Téma: Cennet

mihenike 2019 jan. 29. - 20:39:23 Előzmény malvinkicska
(158/478)
Igen, láttam, hogy Szelim dühöngött! nem szereti Melissát és el sem akarja hinni, hogy együtt töltötték az éjszakát. De Melissa nagyon gonosz! beteg ember!
malvinkicska 2019 jan. 29. - 18:02:39 Előzmény mihenike
(157/478)
Megint én vagyok azt meg állapítottam ez a sorozat Arzu és Melissa mocskáról szól, mert ezeket nem lehet leállítani, most már valóban nagyon szappan operás az egész, annyira el van nyújtva, ez így nem élvezhető, gondolhatta m volna mikor láttam mi a téma ez kevés ennyi részhez. A mai részben szemétkedtek Cennettel a böribe, aztán Mukkades berontott Arzu irodájáéba, de semmi érdemlegeset nem mondott, sok hühó semmiért volt a mai rész is. Egyedül Orhan az aki tenni ekar valamit és szembe szállt azzal a szemét nővel ügyvéddel, meg aki alá íratta azzal is, bement meglátogatta Cennetet, és igérte neki kinyomoztatja ezt az egészet. Kaya elment Sema asszonyhoz de semmit nem mondott csak részvétet nyilvánított, felment Arzu szobájába és ki vett egy fekete ruhát a szekrényből és mellé feküdt, ez is olyan hiteltelen volt nekem. Egyszóval nem untatlak ez egy kalap kai eddig nekem, hiába áradoznak a FB-on írják ne hagyjam abba , mert eztán jön a fekete leves, szeretném látni.
malvinkicska 2019 jan. 29. - 15:06:42 Előzmény mihenike
(156/478)
Azért láttad Selim tört zúzott mikor elmondta eza szemét csaj a dolgot, az csak ő szerette volna, ezt képzelte be magának, é nagyon remélem észre téríti őket Kaya, mert ha az sem akkor valóban nagy csalódás ez a sorozat.
mihenike 2019 jan. 29. - 13:17:49 Előzmény malvinkicska
(155/478)
Borzalmasak ezek a török börtönök!
Melissa nagyon idegesítö! ùgy adja elö, hogy Ö az áldozat ... legszívesebben felpofoznám!!! Szelim megint bedöl neki?
malvinkicska 2019 jan. 29. - 07:08:58 Előzmény mihenike
(154/478)
Szia egyezik a véleményünk, ezekben a török sorozatokban rendőrség börtön kórház nélkül rengeteg hazugság, nélkül nincs sorozat, annyira el tudnak húzni egy történetet , sokszor azt várom mikor vágnak körmöt vagy ilyesmi, mert sok nem oda való dologgal nyújtják a történetet.Cennetet sajnálom, mert ő a cél pont neki kell szenvednie, nem is lennék bosszús, de egy másik sorozatba, ugyan ez a helyzet sajnos, de nem írhatom ki, mert akkor kizárnak a csoportból, sokan annyira fanatikusak, sok semmit mondó történettel kapcsolatban. Esténként most a Luz Mariat nézem de még az is másképpen van felépítve , mint ez. Kaya csak hadd szorongassa meg ezt a szemét Arzut megérdemli. Suna és Mukkades is két balfék nekem is. az összest össze vetve nálam nem egy igaz siker sorozat.
mihenike 2019 jan. 28. - 20:24:58 Előzmény malvinkicska
(153/478)
Én sem szeretem, amikor percekig csak meresztgetik a szemüket és semmi sem történik! Az a hiszti az autóversenyzésnél... Melissa élete semmiböl sem àll, csak, hogy Szelimet kergeti!
Arzu mindenért Cennetet hibáztatja, pedig elfelejti, hogy Ö hozta be a cégbe, amikor még nem tudta, hogy Ö az elhagyott lánya...
De hogy börtönbe jutatta a sajátlányát... ez a forgatókönyvírò pszichopata...
Gondolom, aki keresi Arzut/Cavidant, ö Cennet igazi apja... gondolom eröszak történt...
Sema mindig jól beolvas Arzunak, de az öreg...“Apuka“, jól megkavarta a szálakat a végrendelettel :D
Mahír szánalomra méltó. Özlemen nem tudok kiigazodni. Cengiz vajon szerelmes Arzuba?! nem lenne csoda, hogyha kiábrándult volna a félkegyelmü feleségéböl...
Ali/Selim kicsit túlzásba viszi a hisztit!
Suna meg a nagyi idegesítöek!
