susypeti 2009 okt. 25. - 16:31:53
(29/69)
olyan jó olvasni ahogy elemezgetitek ezt a zs-kategóriás filmet. mégis mit vártok? az egész egy vicc, azért találták ki hogy röhögj rajta - szerinted a rendezõ egy percre is komolyan vette magát?
10/10
Hawersracz 2009 szept. 29. - 15:34:25 10/10
(28/69)
Szerintem jó kis film volt. leszögezném, hogy én azért vagyok horror rajongó mert itt biztos a szórakozásom. Ha egy jól sikerült darabot nézek akkor lehet félni és elborzadni, ha pedig egy nagyon elcs*szettet akkor megszakadok a röhögéstõl.
Ez a film más mert itt eleve brutál fekete humorral van megfûszerezve az egész történet. Ezenkívül a szokásos horror kellékek sem maradhattak ki, meztelen nõ, darabolás, elmebeteg menekülési utak stb. Történet szinte nincs, de nincs is rá szükség. Egyszer érdemes megnézni! Könnyed szórakozás a horror és a fekete humor kedvelõinek!
1/10
barack1212 2009 jún. 07. - 11:10:00 1/10
(27/69)
Egy szóval:borzalmas volt.Semmi történet,gyenge színészi játék.Az alaphangulatot már a neurotikus buszsofõr megadta,akinek az alakítása szerintem a barátok köztbe se férne bele a hirtelen hangulatváltásaival (énekelget,aztán kb 30mp múlva simán elküldi anyukájába a munkáltatóját).A történet valahogy homályos pont az egész filmben,igazából csak a szereplõk találgatnak össze-vissza,hogy hol is lehetnek (aztán az egyik teória pont bebizonyul-csak nem fejtik ki ,hogy melyik,és nem is támasztja alá a film).Az apró bakik,a történet kidolgozatlansága,valamint a semmitmondó párbeszédek sajnos nagyon elszúrják a filmet,pedig nem huszadrangú névtelen színészek játszanak benne (Tim McInnerney-Fekete Vipera,Danny Dyer-Futball Faktor,stb...)
Egyedül talán a hangeffektek emlékeztetnek egy horrorra,amúgy az egész film egy 12 évesen is megnézhetõ délutáni matinészerû izé.
szingh 2009 jún. 02. - 19:19:11
(26/69)
Igen, két feleség négy gyerek, ja, csakugyan szûz lehetek. hehe
szingh 2009 jún. 01. - 23:31:21
(25/69)
Viktor Judit meg sincs említve a szereplõk között. Pedig ha megnézném a filmet, csak miatta.
70vol 2009 márc. 19. - 23:20:19
(24/69)
Szerintem egész jó film. Lehet csak azért tetszik mert részben nálunk forgatták. Boros Sándornak (buszsofõrnek) külön gratulálok, kedvenc jelenetem. Fõleg az "éneklés". (Amúgy mi magyarok ilyenek vagyunk nem tudom mit van mindenki kiakadva ezen) Múltkor éjjel 1-ig tartott amíg megtaláltam a helyszínt a Mátrában :)
akos015 2009 márc. 03. - 21:11:31 Előzmény tigerland
(23/69)
amugy mondták erre a filmre,,h vígjáték-horror keveréke!!nem pedig szimplán csak horror!,,ezt csak úgy megjegyzésként!
tigerland 2009 jan. 01. - 03:27:27
(22/69)
mindenki a Mátrát emlegeti hogy ott játszódik e kis történet
amikor a csaj meg a ficko (asszem Maggie és Steve?) bemennek abba a házba ahol megtalálják kollágájukat a két magyar spinével, a csaj leakaszt egy térképet a falról és jól kivehetõ volt rajta a Balaton keleti része
én láttam rosszul, vagy csak egy baklövés, vagy teljesen mindegy milyen térkép volt a falon, mert úgysem az a lényeg...
Kéxemûszörny 2008 jún. 27. - 11:22:15
(21/69)
Számomra nem volt nagy szám, egyszer nézhetõ. Nekem sem tetszettek, hogy úgy állították be mintha a magyar erdõk tele lennének vérszomja gerillákkal :) Nem sok filmben esik szó Magyarországról, legalább ilyenkor ne húzzák le ennyire :)
A végén humoros volt ahogy az a szõke cicababa, kezében géppisztollyal simán eltalálja a gyilkost. Bár én azon csodálkozom, hogy amennyire mozgott a fegyver lövés közben a kezébe, csoda hogy a háta mögött lévõket nem találta el :D :D
7/10
kriszka 2008 jún. 25. - 08:38:08 7/10
(20/69)
Egész nézhetõ film, ha egy B kategóriásként kezeljük, és nem keresünk mögötte 100M $ költségvetést. Néha vicces, néha ijeszõt, kellemes kikapcsolódás. GMeter: 7/10
2/10
Miner79 2008 jún. 13. - 16:00:02 2/10
(19/69)
Hát, nem nagyon tudtam mit kezdeni ezzel a filmmel. A felénél majdnem kikapcsoltam. Aztán, végül is, nem bántam meg, hogy végig néztem, de nagyon egyszer nézhetõs kategória. Valamiféle horror-paródia az egész, de nem nekünk, magyaroknak való, magyar vonatkozás ide vagy oda. Amúgy nem túl szép képet fest rólunk a film (lásd: prostik és az autóbusz sofõr kategória).
