Téma: Chuck

mila29 2009 aug. 03. - 14:58:40
(75/555)
Köszi! :) Nem olvastam vissza, hogy neked szánta ezt a kedves választ.... Akkor is lehetne normálisan válasszolni, fõleg, ha az illetõ nem is vaktában dobálózik, mint sokunk.
mila29 2009 aug. 03. - 14:57:03
(74/555)
Mivel az én felhasználónevem van ott a válasz után, nagyon valószínû, hogy nekem válasszolt.
Újvállalkozó 2009 aug. 03. - 12:59:04
(73/555)
Mindig megfogadom,hogy nem kezdek bele új sorozatba...de mindig belekezdek és megszivom. :( Mivel jobb az Film plusszra való CONAIR a Chucknál??? Vagy az 1000 éves Beverly Hils-i zsaru??? Mind2 jó film,de már milliószor láttam és nem fõmûsoridõben kellene adni. Bezzeg a barátokköztet meg a másik szennyet nem képesek abbahagyni. Ez kell a népnek,ahol nem kell gondolkozni,csak tátott szájjal bámulni. Nem baj,maradnak a könyvek. :) Szerintem igy akarnak visszaszoktatni minket az olvasásra. :))
MegaBrutal 2009 aug. 03. - 12:47:56 Előzmény mila29
(72/555)
mila29: Szerintem Arkagyin nem a te hozzászólásodra válaszolt, hanem Millagro korábbi hozzászólásaira, amiben a nézettségi statisztikákról írt. Arkagyin ponthogy szerette a sorozatot. Tanulság: nem árt odafigyelni/visszaolvasni egy kicsit.

Az RTL Klubról: nem tudom miért divat újabban a sorozatokat leszedni, de imho ezzel inkább magukra haragítják a népet, de nem is kicsit. Én amúgy utálom az RTL-t, és a TV2-õt is, imho nem valami színvonalas csatornák, csak néha-néha nézek rajtuk valamit. De úgy látszik, hogy az RTL Klub inkább az antikultúrát preferálja, így ha véletlenül el is kezd valami értelmes sorozatot nyomni, máris leszedik a mûsorról.

Lássuk csak miket szedett le az RTL Klub az utóbbi években, a Chuck-on kívül:

TSCC (Terminátor) - Igen, állítólag az USA-ban is bukott a sorozat, de én azt olvastam, hogy azért, mert eleve elõnytelen idõpontban sugározták. Ha pl. más csatornákon is mennek jó sorozatok abban az idõpontban, az istenért sem fogják az emberek az X. csatornán megjelent új sorozatot nézni. Ilyenkor sztem inkább kéne adni a sorozatnak egy kedvezõbb idõpontot. Ugyanis ez imho egy jó sorozat, nehéz elhinni, hogy tényleg nem tetszik a népnek. Húgom azt mondja, hogy Magyarországon is kedvezõtlen idõpontban sugározták a sorozatot, merthogy 2 régebb óta futó ultranépszerû sorozat is ment abban az idõben más csatornákon. All in all, 3 epizód után leszedni egy sorozatot mindenképp bunkóság.

Supernatural (Odaát) - Lenyomták az elsõ 2 évadot, de 2008 szeptemberében már a harmadikat kellett volna nyomniuk, most már le is van szinkronizálva. Most szeptemberben kéne kezdeniük a 4. évadot. Viszont még a 3. évadot sem adták le, és tudtommal nem is tervezik. Na most ez tényleg érthetetlen, mert tudomásom szerint az Odaátnak nem csak külföldön volt nagy sikere, hanem Magyarországon is jelentõs nézõtáborral bírt. De legalább az a szerencse, hogy az elsõ 2 évadot megszakítás nélkül adták le.

Dr. Csont - Én nem néztem ugyan, nem tudom milyen, de azt is leszedték. Most megkukkantottam az ahhoz írt hozzászólásokat, ahol a Kitimi nevû user ezt kommentelte: "Vége van a második évadnak. Elvileg jövõhéten kezdõdött volna a harmadik, de az RTL megváltoztatta a mûsorrendet. Így mi meg elbúcsúzhatunk a Dr. Csonttól." Na most a TV újságban állítólag még úgy van, hogy lesz ez a mûsor, tehát ez is egy agyament, hirtelen döntés lehetett.

Vanished (Emberrablás) - Ezt sem ismerem, de a TV újság szerint adni fogják. Csak idõközben meggondolták magukat. Kérdés: Ha egyszer egy nyomorult epizódot nem adtak le a sorozatból, ergo nincsenek még nézettségi statisztikák, akkor mi a reteknek szedik le a mûsorról? Vagy ha egyszer úgy se fogják adni, akkor a mûsorba se kerüljön be, ugyanis ez az "adni fogom" - "de mégsem" dolog olyan, amivel segget csinálnak a szájukból.

Na most ezek után az RTL Klub nálam elásta magát. Jó ötlet letölteni a sorozatokat, csak egyrészt rontja az arányomat, másrészt kényelmetlen keresgélni mind a 64 sorozat epizódjait. Nekem pl. rohadt kényelmes lenne, ha néhány sorozatot legalább TV-ben nézhetnék. Úgyis szinte egész nap a gép elõtt ülök, néha szinte felüdülés átbattyogni a TV elé, és tök jó, hogy lenyomják nekem a mûsort, nem nekem kell megkeresnem, letöltenem, adott esetben a feliratot is külön megkeresnem hozzá, kibontanom, stb., és lejátszanom. (Persze, persze, a letöltés meg olyan szempontból kényelmesebb, hogy akármikor megnézheted az adott epizódot, sokszor még jobb minõségben is, mint ahogy a TV-ben láthatod.)