Ömer meg a kisbarátnöje aranyosak.
Orhan nagyon visszataszító alak!
Szerencsétlen Cennetet jòl átverték és most börtönben van! De ezt Orhan biztos nem
fogja tétlenül nézni!
malvinkicska 2019 jan. 28. - 18:14:54 Előzmény mihenike
(152/478)
Szia tudom írtam abba hagyom, de nagyon sok biztatást kaptam, de manem tudtam délután nézni mivel a drága húgom éppen akkor telefonált, mert minden nap beszélünk. Az előzetest olvasva, igen valóban nagyon rondán van megírva, Melissa szerepe, szerintem az is azzal a sok szem mersztgetéssel sok egy kicsit néha, azt figyelem ezek a török nők nagyon rondák főleg ha valami ,nem úgy van ahogy szeretnék. Azt szűrtem le aki ilyen forgató könyvet írt ott is baj van a lélekkel, mert ennyi mocsok azért az már valami.
mihenike 2019 jan. 28. - 17:59:33 Előzmény malvinkicska
(151/478)
Arzu nagyon kegyetlen! remélem megkapja a büntetését!
mihenike 2019 jan. 28. - 17:58:43 Előzmény malvinkicska
(150/478)
nos, a pénteki rész tényleg hajazott egy szappanoperához :D Melissa elöfogja adni a „hattyù halálát“, hogy együtt töltötte Selimmel az éjszakát! a végrendelet bontása és Cennet letartóztatása is elcsépelt jelenetek voltak... Selim tùl tolja a szerepét ezzel a tombolással...
malvinkicska 2019 jan. 27. - 07:40:40 Előzmény mihenike
(149/478)
Szia nagyon örülök nem soká látod a részeket, képzeld annyi sok biztatást kaptam szebnél szebb gondolatok, hogy ne hagyjam abba, most jön a java, elgondolkodtató, mert van aki látta már törökül végig, és annyit írtam meg lesz szorongatva Arzu. Azóta vagyok én is ilyen sorozat mániás mióta idő milliomos lettem , mivel addig, nem volt ilyenekre időm, azt sem tudtam mi fán terem, de egyszer minden véget ér.
mihenike 2019 jan. 26. - 22:40:20 Előzmény malvinkicska
(148/478)
Màr csak a pénteki részt kell bepótolnom, de most igencsak mexikói szappanoperához kezd hasonlítani, ahogy Szelim tombolt a gyerekszobában, ahogy elfordul Cennettöl és Melissát magasztalja! Arzu és Cengiz teljesen idióták! Nilgül lassan tényleg megöl valakit. A titokzatos férfi lassan kijön a börtönböl! Gondolom Cennet eröszakból fogant, ezért utálja ennyire Arzu.
Én felíratosan nem nézek török sorozatot, de az biztos, hogy ennél láttam már jobbat én is!!!!
malvinkicska 2019 jan. 26. - 11:28:40 Előzmény mihenike
(147/478)
Szerintem igazi török pasi azért szőrös, tudod nem ismételem magam de ez sok egy kicsit amit ebben követnek. Azt is írtam sok sorozatot láttam nézek törököt , de újabban ez a sik aki írják kifognak valakit és az a szenvedője itt Cennet, azért merem írni, mert sokat feltudnék sorolni ahol szintén ez a helyzet, és most már kezdem elhinni a török nők erőszakosak, mert képesek kimarni a szeretőjüket a nyílt utcán valaki rakott fel képeket egy ilyen esetről.Azért néha felnézek hozzátok Jó sorozat nézést kívánok.
mihenike 2019 jan. 26. - 09:31:13 Előzmény malvinkicska
(146/478)
Köszi az infókat :D ez a Szelim olyan szörös, hogy már visszataszító!!!!
Melissát játszó színésznö nagyon szép!
mihenike 2019 jan. 26. - 09:12:41 Előzmény malvinkicska
(145/478)
Szia! Szóval feladtad és nem nézed tovább, teljesen megértelek :D
Én most nézem a 38-as részt! Selim és Cennet bùgnak az utcán mint a galambok :D ez nagyon jó volt idöhùzàsnak :D
Melissa bevonult a céghez egy idétlen dinoszauruszus blùzban, beteszi a fenekét Selim irodájába és tudomást szerez az eljegyzésröl! aztán elrohan Selimékhez és mindent megtud az örökbe fogadásról...
Kár, hogy ilyen negatív a karaktere mert igazán szépséges színésznö!
Jaj ez a leánykérés a kis hajón nagyon romantikus :D Melissa meg mint egy vadbarom megy mindent tönkre tenni!
