Kia 2007 szept. 15. - 20:57:47
(592/4932)
Ezzel pontosan én is így vagyok. Én is már többféle variációt olvastam, hogy mi lesz vele. Ha mindenképpen elküldik vagy kiszáll, akkor már inkább úgy legyen, hogy ezt most túléli, és utána valamilyen okra hivatkozva (akár, hogy kiderült a kapcsolata Grissommal, vagy a sokk miatt, vagy valami)elmegy. Én már most is elõre nézem, hogy melyik részekben fog szerepelni, amiben esetleg nem, azokat nem is nézem akkora lelkesedéssel (meg ma Lady H-s rész lesz).
W.P. távozásáról már a hetedik évadban is volt szó, mindenesetre ebben az évadban meg tudnák oldani, hogy valamilyen indokkal elmenjen (mondjuk ha Sara túléli, akkor utána:) ). Persze az lenne a legjobb, ha minden maradna az eredeti felállásban.
10/10
nyestike 2007 szept. 15. - 20:28:51 10/10
(591/4932)
engem érdekelne az a program..:) asszem haza kell rongyolnom kaposvárról éjjel..francos egyetem:S
10/10
fairydust 2007 szept. 15. - 20:24:17 10/10
(590/4932)
Gondolkoztam rajta, igen, igazából erõs a gyanúm, hogy onnantól már abszolút nem leszek lelkes, aztán szép lassan majd abba is marad a rajongásom. Jelenleg úgy tudom, hogy túléli, de az elsõ x (elég meghatározatlan) epizód után elmegy. Ellenben, az évad végére Billy is ki akar állítólag szállni, ami meg egyértelmûen vonja maga után a következtetést, hogy onnantól én rá se fogok nézni. ^^ Nem azért, mert nem szeretem Cathyt, Nicket vagy Warrickot, egyszerûen a sorozat jellegében nem tartható fel Griss és/vagy Sara nélkül.
10/10
Juli1 2007 szept. 15. - 19:48:01 10/10
(589/4932)
Az jó akkor még nem kell dolgozni mennem:)
Kia 2007 szept. 15. - 19:33:58
(588/4932)
Egyébként te gondolkoztál már rajta, hogy SPOILER nézed e a sorozatot majd esetleg Sara nélkül?
Kia 2007 szept. 15. - 19:26:17
(587/4932)
Huh, nagyon kíváncsi vagyok most már. Azt hiszem, hogy reggel elsõ dolgom lesz megnézni, hogy mi fog történni. Csak az baj, hogy 28-án vizsgázom, és nem szeretném, ha esetleges rossz hírek miatt nem tudnék odakoncentrálni:( Sajnos ennyire függõ vagyok:) Jó híreket szertnék.
10/10
fairydust 2007 szept. 15. - 18:40:28 10/10
(586/4932)
De ugye számolod a kilenc órás idõeltolódást? Az 28-án reggel hatot jelent nekünk.
10/10
attisne 2007 szept. 15. - 15:53:03 10/10
(585/4932)
Hát azt hiszem, hogy fel fogom jelenteni magam megszállottság túlzott mértékének fennforgása miatt!:D:D
Az elõbb letöltöttem egy programot, amivel élõben tudom nézni a CBS és még egyéb külföldi csatornák mûsorát. Na most ez arra volt jó, hogy szeptember 27-én, 21:00kor bevágjam magam a számítógép elé (remélem haza tudok addigra száguldani az egyetemrõl) és megnézzem, élõ, egyenes adásban a seasonpremiert!:):)