Szerintem tök jó poén lenne, ha a nép rendezne egy "Ne nézzünk RTL Klub-ot egyáltalán!" sztrájkot, hogy észhez térjenek, de nem hinném, hogy ez kivitelezhetõ lenne.
Millagro 2009 aug. 03. - 11:56:21 Előzmény Arkagyin
(71/555)
Magyarországi adatok a AGB Nielsen Médiakutató Kft-tõl vannak, külföldi adatok sorozatokról szóló oldalakról vannak, ill. hivatalos közleményekbõl. Semmit sem szoptam az ujjamból, nem szokásom.

Ha legközelebb az én hozzászólásomra akarsz reagálni, ne mások postjára válaszolj!
Lasagne 2009 aug. 03. - 09:58:22
(70/555)
na ne már!:( Sajnálom , hogy levették én nagyon bírtam...
mila29 2009 aug. 02. - 21:57:02
(69/555)
Anyád, nem tanított meg arra, hogy normálisan válasszolj egy beszélgetés témájára.. Nem szoptam ki sehonnan , de biztosan nézték egy páran a sorozatot, köztük én is és engem zavar hogy leveszik mûsorról, de én ember módjára ki tudom fejteni a véleményemet.
Viky01 2009 aug. 02. - 18:25:54
(68/555)
Nem hiszem el hogy megint eltünik egy tök király sorozat a süllyesztõben, hála az rtlnek. (Bár a tv2 se jobb)Akk marad a net és a letöltés, eddig is kár volt tv-t nézni.Most nagyon elegem lett mindkét adóbol és nagyon sajnálom azokat akik most emiatt nem tudják tovább nézni a Chuckot.
Arkagyin 2009 aug. 02. - 13:21:53 Előzmény mila29
(67/555)
Kedves Millagro. Honnan tudod te, hogy mennyi egy sorozatnak a nézetségi szintje? Elárulnád, hogy melyik ujjadból szoptad ki?
mila29 2009 aug. 02. - 10:17:08
(66/555)
Gratulálok az Rtlklub fejeseinek. Végre volt valami értelmes a Tv-ben erre azt is leveszik mûsorról. :(:(
Szegény Chuck.... :(
10/10
prue29 2009 aug. 02. - 09:39:04 10/10
(65/555)
Ezt nem hiszem el mért csinálják ezt ez volt a kedvenc sorozatom és most leveszik a mûsorról :(:( valaki nem tudja honnan lehet letölteni a filmet ????
10/10
brygee 2009 aug. 01. - 22:03:00 10/10
(64/555)
Egyetértek! Legalább pakolnák át délutánra, vagy éjszakára.
8/10
offtopic
damienisback 2009 aug. 01. - 21:55:58 8/10
(63/555)
ez valami vicc?! egy nézhetõ sorozatot két rész után levesznek a mûsorról? gondolom valami gyõzike vagy ilyesmi lesz helyette. mindegy, még szerencse, hogy ilyesmiket le lehet tölteni a netrõl...
Scholes18 2009 aug. 01. - 21:39:19
(62/555)
Az RTL olyan, mint egy hülyegyerek, mindenbe belekap, aztán fél perc után abbahagyja. Ott van pl. a Szívek szállodája, ami a nyálas neve ellenére elég jó kis sorozat, azt is hol újrakezdik, hol leveszik, bezzeg a Harc törvénye meg ezek a szarok minden nyáron lemennek vagy háromszor...
1/10
offtopic
zs9302 2009 aug. 01. - 19:47:55 1/10
(61/555)
1. rész 1 millió
2. rész 0,7 millió

De nem akkor volt valami mûsorszünet is?
AvatáR Gil Maerth 2009 aug. 01. - 19:46:25
(60/555)
nem értem azt a 300 ezer embert...
(hol vannak ezek a nézettségi adatok?)

rendben: nem ez volt minden idõk best-je, de volt bene humor, akció, történet is.

jó volt a koncepció meg a felépítés is...
szerintem hiba.
Pigy 2009 aug. 01. - 16:47:55
(59/555)
Nagyon sajnálom... :( Nálunk az egész család nézte és nagyon tetszett.
Millagro 2009 aug. 01. - 16:20:16 Előzmény Arkagyin
(58/555)
A telenovellák már elég régen voltak sikeresek, ezért vannak kora délutáni mûsorsávban, ha egyáltalán vannak.

Terminátor nem volt sikeres USA-ban sem, második évadot kegyelembõl kapta, de semmit nem javított, így végleg elkaszálták. Németeknél szintúgy nem volt siker.
Millagro 2009 aug. 01. - 16:05:54
(57/555)
Mivel folyamatosan esett a nézettség, nem is keveset (kb. 300 ezer fõ két rész között).
AvatáR Gil Maerth 2009 aug. 01. - 13:10:31
(56/555)
MIIIIIIIIIII ?????????????????
Tényleg levette ez az adó a mûsorról ezt a csodás sorozatot !!!! ??????????

megáll az ész !!!!!!!!!!!!!
évek óta ez volt az egyik legjobb.
a terminátort is levették, mielõtt hozzászokhattam volna.

Pedig ebben volt humor, eksön, egy szép nõ...
nem értem néha komolyan az RTL-t

ennél jobbat nehezen lehetne találni erre tessék. Kezdek én is ideges lenni.