Téma: Cennet

Magenta99 2019 febr. 17. - 12:18:41
(238/478)
Nekem az tetszik nagyon ezekben a török sorozatokban, ahogy étkeznek.
A legszegényebb helyen is, akár reggeli, akár ebéd vagy vacsora, mindig telistele az asztal mindenféle tálakkal, színültig töltve színes valamikkel. Egy része valamiféle töltött zöldség lehet, de a többire nem tudtam rájönni. Nagyon guszták, szívesen megkóstolgatnám.
Ismeri valamelyikőtök, milyen kaják lehetnek?
malvinkicska 2019 febr. 17. - 08:34:38
(237/478)
OFF Szia a Fatmagül a FB-on fordítva van a Sorozat baráton ,meg szinkronosan, 80 bölüm volt,Főszereplők Beren Saat és Engin Akyürek, nekem nagyon tetszett egy lányt megerőszakolnak.
mihenike 2019 febr. 16. - 18:04:48 Előzmény malvinkicska
(236/478)
Fatmagült nem ismerem! hol lehet megnézni?!?
malvinkicska 2019 febr. 16. - 13:15:46 Előzmény mihenike
(235/478)
Szia a Fatmgült láttad az sokkal jobb ,mint ez nekem, az is le van fordítva, valóban nem írom már le többször ezt mindenki látja a Fb-on semmit nem ér a karakterek sem jók, aztán túl játsszák a szerepüket egy elmebeteg társaság, akinek volt esze azé is elment sajnos.
A lánykéréssel kapcsolatban is tiszta butaság amit követnek, mivel egyik percen ezt gondolja a másikon mást szóval ez nonszensz.

