trillárom 2008 ápr. 09. - 19:02:29
(44/64)
Én magamból kiindulva azt tudom "mondani",hogy kezdetben én is azért kezdtem el nézni a focit,mert huh de helyes pl.Iker Casillas stb..De utána maga a játék is megtetszett és egyre több meccset néztem/nézek és egyre jobban értek a focihoz,a szabályokhoz,cselekhez stb..

Amúgy nekem is tetszett a film,helyes az edzõ bácsi is:)
sandros5000 2008 ápr. 09. - 18:57:19
(43/64)
Szerintem ez egy ifjúsági filmnek készült, és annak nagyon jó bevált. Ahhoz képest amit nálunk készítenek ilyen címen... Könnyed, humoros és még az indiai kultúrával és a rasszizmussal is foglalkozik könnyed stílusban. Ha így veszi az ember, akkor nem éri csalódás. Egy indai tini akit a foci és Beckham érdekli, és meg kell küzdenie a tradiciókkal hogy focishasson. Laza ifjusagi film, ha van még ez a kategoria. Beckhamet én sem szeretem, de itt nem is szerepel annyit hogy idegesítõ lenne..

A nöi focit én szoktam nézni, de tényleg van még mit tanulniuk, de egy-két meccs azért kifejezetten élvezhetõ. A nõi kosárlabda szerintem élvezetes.
Lányok egy kérdés, mármint azokhoz akik azért nézik a meccseket mert jó pasik vannak benne, ennek mi értelme?
Ez a különbség köztük bármilyen jó csaj lehet filmben vagy a sportban másfél óráig azért értelmetlenül nem tudnám bámulni...
ciccus92 2007 nov. 10. - 14:12:53
(42/64)
uú..:)
ez egy nagyon édes kis film!
végre leültem megnézni,és nagyon megérte!
jajj,nagyon tetszett!!!!
könnyed,aranyos,kedves,valamilyen szinten megható is,szal minden ami kell:)
perry 2007 nov. 09. - 18:52:10 Előzmény JunkieLeia
(41/64)
A film pont arra vállakozott amit ígért, mulatságos volt a saját keretein belül, mutatta
a rasszizmus problémáját habkönnyû módon, és láthattunk fergeteges hindu házasság táncot, ami spec engem mindig ámélkodással tölt el , annyira fergeteges. Ebben a kategóriában tejességgel önazonos volt. :)
JunkieLeia 2007 nov. 08. - 19:17:34 Előzmény csaysee
(40/64)
a kócósságot illetöen: nézd meg az Arizonai álmodozokban..detto ugyanigy áll a haja:D tök vicces:D
efes 2007 nov. 08. - 19:08:31
(39/64)
szerintem is kedves film, azokat pedig egyszerûen sajnálom, akik a cím alapján mennek moziba (néznek tévét) és hiányolják beckhamet...
egyszerû, bájos film, ráadásul mûvészi értelemben sem értéktelen. gondoljunk csak bele, a hatvanas évek végén-hetvenes évek elején többek közt azokért az értékekért szerette meg a világ a cseh filmeket, amelyeket ez a film is képvisel. életközeliség, a kisemberek világának szeretetteljes ábrázolása, stb stb
JunkieLeia 2007 nov. 08. - 19:00:07
(38/64)
a sok leszolással ellenben nekem is tökre tetszett ez a film!nem vártam egy világmegváltó filmet ettöl, de ahhoz képest viszont jo volt!az meg h Beckham nem szerepel benne...sokszor a cimnek nem sok köze van a történethez vagy nem annyira nyilvánvalo köze(pl.: Száll a kakukk fészkére) nekem tetszett...
santi84 2007 nov. 08. - 18:28:08
(37/64)
Hát a sok hozzászólás hatására ma végre megnéztem a filmet. Annyira nem rossz, mint azt sokan állítják. Szerintem meg nem is igazán a fociról szól, hanem az indiai lányról. Leginkább azoknak ajánlanám, akik szertik a romantikus inkább tiniknek szóló filmeket.
10/10
sziv5 2007 nov. 04. - 13:25:00 10/10
(36/64)
Sztem jó film volt!!!!!!!!!!!!
