gopocher 2009 ápr. 24. - 08:48:03
(4152/4932)
nem már Gerg?mért pont õ?
Kaliff 2009 ápr. 24. - 08:02:25
(4151/4932)
Én is sajnálom, hogy Gary Dourdan kilépet a sorozatból, de ha belegondolsz, ez elkerülhetetlen. Az életben is így van.

Dolgozol egy ideig valahol, aztán kilépsz és új helyre kerülsz, ahol ismét dolgozol egy darabig. Ha különleges társaság jön össze akkor egy kicsivel tovább maradsz, de elõbb utóbb valaki elmegy. Ha nem te akkor más.

Ha kötõdsz a többiekhez, akkor abban a pillanatban ahogy valaki elmegy, az egység és az egyensúly megbomlik. A többiek egy része is váltani fog.

Jorja Fox kilépésével csak idõkérdése, hogy kik mennek majd még el.

Be is jött, Bill Petersen sem folytatja tovább. Szerintetek ki lesz a következõ?
Greg nekem egy kicsit kedvetlennek tûnik, vagy ennyire jó színész. Mivel mostanság megy az elsõ pár évad újra látom mekkora különbség van a színész elsõ pár, és a mostani játéka között.

Az új lányka Riley Adams-et alakító Lauren Lee Smith helyes.
Nagyon várom Laurence Fishburne is. Kiváncsi leszek milyen karaktert hoz.

Liev Schrieber nekem anno bejött, sajnáltam hogy kiírták a sorozatból.
Khemiszti 2009 ápr. 23. - 22:17:34
(4150/4932)
Nézem a sorozatot és ütöget a guta,hogy a szereplõk arcába mászik az az ocsmány feliratozás az étteremátalakításról.
HOL LEHETNE,- Viasat- beszólni,hogy fejezzék be ezt a fajta reklámozást,MERT ZAVARJA A TÖBBI ADÁST?
Van valakinek ötlete?
hangyás 2009 ápr. 23. - 21:38:34
(4149/4932)
hát ezt én is jól benéztem... lemaradtam...
Sara elment igaz?
Sárkányölõ 2009 ápr. 23. - 21:26:49
(4148/4932)
Szerintem ezt a sorozatot öt évad után be kellett volna fejezni. Kiöregednek a szinészek.
Kaliff 2009 ápr. 23. - 18:58:03
(4147/4932)
Szia!
Nem vesztették sokat.

Warrickot lelötte az alsheriff és rádión azt jelenti be a kapitányságra, hogy szemtanúként látott egy csuklyás férfit elrohanni a helyszínrõl. A lövéseket hallotta és ezért volt ott a helyszínen.

Grissom egy saroknyira volt a helyszíntõl egy újságos bódé elõtt állt, amikor a rendõrségi rádiót meghallotta. Rosszat sejtve benézett az utcába ahol Warrick kocsija állt. Odaszaladt, akkor látta, hogy Brownt meglõtték, és kiszedte a kocsiból. Az alsheriff szintén odament hozzájuk és Warrick, haldoklása közben ránéz a gyilkosára. Olyan mintha el is akarná mondani Grissomnak hogy az alsheriff lõtte le, az alsheriff is ezt hiszi, mert a pisztolyához nyúl. Végül Warrick nem mond semmit. Grissom karjaiban hal meg. Hajnalodik mire megérkezik a csapat többi tagja. Befut Stokes, Willows és David (a fiatalabb halottkém). A kamera Cathriene-t mutatja amikor odaér a kocsihoz és realizálódik benne hogy az áldozat Warrick. Brass is le van sújtva, nem nagyon beszél senki a helyszínen.
Megérkezik Atley is és kirángatja a csoportot a szótlan döbbenetbõl.
Grissom kijelenti Atleynek, hogy muszáj megkapniuk az ügyet.

