eszti 2006 ápr. 07. - 13:28:58
(78/1118)
Szaztok nagyon szeretem a sotozatot!
Különben figyelitek Flor szinte minden részben beront valamiért Maximo szobájába kérni valamit vagy veszekedni mindig valaminek bemegy.!?
És ha megvettétek a mostani BRAVO-T (március 30-április 12) akkor biztosan olvastátok a csacska angyalos cikket ott azt nyilatkozta Flor:"zajosabb lesz a sorozat" ez mit elõbb írtam ebben is kinyilatkozik.!?

Ti mit gondoltok errõl?!

Ja és ki a kedvencetek?!
Nekem: Roberta és Maia.
kacsa.anett 2006 ápr. 06. - 14:40:09
(77/1118)
Vlaaki, ha tudja ki az az Isabell akkor írja le!! (Fedével lefotózva!!)
kacsa.anett 2006 ápr. 05. - 13:46:47
(76/1118)
Az egxik osztálytársam is Csacska rajongó!! (fiú) Nem szégyenlli!! :D Hát persze Ti mint férfiak.. Fede csak egy német.. na ja. egy darabig én is így gondoltam amíg nyáron nem láttam egy hasonmását aki kb. 14 éves volt. Persze, hogy belezúgatm.. de nem szóltam hozzá :( nem mertem!!!!!
kacsa.anett 2006 ápr. 05. - 13:42:42
(75/1118)
Ja és nagyon örülök, hoigy van valaki aki leírja!! Köszi szépen!!
kacsa.anett 2006 ápr. 05. - 13:42:13
(74/1118)
Hétvégén nem igazõn érek rá megnézni õket, vagy csavargok vagy apukámnál vagyok vagy elmegyünk valahova!! Igen tudom, hogy nekem így egyszerûbb.. na jó ezt a témát hagyjuk!!

Maximo-nal mikor volt emlékezetkiesése, és miért?? Errõl lemardatm! :P
Betticke 2006 ápr. 04. - 21:15:09
(73/1118)
Pont ezt mondtam, hogy hétvégén nézd meg, ha tanulnod kell! Te mondtad, hogy jobban örül anyukád, ha tanulsz! Hát, ha hétköznap tanulsz simán megnézheted õket hétvégén! De nem kell ám sértésnek venni, ez csak egy tanács volt! És én nem mondtam egy szóval sem neked, hogy pénzért kell megvenned a sorozatot DVD-n! Tudod, én a magam nevében beszélek, és beszéltem is! Nem mindenki tudja ilyen könnyen megszerezni õket, mint te! Jah, és azt is odairtam a végére, hogy ne vedd sértésnek ám ;) Ez tényleg csak egy tanács volt, én csak neked akartam segíteni, én nem tudom, hogy neked hogy én mikor van idõd és energiád erre. És ha megbántottalak bocsi, tényleg nem volt szándékos!!