Mondjuk ha Özlem nem kezd el okoskodni, akkor Cennet el mondta volna az igazat Alinak/Selimnek! helyette most Melissa lesz az „igazmondó Juhász“ és „öszinteség példaképe“!
Mézi 2019 jan. 25. - 19:00:00 Előzmény malvinkicska
(144/478)
Én is már csak fél szemmel nézem, közben megy a net, azon csinálom a dolgom. :D Ez az Arzu néha elég ostobán tud viselkedni, holott felvezették, hogy mennyire eszes. Mikor visszament a nyaralóhoz és elbújt egy vékony fa mögé, meg beszaladt az erdőbe, LOL. Most meg a zsarolásnál eszükbe sem jut, hogy oké, megkapták a képeket (nem kapták), de abból csinálhatott másolatot a zsaroló? A nagyiék állandó jajveszékelése, aggódása idegesítő. Melissa jól tette, hogy elmondta az igazat, Selimet is megértem, hogy kiakadt C-re, de már kezdi nagyon túltolni ezt a szerepet. Cennet is irritál a folytonos mártírkodásával, meg hogy semmi önbecsülése, büszkesége.

Továbbra is Semát bírom csak, Nilgün meg lehet, hogy élve eltemet mindenkit, csodás vég lenne. :D Még ebben a Kayában bízok, hogy hoz valami színt, izgalmat, remélem elmés karakter lesz. Én nem is nagyon figyeltem eddig, hogy börtönben csücsül, hát ez nagyon biztató komolyan :)))
malvinkicska 2019 jan. 25. - 17:59:40
(143/478)
A mai nappal én befejeztem a nézését, én ennyi mocskot hazugságot, nem nézek én szórakozni szeretnék, nem mérgelődni, a mai részben elérte a két kígyó Arzu és a lánya Cennetet letartóztatták, Ali nagyon rondán beszélt C-vel lerészegedett, Melisa pátyolgatta, és mellé bujt az ágyban, a részeg férfi mellé, én ilyen arogáns szemét nőket, mint ezek a törökök nem láttam, pedig láttam egy pár sorozatot.A végrendelet fel lett olvasva , Arzu 17 Mahir 8 % Orhan 25 %, a feleséggé a ház a nyaraló.Azt nem mondom soha többé nem nézek bele , de ez nem most lesz, van még vagy 80 rész, és nem nézem ezt a sok mocskot, van ettől sokkal jobb ha még olvasni kell akkor is.
malvinkicska 2019 jan. 25. - 12:48:12 Előzmény mihenike
(142/478)
szia hoztam neked egy kis hírt a Cennet főszereplője Selim az Berk Atan és több díj tulajdonosa. 2012 ben Török ország legjobb modellje és ebben az évben a Világ legjobb modellje címet is elnyerte, 2016-ban a Napfény lányaiban nyújtott alakításáért a legjobb színész díjat kapta meg.A Cennetben alakító Melisa Zehra Yilmaz van barátja két éve és egy zenész Cen Belevi a neve.
mihenike 2019 jan. 24. - 22:32:21 Előzmény malvinkicska
(141/478)
Szia! igen, egyetértünk! sajnos valamit nagyon elszùrtak a forgatókönyvírók!
talán a héten utolérem a tv2-t és nem leszek lemaradva :D
malvinkicska 2019 jan. 24. - 18:10:21
(140/478)
A 40 -ik rész volt ma de sok minden nem történt benne megy a haj húzogatás, Sema nézte a felvételt Mahirral ott volt az a szemét Arzu is, és képzeld jól átvágták őket 2 milláért, mert kutyák voltak rajta.Az intézetben megérkezett Cennet is amig ott volt Selim és ő mondta meg apja anyja nevét, de helyzet változatlan, most M van terítéken az a favorit S-nek.a család Orhan az anyja és Mahir is azt akarja, váljanak el Arzutól, mert Mahir szemébe mondta nem szerette soha Özleme szeret, de nem akar válni a kígyó Arzu.Aztán elment Cengiz Selimhez, mert az most egy barátnál van beszélgettek kérte menjen haza, és választ nem kapott Cengiz, és vége.
malvinkicska 2019 jan. 24. - 15:21:32 Előzmény mihenike
(139/478)
Szia hidd el el van baltázva ez az egész, pedig nagyon nagy a nézettségi mutató azt olvastam ezt nézik a legtöbben, meg az Elifet.Azt hiszem akkor egyet értesz velem, hogy ez el van baltázva rendesen.