snoopycica 2008 nov. 08. - 20:02:40
(3672/4932)
Egyetértek! Nekem is õ volt a kedvencem...
Gyöngyi76 2008 nov. 08. - 19:53:44
(3671/4932)
Rohadékok, kiírták Warrickot, pedig õt csíptem a legjobban. Legközelebb Gil jön????
10/10
attisne 2008 nov. 08. - 17:44:48 10/10
(3670/4932)
A fordító, d8976 hozzászólása az egyik feliratos fórumban:

"Na ma már tudtam egy kicsit fordítani a CSI 9x04-et igyekszem vele mihamarabb meglenni.

Elnézést mindenkitõl, de nagyon sok volt a munka mostanában."
nyuszimama 2008 nov. 08. - 17:20:30
(3669/4932)
sziasztok.vki nem tudna nekem segíteni?? a 9.évad 4.részéhez szeretnék feliratot, de nem találok!!
calibos 2008 nov. 08. - 17:03:58
(3668/4932)
Help!!!
Sajnos nem nagyon van idõm minden részt megnézni.
Egy kis felvilágosítás kéne!! Lenne valaki olyan kedves és adna következõ kérdéseimre választ??!!
Warrick elhagyta a sorozatot? Gondolom azért halt meg?!
Sara és Grissom?? Õk is elhagyták s sorozatot. A 9 évadtól a fél csapat nem lesz már benne?
10/10
natie 2008 nov. 08. - 15:40:25 10/10
(3667/4932)
ha nem mondod, magamtól nem jövök rá komolyan ...
10/10
attisne 2008 nov. 08. - 12:40:11 10/10
(3666/4932)
Valami hasonló elgondolásom volt a részrõl, hogy ilyen lehet. És gondoltam, hogy a szomorú lesz ide a jó szó. :( Hát most már csak várni kell, mert abszolút kételyek között vergõdünk, lehet ebbõl még bármi, de így már tényleg simán kisülhet, hogy nem Sara után megy, pedig eddig mást el sem tudtam volna képzelni. Sarat megértem, annyira nagyon, én is átmentem ezen, õ döntött, és biztos vagyok benne, hogy még mindig szereti Grissomot, de a megkönnyebbülés talán jobbá teszi az életét.
Hát az új csajt meg nekem ne bántsák, úristen, hát minek ennyit karakterizálni, én értem, hogy új, és meg kell ismernünk, de mire a többieket megismertük rendesen az is évadokba telt, nem két részbe! Most megy a folyamatos szenvedés, már jó ideje, sok egy kicsit a sötétségbõl már.. És még Grissom elmenetelét is fel kell majd dolgozni..:S
Amúgy éppen azon gondolkoztam, hogy aki csak úgy simán leül minden csütörtök este a tévé elé, és most látja Grissomot itt szenvedni, az vajon levon olyan messzemenõ következtetéseket, hogy itt baj lesz (de ekkora?), vagy csak nekünk, akik tudjuk, hogy ez már elõkészítés, ennyire nyilvánvaló a dolog?
10/10
fairydust 2008 nov. 08. - 12:15:59 10/10
(3665/4932)
Jaj, ezt meg már annyiszor akartam említeni, de a tegnapi rész a Viasaton végre eszembejutatta, hogy ez szerintem a félrefordítások királynõje: a "there was a smell of iron in the air"-bõl "égett vasaló szagát éreztem a levegõben" lett. :D Ezen sírva röhögök minden alkalommal, amikor a Nesting Dolls lemegy magyarul. ^^ Pláne azért, mert ennek a Grissom-Sara beszélgetésnek az angol változatát fejbõl tudom (valahol itt kezdõdik a fanatizmus ;D), és amikor magyarul megy, akkor közben mondom elõre az angolt és várom, hogy mi lesz a fordítás. És ahhhhhh, égett vasaló. :DDD
Emellett az utóbbi idõben ami nagyon feltûnõ, hogy pl a sulfurt meghagyják szulfurnak (ami ugye a kén), a sodiumot szódiumnak (nátrium) és nem egyszer megmarad a dí-en-éj(DNA) dé-en-a-nak a DNS helyett. Durván nem tudják a fordítók, hogy mit csinálnak. ^^
10/10
fairydust 2008 nov. 08. - 11:53:42 10/10
(3664/4932)
"Senkinek sem akarok csalódást okozni, de a film szereplõi csak kitalált alakok." - neee, komolyan?! Miért nem szóltál elõbb?