Isten áldja meg azt, amelyik feltalálta az internet tv-zést!:D:D
Ha valakit érdekel, akkor szívesen részletezem a dolgot!;)
10/10
Juli1 2007 szept. 14. - 17:28:49 10/10 Előzmény nautilus64
(584/4932)
Na szóval...:)
Az egész úgy kezdõdik hogy Grissom feje nagyon fáj:) Egy eligazításon van, ahol két kisgyerek eltûnésének körülményeit mondják el. Közben kap egy sms-t Nicktõl, hogy lehet a Nick ügye összefüggésben az eltünt kisfiúk ügyével, ezért odamegy. Egy pedofil fickó kocsiját, és lakását felgyújtották, és a fickó majdnem bennégett. A fickó azt mondja, hogy semmi köze a kisfiúkhoz, de mivel pedofil ezért a szomszédok gyújtották fel a házázt, és a kocsiját. Grissom, és Brass, bár nem nagyon bíznak az emberben, egyenlõre más szálak után néznek. Kiderül hogy az egyik (fehér) fiúcska apja és anyja elváltak, és apuci nem túl kedves ember, ráadásul eltünt annak a háznak a kulcsa, ahol a kisfiú lakott az anyukájával! Elkapják a fickót, aki azt vallja, hgy ugyan odament a házba, de nem találta ott a fiát, ezért elment onnan.
Közben a másik fiúcska (fekete) nagyapját is kihallgatják, akinél a kisfiú él, és Róla is kiderül, hogy nem túl kedves ember. Közben a fekete fiúcska lakásának közelében találnak egy elhagyatozz házat, ahol vérnyomok vannak, amirõl kiderül a fiúktól származik, és nagypapi is otthagyta a fogát:) Értsd szó szerint:) Papit megint kihallgatják, és kiderül, hogy valóban járt ott, és verekedett a fiúkkal, és az egyiket (fehér) nekilökte a falnak, és megsérült a feje. De azt állítja, hogy a fiúk elfutottak. Közben több gyanús nyomot is találnak, többek között benzinkanna nyomait a kiégett kocsiban, meg kiköpött gombadarabkákat egy pizzáról, szintén a kocsiban, ezért a szálak kezdenek visszavezetni a pedofil fickóhoz. Mivel Grissomot úgy néz ki kedveli, (szegény nagyon nyûgös a feje miatt),de még nincs rá egyértelmû terhelõ bizonyíték, arra kérik, hogy mint "szakértõ" legyen szíves befáradni, és mesélni hogy mi történhetett a fiúkkal. és ezt meg is teszi. Közben Greg kideríti hogy az elégett benzinkannában lévõ benzint a fickó vette, és el is szólja magát mert azt mondja hogy gyilkosság történt, pedig még nem találták meg a fúkat. Aztán a fehér fiúcska holtestét megtalálják, de a fekete fiúcska még sehol sincs.
A pedofil azzal próbálja menteni magát, hogy azt mondja, hogy azért hitte hogy megölték a fiúkat, mert régóta nem kerültek elõ. És azt is mondja, hogy biztos hogy a másik fiút is megölték. A kisfiú azért halt meg, mert agyrázkódást szenvedett a papival való verekedés közepette, és utánna, aspirint, is nagy mennyiségû alkoholt fogyasztott. Közben a másik fiúcskát megtalálják egy buszon élve! Próbálják szembesíteni a pedofillal, de csak annyit sikerül kiszedni belõle, hogy ismeri. Közben Grissom próbálja megtörni a pedofilt, és sikerül is Neki, mert a végén elmeséli hogy mi történt.
Õ miután tudta magárol hogy pedofil, ezért kerülte a kisgyerekeket. De a fehér fiúcska elhanyagolt volt a szülei által, és elkezdett vele barátkozni, együtt kosaraztak. Aztán amikor papival kitört a balhé, odamentek hozzá. Õ meg elvitte Õket pizzázni. És bár azt állítja, hogy nem akarta bámtani õket, alkoholt itaott velük, és aspirint adott a fájó fejü fiúnak, aki az ütés gyógyszer alkohol mix hatására lett rosszúl, és halt meg. Próbálta újra éleszteni, de nem sikerül. A másik fiú meg elszaladt. Igazából nem éreztem magát bûnösnek, de Grissom rávilágított, hogy ha a gyerekeket a szüleihez viszi, ahelyett hogy magánál tartja Õket ( azért mert nem volt képes ellenállni a vágyainak)akkor a kisfiú életben marad.
Szóval ennyi nagyjából, lehet hogy most egy kicsit bõvebben írtam, de nekem nagyon bejött ez a rész.
10/10
fairydust 2007 szept. 14. - 16:51:45 10/10
(583/4932)
Najó, elhiszem ez esetben. ;) Ettõl függetlenül, azt hiszem, nem fogom beleásni magam a témába. ^^ Igazából már maga a sorozat-addiction is csomó idõmet elveszi, többre nem futja. ;P
Kia 2007 szept. 14. - 16:18:03
(582/4932)
Nekem megvan az összes könyv (már a vegasiból) :) Voltak fenntartásaim, de nagyon élvezhetõek. Szóval nagyon jók, egyáltalán nem okoztak csalódást, sõõõt :)
nautilus64 2007 szept. 14. - 15:55:48
(581/4932)
én is megnéztem a szezonpreimert! SPOILER tényleg nagyon durva! ÁÁÁ! SPOILER VÉGE
nautilus64 2007 szept. 14. - 15:49:56
(580/4932)
igen! csak nem mertem kérni! *szégyelõsen néz a képernyõre* :D

az én kedvencem nem más, mint Grissom! :D
10/10
fairydust 2007 szept. 14. - 15:47:46 10/10
(579/4932)
7.01. :)

Kia, nekem is Sara ám a kedvencem. ;)
Könyveket én meg se mertem venni, egyszerûen meggyõzõdésem, hogy ami sorozatban jó, az könyvben aligha lesz az. ^^
10/10
Juli1 2007 szept. 14. - 15:07:41 10/10
(578/4932)
Képzeljétek a vasárnapi Emmy dijkiosztón ismét jelölt a CSI

"Outstanding Cinematography For A Single-camera Series

CSI: Crime Scene Investigation • Built To Kill, Part 1 • CBS • An Alliance Atlantis Production in association with Paramount Television
Michael Slovis, Director of Photography"

Ebben a kategóriábabn:) Ez melyik rész? A címek alapján sajna nem tudok azonosítani.
10/10
Juli1 2007 szept. 14. - 14:51:39 10/10
(577/4932)
Nem, miért lenne baj? Én is elolvastam keb. kettõt:)
Tényleg kérsz összefoglalót a tegnapi részrõl?:)
nautilus64 2007 szept. 14. - 14:46:52
(576/4932)
nekem tetszenek! most ez baj? :D tudom, nem az igazi, de ezzel kell megelégednem. :( Most olvasom éppen a Bûnös város c. kötetet.
10/10
Juli1 2007 szept. 14. - 13:53:13 10/10
(575/4932)
Hát szerintem azok borzasztóak... én megvettem az összeset, de feladtam az olvasást annyira nem tetszett!
nautilus64 2007 szept. 14. - 12:07:24
(574/4932)
én most C.S.I. könyvekkel vigasztalódok :D
10/10
Juli1 2007 szept. 14. - 08:52:50 10/10
(573/4932)
Ez egy igazán jó kis tipikus CSI story volt, nagyon élveztem. Jól volt felépítve a történet, ahogy nyomoztak, és fokozatosan derítették ki az igazságot. Tetszett Grissom, ahogy a fejfájása miatt kicsit nyûgös volt:)