A mai rész végülis arról szólt, hogy Flor "rájött" hogyha megszerzi a Santian örökség rá esõ részét, akkor lesz annyi pénze, hogy a kicsik az õ gyámja alá kerüljenek. Lorenzo és Maxi is adott neki egy ügyvéd névjegykártyát, de Lorenzo arra használta ki, hogy az ügyvéd azt mondja neki, hogy már nem lehet az õvé egy fillér sem, mert már szétosztották a vagyont, és á nem hagyott semmit az apja! De úgy lett vége, hogy Flor kijött az ügívédtõl, és Lorenzo mondta neki, hogy az ügyvéd hazudott, és ez nem igy van. Holnap derül ki mit mondd még Lorenzo. Nagyon remélem, hogy Flor elmegy a Maxi által ajánlott ügyvédhez is, mert valahol Maxi nem akar a gyerekek gyámja lenni az emlékezetkiesése miatt!
Gabor2000 2006 ápr. 04. - 18:39:54
(72/1118)
Sziasztok! Igen, fiú létemre nézem a Csacska Angyalt és ez az egyetlen sorozat amit elviselek és tetszik is. A szeleburdi leány tényleg egy kicsit néha idegesítõ, de jó fej. Csak azt nem értem, miért kellett meghalni Fredericonak. Az igaz nem volt egy álompasi (Férfiszemmel tipikus német). Ez a Maximo meg úgy néz ki mint egy öreg nõ. Na csak ez az én személyes véleményem, de nem akarok senkit sem megsérteni. Mai rész vége kiváncsivá tett. Vajon mit fog mondani Lorenzo Floricientanak. Kiderûl a következõ részben.
kacsa.anett 2006 ápr. 04. - 17:34:19
(71/1118)
Anya nem szigorú!! Õ nem mondja azt, hogy talítsak ki, meg semmit sem kell csinálnom. Minek vegyem fel?? Mikor nlzzem meg, ha felveszem,?? Miér költsek rá annyit pénzt?? Egyszerûbb a DvD ingyen!! (egyik ismerõsöm leírja) . Mondtam, hogy minden részt írjatok le!!!
Betticke 2006 ápr. 04. - 16:29:36
(70/1118)
DE jóóó neked, hogy lehet, hogy meglesz DVD-n az összes rész! Én is meg akarom valahonnan szerezni! De mostanában elég nagy divajta van annak, hogy ha valami nagyon jól megy, akkor kiadják DVD-n! Szóval talán...remélhetõleg... :D
Láttad a mait? (csüt.) Én most kezdem el nézni, mert most értem haza, és felvettem videóra!
Télleg, csinálhatnád azt is, hogy hétközben felveszed videóra, tanulsz, és hétvégén megnézed õket, neem??? Vagy ez nem lehetséges? Ennyire nem szereti anyukád?? DE nem értem, amiért valaki hülyeségnek tartja más miért nem nézhati?! Ez nem egy olyan mint a Dragonball, amit én sem engednék nézni a gyerekemnek....hát de nem? :D (ne ijedj meg, nem bántásként mondtam ezt, csak megjegyzésként, és bocsi, ha megbántottalak valamivel..:) )
kacsa.anett 2006 ápr. 03. - 20:13:55
(69/1118)
Mert hülyeségenk tartja, és jobban örülne neki, ha inkább tanulnék. Igaz akkor ma nem néztem volna namind1. Az egyik ismerõsöm le tudja írni DVD-re. De ez nem biztos kb. 80%. Remélem meg lesz!! A DElfinásat még láttam mókás volt!! :P
Az volt a legvicesebb mikor a "Maki" lepisilte Delfit! :D A Minimum és Flor.. azért azt nem gondoltam volna, hogy a tündérek "varázscsapása'" éppen álom lesz. (mikor Flor megrázta Maximot) Amúgy szerintem vagy Thomas vagy DElfina fog megjelnni na majd az elejét megézem!! Remélhetpõleg!! :) a és köszi.
Betticke 2006 ápr. 03. - 18:07:21
(68/1118)
kacsa.anett Miért nem engedi anyukád, hogy nézd a Csacsit?? Honnan szerzed meg DVD-n?
Ma nagyon jó rész volt! Thomas kitalálta, hogy míg Malala és Delfina a jacuzziban ülnak csukott szemel teliöntötték cementtel, és megkötött, mire észrevették! Nagyon jó vicc volt! Még Maximo is "megdícsérte" titokban Thomast :D Aztán Flor elszolta magát Maxino elõtt, hogy róla álmodott, és Maxi is Florol. Nagyon aranyosak voltak! És úgy lett vége, hogy Maxi megakarta csókolni Flort, de még nem ért össze a szájuk! Bizti lesz holnap valami, hogy nem csókolja meg :(
kacsa.anett 2006 ápr. 03. - 17:53:50
(67/1118)
Anya nem engedi, hogy nézzem a Csacskát!! Igaz meglesz az összes DVD-n!! DE akkor is!! Valaki értesít majd engem a történtekrõl?? Ma mi volt?? (hétfõ)
kacsa.anett 2006 ápr. 03. - 15:09:07
(66/1118)
Ja és amúgy: Aki nem szereti ezt a vidám sorit. Akkor azok ne azzal jöjjenek ide, hogy a Csacska helyett levéve a kedvenc sorozata, mert nem így van! Belehetett volna tenni a Balázs vagy a Mónika helyére. És a Lost helyet is valami teljesen más van. És a Pumbáék helyett is belehetett volna tenni, meg egy csomó szar helyett! Sorry aki valmelyiket szereti!! Csak ennyi!!
kacsa.anett 2006 ápr. 03. - 15:07:09
(65/1118)
Én is ezt mondtam jópár sorral lejjebb!!
kacsa.anett 2006 ápr. 03. - 15:06:42
(64/1118)
Éljen!! El sem hiszem!! Vége a háborúnak??? Jupíí!! Ja és Paige: Szerintem inkább 2 nézz meg!! Úgy nagyobb arra az esélyed, hogy megszeresd!! :P Annyira örülök!! Cserébe pusz mindenkinek!! ;D
sosi 2006 ápr. 03. - 13:56:53
(63/1118)
Sajnálom, hugy a Rejtélyek Kalandorait levették, és berakták helyére ezt az idióta sorozatot. De hogy ne bántsam a "függõit", akkor inkább tették volna a Balázs , vagy a Mónika show helyére.......
kacsa.anett 2006 márc. 31. - 15:06:43
(62/1118)
Ez jó volt elendrlí!!!!!!!!
Elendril 2006 márc. 31. - 09:06:44
(61/1118)
Áhhh, Paige, szóval azt állítod, hogy nem ér néked annyit a Grace klinika, hogy elköltözz miatta :)
Akos 2006 márc. 30. - 20:21:31
(60/1118)
sziasztok!!!

Nincsen meg valakinek az elsõ éved elsõ része?? Mikor a bálon vannak?? Azt a részt nem láttam kb az elsõ 10-20 részt. Sajnos!! Most ez nagyon jóó!! UTÁLOM DELFINÁT, ÉS MALALÁT, BONNIÁRÓL, NE IS BESZÉLJÜNK. Milyen cuki volt ma, mikor Tomas Max nyakába ugrott!! :)

ha valaki tud, akkor segítsetek!!

Rita
kacsa.anett 2006 márc. 30. - 19:27:38
(59/1118)
Add meg te!! nekem most nincs kedvem.. nyûgi vagyok!! :(

Sorry...