Ford Mustang 2011 júl. 16. - 15:19:15
(37/57)
Nem rossz film, ahogy ahogy sokan gondolnák. Mondjuk a Good Will Huntingtól nem jobb, az biztos. De egyszer meg lehet nézni mindenképp.
Vidra #23 2010 júl. 24. - 19:01:55
(36/57)
comedy centralon van egy "A nevem Earl" c. sorozat. Jason Lee a fõszereplõ. Ethan Supple játsza az öccsét, és fel szoktak tûnni benne "sztárok" is néha. Ha valaki nem veszi észre a mondanivalót a történetben akkor tuti falra mászik a stílustól, de szerintem egy nagyon jó sorozat! :)
Jaime Pressly olyan jól hozza a züllött hülye pi..át, hogy az valami félelmetes.
Jamboman 2010 ápr. 15. - 14:25:58
(35/57)
Én Kevin Smith-t bírom a legjobban,nagyon jó rendezõ és színész, és Néma Bob a kedvenc szerpelõm!
99x 2010 márc. 30. - 21:01:32
(34/57)
Szeretem ezeket a színészeket :) és igazad van Ben a Dogmában tényleg jól alakított..
99x 2010 márc. 29. - 22:55:52
(33/57)
Azt bírom, hogy kb szinte mindegyik Kevin Smith filmben ugyanazok a szereplõk vannak jelen. Ez tök vicces :D Bár Ben Afflecktõl én sem vagyok elszállva :D
99x 2010 márc. 28. - 22:00:24
(32/57)
A csaj néha már túl sok benne :D
de Jason Lee szerepét bírom
99x 2010 márc. 28. - 21:57:59 Előzmény Hannibal Lecter
(31/57)
A Shop-Show-t láttad? az is ütõs, meg a Shop-Stop elsõ része.
hermyo1211 2010 márc. 19. - 20:16:26
(30/57)
Számomra ez a film maga a tökély. a poénok mellett nem lehet elmenni, de szerintem sem vígjáték.
szerintem tökéletesen mutatja be azt, miért vagy miért ne törõdjünk a múlttal, s ha az bármilyen sötét és perverz is volt:)...
tudjuk elfogadni azt a valakit aki éppen mellénk sodort a bármi is...bármit is csinált akkkor.
hehehe
10/10
lanoire 2010 márc. 19. - 19:57:21 10/10
(29/57)
Mikor elõször láttam a filmet nem jött be annyira, aztán késõbb szokszor eszembe jutottak egyes jelenetek, szituációk, amik elsõre bizarrnak tûntek, de a való életben is gyakoriak. Azóta még egyszer megnéztem, és csak ajánlani tudom, bár ez tényleg nem vgjáték. A péntek esti szórakoztató filmezéshez nem ideális, viszont egy elgondolkodtató történt, az a fajta film, amit "meg kell emészteni". :)
Hannibal Lecter 2010 márc. 19. - 09:52:40 Előzmény 99x
(28/57)
igen, kicsit sokáig feszeget benne egy olyan kérdést (témát) ami szerintem még akkor se nagyon lehetett ütõs. A Jay és Némabob visszavág, a Shop Stop 2 sokkal nézhetõbbek.
99x 2010 febr. 27. - 21:08:42
(27/57)
Filmek, amiket láttam Kevin Smith-tõl, azok közül eddig ez tetszett a legkevésbé, persze nem azt mondom, hogy szar, de annyira nem nagy szám.. bár vannak benne jó húzások, mégis meredek lett.
10/10
parlagfu 2009 nov. 30. - 00:43:53 10/10 Előzmény Lebukó Hold
(26/57)
Huhh nagyon jó film...Kevin Smith...
Csak ajánlani tudom mindenkinek...
kisszanto 2009 aug. 05. - 23:48:55 Előzmény Lebukó Hold
(25/57)
pedig ezt a filmet tulajdonkeppen az elejetol a vegeig vegig lehet rohogni :)
Lebukó Hold 2009 júl. 02. - 15:17:15
(24/57)
Ez vígjáték?? :D Már nem azért, de nekem elég jó a humorom és ezen egy résznél nevettem csak...
Egyébként érdekes film.
10/10
Kentaro 2009 febr. 05. - 23:01:36 10/10
(23/57)
Köszönöm, én nem akartalak minõsíteni, megtetted ezt helyettem te magad. Én normálisan szóltam hozzád, de a legegyszerûbb kérdésekre se tudsz válaszolni.
A tanulság, máskor ne szólj bele olyanba amihez lövésed sincs.(Írhatsz amit akarsz, aki visszaolvas, úgyis tudni fogja, hogy nekem van igazam. Szóval ennyi vagy.)
