10/10
attisne 2008 nov. 30. - 12:45:19 10/10
(3752/4932)
Nah ebben pusztán annyi jó van rám nézve (önzõ,önzõ, önzõ:D), hogy karácsonykor fel tudom magam hozni a részekkel. Jan. 15-ére pedig már a nyelvvizsgán is túl leszek (én is megyek, juhhúúúXD), és teljes béke és nyugalom közepette nézhetem a 10est (az a néhány vizsga meg már nehogy bezavarjon már a rajongásba!;))
10/10
notreadytosaygoodbye 2008 nov. 30. - 12:06:15 10/10
(3751/4932)
Hát azok az oldalak csak kikalkulálják, hogy mikor mi menne, ha "normális" ütemben adják le, aztán módosítják a dolgokat a honlapjukon. :-) A Karácsony amúgy sem kedvez a sorozatoknak, mert olyankor a szokásos karácsonyos filmeket kell leadni.
10/10
fairydust 2008 nov. 30. - 10:13:51 10/10
(3750/4932)
Viiii, aaaaranyos vagy, köööszönöm! :)))
Jaj, sok-sok kitartást és sikert a mindenféléhez, Te is jól le vagy strapálva. :(
Én csak azért várom a 9.10-et, hogy végre legyen valami ezzel a GSR szállal. Megöl ez az örökös várakozás, most már kb bármi jobb lenne. Vicces, mert más fórumokon is ugyanezt mondják, hogy legyen már vége. Pedig persze mindenki sajnálja, hogy Billy megy, de annyira feszültek itt sorozatban az epizódok, hogy most már valami változásnak történnie kéne. -.-

notreadytosaygoodbye: tééényleg? Én teljesen abban voltam, hogy lemegy még idén. tv.com-on és xtvi.com-on is január 8-ra ígérik a 9.11-et, december 18-ra a 9.10-et.
10/10
notreadytosaygoodbye 2008 nov. 30. - 08:35:46 10/10 Előzmény fairydust
(3749/4932)
Bocsánat, nagyon kevés idõ van, úgyhogy most csak annyit, hogy már mondtam, hogy várni kell 2009-ig a 10. résszel. Ha jól emlékszem egészen január 15-ig.
10/10
attisne 2008 nov. 30. - 00:02:12 10/10
(3748/4932)
Jaah, amúgy köszöntöm a fórum 4000. bejegyzését, a legméltóbb ember tette meg!:D
Tök jó, hogy elértük:D
10/10
attisne 2008 nov. 29. - 23:59:57 10/10 Előzmény fairydust
(3747/4932)
Hát nekem a héten volt a szalagavatóm, csak nekem az egyetemi:):)
Atyaég, kis zseni lányka!! Gratulálok, ez nagyon komoly teljesítmény!!:D
Hát én "csak" zh-zom egyfolytában, meg prezentálok, meg ilyesmik, semmi érdekesség:)
Huhh, az elõbb volt 6.évados CSI-promo a Viasaton, és hmm, egész jó lett.
Amúgy nem mondom, hogy várom, hogy elmenjen WP, de kicsit már a promo kép alapján kíváncsi vagyok Laurence Fishburne-re!:) Komolyan, ha rendesen elvont figurája lesz, jó beszólásokkal, kvázi lemásolják Grissomot, csak kicsit más "defektjei" lesznek, de lesznek, akkor jó lesz ez. Az új csajsziból még nem láttam sokat, de aranyosnak látszik. Lehet ebbõl még jófajta folytatás:)
10/10
fairydust 2008 nov. 29. - 16:33:50 10/10
(3746/4932)
Igen, én is úgy tudom, hogy még idén lemegy a 8.10, remélem tényleg nem kell 2009-ig várnunk rá. ;)
Angol oktv 92%, fizika 100%, nyelvvizsgáról egyelõre nincs hír. :) Még jövõ héten pénteken hátra van a szalagavató, utána jó lesz kicsit pihenni végre. ;)
Veled mizujs? Gondolom, Te is bõven el vagy havazva a sok intéznivalóval. :/ Kitartás, csak vége lesz valamikor! :)
10/10
attisne 2008 nov. 29. - 12:20:49 10/10
(3745/4932)
Nah hát kicsi beszámoló jöhet, hogy hogyan szerepeltél! De ha jól belegondolok, atyaég, hogy bírod??:):) Le a kalappal csajszi!!:)
De a 10es rész még lemegy ebben az évben, nem? Most nézem az imdb-n, hogy a S09E09 air date dec.11., szóval még bele kell férjen, ugye?
10/10
fairydust 2008 nov. 29. - 12:04:02 10/10 Előzmény attisne
(3744/4932)
Jaja, tényleg durva, két hete kedden angol, csütörtökön fizika OKTV-n voltam, szombaton pedig nyelvvizsgáztam. -__- Legyen már nem is tudom, karácsony? Igazából a karácsonyi rohangálást is rettenetesen utálom, úgyhogy nem tudom pontosan, mi legyen. ^^

Nem volt, szerintem bekavart a Thanksgiving. -.- Bahhh. Mindenszar. ^^
10/10
attisne 2008 nov. 29. - 11:16:34 10/10
(3743/4932)
Áhh, nemgáz, de végül tegnap sem tudtam megnézni a 6osat, annyira álmos lettem. Vahh, tiszta gáz ez az évvégi/félévvégi hajtás:(:(
Nem volt új rész a héten?? Vagy félreértettem?:)
10/10
fairydust 2008 nov. 28. - 22:07:56 10/10
(3742/4932)
Uramisten, ne haragudj, teljesen kiment a fejembõl, hogy ígértem a tartalmát. :((( Booocsánat, rettenetesen sajnálom. :,( Nagyon kaotikus volt a hét és teljesen elfelejtettem.

