pneklara 2013 febr. 27. - 15:16:33
(106/226)
Most megnéztem, hogy ki írta ezeket a sorokat:) Naná, hogy férfi. Arról nem volt szó, hogy a feleség mit csinált eredetileg, onnan szólt a fáma, hogy 9 hónapig kihordott egy terhességet, megszült egy babát, és gondozta, rendben tartotta a háztartást, s feltételezem GYED-en meresztette a fenekét - ahogy a férfiak elgondolják ezt a 2 éves, napi 24 órás szolgálatot. Ezalatt a férje félrekúrt, és mikor hazament, olyan volt, mint a smirgli. Ha mérlegre lehetett volna tenni õket, igencsak a nõ felé billent volna el értékben. Kifejezetten örültem, hogy talált egy ügyvédet, aki börtönbe juttatta ezt a faragatlan, senkiházi tuskót, még ha az életben nem is így van ez. Magam is besétáltam volna a NAV-hoz. Mert ez a pasi egy hazug, gerinctelen patkány volt. A kis nõci csak nyert azzal, hogy lelépett ez a féreg. Így lealázni egy édesanyát, a gyermeke anyját, aki ráadásul egy kellemes kis nõ volt, csak egy egoista, faragatlan tuskó tud. Nem a félrekúrás a megbocsájthatatlan, aki megnyerte hadd vigye, hanem az aljas hazudozása. Ehhez kevés is 3 év börtön.
CsizmásPandúr 2013 febr. 27. - 09:14:13
(105/226)
Nézzük a másik oldalt! Az, hogy nõ keresztbe akart tenni férjének, hogy a cégre adóellenõrt küld, ARRA a cégre ami hosszú évekig tartotta el a töttyedt hátsóját, és egy szalmaszálat nem tett keresztbe,hát az gerinctelenség. A legjobb ügyvédekkel válnék el tõle, még ha hitelt kellene is felvennem, de a híd alá küldeném az biztos !!

:)
pneklara 2013 febr. 27. - 08:59:09
(104/226)
Vannak ilyen fiatal férjek a való életben, mint ez a tegnapi vállalkozó? Van egy helyes felesége, egy 6 hónapos kisgyermeke, és úgy bánik az asszonyával, mint a kutyával. Belehajszolja szegény nõcit az esztelen önsanyargatásba, lealázza, megcsalja, hazudik neki és anyagilag átveri.Most kifejezetten örültem a happy végnek: börtönbe került a szemétláda - ha az életben ez nem is így történik. Vártam még, hogy a narrátor azt mondja a végén, hogy ki is herélték, és az új nõje is elhagyta. A nõvért játszó nõci ismerõs volt. Tóth Verára hajazott, de valahol, valamiben már szerepelt.
mirigy 2013 febr. 26. - 20:41:34 Előzmény talpfaszamlalo
(103/226)
Na ma volt szerencsém belenézni mert amíg reklám volt addig kapcsolgattam és de értem. Ennyire bénán elõadott szerepeket még ha amatõr is az illetõ akkor is. És vannak akik erre gerjednek, hogy amatõr h..ék égetik magukat a képernyõn azt nemtom mennyi pénzért
1/10
talpfaszamlalo 2013 febr. 26. - 20:06:01 1/10
(102/226)
Mégis mit vártok egy oylan mûsortól ,ami egy szintén nem nívós másikat próbál utánozni és azt is szarul?

