Betticke 2006 júl. 14. - 08:16:23 Előzmény frenirr
(298/1118)
frenirr : Hát ezek után én sem tudom mi lesz a babák neve, mivel a minap én is megláttam az egyik oldalon egy képre feltûntetve a 3 babát, és azt a 3 nevet, amit te irtál. Bár az egy magyar lapon volt, és én argentín lapról szedtem le a képet, amit ide feltettem...És ott elvileg már voltak ezek a részek is...DE ez semmit nem jelent, majd kiderül, csak nem értem, hogy miért tesz fel valaki a honlapjára olyan dolgot, ami nem a valóság ezzel kapcsolatban...:S
Betticke 2006 júl. 14. - 08:11:08
(297/1118)
Ugyebár Delfi meg akarta ölni Flort azzal a lámpával ugy lett vége tegnap elõtt...Tegnap pedig Max megérezte, hogy Flor bajban van, és sietett hozzá a konditerembe, de mikor Delfi bele akarta tenni a lámpát a vízbe, Flor Angyalkái kitették õt a partra, és meg akarta állitan Delfit, mivel, hogy naivan Flor ugy gondolta, megölheti magát Delfi...És Delfi beleesett a vizbe, de a lámpa Flornál maradt...Max adott Flornak egy bénító sprayt, hogy akármi baj van, lefujja az illetõt, és lebénul pár órára. Mivel Max és Lorenzó összeverekedtek Flor miatt, Flor lefujta õket, akik meg is bénultak tõle. Közben Franco meglátta Nicot és Lautarot, hogy mennyire hasonlitanak, és ki akarják deríteni az igazságot, ezért Nico találkozik Lautaro szüleivel, de Flort megkéri, hogy üljön a mellettük lévõ asztalnál. Flor folyton nézte Nicot, Nico meg Flort ami persze feltûnt a szülõknek, és Nico nem tudott mit mondani azt hazudta, hogy Flor a barátnõje... Aztán átültették a szülõk Flort az asztalhoz, de idõvel feltûnt nekik, hogy egymáshoz sem érnek. Erre Nico zavarában, hogy le ne bukjon (mert ugyebár Lautáro egy nõcsábász) megcsókólta Flort, amit persze Max és Lorenzo is megláttak, mert Maxnak megint látomásai voltak azzal kapcsolatban, hogy Florral valami történni fog, és utánna mentek félig lebénulva....
beetyke 2006 júl. 13. - 20:06:47 Előzmény frenirr
(296/1118)
Valaki mondja meg nekem lécci h mi volt a mai részbe!!De ne azt másoljátok be ami a port.hu-ra van felírva!!na elõre is kössz
frenirr 2006 júl. 13. - 18:59:12
(295/1118)
én úgy tom h a babák neve: Margarita Maximo és federico... és errõl képeket is láttam szal nem tom h meik a helyes...
frenirr 2006 júl. 13. - 18:57:44
(294/1118)
a véleményt el lehet mondani de aakor legalább csak 1x tegye h a többieket ne idegesítse... sztem...
Betticke 2006 júl. 13. - 14:16:21
(293/1118)
Hát vaalhol érthetõ, hogy Martin ilyen féltékeny, más is igy tenne szerintem az életben is, aki szereti a párját... Mert ha valaki egy kicsit nem féltékeny, akkor az baj...legalábbis sztem.. És azért ha Martin szemszgébõl nézzük, Bonila eléggé bekavart neki, igy érthetõ a nagy féltékenykedése! Aztán meg én már rég kirúgtam volna a páromat, ha ilyen történne, mint amikor Martin felvette a telefont. Mert azért van különbség a párkapcsolati és a baráti megszólításban....:D Szóval én megértem Martint, már én is túléltem egy hasonló helyzetet :S
szetti 2006 júl. 13. - 11:07:25
(292/1118)
Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem a kedvenc szereplõm Franco.Imádoom..
Betticke 2006 júl. 13. - 10:35:40
(291/1118)
nnah, találtam egy ilyn képet a Flor babákról... Mind a 3-nak fel van tüntetve a neve! :)
Margarita Anna, Federico Augusto és Andres Florencio
Nagyon édesek lettek a babák..:)
Betticke 2006 júl. 12. - 19:40:09
(290/1118)
Ne gyerekeskedj már, a véleményedet megirhatod nyugodtan, és vettük is, hogy mindenkinek meg kéne halnia a sorozatban véleményed szerint...Csak azt nem értem miért jó ez neked? A legnagyobb ellenségemnek sem kívánnám soha a halálát..Igaz ez csak egy sorozat, de akkor is, a világon több százaknak Thomasito, és ezreknek Flor a kedvence....
kitty1 2006 júl. 12. - 15:38:02
(289/1118)
de gonosz vagy vincent!ha nem ismered mért kivánod a halálát!
kitty1 2006 júl. 12. - 15:34:51
(288/1118)
szia igazad van tényleg nem lehet a 2 pasi közül választani de szerintem a belsõ a fontos nem a külsõ ha minden igaz új pasi kéne a sorozatba mert tényleg nem lehet a kettõ közül választani
Betticke 2006 júl. 12. - 14:09:19
(287/1118)
Sziasztok, látom itt többen is beszélnek, vagy legalábbis tanulnak spanyolul..:) Én is meg szeretnék tanulni, de az még odébb van..De viszont csinálok egy csacskás weboldalt, és szeretném, ha egyikõtök segitene 1 picit, ugyanis spanyolul szeretném kiirni azt, hogy "Betticke weboldala" Tudna nekem ebben vki segiteni? Azért pár szót tudok spanyolul, de csak ilyen köznyelvként, szóval a nyelvtanjáról fogalmam sincs :S Mi a valakinek a birtoka? vagyis magyarul a "-ja" remélem értitek mire gondolok... :D
Annyit tudok, hogy a weboldal az "sitio web" :D
Elõre is köcce a segítségeeet!!! Pussó, és minnyá kezdõdik a csacska angyal...:D
hello 2006 júl. 12. - 11:51:11
(286/1118)
sziasztok!
az az igazság, hogy nekem mind a két évad tetszik...
szóval volt az elõzõben is olyan is ami tetszett meg ami nem, és most is van olyan... nekem egyik pasi sem tetszik, se Max, se Fede, de Fedének jobban szerettem a természetét... Max viszont talán helyesebb, de végülis nekem mindegy, hogy ki játszik, én a történetre koncentrálok, és nem a szereplõkre...