10/10
Kentaro 2009 febr. 05. - 16:45:23 10/10
(22/57)
Tényleg intelligens dolog félremagyarázni valakinek a szavait és erre hivatkozva megsértõdni. Mert ugye így legalább a kérdésekre nem kell válaszolni. (Te is pontosan tudod, hogy milyen kontextusban írtam az Ernest filmeket.)
Woody Allen-, Billy Wilder-, Monthy Python. Szép lista, de én nem ezt kérdeztem. Konkrét filmre lettem volna kíváncsi és hogy szerinted az miért fontos.
(Amúgy tényleg közhelyesek, legalább olyat írtál volna, hogy Tímár Péter vagy Roberto Benigni)
10/10
Kentaro 2009 febr. 03. - 22:57:57 10/10
(21/57)
Õszintén nem értem, hogy Te mit vártál ettõl a filmtõl? És mi volt az amiben ekkorát csalódtál?
Én nem írtam semmit, hogy mi lehet jelentõs és mi nem. Ezt Te kezdted el!
Világosítsd már fel az én sötét agyamat légy szíves és mondj pár „jelentõs” vagyis fontos vígjátékot, hát ha épülök egy kicsit én is.
Még jó hogy tudod hogy én mit keverek és mit nem. Amit írtál, az egy részrõl hülyeség mert nincs személyes kedvencem. (De ha lenne is, neked akkor se írnám meg, mert biztos bele vernéd a csúfot.) Más részrõl igazad van, mert úgy gondolom, hogy ez egy „egy témát ritka különlegesen megközelítõ film” ami ráadásul szórakoztató és jó is, amit mindenkinek meg kell néznie, még ha utána fikázza is. Te is itt írogatsz már napok óta, szóval annyira rossz nem lehet. Kíváncsi lennék például, hogy ennyi ideig lázba tudna-e tartani az Ernest a seregben címû „fergeteges” vígjáték.
Miért a Te értelmezõ szótárad mit ír az alapfilmre?
Az alpáriságán annyit változtat, (tök mindegy hogy ki rendezte) hogy meglátod, az alpáriság és az alpáriság között is van különbség. Nem mindegy hogy valaki polgár pukkasztó primitív poénokkal, öszvér hágatással, csúnya beszéddel akar hatást elérni vagy a csúnya beszédet csak mint eszközt használja, hogy a karakterét még hitelesebbé tegye.
Kevin Smithen való fenn akadást nem (csak) neked címeztem.
Amúgy, ha se a rendezõt, se a filmjeit nem szereted, akkor minek kínzod még itt magad?
10/10
Kentaro 2009 febr. 03. - 18:05:29 10/10
(20/57)
Jelentõs alkotás? Szerintem Te nem vagy tisztában ennek a filmnek a mûfajával. Miért kellene egy vígjátéknak, jelentõs alkotásnak lennie?
Nem értem mit vagytok ennyire fenn akadva Kevin Smithen. Miért kéne neki minden filmet egy kaptafára készítenie, vagy azoknak akik ebbõl akarnak "épülni". Ami (nem akarok megbántani senkit, de) már régen rossz, ha valaki filmekbõl és fõleg vígjátékokból akarja ezt megtenni. Kétlem, hogy Kevin Smithnek az lett volna a célja, hogy a jövõ ifjú palántáit nevelje. Õ szerintem csak szórakoztatni akart, (na és persze pénzt keresni;) ) ami sikerült is neki. Persze akkor most jössz azzal, hogy alpáriak a poénok. Erre csak azt tudom „mondani” hogy nézd meg a Shop stop 2–t, mielõtt ítélkezel.
Leopárd26 ugyan ezt javaslom neked is, mert azt tényleg egy gyenge pillanatában készíthette.
És igen, ez egy alap film, mert a szerelmet egy más, szokatlan szemszögbe állítja, és nem csöpög mint a többi. Hasonlóan az A.E. Bizottság – Szerelem címû számához. (Ezt hallgasd meg, ebbõl talán még épülhetsz is.)
Azzal együtt, hogy moldtunnak és zee944 igaza van, a történet lezárása nekem se jött be.
leopard26 2009 febr. 03. - 11:18:06
(19/57)
Alap filmnek én sem nagyon tartanám,sõt,még a Kevin Smith filmek közé sem nagyon sorolnám(nem azért mert nincs benne a két idióta)!ha nem lenne ott a neve,lehet hogy észre sem venném hogy ez hozzá fûzõdik!
10/10
Kentaro 2009 febr. 02. - 23:36:27 10/10
(18/57)
Nagyon alap film, mindenkinek kötelezõ! :)