*eyeroll*
10/10
fairydust 2008 nov. 08. - 10:52:38 10/10
(3663/4932)
Na, megnéztem én is. Itt az overall impression:

Sara egészen egyszerûen erõsebb lett, mint Grissom. Megtanult továbblépni. És boldog. És megszakad a szívem a GSR-ért, de S boldogsága elég magasan van a prioritásaim listáján. G meg egy hülye, megjegyzem. Annyit, de annyit kínál neki S, ott van egy jó kis helyen, ahol azt csinálja, amit szeret és amit G is szeret, és mégse megy utána. Bár lehet, hogy elkésett.
LH-nek a 'May I touch you?' megnyilvánulására ilyen 'Fucking hell, NO!' reakcióm volt, de amúgy a nõ nem volt annyira ellenszenves számomra, mint amire számítottam. Mármint, nem próbált meg rámászni G-ra, most hogy nincs S.
Ha G ebbõl az egészbõl bármit is ki akar még hozni, akkor lépnie kell és nagyon gyorsan. Kicsit vészjósló volt a végsõ jelenet, és nem tudom pontosan miért, lehet hogy túl naiv vagyok, de úgy érzem, hogy G nem akart lefeküdni LH-rel. Nem tudom, miért érzem így, egy ilyen szituációban simán elképzelhetõ lenne az ellenkezõje, de valahogy ez a benyomásom.
Amúgy ez az SM dolog szerintem marha beteges. Tudom, tudom, nem vagyok elég nyitott az alternatív megoldásokhoz, de szerintem ez egyszerûen beteg.
Másrészrõl pedig tetszik, ahogy elõkészítik G távozását. Nick kész arra, hogy vezetõ szerepbe lépjen, most már õ az, akit zavar, ha mások viccelõdnek a helyszínen, nem pedig õ az aki viccelõdik. (Ez egyben szomorú is szerintem, Warrick halála érthetõ módon megkeserítette õt kicsit.)
Cathy pedig összefogja a társaságot. Igazából bármennnyire is voltak konfliktusaik Saraval az elején, én szeretem Catherinet. Aranyos volt, ahogy olyan tehetetlenül mondta Doc Robinsnak, hogy G nem beszél vele. Örültem az elõzõ részben Lindseynek is, nagyon rég láttuk. Õ sokkal érettebb lett azóta, kedves volt, hogy megértette, hogy az anyja mennyire nehéz szituációban van.
Greg szomorú. Õ az, akihez legszívesebben odamennék és megölelgetném. Tök szeretem Greget. És nagyon becsülöm, hogy bár szerintem még mindig fülig szerelmes Saraba, kész volt átengedni õt Grissomnak. (Néha azt kívánom, hogy bár ne tette volna. Bármennyire is szeretem Grissomot, Greg jobban bánt volna Saraval, mint õ.)
Riley aranyos. :)
Szóval már látszik, hogy G nélkül is mûködõképes a csapat. És ez szerintem ügyes, hogy már ennyire elõre próbálják elõkészíteni a dolgokat az írók.
Fura, igazából fogalmam sincs, hogy G végül miért fog úgy dönteni, hogy megy. Hogy Saratól független lesz-e ez a döntés, vagy pedig tényleg utánamegy. Fáj érte a szívem, mert teljesen nyilvánvaló, hogy szenved.
Fáj a GSR-ért is a szívem, mert ezért szurkoltunk since Norman fell. :)
Viszont valahol mégis örülök Saranak. Mert fel tudott állni, tovább tudott lépni és tud küzdeni. Amúgy õ ilyen. Volt egy állati nehéz gyerekkora, amit maga mögött tudott hagyni, elment tanulni, dolgozni, azzal foglalkozott, amit szeretett. Aztán amikor abban már többet nem lelte örömét, és minden összedõlt körülötte, akkor is tovább tud menni. Sara nagyon erõs. És ezt nagyon becsülöm benne.
Még mindig bízom a GSR happy endben, bár kicsit kevesebb meggyõzõdéssel. Ha viszont nem kapjuk meg, akkor azt akarom, hogy S boldog legyen.
Pff, szomorú ez az egész. -.-