Attól, hogy a címében Beckham is benne van nem fontos szerepelnie benne.A címben nem Beckham a fõ ,,rész" hanem CSAVARD BE, MINT Beckham.
Amúgy a végén szerepelt-a repülõtéren látták õt fotósok meg minden-
Zotyipotyi 2007 nov. 03. - 21:25:56
(35/64)
Csalódás volt ez a film. Totál csöpögõs volt. A végén az a "Majd Karácsonykor jövök!"...
csaysee 2007 júl. 28. - 12:56:46
(34/64)
hat tobbet vartam ettol a filmtol Beckham nem is szerepel benne csak azert raktak be a cimbe h tobben megnezzek
ja es ha valaki tehetseges a fociban (v barmien fiusabb)sportban akkor m1 h l v f az a lenyeg h elvezze amit csinal :P
5/10
Newcastle United 2007 máj. 29. - 13:04:25 5/10
(33/64)
Ezzel így egyetértek. A giccs olyan dolog, hogy valakinek az egyik tipusa bejön, valakinek meg nem, az inkább egy másik tipust favorizál. Nekem a Braveheartból csak a csúsztatások maradtak meg, de errõl asszem már veled is beszéltem Bátorszív abban a fórumban.
Ne is offoljunk itt, oda leírtam többször is a véleményemet.
5/10
Newcastle United 2007 máj. 29. - 12:59:12 5/10
(32/64)
Mert lány vagy.:) És a fociban sem rúghatják egymást szájba a játékosok.:) Igaz néha azért elõfordul, de a szándékosságot piros lappal jutalmazzák.
Egy izglamas, kiélezett focimeccsnél, amikor 5 perc egy üveg sör, kevés jobb dolog létezik a világon. Igaz ha utána veszt a csapat, akkor pedig kevés rosszabb dolog... Na de ettõl a legszebb ez a sport.
Will7 2007 máj. 28. - 21:23:30
(31/64)
Jó lenne megnézni,mert benne van Keira Knightley akit imádok!
Wicky 2007 máj. 28. - 20:28:21
(30/64)
Hát annyiból igaz hogy a kosárlabda puhányabb sport,hogy nincsenek benne akkora sérülések,mint a fociban és nincsenek verekedések a pályán (most éppen a játékosokra gondolok és nem a szurkolókra:))!Én imádom a kosarat nézni és valamennyire tudok is,de az tényleg igaz hogy a bírók túlságosan szétfújják a meccset vagy pédául ami idegesítõbb hogy elfújják!
zszoltan 2007 máj. 28. - 19:31:48
(29/64)
Én meg röplabdáztam gimis koromban. Tök jó volt. Csak néha ugrottunk tévedésbõl az ellenfél meg egymás lábára.
Sõt, még a hálót sem volt szabad meccs közben 'pofozni'. :)
És ha az az ide-oda száguldozó labda nem lett volna a játékban, egész jól éreztük volna magunkat a háló két oldalán. :)
5/10
Newcastle United 2007 máj. 28. - 17:32:34 5/10
(28/64)
A focihoz, jégkoronghoz, kézilabdához képest igencsak. Nem azt mondom, hogy nem fárasztó és megterhelõ, de az tönkreteszi benne az egészet, hogy a bíró szabályosan szétfújja a meccset, az ellenfélhez hozzá sem lehet érni.
A foci halála is az lenne, ha csak a labdához lehetne érni.
5/10
Newcastle United 2007 máj. 28. - 17:10:40 5/10
(27/64)
Na-na... Ez most nem a Braveheart címû kelta tündérmese.:) A fociban az angol oroszlánok felfalják a rebellis skótokat (is).
5/10
Newcastle United 2007 máj. 28. - 17:08:08 5/10
(26/64)
A kosár még éppen elmegy a nõknél is. Puhány egy sport, ha valaki hozzáér a másikhoz már fujják is be rögtön a szabálytalanságot.
Wicky 2007 máj. 27. - 14:23:25
(25/64)
Jól van na,persze-persze csak úgy mondtam,védekezõleg,de sajnos nem tudok mondani mást!:)
Köszi a pirospontot!:)