A Gyanú árnyékábant koppintja egy az egyben csak még szarabbak a színészek, még pocsékabbak a történetek.
pneklara 2013 febr. 26. - 14:39:22
(101/226)
Honnan szalajtották a tegnapi epizód fõszereplõjét, aki a jósnõhöz hordja a család összes vagyonát? Szerepe szerint is félkegyelmû, de mint csepûrágó is borzalmas volt. Úgy beszélt, mint ha öt szilvásgombóc lett volna egyszerre a szájában, a nyelve háromszor esett hasra, míg sikerült kimondania egy szót.Jó, adjanak teret amatõr színészeknek is, mert ilyen bugyuta feldolgozást okleveles színész nem vállalna be, de azért ilyen félcédulás embereket nem kellene mutogatni.
1/10
Bubus53 2013 febr. 25. - 23:56:11 1/10
(100/226)
Nem tudom, mi ez az õrület most, hogy mindkét csatorna mindent le akar a torkunkon nyomni, amitõl hányingert kapok. De ki nézi ezeket, akkor befejeznék rögtön, ha nem néznék, mert én csak az ajánlóknál találkozom ezekkel, de hogy még öt percet sem vagyok hajlandó nézni belõlük, az tuti!
szakkor12 2013 febr. 25. - 12:49:34
(99/226)
sziasztok :/ sztem ezta családi titkok nem ér egy forintot sem de nem egy forintot még eggyet sem :/ amugy is kit érdekel hogy õk min veszekednek meg stb :/ és szerintem tegyék vissza a bodzás családot !!!! mert én eszt nem viselem el hogy nem megy a bodzás család! És szerintem senki sem viseli el aki szereti a bodzás csládot ! felvágom az eremet kérjük vissza a bodzás családotttt !!!!! de azonal! sziasztok :/
1/10
talpfaszamlalo 2013 febr. 24. - 22:48:14 1/10 Előzmény zsoltika1978
(98/226)
Így van, a szereplõk amatõrök (ez látszik is), a történetek is kitaláltak, egy részét ráadásul nem is itthon, hanem külföldön írták meg csak átfordították magyarra.
zsoltika1978 2013 febr. 23. - 19:42:24
(97/226)
Ezek a szereplõk igazi nevükkel és valós személyek vagy csak egyszerû emberek kitalált nevekkel játszanak?Ez nagyon érdekelne.És a történet igazi jelenet vagy kitalált mese az egész?Mert szerintem kitalált csak az egész mûsor.
1/10
talpfaszamlalo 2013 febr. 22. - 22:15:30 1/10
(96/226)
Amúgy bár sok részt nem láttam, de úgy vettem észre itt mindig happy end a vége. Kiderül az ártatlansága mindig a gyanúsítottnak mindenki mindig kibékül stb. Volt olyan rész, ahol pl. kiderült ,hogy tényleg bûnös, akit vádoltak, meg nem lett jó vége?

Egyrõl tudok csak talán, ahol az asszony rejtegette hónapokig a férje halott apját, hogy felvehessék a nyugdíját és a nagyobbik fiú ebben partner volt.

A Gyanú árnyékában ennyivel is jobb, hogy nem mindig happy end és nem kiszámítható ennyire, sokszor voltak váratlan fordulatok. Pl. kétszer is a végén jött a csattanó, hogy tényleg a férj volt a gyilkos, pedig az utolsó percig tagadott és én is azt hittem nem õ az, meg ugye a pedifíliával ártatlanul megvádolt ember sem fogadta vissza az asszonyt, mert nem nézte el ,hogy elfordult tõle és nem hitt neki és kidobta a lakásból, amiben igaza is van.
1/10
talpfaszamlalo 2013 febr. 22. - 22:11:17 1/10
(95/226)
Az a történet megvan mikor a csaj dobta a régi barátját és összejön egy néger diákkal, ezért mindenki ellene fordul megy benne a fekázás, majmozás, meg is támadják a parkban, nekiesnek a fiújának is, õ meg bizonyíték nélkül nekiesik az expasijának ,hogy biztos õ volt, de kiderül ,hogy ártatlan és egy náci haverja volt. Szánalmas alakítás, nagyon gyenge történet, meg egy odaszólás a Jobbiknak mikor a náci a végén azt mondja ,hogy Magyarország a magyaroké.
1/10
talpfaszamlalo 2013 febr. 22. - 22:09:10 1/10 Előzmény Bigpapa
(94/226)
Jujj, azt pont láttam ott legalább a történet jó. Adott egy cafka, aki csalja a férjét a a beszállítóval. A fia rájön, és zsarolni kezdi az anyját (telefonnal fel is vette videóra, ahogy smárolnak és édelegnek9. Közben meg valaki a férjet is feji, névtelen levelekkel, mondván megcsal a feleséges fizess és elmondom kivel, meg adok bizonyítékot. A hülyéje meg 100 ezreket ki is penget az ismeretlennek nem ám pl. követné az asszonyt vagy ilyesmi ,hülye és fizet. Késõbb meg kiderül, hogy a konkurens zöldségesstand, akinek ellopták a vevõit áll a dolog mögött, õ névtelen levelek szerzõje a csaj szeretõje meg az õ unokaöccse és miután elváltak és megvetté ka standot jól ott is hagyta a csajt. Azt kapta, amit megérdemelt, jól pofára esett a végén.