Bahh, igen, én se tudom már, hogy mit gondoljak az egészrõl. Hiányzik a régi, megszokott csapat. W is hiányzik, erre mindig akkor jövök rá, amikor a Viasaton nézem a régi részeket. És persze hiányzik S. Hiányzik mindenki. Hiányzik a jókedvük. Nyafi. :( És ma nincs is új rész.
Hát nem tudom, majd csak lesz valami. Bárcsak happy end lenne. Legalább valamilyen remény-szinten. Ha egyébként ez nem egy sorozat lenne, hanem a valóság, akkor azt mondanám, hogy a GS kapcsolatnak nincs jövõje. Mert egy beszélgetés nem tudja megoldani mindazt, ami problémaként eddig felmerült, akármennyire is ideális lenne.
De hála az égnek sorozat, so I'm kind of still keeping the fucking faith. ^^ Ahh, nem tudom, szeretnémhogyboldogoklegyeneknagyonnagyon.
10/10
attisne 2008 nov. 28. - 20:39:06 10/10 Előzmény fairydust
(3741/4932)
Én továbbra is fanatikus CSI-rajongó vagyok, bár a következõ mondatom sajnos nem ezt fogja alátámasztani. Ma este végre megnézem a 9x06-ot, azt hiszem, esküszöm, már azt sem tudom hol járok, annyira le vagyok maradva:(:(
10/10
fairydust 2008 nov. 27. - 14:24:46 10/10
(3740/4932)
"Ha egy témában két ember nem ért egyet, és nem is fog, felesleges belekezdeni a vitába, vagy egyáltalán a "provokációba"."

Szórakoztató, hogy ismét ellentmondásba keveredtél. A legelsõ hozzászólásod véleményem szerint 100%-osan kimerítette a provokáció fogalmát. Minden ember számára teljesen nyilvánvaló (legyen akár régi tag vagy elõször errejáró vendég), hogy az itt jelenlévõk kifejezetten kedvelik a szóbanforgó sorozatot. Ezek után mi az, ha nem provokáció, ha kijelented, hogy szerinted hülyeség? Persze, megteheted, persze, senkinek nincs joga és senki nem is akarja ezt Neked megtiltani, de teljes mértékben felesleges. Én erre utaltam is, hogy a fórum tagjainak többségét hidegen hagyja a véleményed, egyetértésre pedig a jelen keretek között nem fogsz bukkanni. Magadnak is és nekünk is megspórolsz egy nagy csomó gépelést, ha az ilyen megjegyzéseket nem itt, hanem inkább egy "Utáljuk közösen a CSI: A helyszínelõk címû sorozatot" fórumon hangoztatod.
Semmi gond persze, minden alkalommal remekül eszmét cserélünk a magadfajta szimpatikus anti-fanokkal, csak gondoltam még az elején érdemes tisztázni a kilátásokat, hogy bár téphetjük a szánkat hosszasan, nem lesz itt egyetlen olyan ember sem, akinek a véleményét befolyásolni tudod.
A Tiedet természetesen tiszteletben tartjuk és egyben maximálisan ignoráljuk.

notreadytosaygoodbye: Köszi. ;))) Havonta egy ilyen mindig van. ;) És a vicc az, hogy tényleg élvezem. ;D (Aww, nincsenek véletlenül híreid 9.10 környéke kapcsán? ^^)Hogy vagy egyébként? :)
Többiek, hogy vagytok? :)
JungleBunny 2008 nov. 27. - 12:27:02 Előzmény fairydust
(3739/4932)
"Ne haragudj, de ezek után abszolút nem értem, hogy miért írod immáron a sokadik hozzászólásodat is a topicban."

Tán azért, mert "hozzámszóltak". Az illem szerintem úgy kívánja, hogyha szólnak az emberhez, szóljon vissza. Nem bunkó módon, hanem kultúrált keretek között.

"Dühtõl remegve". Ezen meg én röhögök, már bocsánat. Ha Te így értelmezted, akkor sajnállak, cseppet sem voltam dühös. Csak felháborodott, hogy nem írhatom le a véleményemet mindenféle "beszólás" nélkül. Mert én meg a Te hozzászólásodat éreztem 'beszólás'nak.