Közben Brass felveszi az alsheriff vallomását, miszerint egy már ismert esetlegesen gyanúsított rendõr lehet a tettes, mert olyan kocsit látott az alsheriff elhajtani a helyszínrõl, hasonló rendszámmal.
Köröztetni kezdik ezt a rendõrt(nem emlékszem a nevére), akinek köze lehetett Geddához (neki dolgozott) és a táncosnõ (akit anno Warrick kocsijában találtak holtan) megöléséhez.

Grissom bemegy a laborba (az ige merõ vér, Warrick szinte összes vére az ingére folyt), leveszi a ruháit és Hodges elteszi õket vizsgálatra. Greg is megilletõdve beszél Grissommal hogy miben tudna segíteni. Az egyik laboros lányka sír. A ferdeszemû technikus srác is kész van. Grissom beér az irodájába és ott van Sara. Kicsit rövidebb a haja, kicsit felszedett pár kilót, de nagyon helyes ezzel a teltebb pofival.
Megölelik egymást, jönnek a többiek is és Sara mindenkit üdvözöl, majd felajánlja segítségét. Késõbb Greggel kimennek Warrick lakására ahol kiderül, hogy Warricknak volt egy fia és gyermek elhelyezési kérvény nyújtott be, amihez készült egy video. Sara beviszi ezt a video-t a laborba és megmutatja Grissomnak. Warrick a videón arról beszél a pszichológusnak hogy miért tartja magát alkalmasnak arra, hogy nála legyen a gyerek, illetve ha választhatott volna apát, Grissom-ot választotta volna.

Eközben Cathriene és Nick a kocsit vizsgálgatja és megtalálják a pisztolyt, a töltényhüvelyt és rájönnek, hogy az anyósülés ablakát Warrick valamiért lehúzta és beszélt valakivel. Le volt halkítva a lejátszó hangereje ami nem a default állapot Warrick kocsijában. Ebbõl következik, hogy valakivel társaloghatott. Késõbb a garázsban Nick megtalálja a kézfej lenyomatott az anyósülés ablakán.
Cath megvizsgálja a pisztolyt és kiderül, hogy ez a fegyver annak a bizonyos korrupt Geddának dolgozó rendõr egyik ügyében már bizonyíték volt, meg kellett volna semmisíteni, tehát valaki kivette a bizonyítékraktárból.
Késõbb a csapat rekonstruálja az alsheriff által elmondottakat a helyszínen. Azért vált az alsheriff gyanússá, mert Warrick annak a bizonyos rendõrnek aki Geddának dolgozott nem húzta volna le a kocsi ablakát, hanem egyszerûen elhajt. Tehát olyasvalaki lehetett akiben megbízott.
A rekonstruált esetnél kiderül, hogy az alsheriff hazudott és nem hallhatta meg a lövéseket, mert egy közeli bárból, aminek a hátsó ajtaja pont arra az utcára nyílik nagyon hangos zene szólt.
Az új gyanúsított az alsheriff lett, aki idõközben nekiállt manipulálni az ügyben már említett rendõr haverját.
Kocsival elindulnak Mexico felé, de gyanítható, hogy az alsheriff csak egy alkalmas helyet akar ahol lelõheti a rendõrsrácot és eláshatja, aztán olyan sztorit talál ki amilyet akar.
Idõközben a csapat az egyik töltényhüvelyen talál egy részleges ujjlenyomtatot amit Willows beazonosít, az alsheriffé.
Most már elfogatóparancs van érvényben az alsheriff ellen, Brass sikeresen megszerezte.
Brass felhívja az alsheriff-et és szóval tartja. Közben a csapat beméri a mobil alapján hogy épp merre van. Brass és Nick + egy tucat rendõr üldözõbe veszi az alsheriffet és a korrupt rendõrt.

Hamarosan utolérik õket és látják, hogy a kocsi átszakította a szalagkorlátott, lefutott az útról és felborult a bozótosban.

Nick megtalálja a rendõrsrácot kitört a nyaka. A felborult kocsiból vérnyomok vezetnek, Nick követi.