Még a gyereknek volt a legtöbb esze a sorozatban.

Volt itt szó az iskolaigazgatósról, aki megtudja, hogy búza a fia, és nem tudja elfogadni. A végén meg asszem azzal oldja meg az asszony egy csapásra, hogy ráveszi a férjura legjobb barátját, hogy mondja azt ,hogy õ is a másik csapatban játszik és be is válik. Nagyon hiteltelen és életszerûtlen. Ismeri már huszonéve, nem hiszem, hogy azonnal benyalná bárki is, hogy õ mindig is az volt. Ugyanmár.
1/10
talpfaszamlalo 2013 febr. 22. - 22:03:32 1/10 Előzmény Spanci
(93/226)
Szerintem abból áll a casting, hogy akiket az RTL-nél elküldtek, mert nem voltak jók azokat alkalmazzák.
Bigpapa 2013 febr. 22. - 12:15:47
(92/226)
jezusom :D ebbol a szarbol eddig egy reszt se lattam. Oke,hogy amator szereplok,de ez....edes elet. Pont valami zoldseges vita van,de ez borzalom. Fejhangon mondjak fel a szoveget :D kukaba ezzel.
pkovaks 2013 febr. 21. - 19:29:07 Előzmény kazsagx
(91/226)
TV2 ugyanolyan mint az RTL. Be-be dobnak ismetleseket. Ma is egy ismetles megy. Miert nem irjak ki zarojelben hogy ismetles (ism.)??? es ezeket miert nem adjak a SUPER TV 2-on. Sok ilyen trukkozes elosegiti a nezoszam csokkentest...banda...
1/10
Nyuszifüle 2013 febr. 20. - 02:01:44 1/10
(90/226)
UramAnyám!!!! Méghogy az élet írja.....
mert minden olyan életszerû :)
az események, helyszínek, körülmények, hogy a szereplõket már ne is említsem :)
nem csodálom, hogy titkolózásba burkolóznak az "elkövetõk", lehet, meglincselnék õket?
na és a végén a díjnyertes "életigazságok", és rájöttem, és megváltoztam, és megbeszéljük, és beszélgetünk és odafigyelünk, és .... HURRÁ, és minden HAPPY nagy betûkkel.... még pár rész, és ilyen lesz és így él az egész ország! Milyen remek lesz mindenkinek, minden és mindenki csupa tökéletes és becsület, dolgos és derék....
és még ma is élnek ha meg nem haltak.....
kazsagx 2013 febr. 16. - 00:23:55 Előzmény Spanci
(89/226)
Igen,igen mintha felolvasnák! Sokszor mosolygok rajta, valamelyik meg szinte ordít annyira artikulál! :D
Spanci 2013 febr. 12. - 19:24:20 Előzmény kazsagx
(87/226)
A Gyanú árnyékában viszonylag jól játszanak az amatõr szereplõk, talán jobban figyelnek a kiválasztásra.
A Családi titkokban olyan, mintha felolvasnának, rettenet az egész.