mihenike 2019 febr. 16. - 13:02:53 Előzmény malvinkicska
(234/478)
Szia! nézegetem a Piszkos pénzt..., a 20. résznél indul be egy kicsit a történet. jó a történet, csak kicsit lassù. de eddig sokkal jobb, mint Cennet...
Nilüfer bele szeret az elrablójába, aki a véreskezü nagybácsi igazi fia... ezek a törökök nagyon betegek :)
mihenike 2019 febr. 16. - 11:50:50 Előzmény malvinkicska
(233/478)
Szia, a pénteki rész egy nagy összevisszaság volt :) Jó volt, ahogy Kaya átverte Arzut :)
Hányszor mennek ezek lánykéröbe?! :) Nilgün egyszer sem ment el, de Özlem mind a kétszer ott alkalmatlankodik :)
Az a történet, amit Kaya elöadott Melissa megtalálásáròl elég hihetetlen volt, de nem baj, mert a Soyer család elhitte :)
Selim is mit gondol?!? egyik pillanatban bocsânatot kér Cennettöl, aztán meg megy lánykéröbe! :D
mihenike 2019 febr. 16. - 10:09:42 Előzmény malvinkicska
(232/478)
Szia! most nézem a csütörtöki részt :) Kaya a legjobb! Azt mondja Mukkadessnek, hogy „szia Muki“
Jól kimagyarázta Cennetnek, hogy miért volt börtönben!
A lànykèrès olyan volt, mint egy halotti tor :)
Melissa „a legkevésbé sem érdekel, ha Selim nem szeret viszont, bennem van elég szeretet mindkettönknek“ :D
Eddig azt hittem, hogy Nilgün a bolond, erre kiderül, hogy Ö látja a dolgokat a legtisztábban :)
Cengiz soha nem szerette a feleségét?!? akkor miért vette el?!
Kaya: „szóval Cennet Selimet szereti, Orhan pedig Cennetet :) ez örület“ haha :D
Most Arzu Semát okolja, hogy miért nem beszéli le Melissát a hâzassâgról?!? ez teljesen megkattant :)
malvinkicska 2019 febr. 15. - 18:08:23 Előzmény mihenike
(231/478)
Szia a mai ész megért egy misét szokták mondani, állítom ez a Kaya nem lenne ki kéne találni hatalmas fazon, ahogy hűjére vette Arzut.
Küldött egy rózsa csokrot Selim nevében Melissának, persze kártyával amin az szerepelt hol találkoznak persze ezen felbuzdulva M el is indult, de az autójába valami olyan volt elálmosodott tőle és kivette Kaya az alvó lányt a saját autójába vitte. Aközben pedig elmentek Cengiz Selim, Özlem lánykérőben de menyasszony sehol, közben küldött üzenetet K Arzunak, hol a lánya , na aztán ordított annyit a fele is elég lett volna , nekem nagyon sok benne a rendezői túl kapás, mert ennek a sok ordításnak sápítozásnak nem sok értelme van, amit csinálnak benne A karakterek hiteltelenek, mindenki hazudik mindenkinek, húzzák vonják az egész kis történetet. Azt vettem észre Arzu Mukkadesnek rosszakat mesél K-ról az meg hiszi, mi benne az igazság lehet megtudjuk , vagy nem.Cennet meg selim elmentek arra a helyre ahol volt a verseny és bocsánatot kért ,le akart ugrani, mert nem tudja elfogadni, nem bocsát meg neki C. Szóval nagyon sok a hiba , mert előbb bocsánat kérés , utána meg Melissát akarja meg kérni, ennyire butának néznek ilyen nincs de még sorozatban is gyenge poén.Magamon csodálkozom erre a sok butaságra vevő vagyok, azért is nézem , hogy lehet ezt a semmit fokozni, és látod lehet. Kicsit hosszú voltam remélem nem haragszol. A Luz Maria hidd el sokkal jobb.
10/10
ccaty 2019 febr. 14. - 18:42:51 10/10
(230/478)
cengíz figuráját nem tudom hová helyezni. Minden szemétségben benne volt, amit Arzu a saját lánya ellen elkövetett. Úgy, hogy már tudomása volt arról, hogy Cennet Arzu lánya és nagyon jól tudja, hogy a fia.... vagyis nem is a fia Cennetet szereti. Aztán az a temetés, is nagyon bizar jelenet volti Cengíz ötlete volt, de remélem fény derül arra, hogy Arzu ékszerét, vagy gombját miért akarta az öreg síjába eltemetni? Nem kell nagy fantázia ahhoz, hogy tudjuk a fotókat ki készítette és persze a halottat és Arzu gombját ki csemoészte ki.. Most, hogy Arzu és cengíz összevesztek, miféle hátsó gondolatai vannak Cengíznek?
malvinkicska 2019 febr. 14. - 18:07:41 Előzmény mihenike
(229/478)
Szia megnéztem a mai részt nem túl sokat mondott hallgatás volt most is bőven.
Annyi Mukkades megtudta börtönbe volt Kaya és ezen össze vesztek, de K kimagyarázta magát dulakodás közben a fölrdre estt a hapsi beütötte a fejét és meghalt, és neki nem volt olyan apja aki kihozta volna a börtönből, mint Cennetnek, mert elmondta ő hozatta ki a börtönből és jóba lettek. Selim anyja nem ment el lánykérőbe, csak Özlem, meg az apja , és nagyon ronda dolgokat mondott, Ö, de ennek a kényes libának nincs szégyene, erről lepereg minden mocsok, mert Selim is mondta nem a szerelem vezérli hanem a kötelesség.Sema és Arzu együtt mentek az óráért ami Kaya üzletében volt javítás céljából, nagy fazon ez a színész az biztos visz egy kis szint ebben a nem nagyon sikeres történetben. Melissa és Selim találkoztak és azt akarta M menjenek az eljegyzésre vásárolni, de S mondta gyűrűt akartál, van egyebet nem vesz, menj egyedül erre kilépett S anyja és mondta neki soha nem leszel a fiam felesége nem engedem meg, mert tudod a szokásos szöveg.
A véleményem annyi még jó , hogy ez a Kaya benne van mert máskülönben dög unalom és vontatott nagyon.
malvinkicska 2019 febr. 14. - 15:29:20 Előzmény mihenike
(228/478)
Szia írtam neked olvastam egy nyilatkozatát a sorozatról, és ő is tudja , de ezt kellet neki játszani, mondta Selim, az a baj Sema magába maradt senki nincs mellette , és tudod Egy fecske nem csinál nyarat, de ez a sorozat több sebből vérzik, az biztos , mert nekem olyan lehetetlenek a karakterek. Cennet nem készült színésznőnek az egy nagyon tehetséges balett táncos nő volt. Tudod ezek a színészek sem tanult szakmájuk legtöbb Modell volt , mint Selim is 2012ben több díjat nyert és felfigyeltek rá.
mihenike 2019 febr. 14. - 15:21:10 Előzmény malvinkicska
(227/478)
Szia!
Ez a Selim tényleg nevetségesen viselkedik, amióta Melissa irányítja...
Borzasztó ez a lány... idegesítö, elkényeztetett fruska! tudja, hogy Selim nem szereti, de nem érdekli...
Kaya nagyon jó fej! mindig jót nevetek rajta!
Ez a Cennetet játszó színésznö nekem nem tetszik, olyan, mint egy földre szállt angyal... nem életszerü... ilyen nö nincs a világon :D
Mahírnál mi ez a nagy fordulás?! miért dobja ki Özlemet?! Sema asszony sem tùl agyafúrt...csak Ö hiszi magát annak :)
malvinkicska 2019 febr. 13. - 18:08:05
(226/478)
Szia megnéztem ami részt nagy fazon ez a Kaya, ahogy oltogatja Arzut azt tanítani kellene , nekem csuda jó pofa, mikor kemény mikor vicces szóval jó színész az tuti.
Selim elment Cennetékhez de nem mert bemenni, a mama elzavarta, különben jogos, ha egy ilyen pipogya férfi legyen az övé a vipera. Verekedés minden részben van Cengiz pofonvágta a feleségét amiért az mondta ne hagyják ezt a szemét nőt, hogy elvegye a fiúk, az a Cengiz nagyon hűje már régen. Aztán Mahir megütötte Orhant, amiért megmondta neki az igazat. Sema asszony is nagy fazon benne az is tudja a tutit, csak nem hallgatnak rá sajnos sokszor. Selim olyan boldogan ment gyűrűt venni külön autóba, minden gondolata azon van nm jó csinálja a dolgokat. Kaya figyelteti Melissat, mert megmondta Arzunak nem fogja hagyni, hogy boldogtalan legyen Cennet a te elkényeztettet lányod miatt, ha egyszóval mondja K meg is lőtte volna egy közlekedési lámpánál de azt mondta K nincs közönség hagyja.
Azt szeretném még neked megírni olvastam egy riportot Selimmel , és ő maga is azt mondja nem ilyen , mint a karakter megbocsátó, elnéző ő egy teljesen más ember de itt a fkönyv írója elég butára tette neki a figurát, ezt már én tettem hozzá.
mihenike 2019 febr. 13. - 14:56:36 Előzmény malvinkicska
(225/478)
folyt.köv.

