Téma: Chuck

könnycseppek 2011 szept. 23. - 23:59:23
(495/555)
Nem kell már (nagyon) sokat aludni és itt az 5. évad.:-)

... és már olyan vendégszereplõk vannak, mint
Mark Hamill, Jeff Fahey, Justin Hartley, Carrie-Anne Moss, Rebecca Romijn...
offtopic
kata3 2011 júl. 27. - 08:26:35
(494/555)
Scott Bakula (Stephen J. Bartowski) a Chuck 1-3 évadban.
Chuck S3/17 52.rész Chuck kontra az Élõ halott 2010.05.17
"...Hadd kezdjem rögtön azzal, hogy Scott Bakula hatalmasat alakított. Megint. Az a fickó... komolyan elképesztõ. Kissé õrült, és úgy néz ki, mint egy csöves, miközben brilliáns elme, és õ ..." http://joeyszerintavilag.freeblog.hu/categories/chuck/

"Chuck vs the ring"
http://www.youtube.com/watch?v=TGVAwRkPQkU&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=ZOkhF-ctQxw&NR=1
könnycseppek 2011 júl. 27. - 08:00:34
(493/555)
könnycseppek 2011 júl. 23. - 22:01:17
(492/555)
*** SPOILER (?) 5. évad ***

Megint csak nem semmi!:-)
Úgy tûnik mindenféle módon idézik a Star Wars trilógiát (4-6 az igazi;-)), szóval

most olvasgattam a Comic Con Chuck paneljérõl írt beszámolókat és...
az évadnyitóban Mark Hamill lesz a rosszfiú!
(I can't wait!:-))
könnycseppek 2011 júl. 23. - 12:18:56
(491/555)
Azért ez nem semmi!:-)

A Comic Conhoz kapcsolódóan Zac és a The Nerd Machine megszervezte a Nerd HQ-t, ahova vendégeket is hívnak és az egyik meghívott Scott Bakula volt (tudjukki ;-D) éshátszóval...

nagyon bírom, hogy ilyeneket csinálnak:
http://youtu.be/iAKbZyGbhmM
;-)
könnycseppek 2011 júl. 19. - 20:10:10
(490/555)
Ma kezdõdik a Prizma tv-n a 2. évad.;-)
könnycseppek 2011 júl. 16. - 19:31:26
(489/555)
A TV Guide Magazin különszáma csak itt... csak most... csak emiatt...
:-)

Egyébként összesen 4 sorozat szerepel a borítókon, a Chuck az egyik:
https://w1.buysub.com/pubs/TV/TVS/Form_Comic_Chuck_July.jsp?cds_page_id=102638&cds_mag_code=TVS&id=1310821103615&lsid=11970758188011768&vid=3&cds_response_key=IM11COMIC
könnycseppek 2011 júl. 16. - 19:29:25
(488/555)
Jövõ hétvégén Comic Con, a Chuck-panel szombat délelõtt lesz - az nálunk este 7, utána már várhatóak a hírek/képek/egyebek (azaz kb. pont egy hét múlva). :-)

"10:00-10:45 Chuck Screening and Q&A
Comic-Con fan-favorite Chuck returns with a bang for its farewell panel to celebrate its fifth and final season. Executive producer and co-creator Chris Fedak, along with series stars Zachary Levi (Alvin and the Chipmunks), Yvonne Strahovski (upcoming My Mother's Curse), Joshua Gomez (Without a Trace), Ryan McPartlin, Mark Christopher Lawrence (The Pursuit of Happyness), Vik Sahay (Good Will Hunting), Scott Krinsky (The O.C.) with Sarah Lancaster (The Good Doctor), and Adam Baldwin (Serenity), offer a Q&A with fans and an unforgettable video presentation. Produced by Fake Empire, Wonderland Sound and Vision in association with Warner Bros. Ballroom 20"

http://www.comic-con.org/cci/index.php
könnycseppek 2011 júl. 06. - 22:50:24
(487/555)
Megvan az 5. évad indulási idõpontja: október 21.
Vagyis ez eddig is megvolt, de most már tuti.;-D

Fura, hogy ennyire késõn, de nem baj, legalább jó kis szülinapi ajándék lesz nekem.;-)
Remélem...
offtopic
könnycseppek 2011 jún. 13. - 09:48:01 Előzmény zora
(486/555)
Húha, akkor ezt tényleg gyorsan ledaráltad!:-)
(ne viccelj, ez nem is volt hosszú hsz;-D)
zora 2011 jún. 12. - 19:06:05
(485/555)
Huh, végeztem! És elolvastam a hozzászólásokat is! Kár, hogy erre a sorira nem 2-3 év múlva találtam - ne kövezzetek meg, de többet nem lehet belõle kihozni -, és más kedvenc sorozatomnál a falat kaparom, mire megnézem az új részt, pláne felirattal. JAG-et és A szökést néztem, miután befejezték... Szóval, ez is kedvencem lett, de Tudjátokkit nem tudom elképzelni én sem kémnek... Mondjuk kiderülhezne, hogy az agya nem alkalmas, mert nem volt semmilyen elõkészítés - Chuck-nál ugye már 10 évesen, a Gréták meg szuperkémek, vagy hasonlók -, mindenesetre valahogy legyenek kénytelenek kiszedni, és az eredetibe visszatölteni. Ja, a másik: most a tábornok hagyta ott a dobozt? De neki honnan volt szemüvege? Mondjuk a rosszfiúnak meg honnan volt kivevõs-szemüvege? Még 3 és fél hónap, és néhány dologra választ kapok... Örültem, hogy rátaláltam a sorozatra, mert az írók itt össze merték hozni a fõszereplõket (Sajnos Bones-nál 6 évet kellet várni, Castle-nél meg még ki tudja, mennyit...) Szóval, jó! Az elsõ kettõt szinkronnal néztem, és annyira jó, hogy utána a váltás fel sem tûnt! Casey morgásai pedig...! Imádom! Meg a poénok! Meg a sok ismerõs vendég-színész! Meg úgy minden! Na, kiörömködtem magamat... Bocsi a hosszúságért!
zora 2011 jún. 11. - 09:03:36
(484/555)
Ó, valamiért elküldte! Na, folytatom:
Szóval örültem LH-nak, mert "A szépség és a szörnyeteg" óta nagyon kedvelem õt!
zora 2011 jún. 11. - 09:02:21
(483/555)
Igen, köszi, érdekel, de elõször végezni akarok a 4. évaddal is, aztán jöhetnek a hozzászólások... Már a 4x04-nél tartok! És nagyon örültem Linda Hamiltonnak,
könnycseppek 2011 jún. 11. - 00:23:52
(482/555)
Yvonne az új filmje kedvéért barna, Zac pedig azért 'tarajos', mert nem normális :-D, izé... csak nyaral és ilyenkor kipróbál mindent, amit már régóta szeretett volna.:-)
könnycseppek 2011 jún. 11. - 00:20:46
(481/555)
Május 16-án volt az upfront, ahol a Chuck is képviselte magát.
könnycseppek 2011 jún. 11. - 00:17:47 Előzmény zora
(480/555)
Üdv a klubban!:-D