és még annyit írnék, hogy sztem az is leírhatja a véleményét, aki nem szereti a sorozatot, de viszont diszkréten ha kérhetem... akire vonatkozik és nem tudja mi az, hogy diszkréten ideje, hogy elõvegyen egy lexikont...:)
sok pusza azoknak akik szeretik és ez az idõvisszatekerés nekem bejött...:)
Nixi baba 2006 júl. 11. - 17:39:37
(285/1118)
Helló sztem is Fede a legjobb benne:jo:Amúgy ha akarsz felvehetsz!Címem:lurakatanya@hotmail.com
Köci,puci!
Betticke 2006 júl. 11. - 16:50:59
(284/1118)
Érdekes...:D De jó megoldás... Szóval akkor az egészet csak álomdta Flor? Az idõ visszatekerés is álom volt? Furcsa, de idõvel minden ki fog derülni ;)
Vincent pedig nagyon kedves gesztusokkal illeti Thomasitot... Furcsállom, hogy vaalki utálja a sorozatot, és ide irogat, persze engem aztán nem zavar... :) Persze ha érdekel egy kép, ki is az a híres Thomasito :)
zzzoeka 2006 júl. 11. - 10:43:38
(283/1118)
de édi vagy vincent:)
amúgy nyugi, csak nézzétek a mai részt... :)
én tudtam elõre h ez lesz, mégis úgy felsikítottam, amikor szegény Tomi leesett :,(
Betticke 2006 júl. 10. - 21:29:45
(282/1118)
Sztem jobb a 2.évad, legalábbis eddig, igaz már nem nagyon van bennem, mennyi nyávogás volt régebbe..:) Néha falra tudok mászni a nyávogástól, de maga a sztory nagyon teccik, ezért is szeretem annyira! Érdekes volt ez a mai idõpörgetés vagy mi a fene, jól bekavart, de állítólag mégeccer vissza lesz tekerve az idõ, igaz ez? Gondolom igaz, mert igy még rosszabb, és nem hinném, hogy Thomasito meghal...Vagy legalábbis, ha ezt az esést túléli, az nagy szinjáték, mert frankón a fejére esett, és kitört volna igy a nyaka... Habár itt minden megtörténhet :) 2X is visszanéztem, ahogy leesett, nagyon durva volt... Hajrá folytatás :D
csancsy 2006 júl. 10. - 14:16:04
(281/1118)
Nekem fede jobban tetszett, de nem lehet mindenkinek egyforma az ízlése.Én maxban a bizonytalanságát nagyon nem bírom, amikor hol flor, vagy hol delfina mellé áll, konkrétan nem tud dönteni. Mondjuk fedénél is meg volt (nem mert flornak szerelmet vallani) egy kicsit, de mindig tudta (ÁLTALÁBAN), hogy kinek van igaza, és az mellé állt. hol delfit, hol flort szidta meg.
szisz 2006 júl. 10. - 13:01:16
(280/1118)
Õrület!!! Mit van mindenki úgy oda Federicoért?? Az egy lúzer volt. Én a második évadnál kedveltem meg a csacskát. Az elsõt sokszor megnéztem, de fel is idegesítettem rajta magam. Na az aztán tényleg nyálas volt, meg Federico természete is az volt. Maximo végre egy kicsit pasisabb, nem kell gondolkoznom rajta, hogy melyik nemhez is húz, no meg jobban tud hízelegni :-DD, meg jobban is néz ki. Szóval hajrá Max, és le Fedé-vel!! Amúgy egy-két régi szereplõ nekem is hiányzik, de szerintem pótolják õket az újak, mint pl.: Olivia, Evaristo. Õk is nagyon jók.
adri1 2006 júl. 10. - 11:07:19
(279/1118)
Szerintem az 1. évad sokkal jobb volt. Mostanában azon veszem észre magam, hogy elfelejtem megnézni, pedig ez eddig nem nagyon fordult elõ:) Hiányzik Maia, Federico, Mathias, még Paloma is:). Na meg hát mindenki aki kilépett. Jó, mondjuk Maximo-val nincs semmi bajom, de ettõl függetlenül nem pótolja Federico-t(számomra). MÉG AZ ZAVAR, HOGY NYÁRON AZ EMBER NEM MINDIG ÉR RÁ MINDEN NAP MEGNÉZNI EGY SOROZATOT. Nekem pl. más dolgom is akad, minthogy minden nap egy adott idõpontban leüljek a TV elé. Ja és ti nem gondoljátok hogy kezd egy kicsit túl nyálas lenni? Na mind1. Ettól függetlenül még megnézem, mert érdekel, hogy mi lesz benne, de szerintem ha nem adnak újabb évadot még talán hiányzott is volna, így meg még azt is elfelejtem néha, hogy kezdõdik. Na mind1. Hajrá Florencia, hajrá Csacska angyal:D:D:P