Melissa oda rángatja Selimet, hogy jelentsék be az „eljegyzés“... micsoda véletlen, hogy Cennet is ott van :)

Mahírnak igaza van, hogy nem tetszik neki ez a hirtelen jött leánykérés! Gondolom Nilgün és Cengiz is bele fognak még szólni!

Ez a Sema asszony miket nem mond :) Orhan elveszi Cennetet feleségül :) azért ahhoz Cennet is kelleni fog :D

Kayának mindig meglágyul a szíve, ha Cennetröl van szó!

mihenike 2019 febr. 13. - 14:36:19 Előzmény malvinkicska
(224/478)
Szia!

Ez a Melissa h***bb mint gondoltam!
„Selim, akkor ez egy lánykérés?!“
„nem, Melissa, ez csak kötelességtudat“
„nem gond, nagyon boldogok leszünk“ :D

Kaya kísérti Arzut, mint az ördög :)
malvinkicska 2019 febr. 12. - 19:29:34
(223/478)
A mai részben Kaya jól megszorongatta a nagy asszonyt úgy fél remeg, ahogy beszélgetnek volt ott gond Arzuval is de még nem tiszta ez a kép. Melissa és Selim bejelentették egybe kelnek, de Selim azt mondta a tenger parton nem szerelemből csak kötelességből házasodik vele össze, de ez a sátán fajzat ki van virulva, és képzeld akkor jelentették mikor ott volt Kaya Cennet , Semaeknál vacsorázni, szegény C majdnem rosszul lett. A melissa apja azt mondta csak akkor lesz igazi a lány kérés ha a szülők is eljönnek és megkérik M kezét. A szemét Orhan is nagyon örül azt hiszi repül hozzá majd Cennet de szerintem a Selim szüleinek is lesz bele szólása remélem.
mihenike 2019 febr. 12. - 19:28:24 Előzmény malvinkicska
(222/478)
Selim jó lenne ha elmenne fodrászhoz és borbélyhoz, mert már olyan mint az ösember!

Jó szépítkezést és bálozást :)
malvinkicska 2019 febr. 12. - 16:51:11 Előzmény mihenike
(221/478)
Nagyon aranyos vagy akkor látod nem szoktam világolni az igazat szeretem megírni, nagyon gyenge kis eresztés, nem nagyon éri meg nézni, a semmitől jobb.

OFF ma délután csak később nézem mert festi az unokám a hajam, olyan módom van itthon mivel fodrásznak tanul. a hétvégén Farsangi bálba megyünk.
mihenike 2019 febr. 12. - 16:15:01 Előzmény malvinkicska
(220/478)
na ebben a részben megint csak emlékeztem meg bambultak maguk elé miközben bömbölt a zene :)

Ide írd a spoileres tartalmat


mihenike 2019 febr. 12. - 15:52:26 Előzmény malvinkicska
(219/478)
Kaya: „az ég szerelmére, egy normális ember sincs közöttük?“ :)