Hamarosan megtalálja az alsheriffet akinek hasi sérülése van. A rendõrcsávó hasonlõtte, ezért futott le a kocsi az útról. (az alsheriff vezetett)
Nick csaknem kinyiffantja az alsheriff-et, de végül persze kiderül hogy nem.
Brass odér és elégedetten mondja el: "Letartóztatom Warrcik Brown meggyilkolásáért."

Sajnos az ezt követõ részt nem láttam...valaki más?
10/10
debó 2009 ápr. 23. - 14:45:18 10/10
(4146/4932)
Azt hiszem ma már 9.évad 3. rész.
Ha jól tudom.
Warrick sorsa a fenti epizódismertetésbõl levonható:(
10/10
debó 2009 ápr. 23. - 13:55:56 10/10
(4145/4932)
Szia.
Csütörtökön vannak az új részek.
Én ma sajnos nem látom:(
10/10
Atomantiii 2009 ápr. 21. - 17:17:56 10/10
(4144/4932)
A 9. évad csütörtök esténként van, a többi régi rész
10/10
natie 2009 ápr. 21. - 15:15:45 10/10
(4143/4932)
dehogy, már a 9. megy
10/10
durci 2009 ápr. 17. - 21:38:28 10/10
(4142/4932)
Ebben a tökéletes sorozatban hangzott el az egyik legromantikusabb mondat:
Sara Grissomnak: Tudod is te, mi a szép! Erre Grissom: Amióta ismerlek, azóta tudom...
Gyönyörû, imádom!!
(az idézet persze nem pontos, és Sara-t sem a szépségéért szeretjük!)
10/10
natie 2009 ápr. 17. - 08:48:36 10/10
(4141/4932)
8. évad 7. rész, angol cím: Goodbye and Good Luck, magyarul: viszlát és jó szerencsét.
kavalae 2009 ápr. 17. - 08:25:33
(4140/4932)
Sziasztok!

Segítsen nekem valaki. Ez az egyik kedvenc sorozatom, de úgy tûnik sok részrõl lemaradtam. Melyik évad, hanyadik része volt az, mikor az a vége, hogy Sara kocsival elhajt és úgy tûnik elhagyja a csapatot.
Köszi!
10/10
debó 2009 ápr. 16. - 20:45:20 10/10
(4139/4932)
Szia.
Igen,tudtál segiteni és köszi!
Bár szeretem a régebbi részeket is azért mostantól a csütörtökökre izzitok:))
10/10
bopetra 2009 ápr. 16. - 20:21:36 10/10 Előzmény debó
(4138/4932)
Szia, igen csütörtökönként vannak az új részek..ezelõtti héten adták le az új évad elsõ részét..
Ma is 9 órától lesz az új rész, 10 órától meg a régi részeket folytatják...(a régi részek keddtõl vasárnapig vannak)
Remélem tudtam segíteni:D
10/10
debó 2009 ápr. 16. - 18:56:59 10/10
(4137/4932)
Sziasztok.Nem rég regeltem ide úgy hogy elnézést de nem olvastam el az elõzõ
több mint 4500 hozzászólást:)úgy hogy bocs ha ismétlek, de akkor most csütörtökönként vannak az új részek?
Nagyon szeretem ezt a sorozatot de egy kicsit már bekever nekem a Viasat
mûsorstruktúrája.
Mondhatnám azt is hogy ez az összevissza játszás nem nagyon tetszik.
Köszi a válaszokat:)
10/10
Atomantiii 2009 ápr. 14. - 17:36:37 10/10 Előzmény lilirose83
(4136/4932)
Innen is lehet letölteni sorozatokat, napi frissítéssel a legújabbak: ***moderálva***
handn 2009 ápr. 12. - 22:12:03
(4134/4932)
Szia!
Elküldenéd a linket nem találom sehol.
Kellemes husvéti ünnepeket.
lilirose83 2009 ápr. 12. - 17:50:34
(4133/4932)
Az elsõ link a jó csak ki lett a neve takarva. Az elsõ négyes csoport a jó.