Ha egy témában két ember nem ért egyet, és nem is fog, felesleges belekezdeni a vitába, vagy egyáltalán a "provokációba". Én csak arra reagáltam, amit Te írtál. Mert nekem az jött le, hogy le vagyok tolva azért, amiért azt merészeltem írni, hogy hülyeség. Én pedig csak "megvédtem" az álláspontom kinyilvánításának jogát.
Nem is kell, hogy érdekeljen a véleményem. Engem sem érdekel a Tiéd. Ezzel a mûsorral kapcsolatban legalábbis egészen biztosan nem.

Te nem érted, mit akarok írni. Azt én általánosságban írtam, s nem kihegyezve az itt mocorgókra. Ennyi. Nem írtam én oda sehová, hogy rólatok van szó. Ennyit az értelmezésrõl...
10/10
notreadytosaygoodbye 2008 nov. 27. - 10:12:52 10/10 Előzmény fairydust
(3738/4932)
Well said :-)))
10/10
offtopic
fairydust 2008 nov. 26. - 22:52:27 10/10 Előzmény JungleBunny
(3737/4932)
"Nekem meg ez a mûsor nem ér többet egy szónál: hülyeség."

Ne haragudj, de ezek után abszolút nem értem, hogy miért írod immáron a sokadik hozzászólásodat is a topicban.

Másrészrõl engem igazán nem zavar, tulajdonképpen elég mulatságos, hogy megjegyeztem (még csak nem is felszólítás jelleggel, pusztán egy felvetés volt), hogy lehet, hogy más fórumokon nagyobb népszerûségnek örvendenél, ezek után Te dühtõl remegve esel nekem, hogy mit képzelek, hogy Neked bármit meg akarok tiltani. Ugyan, mutass rá kérlek, hol tiltottam meg bármit is?
Hogy miért fáj nekem ennyire? Mennyire? :) Õszintén szólva abszolút nem fáj, és bár nem szándékozom személyedet kisebbíteni, de mérsékelten tud lázba hozni a véleményed.

Ja és igen, még egy stilisztikai megjegyzésem lenne: "nem fogják fel azt csöppnyi agyukkal (és most még csak véletlenül sem sértegetni akarok itt bárkit is)" - amennyiben nem sértegetni akarsz, a diplomáciai képességeid hagynak némi kívánnivalót maguk után. Tudod, általában úgy szokott lenni, hogy akit nem akarsz megsérteni, azzal nem közlöd, hogy véleményed szerint "csöppnyi agya" van. Csak jótanács.
Nem, egy percig se aggódj, nem vettem magamra, teljes mértékben tisztában vagyok a szellemi képességeimmel, a Te igen légbõl kapott feltételezéseiden csak mosolyogni tudok.

Összességében tehát azt hiszem, az egész társaság nevében mondhatom, üdv köreinkben.
lany79 2008 nov. 26. - 21:17:40
(3736/4932)
Helló,tisztára összezavarnak!!!
Most hogy-hogy 1 mûszakban dolgoznak mind????? Lemaradtam 1 részrõl???
***SPOILER***
Tudtommal feloszlatták a csapatot! Valaki segítsen :)
Kösziii
JungleBunny 2008 nov. 26. - 17:23:23
(3735/4932)
Majd fogok.
Tudom, de számomra más értelme(zése) van. Mellesleg szerinted pont én volnék rasszista, aki bírja a Dallas P-t...?? :-)
10/10
notreadytosaygoodbye 2008 nov. 26. - 17:03:36 10/10
(3734/4932)
Hát akkor mondjuk odaírogassál! :-) Mellesleg tudom, hogy honnan ered a neved, de te is tudod, ugye, hogy ez egy meglehetõsen rasszista jelentéssel is bír?
JungleBunny 2008 nov. 26. - 15:04:53
(3733/4932)
Nem vagyok kultúrsznob, nyitott vagyok. De nem lettem meggyõzve. Te sem fogsz, van egy olyan érzésem.
Nekem nem a technikai minõség számít. Lehet valamit a legegyszerûbb szalagra, akár házi kamerával is rögzíteni, hogyha jól csinálják azok, akik csinálják. Márhogy pl. sztori, meg a színészek.
Ma már az ilyen sorozatok annyira egy kaptafára készülnek, hogy hihetetlen. Nekem semmi újat nem adott. Meg ott van még a sok másik Helyszínelõs hülyeség is. Oké, lehetne azzal érvelni, hogy attól még más, meg mások a szereplõk... Ééés? A sztori ugyanolyan lapos. (Nekem.)
Láttam már régebben jópár ilyen típusú filmet, sok újdonságot nem ad. Számomra.
"Kevés amcsi mûsor van..." Nem azt írtam, hogy az ÖSSZES. Azért a kettõ nem ugyan az. A becenevem meg az egyik kedvenc musicalembõl ered... Muhaha.
Valamint... Nem csak Amerikában beszélnek angolul. Tudtommal pl. Nagy-Britanniában is. Ami ugye nem amcsi. És akár onnan is vehettem volna eme becenevet... Muhaha. (a köbön)
Ami meg a szép felvételeket még illeti: inkább nézem a National Geographicot, vagy a Spektrumot, vagy a Discoveryt vagy valamelyik ilyen típusú csatornát. Na, ezeken az adókon legalább van is mit nézni, ha már a kereskedelmi tévéken szinte sosem...