Igen, a filmes utalásokat én is nagyon bírom, sõt, vannak kedvenceim, az egyik éppen ez a szupermenes (akirõl ÉS akinek), hatalmas!:-) Egyébként -mondhatni- sportot ûzök abból, hogy összeszedjem ezeket az utalásokat, említéseket. Ha visszaolvasod a hozzászólásokat, akkor megtalálod a linket a gyûjteményemhez, ha netán érdekel...;-)
könnycseppek 2011 jún. 11. - 00:11:31
(479/555)
Szégyenszemre (;-)) csak most tudtam befejezni és hááát ...

***SPOILER - 4. évad vége ***

egyik szemem sír, a másik nevet. Persze fõleg nevet, de igazából nem tetszik a vége"poén". Sajnos korábban belefutottam abba a spoilerbe (mert végülis az), hogy az 5. évadban a gyökerekhez nyúlnak vissza és már akkor ott motoszkált az agyamban Morgan -és nem érzem jó ötletnek, mert bevallom, nem tudtam teljesen megszeretni a figurát. Már az elején is írtam, hogy engem alapból kifejezetten idegesít és ugyan lojális, meg tényleg õ is mindent megtesz, amit tud, a szeretteiért, de... szerintem abszolút nem alkalmas kémnek. Chuck legalább okos és értelmes, Morgan már kevésbé és... No mindegy, nem ragozom, nyilván, aki szereti Morgant, az örül. Azt pedig csak remélni tudom, hogy azért nem Morgan lesz a "fõszereplõ", ileltve kíváncsi vagyok, hogy' oldják majd meg, hogy végülis Chuck maradjon a cím... értitek!;-)

Tetszett, hogy a végén bevágtak korábbi részleteket, szépen összehozták az esküvõt.:-) Az mondjuk fura volt, hogy nem derült ki, miért nem volt halálos a 100 %-os fegyver -no, nem mintha Sarah halálát vártam volna, sõt...- de ugye a sztori szempontjából hiányérzet.
Jópofa volt a Volkoff-szál, végülis úgy kezdték, hogy MI6-os összekötõ, ezek szerint az volt az igaz.:-) Vivian gonoszsága már akkor nem tetszett, amikor elkezdõdött, mert tényleg egy alapvetõ félreértésre épült (nem Chuck tolt ki vele, hanem a CIA), az azért kiderülhetett volna, de biztos az inkognitóban Hartley majd szépen elmesél neki mindent.;-)
Richard Burginek örültem (jól öregszik;-)), de a szerepe nem volt egészen világos. Mármint igen, de mégsem...:-D

No, most hirtelen ennyi, de nincs mese, meg kell néznem majd még néhányszor.:-)

Jahhh... már múltkor összeszedtem, hogy Chuckot mennyiszer oda-vissza "intersectezték" és ez most még fokozódott, nem semmi!
-mikor kicsi volt, kapott egy dózist
-Bryce emailje volt a folytatás kezdete
-ezt egyszer frissítették is
-a Fulcrum próbáját is megkapta
-végre kiszedték belõle
-aztán feltöltötte magának a 2.0-t
-majd azt leblokkolták, hogy
-késõbb visszahozzák
-most pedig ismét kiszedték belõle.
-??? hogyan tovább ???- :-)
zora 2011 jún. 10. - 21:39:04
(478/555)
Ez is tök poén, a 4. évad évadnyitójából...:
10/10
Wicky 2011 jún. 10. - 21:19:08 10/10 Előzmény zora
(477/555)
Jaja, nagyon jók a poénos utalások más sorozatokra, filmekre. :))) :D
zora 2011 jún. 07. - 21:12:55
(476/555)
Csak 2 hete kezdtem el nézni a sorit, úgyhogy semmilyen hozzászólást nem olvastam el, nehogy véletlenül spoilerbe botoljak. Nagyon tetszik a történet! Most vagyok a 3x07-nél, amiben Kristin Kreuk - Hannah - szerepel. Volt egy nagyon poénos utalás benne! Hannah megjegyzi, hogy Shaw ügynök jóképû, Chuck meg: Hát, ha neked bejön az erõs, szupermenszerû férfitípus... :-DDD És Kristin játszotta a Smallville-ben Lanát, Clark szerelmét... Nagyon jó! Majd ha végeztem mind a 4 évaddal, bõvebben áradozok...