult a hibájából? továbbra is hazudik Cennetnek, nem mondja el neki, hogy Arzu az anyja :D

Orhan, Mahír, Sema védik a drága kishercegnö erkölcseit... Melissa elhiszi a saját hazugságait is lassan... ilyen egy ragadós piócàt! és milyen ruhák vannak rajta?! mint, aki mindig az Operába készül.

Orhán jól megcsavarta a történteket, azért csinált ekkora cirkuszt, hogy Szelimet arra kényszerítsék, hogy elvegye Melissát!!!!

....


mihenike 2019 febr. 08. - 14:59:40 Előzmény malvinkicska
(203/478)
Szia!

49-es! Orhàn: „ez itt Selim bùvò helye és együtt laknak Melissával :D „

Melissa: „Lefeküdtünk egymással és mostmár ehhez a férfihez tartozok“

Nilgüln jól átlát Melissán!!!! mondta, hogy biztos Melissa leitatta Selimet!

Borzalmasak ezek az elcsépelt párbeszédek!!!
Nagyon megérdemelte azt az atyai pofont!!!! Ez a csùcstali Selim lakàsàn... azt hittem Nilgüln megöli Orhant :D

Nagyon aranyos jelent volt Kaya és Cennet egymásra találása!

Kayának nagyon jó beszólásai vannak, mint a „Rómeo“ meg a „Hercules“ vagy „persze azért keressük Cennetet, mert bent ül a szobájában“

Arzu rohangál mint pók a falon!!!! nagyon idegesítö karakter!!!!!
mihenike 2019 febr. 08. - 14:05:59 Előzmény malvinkicska
(202/478)
Feliratos török sorozatot nem nézek, mert nem bírom hallgatni a török hablatyot :D
Ami nem is baj, különben ülhetnék egész délután a tv/laptop elött :D
mihenike 2019 febr. 08. - 14:04:09 Előzmény malvinkicska
(201/478)
szia! én még csak a 48-nál tartok, de annyira lassan történnek a dolgok...

Melissa nyeregben érzi magát... milyen csùnyán beszélt Nilgünnel?!? esetleg Selim engedhetné meg magának ezt a hangsùlyt, mert hazudtak neki 20 éven keresztül... de Melissa mit képzel magáról?!

Cennet elment kiosztani Arzut, ami Semànak nagyon tetszett :D

Kaya is megjelent a villában, de azt nem tudom, hogy tényleg ismerte anno Rizát?! vagy talân Riza csukatta le?! ezt a szálat nem értem!

Mahír békülni akar Arzuval, vagy mi van?!? :D itt mindenkinek elment az esze?!? :D

malvinkicska 2019 febr. 08. - 06:53:34 Előzmény mihenike
(200/478)
Szia azt én régebben végig szenvedtem , de mióta ilyen a felhozatal, most is biztos fordítanak , vagy 15 hanem többet van válogatási lehetőség, azt én Engin Akyürek, a főszereplő férfi miatt néztem végig, mert abban is van annyi, szemét nő, és nem bírom a napjainkban sem a színre forgó szemét embereket. Az említett főszereplőtől láttam egy sorozatot abban annyira hitelesen alakított egy epilepsziás férfit kész csoda volt. A végső akarat nagyon szép történet, volt nekem .
mihenike 2019 febr. 07. - 20:59:27 Előzmény malvinkicska
(199/478)
szia! emlékszem! anno belenéztem és nem tetszett... pedig a föszereplö srácot nagyon bírom!!!! A „Piszkos pénz...“-el szenvedek még... 10 részt néztem màr meg, de nem tudom eldönteni, hogy jò vagy sem :D