bbit 2008 márc. 20. - 22:40:23
(18/69)
Mi most este láttuk és elég közepes volt. Azt hittem lesz benne több magyar vonatkozás, mint a Motelben volt Szlovákia, bár tudom azt csehben forgatták. A sztori gyenge volt, a zenéje sem segített a hangulat kialakításában... Azt írták, hogy ez egy horrorvígjáték lesz, de nem volt az... Talán, ha kétszer lehetett rajta elmosolyodni... a láb hûtõbe tevésénél és a repcsi lelövésénél... Horrornak átlagos volt, horrorvígjátéknak meg még annyi sem... Éreztem a végén legalább biztos mutatják a Kékestetõn lévõ TV tornyot és annak legalább megörültem, mikor megláttam a jobb felsõ sarokban...
annacskaxxx 2008 márc. 20. - 20:57:13
(17/69)
Én ma láttam a filmet.Volt benne pár olyan poén,ami aztán tényleg kimerítette a nem odaillõ, beteg kategóriát...de jól szórakoztunk rajta.Fõleg a reklámfõhõsnõ statiszta csaj a végén, ahogy lövöldözött,valami frenetikus volt.Vannak olyan filmek,amelyek annyira csapnivalóak,hogy már jók.Ez az a kategória.Nézzétek meg!
llsz 2008 febr. 10. - 23:44:58 Előzmény pvik
(16/69)
Szerintem egy cucc kis film, leszamitva a buszsoforos jelenetet, meg...

...de azert [b:1065ff4937]Maggie[/b:1065ff4937]-ert es [b:1065ff4937]Steve[/b:1065ff4937]-ert szerintem erdemes megnezni :)
pvik 2007 szept. 11. - 10:21:43 Előzmény gealegy
(15/69)
A legjobb trashfilm amit eddig láttam. Rejtett, intelligens poénok, kifigurázás... Semmit sem vártam ettõl a filmtõl amikor beültem, de szakadtam rajta végig a nevetéstõl. Megnézem még párszor.
Redfield 2007 szept. 05. - 21:53:14
(14/69)
Én a moziünnepen láttam, és teltházas közönségbõl a film végére a fél társaság felállt és kiment. Szerintem sem lett egy nagy szám, a történet úgy van összegányolva, hogy azt említeni se érdemes, és az ég világon semmi újat nem ad, még poénban sem különösebben. (mondjuk volt néhány amin nevettem rendesen, de ez nem volt elég, sokkal többet vártam)Azon ne sértõdj be, hogy hiteltelenül ábrázoltak minket, ez semmiképpen sem egy komoly film akart lenni, és a vita rész a buszsofõrrel mindenképp fergeteges. :)
hurgusz 2007 szept. 04. - 23:04:19
(13/69)
Elég gyenge film, még szerencse hogy én sem moziban láttam! Kár lett volna kidobni rá a pénzt. Humorosnak egyáltalán nem nevezném, a poénok gagyik voltak, nem is értem, hogy lehetett horror- vígjátéknak titulálni... Akkor már inkább az Evil Dead 2 és 3!
Történet szempontjából szintén meglepõen rossz film, pedig meg lett volna a lehetõség hogy végre valami ebben a régióban készült izgalmasat lássunk...
Szóval gagyi, nem ajánlom senkinek!!
gaben13 2007 aug. 31. - 11:25:15
(12/69)
A film forgatókönyve nevetséges. Mindenféle sértõdés nélkül szerintem lassan még a "nagynevû" Christopher Smithnek is meg kellene tanulnia, hogy Olga és Nadja nem magyar név és a magyar buszsofõrök (akik természetesen nyelvi analfabéták) általában csak azért mert egy fa dölt az útra nem pakolják ki az angol utasokat ordítozva a Mátra közepén. Nagyon gyenge forgatókönyv nagyon gyenge színészi teljesítményekkel. (védelmükben legyen mondva, a rendezõ lehetõséget sem adott hogy bármit is mutathassanak színészi tudásukból) Értelmetlenül mindenféle mûvészi értéket mellõzve Magyarországot (a Mátrát) orosz és szláv gerillacsoportok búvóhelyeként tünteti fe. Végezetül azoknak akik megharagudnának rám a "lehúzó" kritika miatt, a film egyetlen díjat söpört be Puchonban (Dél Korea) (nem a fõdíjat, hanem a zsûri díját), ahol korábban már nagynevû alkotások emelték a fesztivál rangját. 2002-ben például a " Mein bruder der Vampir címû...
k11zoltan 2007 aug. 31. - 10:42:39
(11/69)
Nekem is tetszett, de az angolok humora eltörpül a magyar beszólások, és káromkodások melett. (hát igen a magyar a legszebb, és legválasztékosabb nyelv... :-) )
gealegy 2007 aug. 31. - 01:52:34
(10/69)
a dumák, a helyzetkomikumok!!!!! BESZARÁÁÁÁS!!!!!!!!!!
tuti megnézem még párszor