Jövõ heti promo meg kicsit lelket öntött belém. Õszintén szólva azért, mert G dolgozik. Vagyis nem döntött a remeteélet mellett LH lakásában. ^^ Röhej, hogy már ez is pozitívum. :P De nem, tényleg, ebbõl a promoból úgy tûnik, hogy kicsit visszazökkent a régi kerékvágásba.
De most amúgy WTF?! Riley-t lelövi a nénike? Ha igen, akkor ez komolyan, _döbbenetes_. Miért kell minden CSI-t kikészíteni?! Riley most érkezett, hagyjuk már kicsit nyugton. :( Pont erre van szükség, igen, amikor amúgy is mindenkinek ki vannak feszítve az idegei. Nyaljanak csigát TPTB-ék. PFFF. -___-
10/10
attisne 2008 nov. 07. - 20:49:04 10/10 Előzmény totyi
(3662/4932)
Igen, a nyolcadik évad zárója volt ez. A következõ rész pedig a viasattól függ. Teljesen saját véleményem, hogy jövõ szeptember, szokás szerint. Ha kicsit megértõek a csonka évad miatt, akkor talán elõrébb hozott kezdés lehet, de az is csak pár hetet jelenthet, szerintem.
totyi 2008 nov. 07. - 14:48:28
(3661/4932)
Mondja már meg valaki,hogy a tegnap esti rész volt az útólsó a viasaton az évadnak??Mikor lesz folytatása??
10/10
attisne 2008 nov. 07. - 13:59:33 10/10
(3660/4932)
http://www.youtube.com/watch?v=rfj5l0B45XA

9x6 promo

Amúgy tökre elszomorkásodtam az elõzõ sor videó láttán.. Már csak a bizonytalanság teljes megszüntetése végett várom a részt, hiszen a rossz is jobb, mint a bizonytalanságban ülni,de egyébként nagyon nem akarom látni!!!:(

Vajon miért volt az, hogy Sara és LH is elmondta Grissomnak, hogy a not making decision az tulajdonképpen making decision lesz.. Grissom beleszalad a saját hülyeségébe:(
10/10
attisne 2008 nov. 07. - 13:54:48 10/10
(3659/4932)
http://www.youtube.com/watch?v=ZSFTEbbET-k
http://www.youtube.com/watch?v=_OD5IiUDKcY
http://www.youtube.com/watch?v=R91UFEO9mmc
http://www.youtube.com/watch?v=A7LBJzO6QXw
http://www.youtube.com/watch?v=SlQwdNh1oTg


Az 9x5 részbõl részletek, persze jobb helyeken már az egész epizód meglehet, de én egyelõre innen táplálom magam, és alig várom, hogy összeálljon a teljes kép, bár.. Inkább nem találgatok, meg nem mondok semmit, bár következtetéseket levonok, de nem írom le. Jobb ez így. Megvárom a teljes epizód utáni véleményeket! Írjatok, ha megnéztétek, plíz!!!:)
Raabz 2008 nov. 07. - 12:15:58
(3658/4932)
értem thanx!bye,bye W.!!!!!!!ne várjunk maximumot egy sorozat szinésztõl.
Raabz 2008 nov. 07. - 11:25:25
(3657/4932)
igen valóban tudni szertném.jó hangja van?
Raabz 2008 nov. 07. - 10:26:14
(3656/4932)
mi történt tegnap a C:S:I-ba?mert nem láttam sajnos.Megölték Warick-ot vagy nem?
lany79 2008 nov. 07. - 09:11:33
(3655/4932)
Köszönöm szépen :) Natie
10/10
natie 2008 nov. 07. - 07:50:03 10/10
(3654/4932)
a 8. évad befejezõ része volt tegnap 9-tõl. amelyik meg majdnem minden nap megy, az az 5. évad.
lany79 2008 nov. 06. - 22:34:48
(3653/4932)
Helló! Valaki mondja meg légyszi,hogy ez melyik évad vége volt ma a viasaton!?????? És az melyik évad, amelyik majdnem mindegyik nap megy?? Amiben feloszlatták a csoportot... Köszii