Téma: Club Rotation

b5500 2007 febr. 08. - 16:34:24 Előzmény Hellomoto
(8/28)
hi!
ugy ,ahogy nyomod ez a gádzsi tök gáz!!

csak a nagy csöcsei vannak /bár az életrajza sok sikeröl ir / ,ennek ellenére sztem nagyon buta !!!
a csávo ,aki volt elötte az nagy ász volt
néha átugrom csak a zene miatt,de amit a diszkokban elöad az nagyon gyerekes . miért hordasz melltartot ,miért ez-az ,néha valamilyen kis állatfigurával kell táncolni ,a párok összehozását a csávo kezdte el ami nagyon poénos volt szemben evvel ami most megy
a csaly ugy viselkedik ,mint aki nem normál
Stella 2007 jan. 27. - 11:59:53
(7/28)
Amilyen kicsi Évike, olyan nagyon a bögyei, tiszta bögy az egész nõ! De bizti bejön valakinek ha a nõk fullra levetkõznek, meg mindenkivel összeállnak csücsöríteni a kamera elõtt!
Hellomoto 2007 jan. 26. - 22:01:52 Előzmény Stella
(6/28)
végre 1 norm. ember itt a Port-on, akinek norm. véleménye is van a dolgokról! ;)
amúgy maximálisan igazad van, bár azért évi didkói nem rosszak, de a mûsor elég xar! :D
dollo13 2007 jan. 26. - 20:51:51
(5/28)
hát nem láttam de biztos jó lehet
soma200 2007 jan. 26. - 19:48:27
(4/28)
Nem rossz müsor szerintem jó.
SáriÉvi 2006 dec. 30. - 19:40:31
(3/28)
Nézzétek! Nem azért van ez a mûsor hogy utánnozzunk vmit hanem hogy a magyar tv-t is feldobjuk vmivel! Lehet hogy másholsokkal jobb, de ez van. Van akinek tetszik és ahogy tudom elég nagy a nézettsége, ha nem tetszik nem kell nézni!!!
Évi
Lancome 2006 dec. 09. - 22:41:39 Előzmény Stella
(2/28)
Igazad van Stella,szerintem is sokkal jobb volt a német Viván a Club Rotation...nekem nincsen semmi bajom Évivel,de tény Daisy Dee sokkal jobban csinálta,fõleg mikor ítt jártak és a Flörtben forgattak!Kár hogy a német viván már nincsen,helyette csak Club Rotation Dance lista van péntekenként!
Na meg persze a német és a magyar Viva Ég és Fõld,persze a német javára:))!!!
Stella 2006 júl. 05. - 09:03:25
(1/28)
Sokkal jobb volt anno a német viva Club Rotation-ja, Daisy-vel, amit ezek lekoppintottak, évikének meg csak a 2 nagy dudáját, és a háját lehet látni, a szépségtõl még messze van, csak valaki felkapta. És a táncosok is a Dicoban, valami eszement kiégett "nõkkel", és italos pasikkal van tele, akik a kamera elõtt agonizálnak...nah igen...ez Magyarország.............